>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Europy kobiet - Francja 2018

Status
Zamknięty.
D 95

davidienko

Użytkownik
Chorwacja - Węgry - under 24,5 I polowa 9-13
Mecz o wejscie do drugiej fazy mistrzostw. Troche zastanawia mnie typ kolegi powyzej ktory spodziewa sie tutaj wielu bramek. No chyba ze zakladamy ze Wegierki odjada dosc szybko a potem gol za gol. Tak czy Sitak ja ide tutaj w twarda defensywe w 1 polowie. Skoro Wegierki zatrzymaly Holenderki na 11 bramkach przed przerwa to tym bardziej sa w stanie powstrzymac Chorwatki. Chorwatki ktore po 20 minutach meczu z Hiszpania mialy bodaj 3-4 rzucone bramki
Niemcy - Rumunia 2 24-29
Tutaj z kolei 2 ofensywne druzyny, spodziewalbym sie ostrego strzelania gdyby nie mecz sprzed dwoch lat gdzie w starciu o 5 miejsce padly tylko 43 bramki. Dlatego tez ide w bezpieczniejszy zaklad, Rumunki zeby do drugiej fazy wyjsc z szansami na cos wiecej niz sam udzial musza dzis zapunktowac poniewaz nie sadze by Norwezki drugi raz sie potknely. Nie powiem - chodzi mi po glowie nawet opcja ze Norwezki wyjde z kompletem punktow, ale o tym za 2 dni ;-)
 
Otrzymane punkty reputacji: +58
N 15

nagrubo

Użytkownik
Ktoś wie czemu kurs na Chorwację jest tak wysoki? Patrząc na same statystyki wydaje mi się, że Chorwacja ma dość duże szansę na wygranie tego spotkania, ostatnie mecze Węgierek to same porażki:


 
hallik 7,1K

hallik

Użytkownik
Ale hola hola... z kim grały Węgierki? Z samym TOPem jeśli chodzi o europejski handball. Holenderki, Dunki, Francuzki, Norweżki, Czarnogórki.. te wszystkie drużyny to kandydatki do medali na tej imprezie.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Ktos wie czemu Mork juz nie gra w reprezentacji Norwegii? Ok juz mam
Nie wiem, czy kiedykolwiek założę jeszcze koszulkę federacji, która bardziej chroni zawodników dopuszczających się molestowania seksualnego niż mnie - powiedziała Mork. Wygląda więc na to, że w wyniku tego skandalu może nawet zrezygnować z występów w reprezentacji
 
N 15

nagrubo

Użytkownik
U mnie jednak przeważyła żyłka hazardzisty i poszło dość grubo na Hiszpanie, może tym razem już dostanę zawału :bandit: Szansę na wygraną są, bo Hiszpania to dość solidna drużyna.
 
D 95

davidienko

Użytkownik
Powodzenia Panowie ale jak dla mnie Holandia (-1,5)... Nie wchodze w ilosc bramek moze byc roznie. Natomiast spotkanie Wegierek z Chorwatkami tez dalo conieco do analizy. Hiszpanki nie sa jakies mega mocne po prostu Chorwatki cieniutkie, kto wie czy nie najslabsze na Euro. Holandia bierze dzis ten mecz i ma bardzo duzo czasu by wypoczac przed nastepna faza - mecz z Chorwatkami nie bedzie sie liczyl do bilansu w przypadku dzisiejszej wygranej nad Hiszpania
Drugi mecz dla mnie no bet. Norwezki nie musza wygrac wysoko, moga spokojnie kontrolowac 3 bramkami i czekac na Rumunki. Gonienie wynika do jak najwyzszego dzisiaj wyglada na nieekonomiczne
 
crisardooo 144

crisardooo

Użytkownik
Dziś mecze o tej samej porze co wczoraj .

Rosja -2.5 bramki (1.45)
Minus --
Rosjanki mają bardzo poukładany zespół, bardzo dobrze spisują się w obronie i często wykorzystują możliwość przeprowadzenia szybkiego kontrataku , podoba mi się w jaki sposób przeprowadzane są akcje, grają ciekawie oraz bardzo mądrze. Liczę mocno dziś na lewe skrzydło czyli na Darię Samokhinę.
Słowenki dosyć słabo spisują się w obronie, głównym ich problemem jest tempo w jakim są przeprowadzane akcje przez co często oddają rzut z kompletnie nie przygotowanej pozycji co przekłada się na niecelne rzuty . Dziś Rosjanki zdominują to spotkanie.

Szwecja -3.5 bramki (1.75)
Szwecja druga połowa masakryczna.
---
Polki mimo iż solidnie przepracowały okres przygotowawczy nad elementem obronnym to grają bardzo przeciętnie. Zbyt często wkrada się duży chaos oraz dochodzi do tego brak pomysłu na grę . W starciu ze świetnymi Szwedkami nie mają żadnych szans.
Co do Szwedek bardzo podoba mi się walka dosłownie o każdą piłkę . Jest to niesamowicie zgrana ekipa i Polki nie będą w stanie zatrzymać świetnie grających w ofensywie Szwedek. Gullden i Hagman poprowadzą swoją reprezentację dziś do zwycięstwa i wygrają conajmniej 4 bramkami.

powyżej 49,5 bramek w meczu (1.8)

+++++

W dzisiejszym spotkaniu zobaczymy wiele bramek. O czym już wcześniej wspominałem Dunki mają niesamowicie mocne zawodniczki ,podoba mi się bardzo szybkie przejście z defensywy w ofensywę .
Serbki z meczu na mecz wyglądają coraz lepiej. W dzisiejszym meczu postawią się Dunkom, będą przede wszystkim odważniejsze w swoich poczynaniach.
Serbki które wiadomo opierają swoją grę na Lekić i Cvijić zaprezentują w tym meczu bardzo dobry poziom dzięki czemu mecz będzie bardzo ciekawy i padnie duża liczba bramek.

powyżej 47,5 bramek w meczu (1.9)
Brakło 3 bramek.
---
To będzie bardzo interesujące spotkanie i nie skreślam tutaj Czarnogórek i nie skazuje ich na pożarcie gdzie w meczu zaprezentowały się z dobrej strony z Rosjankami.
Francuzki nie grają świetnie, grają dosyć poprawnie. Głównie razi u nich brak skuteczności oraz błędy w kryciu ale w tym meczu zapowiada się prawdziwa wymiana ciosów.
Gra Czarnogórek faluje jednak mają w kadrze kilka świetnych nazwisk na czele z Katariną Bulatović która bardzo dobrze spisuje się na tym turnieju i jestem przekonany że w tym meczu zobaczymy dużo bramek.
 
seelowen 1,8K

seelowen

Użytkownik
Może sporo z Was wyleje na mnie pomyje ale od 2 dni chodzi za mną ten bet. Polki znowu ciężki przepracowany okres przed wielką impreza. Ok nasz trener to może nie jest Mourinho ale ta linia śmierdzi mi na kilometr. Już dawno zauważyłem że Szwedki czy Brazylijki po prostu mam pasują na wielkich imprezach. Na MŚ sytuację mielismy analogiczną, gdzie nasze obudziły się dopiero w game 3. Wtedy też Polki z pozycji doga i 33:30. Nie oszukujemy sie ale Szwedki i Serbki nie grają ttuaj dobrze. Przypomnijcie sobie 1 połowę z Serbkami, wyglądało nieźle. Tutaj defensywę ustawić po 2 zawodniczki będzie łatwiej . Hagman i Gulden które tutaj powinny z nieźle zbudowanymi Polkami mieć problemy. Mamy doświadczenie, jak odblokuje się Achruk i pomoże Kudłacz to pójdzie, bramki się posypią i jest spora szansa na wygranie.
Pamiętam 1 zasadę. Polki 1 mecz w turnieju zawsze grają bardzo dobrze. Szkoda że jeden.
Polska HT 4.1 5/10
Polska FT 5.65. 3/ 10
Polska -1 ah ht 6.10 2/10
Polska +4.5 1.90 8/10
Do tego pograne wcześniej
Rosja -4 ah 1.88 9/10
Dania -1.5 gola 1.76 9/10
Wszystkie Ruskie buki
 
O 5

olex13

Użytkownik
Rosja gra dzisiaj o pietruszkę.Słowenia zresztą też,ale może będą miały więcej motywacji na pożegnanie z turniejem...Warto uderzyć coś w stronę Słowenek. Over bramkowy też prawdopodobny w meczu o nic.
 
D 95

davidienko

Użytkownik
Moze powiecie ze znowu szukam dziury w calym podwazajac typy uzytkownika Crisardooo ale czasem z nim sie tez zgadzam - jak wczoraj z Rumunkami ;-)
Slowenia (+6,5) 1,45

Mecz ze Slowenkami nie ma dla Rosjanek absolutnie zadnego znaczenia. Sborna juz awansowala do drugiej rundy, dzis czas wypoczywac przed kolejnymi spotkaniami. Bo majac w perspektywie 3 niezwykle trudne mecze z Serbkami, Dunkami i najpewniej Szwedkami - po co dzisiaj wrzucac nawet 3 bieg? Wiadomo, gdyby Rosjanki traktowaly ten mecz smiertelnie powaznie to maja potencjal aby Slowenki ograc 7 bramkami. Ale dzisiaj? Dzisiaj mam nadzieje ze Slowenki nie sa rozbite po odpadnieciu i beda w stanie pozegnac sie fajnym handballem z tym turniejem. Dla mnie typ pewniejszy niz Rosjanki (-2,5) a kurs identyczny. Ale wiadomo zycie zweryfikuje, zycze powodzenia by oba typy siadly ;-)
Polska (+5,5) 1,59

Ok, nie wyszly nam te mistrzostwa. Dzisiaj jeszcze wyjdziemy i bedziemy sie bic ale perspektywa wejscia z zerowym dorobkiem nie zmieni oceny tych mistrzostw. Natomiast ze Szwedkami jestesmy w stanie powalczyc tak jak do pewnego momentu z Serbkami. A nawet jezeli nie - Szwedki w pelni satysfakcjonuje nawet remis wiec po prostu nie sadze by gonily wynik skoro im to nic nie daje
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Polska (+5,5) 1,59

Ok, nie wyszly nam te mistrzostwa. Dzisiaj jeszcze wyjdziemy i bedziemy sie bic ale perspektywa wejscia z zerowym dorobkiem nie zmieni oceny tych mistrzostw. Natomiast ze Szwedkami jestesmy w stanie powalczyc tak jak do pewnego momentu z Serbkami. A nawet jezeli nie - Szwedki w pelni satysfakcjonuje nawet remis wiec po prostu nie sadze by gonily wynik skoro im to nic nie daje
Uwazasz ze Szwedki zagraja w granicach remisu? Porazka jednym golem moze wyrzucic ich z turnieju
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom