>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Tydzień 47: Pune, Andria

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP

Miejsce: Pune, Indie
Data rozgrywania: 19.11.2018-24.11.2018
Nawierzchnia: Hard (Outdoor)
Kategoria: ATP Challenger Tour
Pula nagród: $50,000
Oficjalna strona turnieju: http://kpitchallenger.com/
Zwycięzca singla 2017: Yuki Bhambri
Zwycięzcy debla 2017: Tomislav Brkic/Ante Pavic

Miejsce: Andria, Włochy
Data rozgrywania: 19.11.2018-25.11.2018
Nawierzchnia: Hard (Outdoor)
Kategoria: ATP Challenger Tour
Pula nagród: €43,000
Oficjalna strona turnieju:
Zwycięzca singla 2017:
Uladzimir Ignatik
Zwycięzcy debla 2017: Lorenzo Sonego/Andrea Vavassori

Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz !​
 
dx2 211,3K

dx2

Użytkownik
Masur-Ymer 2 ✅

Tenisowe ostatki.Wszytsko wskazuje, że Elias Ymer chyba złapal troche lepzej formy jeszcze na koniec sezonu.
Niezly wystep w Sztokholmie. Ostatnio wygral challengera we Francji (niestey nazwa miasta jest dosc skomplikowana i ciezko ja przytoczyc z pamieci, a nie chce mi sie sprawdzac).
Teraz szwedzki tenisista pjechal do Indii na turnieje do Bangalore i Pune. W Banglaroe szybki wypad w 1 rundzie na dzien dobry, ale to czesty schemat po wygraniu challengera. Sadze, ze Ymer tera zpo tygodniu przerwy nastawi sie na lepszy wynik w tym drugim hinduskim challengerze, a pozniej pozostaje tylko wypatrywac przyszlego sezonu.
 
dx2 211,3K

dx2

Użytkownik
Marcora-Lorenzi 2 ⛔

36-letni Lorenzi pogra moze jeszcze w przyszlym roku i bedzie tam podejrzewam rozwazac zakonczenie kariery. Wloch dosc pozno zaczal osiagac wyniki na szczeblu World Tour. Graczem Lorenzi na pewno jest lepszym niz rodak, a ostatnio gra znowu troche lepiej na moje oko.
Poza tym to moze byc wanzy wystep pod katem startu w Australian Opne w styczniu. Lorenzi w tej chwili okupuje 109 miejsce w rankingu Entry. Jak powszechnie wiadomo bezposrednie wejscie do szlema maja zawodnicy z rankingiem do miejsca 104, wiec Lorenzi na ten moment sie na bezposrednie wejscie nie lapie. Zawsze trafia sie jacys zawodnicy, ktorzy sie wycofaja z powodu urazow albo swoich problemow, ale Lorenzi nie powinein sie na to ogladac. To ostatni tydzien challengerowy w sezonie i mimo, ze Andria nie nalezy do najbogatszych turniejow tej kategorii to jednak w takich okolicznosciach spodziewam sie wygranej starszego Lorenziego.
 
berdshit 545

berdshit

Użytkownik
Ymer-Gunneswaran 2,01 fortuna
Obu panów obstawiałem i oglądałem w tym tygodniu. Ymer wygląda całkiem fajnie, forma jest, ale tyle nerwów ile się najadłem w tym tygodniu z jego powodu to tylko ja wiem. Jeśli mam porównać jego dzisiejszy mecz ze shnurem a spotkanie hindusa z albotem, to niebo a ziemia. Dzisiaj hindus bardzo dobry mecz, trzyma serwis o wiele lepiej od Szweda, a z linii końcowej wyglądał dzisiaj świetnie. Mecz z albotem na pełnej intensywności, takiego meczu nie powstydziłby się nawet turniej z serii ATP. U Szweda chyba także psychika szwankuje, za to hindusi bardzo dobrze radzą sobie na własnej ziemi, co pokazują już od kilku lat. Spodziewałem się kursu w okolicy 1,5 który i tak bym grubo grał. A tu taki prezent
Humbert- Krawietz 1,47 fortuna
Tu stawiałby .Na młodego francuza, który ostatnio puka nam do czołowej 100 rankingu. Oglądałem dzisiejsze starcie Niemca z gaio i śmierdziało poziomem czelka i to bardzo. Jeśli francuz chce wskoczyć na wyższy poziom to takich grajków jak Niemiec musi robić na gładko. Niemiec bezsilny na linii, lubi chodzić do siatki i czuję że spotka się z minieciami i niskimi odegraniami ze strony francuza po których w najlepszym wypadku zagra volleya wystawkę . Kurs pewnie niedługo spadnie w okolice 1,25 także warto brać póki cieple
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom