>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Klubowe Mistrzostwa Świata 2018

Status
Zamknięty.
S 26,2K

sobolekk

Użytkownik
Punkty sa ok ale liga to powinna byc liga a nie ze gramy caly rok druzyna nastuka mnostwo punktow potem nagle jej sie przegra 2 meczyki w playffach i elo... Powinny byc mecz rewanz, druzyna ktora ma najwiecej punktow jest mistrzem i tyle
 
crisardooo 144

crisardooo

Użytkownik
Jak mogą grać o 3 miejsce jak Fakel ma 4 pkt a ZENIT 2! I JAKBY WYGRALI ZA 3 PUNKTU TO MIELIBY 5 I PRZESKAKUJA Fakel.?
Przeciez zwycięstwo w 3 setach to 3 punkty a maja 2 to razem 5 .woec jak grają niby o 3 miejsce? Co może małe punkty ważniejsze lub liczba setów?
 
hallik 7,1K

hallik

Użytkownik
Jeśli zwycięstwa mają się liczyć przede wszystkim, to cały system punktowania 3-2-1 nie ma sensu. Powinni w takim razie wrócić do starego systemu 2 pkt/ zwycięstwo 0/porażka i wtedy wszystko się będzie zgadzać. Póki system jest jaki jest, to uważam, że punkty powinny być zawsze na pierwszym miejscu.
 
M 150

mattanderson

Użytkownik
W pierwszym secie kto grał?
Dałem na 3 0 na zenit
Dostali zajebista szanse od fakela
Powinno być szybko 3 0 i półfinał a co to ma być
XDDDD gościu ty czytaj te posty co tutaj ludzie piszą. Liczą się zwycięstwa a nie punkty, Kazań nie miał już przed meczem szans na awans
Zgadzam się, że to kompletny absurd, że zwycięstwa liczą się na pierwszym miejscu a nie punkty. Premiuje to takich przypadkowych zwycięsców spotkań jak Fakiel
 
M 150

mattanderson

Użytkownik
Punkty sa ok ale liga to powinna byc liga a nie ze gramy caly rok druzyna nastuka mnostwo punktow potem nagle jej sie przegra 2 meczyki w playffach i elo... Powinny byc mecz rewanz, druzyna ktora ma najwiecej punktow jest mistrzem i tyle
taki system jest zrobiony dla większych emocji, sprawiedliwości się tutaj nie doszukasz. Ogólnie siatkowka jest tragiczna pod takimi względami, do piłki nożnej tym wszystkim systemim daleko. dziadki z fivb wymyślają głupoty jedną po drugiej, stąd też taki systemy mś i inne absurdy
 
typ_byl_dobry 8,2K

typ_byl_dobry

Użytkownik
Lube - Resovia +2,5 seta 1.88

Resovia ma jeden niepodważalny atut Thibault Rossard i jego zagrywka. W mojej opinii mimo tak naszpikowanego gwiazdami turnieju, Francuz zdecydowanie najlepiej serwuje i najbardziej powtarzalnie. Spokojnie jest w stanie serią zagrywek urwać seta, przy niewielkiej pomocy kolegów z drużyny. Dodatkowo widać efekty pracy nowego trenera, zaczął w końcu stawiać na Shojiego. Brak limitu obcokrajowców też ma niemałe znaczenie, bo Smitha na środku nawet nie ma co porównywać z Lemańskim. Pierwsza szóstka wypoczęła w meczu z Trentino, a rezerwy pokazały się z bardzo dobrej strony mimo 0:3. Zespół odbił się od dna i to nie będzie spacerek dla Włochów. Lube to oczywiście drużyna z najwyższej półki, jednak uważam że para przyjmujących kubańskiego pochodzenia może mieć problem z przyjęciem zagrywki, zwłaszcza Juantorena. Osmany przeciętnie sobie radzi na tym turnieju w każdym elemencie. Mimo olbrzymiej siły w ataku Lube set dla Resovii będzie a może coś więcej...
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
power30 18K

power30

Forum VIP
Lube - Resovia +2,5 seta 1.88

Resovia ma jeden niepodważalny atut Thibault Rossard i jego zagrywka. W mojej opinii mimo tak naszpikowanego gwiazdami turnieju, Francuz zdecydowanie najlepiej serwuje i najbardziej powtarzalnie. Spokojnie jest w stanie serią zagrywek urwać seta, przy niewielkiej pomocy kolegów z drużyny. Dodatkowo widać efekty pracy nowego trenera, zaczął w końcu stawiać na Shojiego. Brak limitu obcokrajowców też ma niemałe znaczenie, bo Smitha na środku nawet nie ma co porównywać z Lemańskim. Pierwsza szóstka wypoczęła w meczu z Trentino, a rezerwy pokazały się z bardzo dobrej strony mimo 0:3. Zespół odbił się od dna i to nie będzie spacerek dla Włochów. Lube to oczywiście drużyna z najwyższej półki, jednak uważam że para przyjmujących kubańskiego pochodzenia może mieć problem z przyjęciem zagrywki, zwłaszcza Juantorena. Osmany przeciętnie sobie radzi na tym turnieju w każdym elemencie. Mimo olbrzymiej siły w ataku Lube set dla Resovii będzie a może coś więcej...
Kompletnie się nie zgodzę z tym typem. Skoro Sovia ma atut w postaci Rossarda, to co ma powiedzieć Lube, które ma zawodników, którzy potrafią jeszcze mocniej &quot;kopać&quot; rywala z zagrywki. Na pewno brak limitu obcokrajowców to dobra wiadomość dla Rzeszowian, bo mogą postawić na Smitha. Zasadniczo w tym sezonie tylko ta dwójka zawodników nie zawodzi. Nie mają wsparcia od Miki czy atakujących Schulza/Jarosza. W porządku Osmany słabo sobie radził na przyjęciu, ale nie porównujmy grup w jakich zespołach grały, bo to jest absurd. Sada po odejściu kilku kluczowych graczy nie jest już tak mocna, a dyspozycję zespołu irańskiego przemilczę. Warto jednak dodać, iż półfinały są w Częstochowie, a nie Rzeszowie, tak więc polskiemu zespołowi ucieka handicap własnej hali. Jedynie jakaś chwila dekoncentracji sprawi, iż Włosi będą mogli przegrać chociaż jednego seta. Nawet w przypadku słabszej dyspozycji w ataku Juantoreny, ma go kto zastąpić, bo jest Leal czy Sokolow.
 
M 150

mattanderson

Użytkownik
Nie no granie w tym meczu na Resovie i jeszcze argumentując to tym, że taki ciapciak jak Rossard zrobi różnice to jest śmiech na sali XD kto to jest Rossard człowieku przy tym kto bedzie grał po drugiej stronie siatki, taki Leal to go tam w podłogę wbije. Ogólnie Lube chyba zaczęło łapać rytm i coraz lepiej sie prezentuje, po małym falstarcie w tym sezonie wracają na właściwe tory i kompromitacją byłaby strata punktów z jednak dołem tabel Plusligi jakim jest Resovia
Lube -2.5 (1.97) marathon
// Czy Ty nie potrafisz napisać analizy bez wyśmiewania czyjegoś typu ?!?!?
Ostatni raz taką analizę zostawiam, następnie będę usuwał każdą taką analizę!
Każdy ma prawo do podawania swoich typów a Ty możesz jedynie napisać jak Ty uważasz a nie, że wyśmiewasz każdego kto podaje typ inny niż Ty...
 
zielone-pionki 14

zielone-pionki

Użytkownik
Nie no granie w tym meczu na Lube i to z dokładnym wynikiem 3-0 i jeszcze argumentując to tym, że taki murzynek Leal co to pierwszy sezon w Europie gra zrobi różnice to jest śmiech na sali XP Odbije się parę razy do Możdżonka albo Smisa i będzie patrzył w podłogę. Ogólnie Resovia zaczeła łapać rytm i coraz lepiej się prezentuje, po małym falstarcie w tym sezonie wracają na właściwe tory.
Resovia +2,5 (2.01zł) fortuna co kołem się toczy
// Patrz wyżej...
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
K 25

kmarzejon

Użytkownik
Resovia Rzeszów - Lube Civitanova
Typ
: suma seta z najmniejszą liczbą punktów
powyżej 40,5 punktów (1xbet)
Kurs: 1,95

W sobotę o godzine 17:30 w Częstochowie, odbędzie się pierwsze półfinałowe spotkanie klubowych MŚ. Na przeciwko siebie stanie drużyna z Włoch Lube, oraz nasz już jedyny reprezentant Resovia. Na papierze oczywiście faworytem jest drużyna z półwyspu Apenińskiego, ale czy na aż tyle, żeby wygrać seta 10 punktami? Uważam że nie i opieram to twierdzenia na rozegranych spotkaniach w mistrzostwach. Nie ma co patrzeć co wyczyniała Resovia w Plus Lidze, ponieważ uważam że to jest już inna drużyna. W klubowych mistrzostwach świata nasz reprezentant gra dobrze. Mieli dwóch mocnych przeciwników, z którymi najniżej przegrali seta do 20 punktów. Skra Bełchatów grała w grupie z Lube i najniżej przegrany set w tym meczu był do 21 punktów. Ekipa z Rzeszowa ma dobrą mocną zagrywkę w wykonaniu Rossard, Schulz, czy Smith i do tego niewygodny flot Miki. W Lube w trzech meczach rozegranych w Polsce, można było dostrzec najsłabszą stronę, to przyjęcie. Głównie za sprawą Juantoreny, który miał kilka razy problem z odbiorem serwisu. Opisuję sprawę serwis/przyjęcie w przekonaniu że jakby Włosi odskoczyli nam punktowo, to zaraz nasi mogą odrobić serwisem. Dlatego twierdzę, że nie będzie przepaści w rozegranych setach. A drużyna przegrawająca seta powinien uzbierać te 16 oczek. Również liczę, że nie będzie więcej niż 4 setów, a raczej powinno skończyć się w 3.
 
kesirdal 2

kesirdal

Użytkownik
Resovia-Lube (-11,5) -2 1.54 fortuna
Mecz jak dla mnie w którym faworyt jest tylko jeden, tego meczu jak i całych KMŚ obecnie, zdecydowana przewaga w ataku po stronie Lube tak samo na serwisie gdzie większość zawodników serwuje bardzo mocno , co wiązać się będzie z gorszym przyjęciem Rzeszowa i napewno przelozy się na problemy w ataku co da więcej okazji do kontr ekipie z Włoch bądź blokow. Jak nawet w gora jednym secie Resovia będzie w stanie nawiązać równorzędną walkę to dwa sety myślę zdecydowanie dla Lube i handicap zostanie pokryty .
 
S 30

szimir

Użytkownik
Podpisuje się pod typem Lube - 11,5pkt @1,54.
Resovia w mocno średniej dyspozycji, fakt Rossard to najmocniejsze ogniwo, Smith też fajnie na serwie i na środku. I to tyle jak dla mnie. Rzeszowianie łapią w meczach spore przestoje w zdobywaniu pkt, tak było z Olsztynem czy Sada. Meczu z Trentino nie widziałem ale przegrali 9pkt, to Lube wg mnie powinno im wybić siatkówkę z głowy. Na serwisie nie tylko przecież Leal, ale też Simon potrafi przyłożyć Rezende, Sokolov, Osmany. Rozegranie Bruno, a obaj rozgrywający Reski to też kosmos. Lube deklasuje Resovie na każdej pozycji praktycznie, dyspozycja to też różnica na ten moment przynajmniej 1 klasy. - 11,5 jak w masło.
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Leal Lealem, ale Sokolov na drugim ataku ich rozniesie. Teraz kiedy Lube przelamalo Zenita, poleca na euforii jak walec i nie wydaje mi sie by. Reska sportowo mogla cos ugrac. Ja gram 3:0 w strone Civitanovy i mam nadzieje, ze Wlosi skoncentruja sie i nie zlekcewaza rannego lwa, tylko go ubija od poczatku
-4,5 w pierwszym secie tez do gry
 
S 71

shaq9

Użytkownik
Trentino mocno przeceniane moim zdaniem. Ok wygrali póki co wszystko ale gdyby Sada nie przegrała seta z 21:17 i Sander skończyłby piłkę setowa na 2:0, która Lisinac podbił cudem, to śmiem twierdzić że Trentino by to przegralo. Do tego kolejne sety bardzo wyrownane. Fakieł natomiast ograł Zenit. Ktoś powie że słaby Zenit. Być może, ale ten słaby Zenit był bardzi bliski ogrania Lube, drużyny którą wszyscy tu gloryfikyją. Teren neutralny kadrowo wygląda to jednak mimo wszystko wyrównanie, jeśli Fakieł zagra tak jak z Zenitem to powinien to wziąć. A moim zdaniem po dwóch słabszych meczach wyjdą skoncentrowani z chęcią osiągnięcia życiowego sukcesu. Ja gram Fakieł po 2.70
 
N 336,8K

niewierny-janek

Użytkownik
Ja gram na spokojnie dubelka na oba mecze półfinałowe...
Lube - Resovia
Under 180,5 @1,40
Lube to zespół o klasę lub dwie wyżej oraz główny faworyt do końcowego triumfu, spodziewam się 3:0 jednak dla zabezpieczenia gram under na pkt w meczu, nawet jeżeli będą 4 sety to nie sądzę, że będą to sety 23:25 bądź na przewagi, raczej Lube wygra 6-7 pkt w secie, może w jednym secie będzie walka.
Fakieł - Trentino
Over 176,5 @1,54
W tym meczu idę odmiennie w over pkt w meczu. Spodziewam się wyrównanej gry i minimum 4 setów, może i Trentino jest faworytem, ale myślę, że zwycięstwo nie przyjdzie im łatwo. Fakieł pokazał się już na tym turnieju z dobrej strony i bez walki się nie poddadzą, do powodzenia typu wystarczą 4 sety po 25:20 a więc myślę że jest to bardzo realne.
AKO: 2,16 UNIBET
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom