>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Luźna dyskusja Hokejowy Chat

jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
"Obrona Częstochowy" w Mińsku.Szybka bramka dla Dynama i teraz obrona
Uf 2Tjuż całkiem inna na szczęście złapali kontakt pod koniec tercji.

Swoją drogą pytanko do bardziej ogarniających(grających) rzutów karnych nie da się jakoś potrenować?
Wiem,że to nie niżna nie te wymiary itd no ale jednak jakoś tak zawsze dużo tych pudeł 
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Z punktu widzenia Avto, lepiej by dzis przegrali. Poleci Maremjanow, poleci Dyr sportowy i moze ktos ten potancjal który ma zespół odblokuje
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
cytat z dnia 29 października 2019 14:39 przez pepo1990Avto już chyba koło 130 min bez bramki więc to jak na hokej to abstrakcja szczególnie, że chodzi o ekipę, która chciała się w sezonie liczyć
Zeby jeszcze coś ugrac w sezonie to trzeba dziś przegrać
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Co za pech... Trzeci gol w ostatniej minucie drugiej tercji, a czwarty gol w pierwszej minucie ostatniej tercji. Dwadzieścia minut bez gola? Czarno to widzę chociaż się zdarzało.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Sprawdzam na Flashscore wynik meczu i widzę 2:1 dla Sharks. Po chwili sprawdzam ponownie i jest już 2:1 dla Jets. Na prawdę nieprzewidywalna liga :)
 
C 1K

czleko

Użytkownik
Panowie byłby ktoś zainteresowany dołączeniem do managera fantasy yahoo  NHL i stworzeniem własnej ligi użytkowników forum? Wiem, że troszkę późno już, bo za zespołami już po kilkanaście spotkań, ale lepiej późno jak wcale.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Hej @czleko szkoda, że tak późno bo to ciekawy pomysł. Sam biorę udział w dwóch ligach. Jedna to właśnie Yahoo, a druga na platformie Fantrax i muszę przyznać, że ciekawiej wygląda ta druga opcja. Nie wiem tylko czy można stworzyć ligę po rozpoczęciu sezonu. Można zebrać zdecydowanych chętnych i ruszyć za rok.
 
C 1K

czleko

Użytkownik
@rasijskij spokojnie da się stworzyć ligę w yahoo w trakcie sezonu i widzę, że na fantrax również. Mógłbym się ewentualnie podjąć funkcji prowadzącego, pytanie czy użytkownicy chcieliby zacząć zabawę po rozpoczęciu sezonu. Dograć 12 chętnych, ustawiamy draft na pasującą godzinę i jedziemy z tematem :)
 
Do góry Bottom