>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Luźna dyskusja Hokejowy Chat

U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
A ja wpadlem tylko zlozyc wyrazy uznania, super pomysl i mega krok w rozwoju popularnosci hokeja na forum! Przy okazji nhl bedzie mlyn :p
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Trudno. W tym sezonie już na nich nie stawiam ???? Mam nadzieję że Jokerit mi zwróci koszty i da lekki plus.
Edit// Zapolski w bramce Jokeritu a w Astanie jeszcze brak Bocheńskiego, Pettersona i Frattina. Finowie muszą to wygrac ????
 
alpha 758

alpha

Użytkownik
VHL
Zvezda - Heilongjiang

Zvezda Chechow @1.70 live fortuna
Jak na razie 1-2, ale Zvezda to wyciągnie spokojnie.
edit. 2-2. Myślę, że w over 4.5 Zvezdy teraz można wchodzić
@1.85
✅ ✅ 5-2
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Popróbowałem pograć jakiś czas niskie kursy łączone w Ako i chyba wrócę do polowania na wysokie single... Chyba łatwiej trafić singla z kursem 2,50 - 4,00 niż AKO 5,00 z czterech - pięciu zdarzeń ????
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dzisiaj wybieram do oglądanie Avto - Kazań, pewnie jak wszyscy. Ciekawi mnie roszada w Magnitogorsku gdzie zamiast Ellisona z Mozyakinem i Kuleminem w pierwszej linii zagra Shore.
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Popróbowałem pograć jakiś czas niskie kursy łączone w Ako i chyba wrócę do polowania na wysokie single... Chyba łatwiej trafić singla z kursem 2,50 - 4,00 niż AKO 5,00 z czterech - pięciu zdarzeń ????
Ja jak już gram taśmę to max 3 zdarzenia ale dziś czuję big mistake bo Jugra coś frajerzy póki co...
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Ja jak już gram taśmę to max 3 zdarzenia ale dziś czuję big mistake bo Jugra coś frajerzy póki co...
Ja gram single, poprostu jakiś czas temu zastanawiałem się nad zmianą taktyki na kupony 3-5 zdarzeniowe i spróbowałem na forum, ale trochę cienko idzie ????
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Kazań gra tak mądrze w obronie, że jeśli nie załatwi się sam powodujac przewagi Avto to ten mecz wygra.
Edit// ależ Kazań marnuje setki... Zemści się to na nich...
 
Do góry Bottom