>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

9 Kolejka PlusLigi (23.11-27.11.2018)

Status
Zamknięty.
pinio1111 81,5K

pinio1111

Użytkownik
Ta kolejka była kolejką cudów!!! Rzeszów, Skra, Stocznia i Jastrzębski plecy:drunk: O ile rozumiem trzy pierwsze drużyny(Rzeszów, Skra klubowe mistrzostwa, Stocznia zaległości finansowe) o tyle wtopa Jastrzębia była moim zdaniem typową ustawką bukmacherską...:sarcastic:
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Szczerze mówiąc dopiero od niedawna zacząłem się interesować statkówką. No ale jak przejść obok tej dyscypliny obojętnie, skoro Polska zdobywa poraz kolejny Mistrzostwo Świata, a prywatnie przeprowadziłem się do Kędzierzyna ????
Świetna kolejka, a na zakończenie czeka nas jeszcze mecz ONICO z ZAKSĄ. Tak jak pisałem we wcześniejszych postach, uważam że w tym meczu faworyt nie zawiedzie. Co tu dużo mówić, apetyt rośnie w miarę oglądania meczów Plus Ligi.
Pomijając porażki Skry i Resovii to porażki Stoczni na Śląsku się nie spodziewałem. Ale to był naprawdę świetny mecz, nie spodziewałem się, że siatkarze Stoczni (pomimo problemów finansowych) dadzą ciała. Z przyjemnością oglądalo się akcje Karola Burtyna. Tak czy inaczej martwi mnie zachowanie w Szczecinie. Tam jest bardzo kiepska sytucja. Mówi się, że jeśli w miarę szybko zaległości nie zostaną wyrównane to siatkarze zaczną rozwiązywać umowy.
 
volman 1,1K

volman

Użytkownik
Witam, czy sytuacja w Szczecinie się poprawiła? Pytam bo patrzę na kursy jutrzejsze i nie dowierzam że aż tak niski kurs na nich w meczu z lotosem
 
S 182

szczur-89

Użytkownik
Witam, czy sytuacja w Szczecinie się poprawiła? Pytam bo patrzę na kursy jutrzejsze i nie dowierzam że aż tak niski kurs na nich w meczu z lotosem
Gdzie widzisz kursy na to spotkanie? Wszedzie poblokowane. Nie wiadomo czy w ogole spotkanie sie odbedzie, chodz zespol gosci pojechal na to spotkanie do Szczecina.
 
deloo 7

deloo

Użytkownik
Na 1xbet jest 1.54 - 2.42
Myślicie że warto iść w stronę Trefla?
Stocznia nie ma żadnej motywacji i raczej mogą nie stanowić kolektywu, swoją drogą w normalnuch okolicznościach Trefl i tak by pewnie powalczył.
 
seba6 533

seba6

Użytkownik
Na 365 wisi 3.40 na trefl. W stoczni juz konkretna sytuacja , zawodnicy odmawiaja treningu , a jutro jak dla mnie na mecz tez nie wyjda.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
hallik 7,1K

hallik

Użytkownik
Ostatnio to było ostatnio, teraz wszystkie brudy wyszły na światło dzienne, sytuacja wydaje się być klarowna, tj. sponsora nie ma i kasy nie będzie, więc najprawdopodobniej nie wyjdą. Oczywiście nie mam 100% informacji, więc ręki sobie uciąć nie dam. Ale logika nakazuje tak myśleć. Jutro ma być jakaś bomba transferowa ogłoszona... może Kurek do ZAKSy? ????
 
hallik 7,1K

hallik

Użytkownik
Przed meczem z GKSem pojawiły się pierwsze spekulacje, że coś tam nie gra. Teraz sytuacja jest jasna i klarowna.
 
gaara88 327

gaara88

Użytkownik
Właśnie mi się wydaje, że jeszcze mecz wcześniej były spekulacje a przed meczem z GKS już było wszystko wiadomo i 2 dni wcześniej w mediach o tym pisali. Zresztą chyba nawet ktoś tu o to pytał
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
penetrator 223

penetrator

Użytkownik
Stocznia Szczecin - Trefl Gdańsk
Trefl @2.00 1xbet
Ja łapie za mniejszy kurs niż wczoraj można było ale chciałem się upewnić w jednej kwesti.
Stocznia nie płaci i nie będzie miała za co oplacic obecny skład, już przesadzone ze większość zawodników odejdzie niebawem do innych ekip, trenować nie trenują , motywacji nie będzie. Zagrać pew nie zagrają bo to profesjonalisci ale moim zdaniem wyjdą bez motywacji i na wyje*ce w ten mecz - bo po co się męczyć?
Trefl mimo wszystko by powalczyl o zwycięstwo bo nie są to ogórki typu. MKS czy podobne tego typu... Muzaj jak gra na swoim wyższym poziimię to może pocoagnać grę zespolu niesamowicie.
 
grzesznik 800

grzesznik

Użytkownik
Kurcze, to jest ciężka sytuacja również dla zawodnika. Przecież był w gazie po MŚ. Ciężko mu będzie wejść do zespołu niezależnie, do którego trafi.
Ja złapałem dziś rano WIN Trefla po 2,0. Ale już jest kurs 1,75.
 
grzesznik 800

grzesznik

Użytkownik
Już 1,35 na Gdańszczan. Powiem tak, coś czuję, że na LIVE zapoluję to na jakąś jednak punktową niespodziankę (może jakiś overek się trafi fajny).
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom