>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Boks: Urban Jungle 8 grudnia (Ugonoh vs Demerizen)

Status
Zamknięty.
xavi90 172,1K

xavi90

Znawca - Boks

Aktualna karta walk
Vahe Badalyan (Armenia) debiut - Krzysztof Rogowski (Poznań) 10-27-0
Hubert Benkowski (Gdańsk) 1-0-1 - Damian Stanisławski (Bytom) 1-0-0
Timur Kuzakhmedov (Ukraina) 6-0-2 - TBA
Jerzy &quot;Juras&quot; Wroński (Warszawa) 9-2-0 - Paweł Świeczkowski (Gdańsk) 2-2-0, walka K1
Kamil Łaszczyk (Wrocław) 24-0-0 - Allan Phelan (Irlandia) 9-3-1
Przemysław Opalach (Olsztyn) 27-2-0 - Bosko Misic (Chorwacja) 17-9-0
TBA - Nikola Milacic (Niemcy) 19-1-0
Izu Ugonoh (Gdańsk) 18-1-0 - Ali Eren Demirezen (Niemcy) 10-0-0
 
xavi90 172,1K

xavi90

Znawca - Boks
Zakładam temat bo pojawiły się kurs w STS więc pewnie możemy się niedługo spodziewać pełnej oferty jak i również u większej ilości bukmacherów. Krótko o samej gali- byłem wielkim optymistą ale już nie jestem bo karta miała być dużo dużo ciekawsza.. Coś czuje że nawet mimo tego że to benfis Michalczewskiego i pewnie będą dodatkowe atrakcję, to sportowo się absolutnie nie broni i może być klapa. Oczywiście dla Michalczewskiego to nie problem bo zapewne i tak następne gale będzie organizował w Niemczech.
Co do walki wieczoru- jestem fanem Izu Ugonoha, uważam że w dalszej perspektywie okaże sie on najlepszym polskim ciężkim ostatnich lat tylko po prostu ma bardzo słabo prowadzoną kariere. Oczywiście rekord 18-1, 15 wygranych przed czasem jest imponujący tym bardziej jak sobie przypomnimy że porazka nastąpiła z zawodnikiem z czołówki- Brazeale o naprawde kapitalnej walce. Tylko minus jest taki że to było 23 miesiące temu i od tamtej pory jedyne co zrobił to wyszedł do ringu z Kassim, gdzie ciężko to nazwac walką bo wszyscy wiem co z tego wyszło. Drugi negatywny aspekt to oczywiście śmierć Andrzeja Gmitruka (absolutnie wybitna postać) który przygotowywał Izu do tego pojedynku.Walka jednak nie zostaje odwołana i najprawdopodobniej sam Michalczewski będzie przygotowywal dalej Izu (lekkie kuriozum bo to organizator gali) i jednak zakładam że zadziała to jak dodatkowa mobilizacja, wygrana na cześć trenera Gmitruka oczywiście.
Nie ma co ugrywać że cała gala jest pod Izu- Michalczewski wie że na nim można będzie zarobic, a Izu wie że teraz albo nigdy- w przyszłym roku będzie miał już 33 lata (dla porównania Tyson Fury 31 a Joshua 30). Dobór przeciwnika jest idealny bo gość ma jakiś tam pasek który pozwoli Izu wrócić w rankingach na wysoką pozycje. Ja nie mam żadnych wątpliwości że Ugonoh bierze to przez nokaut, max 5-6 runda. Ali Eren Demirezen jedyne co ma to imponujący bilans 10 win i wszystkie przed czasem- totalnie nabity rekord. Ale co tu mówić więcej o bokserze który najtrudniejsza walkę miał niedawno z przeciętnym Werwejko i nie umiał go znokautować mimo że ten padał ze zmęczenia od właściwie 4 rundy (a w końcu poddał go sędzia w 8 rundzie)... Izu jest pare klas lepszy, dla mnie jego wygrana przed czasem @1,75 to będzie jeden z najmocniej granych zakładów w tym roku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
majster93 2,8K

majster93

Użytkownik
Zakładam temat bo pojawiły się kurs w STS więc pewnie możemy się niedługo spodziewać pełnej oferty jak i również u większej ilości bukmacherów. Krótko o samej gali- byłem wielkim optymistą ale już nie jestem bo karta miała być dużo dużo ciekawsza.. Coś czuje że nawet mimo tego że to benfis Michalczewskiego i pewnie będą dodatkowe atrakcję, to sportowo się absolutnie nie broni i może być klapa. Oczywiście dla Michalczewskiego to nie problem bo zapewne i tak następne gale będzie organizował w Niemczech.
Co do walki wieczoru- jestem fanem Izu Ugonoha, uważam że w dalszej perspektywie okaże sie on najlepszym polskim ciężkim ostatnich lat tylko po prostu ma bardzo słabo prowadzoną kariere. Oczywiście rekord 18-1, 15 wygranych przed czasem jest imponujący tym bardziej jak sobie przypomnimy że porazka nastąpiła z zawodnikiem z czołówki- Brazeale o naprawde kapitalnej walce. Tylko minus jest taki że to było 23 miesiące temu i od tamtej pory jedyne co zrobił to wyszedł do ringu z Kassim, gdzie ciężko to nazwac walką bo wszyscy wiem co z tego wyszło. Drugi negatywny aspekt to oczywiście śmierć Andrzeja Gmitruka (absolutnie wybitna postać) który przygotowywał Izu do tego pojedynku.Walka jednak nie zostaje odwołana i najprawdopodobniej sam Michalczewski będzie przygotowywal dalej Izu (lekkie kuriozum bo to organizator gali) i jednak zakładam że zadziała to jak dodatkowa mobilizacja, wygrana na cześć trenera Gmitruka oczywiście.
Nie ma co ugrywać że cała gala jest pod Izu- Michalczewski wie że na nim można będzie zarobic, a Izu wie że teraz albo nigdy- w przyszłym roku będzie miał już 33 lata (dla porównania Tyson Fury 31 a Joshua 30). Dobór przeciwnika jest idealny bo gość ma jakiś tam pasek który pozwoli Izu wrócić w rankingach na wysoką pozycje. Ja nie mam żadnych wątpliwości że Ugonoh bierze to przez nokaut, max 5-6 runda. Ali Eren Demirezen jedyne co ma to imponujący bilans 10 win i wszystkie przed czasem- totalnie nabity rekord. Ale co tu mówić więcej o bokserze który najtrudniejsza walkę miał niedawno z przeciętnym Werwejko i nie umiał go znokautować mimo że ten padał ze zmęczenia od właściwie 4 rundy (a w końcu poddał go sędzia w 8 rundzie)... Izu jest pare klas lepszy, dla mnie jego wygrana przed czasem @1,75 to będzie jeden z najmocniej granych zakładów w tym roku.
Ja bym się wstrzymał z obstawianiem tej walki. Co do Izu to nic nie wiemy. Walka za 2 tygodnie, trenera nie ma, a jak już kogoś znajdą na szybko to nie wiadomo jakie będzie miał metody i pomysły na tę walkę, czy taktyka będzie podobna do tej jaką zakładano podczas dotychczasowego obozu. Nie byłoby z tym większego problemu, gdyby nie to że Izu nie walczy. Jak dla mnie walka z Kassim to był lekki sparing, gdzie rywal przyjechał po wypłatę, a ostatnią prawdziwą walką było starcie z Breazeale (prawie 2 lata temu). Nadal nie wiadomo jak z kondycją Izu, a Turek zapewne przyjedzie zmotywowany i raczej nie padnie po pierwszym ciosie.
Jak dla mnie walka ta została wrzucona do oferty (jako jedyna z całej gali), żeby teraz Janusze stawiali bez zastanowienia na Izu jako pewniaka. Walka za 2 tygodnie, a oferta już jest, kiedy w niedalekiej przeszłości mieliśmy w Polsce wiele ciekawiej zapowiadających się gal i walk, a trzeba było żebrać o to aby kolektury wstawiły ofertę i zwykle dawali na 2-3 dni przed galą. Taka jest moja opinia, mam nadzieję że Izu to wygra, aczkolwiek myślę że wcale tak łatwo nie będzie.
 
xavi90 172,1K

xavi90

Znawca - Boks
majster93 oczywiście to jest boks, na profesjonalnym poziomie gdzie jeden cios może decydowac. Nawet jakby taki Najman wyszedł naprzeciw Izu to mógłby go od razu trafić w pierwszej akcji i skończyć (chociaz szanse oczywiscie pewnie z 0,5% ale wciaż). Apropo kondycji Izu to sie nie martw tylko zobacz lepiej walke Demerizena z Werwejko (TUTAJ). Dla mnie przekaz z tej walki jest prosty- ktoś lepszy niż Werwejko zniszczy Demerizena. A Izu jest lepszy przynajmniej kilka razy + cała otoczka gali jest pod niego + podtrzymuje że motywacja też (dla trenera Gmitruka). Według mnie tu kursy znacząco spadną.
 
B 493

bodescu_wampir

Użytkownik
Zakładam temat bo pojawiły się kurs w STS więc pewnie możemy się niedługo spodziewać pełnej oferty jak i również u większej ilości bukmacherów. Krótko o samej gali- byłem wielkim optymistą ale już nie jestem bo karta miała być dużo dużo ciekawsza.. Coś czuje że nawet mimo tego że to benfis Michalczewskiego i pewnie będą dodatkowe atrakcję, to sportowo się absolutnie nie broni i może być klapa. Oczywiście dla Michalczewskiego to nie problem bo zapewne i tak następne gale będzie organizował w Niemczech.
Co do walki wieczoru- jestem fanem Izu Ugonoha, uważam że w dalszej perspektywie okaże sie on najlepszym polskim ciężkim ostatnich lat tylko po prostu ma bardzo słabo prowadzoną kariere. Oczywiście rekord 18-1, 15 wygranych przed czasem jest imponujący tym bardziej jak sobie przypomnimy że porazka nastąpiła z zawodnikiem z czołówki- Brazeale o naprawde kapitalnej walce. Tylko minus jest taki że to było 23 miesiące temu i od tamtej pory jedyne co zrobił to wyszedł do ringu z Kassim, gdzie ciężko to nazwac walką bo wszyscy wiem co z tego wyszło. Drugi negatywny aspekt to oczywiście śmierć Andrzeja Gmitruka (absolutnie wybitna postać) który przygotowywał Izu do tego pojedynku.Walka jednak nie zostaje odwołana i najprawdopodobniej sam Michalczewski będzie przygotowywal dalej Izu (lekkie kuriozum bo to organizator gali) i jednak zakładam że zadziała to jak dodatkowa mobilizacja, wygrana na cześć trenera Gmitruka oczywiście.
Nie ma co ugrywać że cała gala jest pod Izu- Michalczewski wie że na nim można będzie zarobic, a Izu wie że teraz albo nigdy- w przyszłym roku będzie miał już 33 lata (dla porównania Tyson Fury 31 a Joshua 30). Dobór przeciwnika jest idealny bo gość ma jakiś tam pasek który pozwoli Izu wrócić w rankingach na wysoką pozycje. Ja nie mam żadnych wątpliwości że Ugonoh bierze to przez nokaut, max 5-6 runda. Ali Eren Demirezen jedyne co ma to imponujący bilans 10 win i wszystkie przed czasem- totalnie nabity rekord. Ale co tu mówić więcej o bokserze który najtrudniejsza walkę miał niedawno z przeciętnym Werwejko i nie umiał go znokautować mimo że ten padał ze zmęczenia od właściwie 4 rundy (a w końcu poddał go sędzia w 8 rundzie)... Izu jest pare klas lepszy, dla mnie jego wygrana przed czasem @1,75 to będzie jeden z najmocniej granych zakładów w tym roku.
Xavi, jaki z Ciebie jest znawca boksu ? Izu ma potencjal, ale jeszcze go nie pokazal. W calej karierze tylko jeden powazny przeciwnik i przegrana. Serio wierzyles w to, ze Michalczewski, alkoholik stanie z Izu w narozniku? Gratulacje, wyobraznia wielka. Serio dodatkowa mobilizacja to smierc Gmitruka? To co moglby przekazac Gmitruk Izu a to co moglby przekaz Michalczewski nawet nie mozna porownac. Nie mowiac juz o znalezieniu wspolnego jezyka, zaakceptowania siebie i wiary, ze ten duet ma sens.
Serio Gala jest pod Izu? Radze sie lepiej zainteresowac boksem. Michalczewski pierwsza gale organizuje w Polsce a nastepne mial oragnizowac w Niemczech. Zobacz ilu zawodnikow przywiozl ze soba turecki manager to powinna sie zaswiecic lampka. Do tego dochadza sedziowie. Skad? Wiadomo skad z &quot;Ojczyzny&quot; Michalczewskiego czyli z Niemiec. Czy to nie dziwne, ze gala organizowana w Polsce a sedziowie z Niemiec? Czemu Izu? A skad pochodzi Izu i gdzie ma najwieksza grupe kibicow. Gdansk.
Dobor przeciwnika jest idealny? Serio? Pod jakim wzgledem. Bo ma jakis pasek? Turek pokazal w walce z solidnym choc jednowymiarowym Sergiejem, ze potrafi przyjac cios i idzie do przodu. Siergiej mial problemy z nosem przed walka, dlatego go zatykalo. Zgadzam sie, ze turek jest ograniczonym zawodnikiem i nie przeszkoczy poziomu sredniaka. Dlaczego Izu bierze to do 5-6 rundy? Babcia z fusow wywrozyla? Scenariusze na ta walke bylyby dwa. Izu z kazda runda mialby mniejsze szanse na wygrana. Raz, ze brakuje mu rund a dwa niemieccy sedziowie. Wiec albo moglby wygrac to w poczatkowej fazie walki, albo turek zyskalby przewage w pozniejszych rundach i jakies niemieckie przerwanie badz niemiecki werdykt NA POLSKIEJ ZIEMII!!
Jak wiadomo walka sie nie odbedzie. Na miejsce Izu wzialbym przeciwnika podobnego stylem i warunkami fizycznymi do turka na rozgrzewke a pozniej walke z turkiem, ale majac polskich sedziow za soba co na ta chwile wydaje sie najbardziej logicznym rozwiazaniem.
Pozdrawiam
 
xavi90 172,1K

xavi90

Znawca - Boks
Ja się za znawcę boksu nie uważam, ale kim Ty jesteś to nie mam pojęcia. Nie podoba mi się Twój styl, a tym bardziej Twoje argumenty.
- ja sobie nie wymyśliłem że Michalczewski stanie w jego narożniku, przytoczyłem jego wypowiedź stąd. To czy jest alkoholikiem czy damskim bokserem mnie nie interesuje- załatwił hajs na gale, znajomości ma.
- oczywiście Gmitruk to był wybitny trener, nie wiem skąd pomysł że sądze że Michalczewski jest lepszy.
- w komunikacie wydanym przez organizatorów gali jest jasny przekaz: przekładamy gale bo nasz główny bohater IZU nie będzie gotowy. jak to nie przekonuje że gala jest pod niego to ja nie mam więcej pytań. Dodam tylko że Michalczewski w każdej wypowiedzi podkreśla że chce zrobić z Izu mistrza świata.
- tak ten pasek ma znaczenie. daje solidny awans w rankingach więc szybszy powrót do czołówki. nie trzeba być znawcą boksu żeby to wiedziec (chociaz widze sa przypadki że trzeba).
- Tak, uważam że Izu wziąłby to bez problemu do 5-6 rundy bo po prostu taki ma styl. Ciągle do przodu. Widziałem walke turka z Werwejko i na tej podstawie to oceniam. Jeżeli ktoś twierdzi że Izu nie jest ani troche sprawdzony to ciekawe co sądzic o turku. Sędziami sie nie przejmowałem w tym przypadku, bo dla mnie oczywiste jest że mamy tutaj dwóch strikerów i walka nie dojdzie do werdyktu a po prostu o klase lepszy jest Izu.
Niemniej jednak kończe dyskusję bo gala jest przełożona o pare miesięcy.pozdrawiam
 
B 493

bodescu_wampir

Użytkownik
Ja się za znawcę boksu nie uważam, ale kim Ty jesteś to nie mam pojęcia. Nie podoba mi się Twój styl, a tym bardziej Twoje argumenty.
- ja sobie nie wymyśliłem że Michalczewski stanie w jego narożniku, przytoczyłem jego wypowiedź stąd. To czy jest alkoholikiem czy damskim bokserem mnie nie interesuje- załatwił hajs na gale, znajomości ma.
- oczywiście Gmitruk to był wybitny trener, nie wiem skąd pomysł że sądze że Michalczewski jest lepszy.
- w komunikacie wydanym przez organizatorów gali jest jasny przekaz: przekładamy gale bo nasz główny bohater IZU nie będzie gotowy. jak to nie przekonuje że gala jest pod niego to ja nie mam więcej pytań. Dodam tylko że Michalczewski w każdej wypowiedzi podkreśla że chce zrobić z Izu mistrza świata.
- tak ten pasek ma znaczenie. daje solidny awans w rankingach więc szybszy powrót do czołówki. nie trzeba być znawcą boksu żeby to wiedziec (chociaz widze sa przypadki że trzeba).
- Tak, uważam że Izu wziąłby to bez problemu do 5-6 rundy bo po prostu taki ma styl. Ciągle do przodu. Widziałem walke turka z Werwejko i na tej podstawie to oceniam. Jeżeli ktoś twierdzi że Izu nie jest ani troche sprawdzony to ciekawe co sądzic o turku. Sędziami sie nie przejmowałem w tym przypadku, bo dla mnie oczywiste jest że mamy tutaj dwóch strikerów i walka nie dojdzie do werdyktu a po prostu o klase lepszy jest Izu.
Niemniej jednak kończe dyskusję bo gala jest przełożona o pare miesięcy.pozdrawiam
Ja jestem czlowiekiem, ktory zna boks od strony praktycznej i od kuchni. To co pokazuja w telewizji i to co mowi Michalczewski to jest jedno. Wazne sa czyny. Argumenty moga sie nie podobac, ale jesli ich nie potrafisz obalic to trzeba je zaakceptowac. Oceniamy tutaj tylko argumenty, a nie styl wypowiedzi. Izu w dalszym ciagu jest niesprawdzony, choc ma potencjal znacznie wyzszy od turka. Izu idzie ciagle do przodu? Tak bylo do momentu porazki z Dominiciem. Jak widac walka moze potrwac dluzej niz 3 rundy i trzeba byc przygotowanym na pelen dystans. Stad Izu zmienil taktyke i nie idzie na hurra do przodu.
Zalatwil hajs na gale? A czy wiesz jaka gaza byla proponowana Izu? Bo warunki finansowe dla Izu byly bardzo slabe.
Samo wspominanie glupot jakie Michalcewski mowi jaki ma cel ? Nie ma kogos z kim Izu w tak krotkim czasie moglby wejsc do ringu i nawet jakby byl to Emanuel Steward to i tak nie wyszloby.
Oczywiscie, ze Izu jest ich glownym bohaterem, bo Izu jest z Gdanska, gdzie organizowana jest gala. Bez niego hala bedzie swiecic pustkami. A co ma mowic Michalczewski o Izu? Skoro go promuje to chwali zawodnika, dziwne?
Skad pomysl na niemieckich sedziow? Dzwoni gdzies, czy nie potrafisz dodac 2+2?
Skad niemieccy badz tureccy zawodnicy w Polsce? Dzowni czy nie?
Skad pomysl na pozostale gala poza Polska? Dzowni...?
Michalczewski ma pieniadze. Rzucil na stol ochlapy i myslal, ze ludzie sie rzuca. Podpytaj zawodnikow jakie stawki zaproponowal im Michalczewski jesli masz mozliwosc to moze wtedy chociaz zadzwoni.
Ten pasek jest dla Izu na tym etapie kariery bez znaczenia. Izu jest na tyle rozpoznawalnym zawodnikiem i z takim rekordem, ze nie potrzebuje takiego paska. Dlaczego? Bo w tej chwili nie jest gotowy na walke o mistrzostwo swiata i potrzebuje solidnych obozow, sparing partnerow, rund w ringu i 4-5 walk minimum, zanim zmaksymilizuje swoje szanse w walce z najlepszymi.
Turek ma mniejszy potencjal od Izu. Tutaj chodzi o dynamike kariery rowniez. Ciapaty ma 8 walk w ostatnich 2 latach i lacznie 24 rundy na koncie. Izu ma tylko 2 walki i 7 rund. Kto jest na fali wznoszacej ?
Mylisz sie, sedziowie maja ogromny wplyw na walke. Punktowi moga zrobic swoje. Wiecej wagi przywiazuje do ringowego, ktory moglby pozwalac faulowac ciapatemu i wybijalby z rytmu Izu. Pozwalalby klinczowac i wieszac sie niemcowi. Jesli nie wiesz jak wazny jest sedzia w ringu to obejrzyj walke Warda z Kowaliewem lub Kliczki z Powietkina to bedziesz wiedziec.
I na koniec znawca boksu, bo tak jest pod Twoim nickiem.
Pozdrawiam
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
xavi90 zasłużenie dostał rangę. Jeśli ktoś ma z tym jakiś problem to zapraszam na PW. Rangi czekają, tylko wystarczy się wykazywać.
Pozdrawiam.
 
B 493

bodescu_wampir

Użytkownik
xavi90 zasłużenie dostał rangę. Jeśli ktoś ma z tym jakiś problem to zapraszam na PW. Rangi czekają, tylko wystarczy się wykazywać.
Pozdrawiam.
Ja sie odnioslem do jego posta traktujacego o gali w Gdansku. I rozsmieszylo mnie to, ze ktos traktuje serio slowa Michalczewskiego, ktory przyjechal do Polski wypromowac swoich niemieckiech zawodnikow. Niech chlopak ma range, ale piszac takie bzdury nie sposob przejsc obojetnie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom