>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Luźna dyskusja Hokejowy Chat

mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Chyba staje się fanem Nowosybirska ???? Tam ciągle kłody pod nogi - tu głównie myślę o sytuacji z halą, a tam tak bardzo kochają hokej...
To sport nr 1 w tym mieście, wszyscy tam nim żyją. Jak ktoś ogladał mecze z Nowosybirska to, to co się dzieje na trybunach przechodzi ludzki pojęcie, żywiołowość, doping cały czas, ale też docenienie klasy rywala( no chyba ze jakis zawodnik sobie nieźle nagrabił to jest odpowiednio potraktowany). Z kasą nigdy nie było dobrze, ale druzyna grała na wysokim poziomie, mimio niższego budzetu wielokrotnie ucierała nosa możnym faworytom, ten sezon bardzo źle wystartowali bo najgorzej w całej swojej historii ale mysle ze maja jeszcze szanse na PO, jest to po czesci temat zmiany punktacji od tego sezonu, gdyż za zwyciestwo w 60 min i po tym czasie są te same dwa punkty.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dynamo &quot;trochę&quot; przeważa ale Jokerit nie gra najgorzej. Myślę że Jokerit się obudzi i cos ustrzeli, ale wydaje mi się że nie zdołają tego wygrać jeśli Dynamo nie spuści z tonu.
 
D 2

dvvorniok

Użytkownik
Dynamo &quot;trochę&quot; przeważa ale Jokerit nie gra najgorzej. Myślę że Jokerit się obudzi i cos ustrzeli, ale wydaje mi się że nie zdołają tego wygrać jeśli Dynamo nie spuści z tonu.
Nie chodzi o wygrana, wystarcza ich dwie bramki i już spokojna głowa ????
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Rozkręcają się. Dadzą radę. Chociaż lepiej żeby nie za wiele tych bramek dla Jokeritu bo mam na kuponie Dynamo +1,5 ????
 
D 2

dvvorniok

Użytkownik
To żeby kazdy był zadowolony to 2 bramki :p ale coś wątpię w to, wydaje mi się że zakończy się max 3 bramkami w meczu i to raczej dynamo wypunktuje ;)
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
A no szkoda. Mi jak na razie wszystkowszystkoadnie wchodzi, mam nadzieję że Dynamo się nie zbłaźni bo mam ich +2,5. Jak wejdzie Dynamo to będzie komplet dzisiaj ????
 
alpha 758

alpha

Użytkownik
Ciekawe dlaczego? Nie mogłem zostać na trzecią tercję.
W momencie gdy Jormakka oddawał strzał inny zawodnik Jokeritu wjechał w bramkarza.
Mi niestety też ten mecz zawalił taśmę(grałem over 4.5 z dogr/karnym). Dobrze, że przynajmniej MHL bez zarzutu. Dziś młode Dinamo z Petersburga potrafiło zagrać jak trzeba.
 
hallik 7,1K

hallik

Użytkownik
Panowie, Kovar wraca jutro do bramki Jekaterinburga? Bo jeśli nie, to UFA wydaje się być dobrym typem a kursy ~2,50
 
Do góry Bottom