>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

13. kolejka Bundesligi (30.11 - 3.12.2018)

Status
Zamknięty.
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Borussia Dortmund - Freiburg typ 1 kurs 1.30 forBET
Na weekend do dubelka wybrałem spotkanie pomiędzy Borussia a Freiburgiem. Freiburg boryka się z wieloma absencjami. Borussia jest przed ogromną szansą na zdobycie Mistrzostwa Niemiec. Ma aktualnie przewagę czterech punktów nad drugim miejscem gdzie znajduję sie zespół z Moenchengladbach. Bayern dopiero na piątym miejscu ze stratą dziewięciu punktów więc sporo. Takie mecze Borussia musi wygrać raz, że grają na swoim obiekcie po drugim przewyższają zespół z Freiburga o co najmniej półkę wyżej. Zespół z Freiburga zajmuje dopiero jedynastą pozycję w lidze. Co prawda ostatnio odnoszą solidne wyniki np. remis w Bayernie to na pewno sporo plus dla tego zespołu. Tacy zawodnicy jak Gotze, Reus, Witsel, Sancho, Piszczu, Alcacer czy niesamowity bramkarz Burki mimo iż przewija się zdanie wielu komentatorów, że nazwiska nie grają to tutaj trzeba po prostu o tym wspomnieć. Według mnie na weekendzie Borussia przypieczętuje swoją pozycję w lidze i wygra kolejne spotkanie. Pozdrawiam trzymajcie się.
 
S 29

sibas

Użytkownik
Dortmund - Freiburg, Werder - Bayern ✅
Dortmund + Bayern @1,96

We Freiburgu zrobił się szpital, wielu graczy nie będzie dostępnych na to spotkanie. Borussia z kolei powinna wystawić praktycznie najmocniejszy skład. Wszystko przemawia za Borussią - własny stadion, nazwiska, obecna forma. U siebie zdobyli 16 punktów na 18 możliwych. Freiburg na wyjazdach zdobył tylko 5. Ostatnio BVB zaliczyło potknięcie i tylko zremisowali z Club Brugge. Powinni zrobić wszystko, by zatrzeć złe wrażenie. Tym bardziej, że mają niebywałą szansę na mistrzostwo kraju, więc będą robić wszystko, żeby nie tracić punktów.
Bayern przyjedzie do Bremy żądny trzech punktów. W ostatnich 3 meczach ligowych uciułali marne 2 punkty. Tytuł im odjeżdża, więc będą robić wszystko, żeby go gonić. Parę dni temu rozjechali Benficę 5:1. Pokazali tam trochę dobrego futbolu. I liczę, że również teraz pokażą i dodadzą do tego sportową złość. Zresztą z kim mają wygrać, jak nie z Werderem, których w ostatnich 4 ligowych spotkaniach zdobył tylko punkt i jest w ewidentnym dołku. Po stronie Bayernu jest wszystko - może oprócz ścian, bo to jednak Werder jest gospodarzem ????​
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
dx2 221,2K

dx2

Użytkownik
Borussia Dortmund (-1) - SC Freiburg 1 @1.85

Borussia zostawila troche w tyle wielki Bayern. Przyjdzie pewnie momnet, ze Bayern zacznie gonic i BVB sie zatnie, ale sadze, ze na wlasnym boisku bedzie punktowac i jesli beda problemy to glownie w meczach wyjazdowych. Borussia remis w srode w Champions League na wlasnym boisku i mam przeczucie ze tym razem na Signal Iduna park zgarnie dosc pewnie komplet punktow, a przy takiej druzynie jak Freiburg zakladam, ze moze to byc wygrana wiecej niz 1 bramka.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Niemcy
Godzina: 15:30
Spotkanie: Dortmund-Freiburg
Typ: Przedział bramek 4-5
Kurs: 2.88
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Lider z Dortmundu, który w tym sezonie nie zaznał jeszcze goryczy porażki podejmował będzie na własnym stadionie ekipę Freiburga, która zajmuje 11 pozycję z dorobkiem 14 oczek na swoim koncie. Gospodarze zgromadzili tych punktów 30 i mają 4 punkty przewagi nad swoim imiennikiem z Moenchegladbach oraz aż 9 nad Monachijskim Bayernem. Są w tym momencie zdecydowanym faworytem do zdobycia tytułu mistrza kraju bowiem jako jedyni prezentują wyrownany poziom a ich bilans do 9 wygranych oraz 3 podziały punktów przy bramkach 35:13. Według mnie gospodarze spokojnie powinni sobie poradzić z zespołem Freiburga, który na wyjazdach zdołał ugrać tylko 5 oczek w tym sezonie i w lidze na wyjeździe nie wygrał 4 kolejnych spotkań, gospodarze ostatnio zaliczyli wpadkę w lidze mistrzów i teraz muszą liczyć na swoje zwycięstwo w Monaco i potknięcie Atletico w spotkaniu z Club Brugge żeby zajęli pierwsze miejsce w tabeli, no ale zrobili to na własne życzenie jak się nie jest w stanie tylu sytuacji wykorzystać. tutaj liczę na wysokie zwyciestwo zespołu Borussi , bowiem nie ma u nich większych osłabień. Może nie zagra: Wolf, Schmelzer oraz Witsel, natomiast u przyjezdnych możliwe że nie zobaczymy: Abrashi,Borello,Hofler,Kath,Sallai,Stanko,Schlotterbeck. Mój typ to dokładny wynik 3:1.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom