>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Luźna dyskusja Hokejowy Chat

C 1K

czleko

Użytkownik
Nie skreślaj @pepo1990 szans "szabel", to tylko dwa mecze na europejskich lodowiskach, wrócą do siebie i jeszcze niejednego zaskoczą. Myślę, że w tym roku wreszcie ich w play - offach ujrzymy.
 
P 5,3K

pepo1990

Znawca Hokej
Nie skreślam ich szans, ale widziałem już, że ta gra gaśnie jeszcze jak byli w Stanach, zresztą mają serię porażek. Może jakoś o dziką kartę zawalczą, myślę że na trójkę w dywizji nie mają szans. Pewnie kogoś tam jeszcze zaskoczą z tych wiodących ekip, ale w perspektywie całego sezonu ja ich w PO nie widzę

Do dzikich kart na wschodzie myśle, że będze spora kolejka w tym sezonie. Na Zachodzie mieliby większe szansę myśleć o PO
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Saros w bramce Nashville. Jestem więc spokojniejszy o zwycięstwo Sharks. Oby tylko w parze z Jonesem nie wpuścili zbyt wielu bramek.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Muszę przyznać, że mój plan na dzisiaj był taki, że Rangersi wygrają, a Detroit jeśli wygra to dobrze a jeśli nie to nie. Teraz trzeba trzymać kciuki za Red Wings :)
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Świetnie idzie :) Puściłem jeszcze w meczu w Rydze Over 1,5 bramki i Obie strzelą dwie: NIE za @5,10. Zobaczymy czy coś z tego będzie. W Magnitogorsku brakowało trzech minut. Muszę się dokładniej przyjrzeć takim zakładom.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
45 sekund przed końcem załatwia mnie również CSKA. Jeszcze Ufa w grze. Zapowiada się najlepiej z dotychczasowych trzech. Szalona kolejka po przerwie. Przyznaję, że niektóre wyniki szokujące.
 
Do góry Bottom