>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

5. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów [28.11.2018] - środa REWANŻE

Status
Zamknięty.
pitcairn 1,1K

pitcairn

Użytkownik
PSG - Liverpool
powyżej 1 bramki w meczu, powyżej 3 żółtych kartek, powyżej 8 rzutów rożnych @3,15
Widzę duże value w tym typie, zakład łączony bramki, kartki, rożne w forbecie. Zdecydowanie najpewniejsze wydają się być bramki. Obie ekipy ofensywnie nastawione, tworzą niesamowite widowiska z dużą liczbą bramek - w 4 meczach Liverpoolu w tej edycji LM padały średnio 3 bramki z kolei w spotkaniach PSG oglądaliśmy jeszcze więcej goli - średnio aż 4,5 na mecz. Nie ma dwóch zdań w tym meczu muszą paść bramki, i to nie dwie a myślę, że minimum 3-4.
Rzuty rożne w tej edycji LM to z kolei statystyka niemal 12 cornerów na mecz w spotkaniach z udziałem Paryżan i nieco mniej bo 9,75 rożnych w meczach z udziałem Liverpoolu. Wydaje się, że jak na mecz o takim ciężarze gatunkowym te 9 cornerów to mus. W pierwszym spotkaniu było ich aż 14.
Zdecydowanie ciężej w tym meczu będzie o kartki - w pierwszym meczu między tymi drużynami sędzia pokazał 2 kartoniki, ogółem zaś piłkarze Liverpoolu obejrzeli w tej edycji LM 3 żółte kartki zaś zawodnicy PSG 7. Swoich szans w tym typie upatruję w osobie arbitra - mecz będzie sędziował dobrze wszystkim znany Szymon Marciniak, sędzia ten gwizdał do tej pory w dwóch meczach tej edycji LM, w których pokazał 9 kartek, jak łatwo policzyć średnia 4,5, co pokrywa nasz zakład. W naszej lidze Łysy również utrzymuje przyzwoitą, w kontekście tego zakłądu, średnią powyżej 4 kartek na mecz. Wreszcie swoje nadzieje co do wielu kartek w tym meczu opieram na tym, że zarówno dla Liverpoolu jak i PSG ten mecz ma wielki ciężar gatunkowy. Przegrywający w tym spotkaniu może nie wyjść z grupy, więc nikt tu nie będzie odstawiał nogi, nawet kosztem kartek. To będzie walka na śmierć i życie, bo ewentualne odpadnięcie już w fazie grupowej byłoby kompromitacją zarówno dla Liverpoolu jak i PSG.
Kurs smakowity, polecam!
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
roberto18 452

roberto18

Użytkownik
Tottenham - Inter
Ja wiem, że Anglicy mogą być uważani za faworyta tego starcia, ale kurs 5,25 na Inter to moim zdaniem przesada. W grupie w lepszej sytuacji są Włosi i to po obu meczach z Barceloną. Koguty straciły punkty nawet na stadionie PSV i przegrali w Mediolanie. Ja tutaj widzę value, gram na pewno x2 po 2,25 i lekko czysty win Interu.
Pozdrawiam
 
B 342

bladasek23

Użytkownik
PSG - Liverpool
powyżej 1 bramki w meczu, powyżej 3 żółtych kartek, powyżej 8 rzutów rożnych @3,15
Widzę duże value w tym typie, zakład łączony bramki, kartki, rożne w forbecie. Zdecydowanie najpewniejsze wydają się być bramki. Obie ekipy ofensywnie nastawione, tworzą niesamowite widowiska z dużą liczbą bramek - w 4 meczach Liverpoolu w tej edycji LM padały średnio 3 bramki z kolei w spotkaniach PSG oglądaliśmy jeszcze więcej goli - średnio aż 4,5 na mecz. Nie ma dwóch zdań w tym meczu muszą paść bramki, i to nie dwie a myślę, że minimum 3-4.
Rzuty rożne w tej edycji LM to z kolei statystyka niemal 12 cornerów na mecz w spotkaniach z udziałem Paryżan i nieco mniej bo 9,75 rożnych w meczach z udziałem Liverpoolu. Wydaje się, że jak na mecz o takim ciężarze gatunkowym te 9 cornerów to mus. W pierwszym spotkaniu było ich aż 14.
Zdecydowanie ciężej w tym meczu będzie o kartki - w pierwszym meczu między tymi drużynami sędzia pokazał 2 kartoniki, ogółem zaś piłkarze Liverpoolu obejrzeli w tej edycji LM 3 żółte kartki zaś zawodnicy PSG 7. Swoich szans w tym typie upatruję w osobie arbitra - mecz będzie sędziował dobrze wszystkim znany Szymon Marciniak, sędzia ten gwizdał do tej pory w dwóch meczach tej edycji LM, w których pokazał 9 kartek, jak łatwo policzyć średnia 4,5, co pokrywa nasz zakład. W naszej lidze Łysy również utrzymuje przyzwoitą, w kontekście tego zakłądu, średnią powyżej 4 kartek na mecz. Wreszcie swoje nadzieje co do wielu kartek w tym meczu opieram na tym, że zarówno dla Liverpoolu jak i PSG ten mecz ma wielki ciężar gatunkowy. Przegrywający w tym spotkaniu może nie wyjść z grupy, więc nikt tu nie będzie odstawiał nogi, nawet kosztem kartek. To będzie walka na śmierć i życie, bo ewentualne odpadnięcie już w fazie grupowej byłoby kompromitacją zarówno dla Liverpoolu jak i PSG.
Kurs smakowity, polecam!
W sprawie powyższego meczu - na flashscore znajduje się informacja o graczach, którzy mogą nie wystąpić i jest Neymar oraz Mbappe - może ktoś potwierdzić czy wystąpią w jutrzejszym meczu? powyższy wpływ może mieć wyższe ryzyko... wiadomo, że są to zawodnicy wymuszający sporo fauli i stwarzający sporą ilość bramkowych sytuacji....
 
T 0

tux45

Użytkownik
PSG - Liverpool
powyżej 1 bramki w meczu, powyżej 3 żółtych kartek, powyżej 8 rzutów rożnych @3,15
Widzę duże value w tym typie, zakład łączony bramki, kartki, rożne w forbecie. Zdecydowanie najpewniejsze wydają się być bramki. Obie ekipy ofensywnie nastawione, tworzą niesamowite widowiska z dużą liczbą bramek - w 4 meczach Liverpoolu w tej edycji LM padały średnio 3 bramki z kolei w spotkaniach PSG oglądaliśmy jeszcze więcej goli - średnio aż 4,5 na mecz. Nie ma dwóch zdań w tym meczu muszą paść bramki, i to nie dwie a myślę, że minimum 3-4.
Rzuty rożne w tej edycji LM to z kolei statystyka niemal 12 cornerów na mecz w spotkaniach z udziałem Paryżan i nieco mniej bo 9,75 rożnych w meczach z udziałem Liverpoolu. Wydaje się, że jak na mecz o takim ciężarze gatunkowym te 9 cornerów to mus. W pierwszym spotkaniu było ich aż 14.
Zdecydowanie ciężej w tym meczu będzie o kartki - w pierwszym meczu między tymi drużynami sędzia pokazał 2 kartoniki, ogółem zaś piłkarze Liverpoolu obejrzeli w tej edycji LM 3 żółte kartki zaś zawodnicy PSG 7. Swoich szans w tym typie upatruję w osobie arbitra - mecz będzie sędziował dobrze wszystkim znany Szymon Marciniak, sędzia ten gwizdał do tej pory w dwóch meczach tej edycji LM, w których pokazał 9 kartek, jak łatwo policzyć średnia 4,5, co pokrywa nasz zakład. W naszej lidze Łysy również utrzymuje przyzwoitą, w kontekście tego zakłądu, średnią powyżej 4 kartek na mecz. Wreszcie swoje nadzieje co do wielu kartek w tym meczu opieram na tym, że zarówno dla Liverpoolu jak i PSG ten mecz ma wielki ciężar gatunkowy. Przegrywający w tym spotkaniu może nie wyjść z grupy, więc nikt tu nie będzie odstawiał nogi, nawet kosztem kartek. To będzie walka na śmierć i życie, bo ewentualne odpadnięcie już w fazie grupowej byłoby kompromitacją zarówno dla Liverpoolu jak i PSG.
Kurs smakowity, polecam!
kurs w forbecie na ten moment juz 2.0
 
D 86

dzordan89

Użytkownik
W meczu Psg - Liverpool warto iść w kartki. Jest to mecz o awans. Psg ostatni mecz z Crvena i chyba nie popełnią błędu Napoli i Liverpoolu. A Liverpool z Napoli. Psg na ten moment 5 pkt, Liverpool 6 punktów Napoli 6 punktów, Crvena 4 pkt. Jeśli psg przegra to na 90% odpada. Jeśli Liverpool przegra to komplikują sobie sprawe. Dodatkowo jeśli mają zagrać Mbappe i Neymar to obrońcy Liverpoolu mogą miec spore problemy. Natomiast z Psg pewniakami do kartek jest Rabiot, Veratti i Neymar. Z kolei Liverpool to Milner, Alexander-Arnoldt grają na Neymara.
Ja ryzykuje wszystkie linie i napewno na live przy jakimś minimalnym prowadzeniu.
Drugim meczem w którym warto poszukać kartek to Tottenham - Inter. Sędziuje Cakir a on potrafi kartkować. Tottenham musi wygrać jeśli chce zachować szanse na awans. Chociaż są nikłe.
Tu lepiej poczekać na live.
 
S 29

sibas

Użytkownik
Atletico - Monaco✅, Borrusia D. - Club Brugge ⛔
Atletico + Borussia @1,63 ⛔

Dziady z Dortmundu..

Dwa mecze, w których gospodarze mają wręcz obowiązek wygrać. Między Borussią a Ateltico toczy się walka o pierwsze miejsce w grupie. Obie ekipy mają po tyle samo punktów, ale to Borussia ma lepszy bilans i to ona w tej chwili zajmuje pierwsze miejsce. Ale każde potknięcie może ją kosztować utratę pozycji lidera. Dlatego obie ekipy powinny mimo wszystko zagrać na 100%.
Atletico obecnie jest w dobrej formie. Ostatnie 3 mecze to wygrane z Borussią i Bilbao oraz remis z Barceloną. U siebie ostatni raz przegrali dawno temu. Surowa dyscyplina taktyczna Simeone przynosi efekty i Atletico jest sprawnie funkcjonującą maszyną. W szeregach hiszpańskiej ekipy zabraknie Diego Godina. Ale to nic w porównaniu z Monaco, gdzie Thierry Henry ma prawdziwy szpital. Giik, Sidibe, Jovetic, Subasic... a to dopiero część nazwisk z ogromnej grupy, która ma problemy zdrowotne. Dodatkowo ekipa Monaco jest po prostu w słabiutkiej dyspozycji. Ostatnio udało im się wygrać z Caen 1:0. Ale wcześniej potrafili przyjąć 4 sztuki od Club Brugge. I nie potrafili odpowiedzieć choćby jednym trafieniem. Zespół ten gra po prostu słabo i zapewne jedyne na co mogą liczyć to to, że nie przegrają zbyt wysoko. Każdy inny wynik niż wygrana Atletico to będzie duża niespodzianka.
Borussia w sztosie, lider Bundesligi, w 12 meczach 9 zwycięstw i 3 remisy, w Lidze Mistrzów pierwsze miejsce w grupie z 9 punktami. Skuteczni zarówno w ofensywie jak i w defensywie. Tercet Sancho, Paco, Reus świetnie się prezentuje. Club Brugge po wygranej z Monaco poniósł 2 ligowe porażki ze średniakami. W ogóle 10 ostatnich meczów belgijskiej drużyny to tylko 2 zwycięstwa, 4 remisy i 4 porażki. Szału nie ma, nawet mimo tego, że mierzyli się z Borussią czy Atletico. Borussia w obecnej formie po prostu musi zwyciężyć z taką drużyną jak Brugia. Zwłaszcza podejmując ją u siebie.​
 
chaotin 13

chaotin

Użytkownik
Atletico - Monaco
Powyżej 3,5 żółte kartki @ 1.6 , 6/10 ✅
Powyżej 4,5 żółte kartki @ 2.25 , 3/10 ✅

Buk :
Totolotek
W zespole z Madrytu trzech zawodników jest zagrożonych pauzowaniem w ostatniej kolejce , jeśli w dzisiejszym spotkaniu otrzymają żółty kartonik ( Costa , Correa i Gimenez ). Należy przypomnieć , że żółtka kasują się dopiero po meczach ćwierćfinałowych czyli dziś jest ostatnia szansa na wyczyszczenie stanu bez osłabiania składu podczas fazy pucharowej.Warto zaznaczyć , że we wczorajszym dniu , typy na konkretnych zawodników , którzy mieli się wyzerować okazały się bardzo mało trafne. Dlatego pójdę w stronę liczby żółtych w całym spotkaniu.
Z uwagi na sposób gry Atletico , ta drużyna dostaje praktycznie zawsze dużą żółtych , to jest suchy fakt , którego nie będę rozwijał ponieważ każdy zdaje sobie z tego sprawę. Jeśli chodzi o drużynę z księstwa. Od dłuższego czasu w zespole jest szpital. W ostatnim czasie , w każdym meczu w składzie Monaco , grała zupełnie inna linia obrony. W pomocy również były różni zawodnicy i zmienne ustawienia. Z racji tego rotowania składem często dochodzi do błędów zawodników , którzy nie są zgrani ze sobą , co mnie zupełnie nie dziwi z racji tak częstych zmian w ustawieniu i składzie. Nie będę się zbytnio rozwodził o celach w tej grupie.Monaco ma jeszcze szansę na awans do LE ale muszą wygrać pozostałe spotkania i liczyć na dwie porażki Club Brugge. Głównym arbitrem spotkania jest Fin , Mattias Gestranius. W tym sezonie pokazał on we wszystkich rozgrywkach 68 żółte kartki co daje średnią 5.6 kartki na mecz,
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Monaco o niczym innym nie marzy niż czwartkowe wycieczki do Kazachstanu,żeby się dobrze przygotować do weekendowej walki o obronę przed spadkiem w lidze.
Prawda jest taka,że na całą Ligę Mistrzów jest może ze 3 drużyny które chciałyby zająć 3cie miejsce w grupie, pozostałe kombinują jak zająć czwarte o ile nie będzie możliwe zajęcie któregoś z dwóch pierwszych.
 
chaotin 13

chaotin

Użytkownik
Możesz mieć rację. Ale ja biorę też pod uwagę to , że w takiej LE mogą grać same rezerwy i młodzież aby się zgrywać i łapać doświadczenie w pucharach. My możemy tylko się domyślać jeśli nie znamy oficjalnych planów trenera/sztabu szkoleniowego czy też właścicieli. O aspekcie finansowym nie będę wspominał bo gra w LE drużyn pokroju Monaco nie jest finansowym być albo nie być. :cool:
 
deserteagle 180

deserteagle

Użytkownik
Napoli vs. Crvena Zv.B.
Typ: Obie drużyny strzelą gola - TAK ✅
Kurs: 2.48 (Millenium)
Wynik: 3:1

Jeśli chodzi o analizę to nie będę specjalnie oryginalny jeżeli przyznam, że mam jeszcze w pamięci mecz Serbów z Liverpoolem. Oczywiście zdaję sobie doskonale sprawę, że Ancelotti to nie Klopp i obrona w Napoli będzie działała jednak trochę inaczej ale nie zmienia to faktu, że liczę na to iż Serbowie będą bardzo chcieli w tym meczu dać swoim rodakom trochę radości a nic tak bardzo nie cieszy oka kibica jak bramki. Dodatkowo drużyna z Bałkanów gra bez żadnej presji bo ich sytuacja w grupie jest już jasna więc tym bardziej powinno to ich &#39;uskrzydlić&#39; i pozwolić na &quot;dorzucenie&quot; na koniec rozgrywek jakiegoś gola do swoich piłkarskich statystyk. Co do Napoli to myślę, że nie pozwolą sobie na blamaż u siebie więc spodziewam się wyniku 2:1 ewentualnie jakiegoś małego zaskoczenia w postaci 1:1.
Edit: No i gitara :cool: :beer:
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
sztukaroztropnosci 26

sztukaroztropnosci

Użytkownik
PSG kontra LIVERPOOL
Mecz wagi ciężkiej. Dziś w Paryżu przed południem padał deszcz, lecz wieczorem będzie około minus sześć. Powziąłem rożne ekipy gości pow. 4,5 kurs 1,85 i jest to w mojej opinii dobry singiel. Klopp zapowiedział, iż Salah w końcu powrócił do swej dyspozycji z poprzedniego sezonu, zatem oprócz mroźnego powietrza możemy spodziewać się i wiatru na skrzydłach. Oczywiście, Liverpool taktycznie może być ustawiony na kontry, jednak w mojej opinii kwestią czasu jest, kiedy pójdą na wymianę ognia. Linia 4,5 to w mej opinii linia niska (5,5 to już 2,50 - oba totolotek). Bramek nie gram, bo mimo iż obie drużyny to spece od nich, to kto wie - może być różnie - 1-1, 2-0, czy 0-1 albo 3-3 - żaden wynik mnie nie zdziwi. Wraca Veratti, który nie grał w ich pierwszej potyczce, a to dobra wiadomość dla tego betu, albowiem Marco to lider środka pola Paryżan i roztropnie w takim przypadku grać od linii do linii. Jak będzie zobaczymy! Powodzenia!
HIGH FIVE! ✅✅✅✅✅ 5!
 
leon21 205

leon21

Użytkownik
PSG - Liverpool

O wadze tego spotkania napisał wszystko dzordan89 . Sytuacja obu klubów jest znana. Dziś nie będzie odstawiania nogi. Mecz będzie szybki i zacięty, co owocuje dużą ilością fauli.

Liczba fauli powyżej 25.5
@1.75
Unibet

PSV - Barcelona

Styl gry ekipy z Hiszpani jest znany, trzy podania do przodu, dwa w tył. Barcelona to drużyna szanująca piłkę, wymieniająca dużą ilość podań, co przekłada się na procentowe posiadanie piłki. Linia troszkę wysoka aczkolwiek widzę szansę w powodzenie typu.

Barcelona % posiadania piłki powyżej 63.5
@1.85
Unibet

Tottenham - Inter

Spotykają się dwie drużyny z dwóch podobnych lig ( pod względem agresywności i twardości gry ). Inter zajmuje drugie miejsce w grupie z 7 punktami, Koguty są trzecie z dorobkiem 4 punktów. Tottenham nie może pozwolić sobie na jakąkolwiek stratę punktów w dzisiejszym spotkaniu, bo sprawę awansu mogą sobie bardzo bardzo skomplikować. Ciężko wytypować zwycięzcę dzisiejszej potyczki, każdy wynik jest możliwy. Jedno jest pewne - będą faule. Sędzią jest Turek Cuneyt Cakir, więc w tym meczu idę również w ŻK.

Liczba fauli powyżej 26.5
@1.72
Liczba kartek powyżej 4.5
@1.72

Liczba kartek powyżej 5.5
@2.65

Unibet
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
PSG -:- Liverpool
powyżej 2.5 gola @ 1.46
Unibet


Przygoda PSG z Ligą Mistrzów może właśnie skończyć się już dzisiaj. W przypadku gdy The Reds wygrają w Paryżu i Napoli wygra u siebie z Crvena to właśnie Paryżanie będą musieli się zadowolić tylko Ligą Europy. Spodziewam się zatem świetnego widowiska z polskim akcentem - Marciniakiem. Dziś niema mowy o odpuszczaniu bowiem obie ekipy dobrze wiedzą co może się stać w przypadku porażki. PSG z Neymarem i Mbappe, którzy wyleczyli swoje urazy na czas. Po drugiej stronie Salah, Mane oraz Firmino. Tu nie może zabraknąć goli.
PSV -:- Barcelona
obie strzelą gola @ 1.58
powyżej 2.5 gola @ 1.43
Unibet


Barcelona z każdym ligowym spotkaniem pokazuje, że obrona w tym sezonie mocno kuleje. Do składu powracają Umtiti oraz Coutinho, którzy wyleczyli urazy. Messi powinien dziś zagrać na pozycji Suareza. Szansę gry od pierwszych minut powinien dostać również Dembele i Vidal. Goście dziś bez Sergiego Roberto, Sergiego Sampera, Thomasa Vermaelena, Rafinhi, Suareza, Arthura i Cillessena .PSV notuje w tym sezonie świetnie wyniki w spotkaniach domowych. Na pewno przy obecnej formie są w stanie ugryźć Barcelonę, która ma spore problemy.
PSV Eindhoven: Zoet - Dumfries, Schwaab, Viergever, Ángeliño - Rosario, Pereiro, Hendrix - Bergwijn, de Jong, Lozano.
FC Barcelona: ter Stegen - Semedo, Piqué, Umtiti, Jordi Alba - Busquets, Vidal, Rakitić - Messi, Munir, Coutinho.
 
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Tottenham-Inter 1 @1.75 ✅

Uwazam, ze Tottenham jednak ten mecz wygra. W Mediolanie lepszy był Inter, ktory wygral mecz w koncówce (bramki dla gospodarzy padly w 86 i 92 minucie), mimo ze przez dlugi czas przegrywal tam 0-1, teraz typuje ze gora bedzie zespol z Londynu.
Ogolnie dobrze mi sie kojarzy Tottenham z ubieglorocznych pojedynkow z Juventusem, gdzie Spurs grali dobre mecze i mieli szanse wyeliminowac druzyne Juventusu w dwumeczu w ostatniej edycji Champions League. Inter to nie ta klasa co Juventus, wiec szanse na bramki na pewno powinny byc.
Tottenham lepiej gra w pilke, powinien byc podbudowany wygrana z Chelsea i na pewno nie zlozyl jeszcze broni w walce o wyjscie z grupy. Bez watpienia jest potencjal w ofensywie w zespole Tottenhamu i oni juz nie takie zespoly potrafili w CL pokonywac. Eriksen, Kane, Alli, Son kontra Icardi.
Poza tym, uwazam ze Tottenham ma cos jeszcze, oni grali w CL w ubieglorocznej edycji i to tez powinno procentowac. Druzyna z Londynu powinna miec wiecej okazji na zdobycie bramek i dlatego uwazam, ze to ona siegnie po zwyciestwo.
 
his_airness 16,2K

his_airness

Użytkownik
SSC Napoli - Crvena zvezda
Podopoieczni Carlo Ancelottiego dziś wieczorem na San Paolo zagrają mecz o życie z serbską Crveną. Stawka jest wysoka, bo w grę wchodzi wyjście z grupy i awans do fazy pucharowej Ligi Mistrzów. Trzeciego miejsca żadna z trzech drużyn (Napoli, LFC, PSG) nie bierze pod uwagę. Tabela w grupie C przedstawia się następująco: prowadzi Liverpool z dorobkiem 6 punktów. Drugie Napoli ma tyle samo punktów, ale gorszy bilans bramkowy i do meczu rewanżowego muszą znieść tę drugą lokatę. Trzecie PSG jest punkt za nimi z dorobkiem 5 &quot;oczek&quot;, a Czerwona gwiazda tuż za resztą stawki z 4 punktami na koncie. Przed startem rozgrywek serbski zespół był uważany za dostarczyciela punktów, a tymczasem zespołowi z Belgradu udało się urwać punkty Napoli i Liverpoolowi. Dla nich też sprawa awansu jest jeszcze otwarta, ale moim zdaniem i tak zrobili już sporą niespodziankę zdobywając tyle punktów ile mają. Czas pokaże czy będę miał rację. Według mnie Napoli dzisiejsze starcie wygra. Zadyszka w Serie A nie przeszkodzi drużynie popularnego &quot;Carletto&quot; w zdobyciu kompletu punktów w starciu z niżej notowanym rywalem. Znalazłem w Forbecie ciekawy zakład i pójdę w jego stronę, gdyż samo granie na Napoli po tak niskim kursie nie ma dla mnie żadnego sensu. Ogólnie jestem przeciwnikiem grania kursów poniżej 1.50, to tak w ramach ciekawostek o mnie, o moich analizach i jak postrzegam zabawę w bukmacherkę. Tym ciekawym &quot;betem&quot; jest bramka Lorenzo Insigne i wygrana Napoli. Kurs na to zdarzenie wynosi 2.20 i uważam, że jest warty podjęcia ryzyka. Szczególnie, że teraz Lorenzo to etatowy wykonawca &quot;11&quot;, a także rzutów wolnych w pobliżu bramki rywala. Jestem zdania, że swoje okazje filigranowy Włoch mieć będzie. Pytanie czy zachowa skuteczność, no i czy Napoli da radę. Ja jestem na tak w obu przypadkach - stąd ten typ. Warto dodać, że Napoli już dziś może zapewnić sobie awans do dalszej fazy. Warunki są dwa: wygrana z Crveną i porażka PSG na własnym stadionie z The Reds. Scenariusz trudny do zrealizowana, ale jak najbardziej możliwy. Tak więc Azzurri, bierzcie się do roboty i tym razem nie spier... nikomu kuponów. ???? A co do Włocha mierzącego 163 cm wzrostu, to jest najskuteczniejszym obok Driesa Mertensa piłkarzem Napoli w tym sezonie. Obaj zawodnicy trafiali do siatki do tej pory siedmiokrotnie.
Insigne strzeli + Napoli wygra @2.20 Forbet ⛔ Pewna wygrana, ale bez bramki Lorenzo, szkoda.
 
C 748

crystiano07

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Tottenham - Inter
Typ: x2
Kurs: 2,17
Godz: 21:00
Bukmacher: Totolotek
Cóż wczoraj zdecydowanie nie doceniłem Bayernu lub przeceniłem Benfikę i wyszło słabo. Oby dziś było lepiej. Wybrałem spotkanie Tottenhamu z Interem. Pierwszy mecz w Mediolanie przyniósł wiele emocji i ówcześni gospodarze w samej końcówce wyrwali zwycięsko. Inter w Lidze Mistrzów naprawdę dobrze się spisuje i udało im się nawet wyrwać punkty Barcelonie. Dziś kluczowy mecz w kwestii awansu do kolejnej fazy rozgrywek, a Tottenham pod dużą presją. Gospodarze mają też parę problemów z kontuzjami. Interowi wystarczy remis, może spokojnie naastawić się na grę z kontry, a ma kim to robić. Moim zdaniem kursy nie odzwierciedlają do końca aktualnej formy obu zespołów, bo Inter nie licząc wpadki z Atalantą prezentuje się solidnie. Ponad 2,00 na remis lub wygraną gości wygląda dość zachęcająco.
 
furman19 928

furman19

Użytkownik
Mecz Interu z Totenham wiadomo że mają o co walczyć i kartki mogą być w meczach o stawkę. Tyle że pisane Cakir to sędzia, który rozdaje kartki jest nie na miejscu, nie wiem czy osoby wyżej napisały oglądały jego mecze. Może być rzeźnia , a ten i tak długo potrafi nie wyjac kartki. Pamiętam mecz Polska v Irlandia ponad 40 fauli i wiele ostrych skończyło się na 5 kartkach. Nie ma co grać przedmeczowo , lepiej na żywo obserwowac ten mecz.
 
maite-radar 23,9K

maite-radar

Użytkownik
Atletico - Monaco
Powyżej 3,5 żółte kartki @ 1.6 , 6/10
Powyżej 4,5 żółte kartki @ 2.25 , 3/10
Buk :
Totolotek
W zespole z Madrytu trzech zawodników jest zagrożonych pauzowaniem w ostatniej kolejce , jeśli w dzisiejszym spotkaniu otrzymają żółty kartonik ( Costa , Correa i Gimenez ). (...)
Również mam pograne kartki w tym meczu dla Atletico. Szkoda tylko, że nie poczekaliśmy na składy, bo Costa i Gimenez są poza kadrą, ale liczę że w drugiej połowie się zaostrzy widowisko. Zwłaszcza, że w momencie w którym to piszę Savic i Griezmann dostali już po kartoniku.
Dodam tylko że w pierwszej połowie Correa dość mocno potraktował rywala i chyba sam się zdziwił, że kartki nie dostał. Myślę, że jeszcze w tym meczu dostanie kartkę w końcówce.
Tottenham - Inter​

(...)
Liczba fauli powyżej 26.5
@1.72
Liczba kartek powyżej 4.5
@1.72
Liczba kartek powyżej 5.5
@2.65
Unibet
Warto zauważyć, że również w drużynie Interu aż trzech zawodników powinno chcieć się wykartkować (Perisic, Skrinar i Brozovic), co przemawia za Twoim typem.
Przy okazji mój typ z tej samej materii, a mianowicie
Porto powyżej 2.5 kartki @ 2,62 Fortuna
Powrto powyżej 1.5 kartki w drugiej połowie @ 2,27 Fortuna

Podobna sytuacja jak w dwóch poprzednich przypadkach - trzech zawodników jest zagrożonych kartkami. Tym razem poczekałem na składy żeby podać ten typ, bo pograne mam już od rana. Zawieszeniem w następnej serii gier w drużynie Porto są zagrożeni Éder Militão, Otávio Edmilson oraz Jesús Corona. Eder i Jesus Corona wychodzą od początku, Otavio na ławce. Myślę, że grający bezpardonowo stoper jest pierwszym z kandydatów do kartki w tym meczu. Porto jest już pewne awansu z grupy, dlatego na spokojnie mogą odpuścić ten mecz i celowo dostać kartki. A jeśli Otavio wejdzie na boisko i dostanie kartkę to w moim mniemaniu o przypadku nie będzie tutaj mowy. Powodzenia!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom