>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Rzeczowo i na temat

kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Witam wszystkich. Postanowiłem założyć temat, w którym postaram się rzeczowo opisywać te spotkania, które najbardziej mnie interesują. Praktycznie wszystkie najbardziej popularne dyscypliny znajdą się w tym miejscu. Nie ukrywam, że NBA jest najprawdopodobniej najbliżej z uwagi na długą aktywność jako obserwator. Kilka lat temu dzieliłem się swoimi analizami w dziale NBA. Piłka nożna jest również w kręgu moich zainteresowań, szczególnie Premier League. Ale inne dyscypliny także. Chciałbym podkreślić, że każdy typ popieram analizą. Absolutnie nie znajdzie sie tutaj żaden typ bez moich przemyśleń. Kieruje się przede wszystkim wiedzą i wyczuciem. I chciałbym jeszcze jedno powiedzieć. Dla mnie bukmacherka jest tylko dodatkiem, pewnym urozmaiceniem i dlatego nie gram zbyt dużych stawek. Po prostu lubię podzielić się z innymi użytkownikami swoimi typami i podyskutować na tematy nam pokrewne czyli o sporcie.
Na dzisiaj przygotowałem jeden typ z nadchodzących spotkań Ligi Narodów.
Holandia - Francja BTS - obie strzelą 1.68 Fortuna⛔
Myślę, że typ warty uwagi. Dyspozycja obydwu drużyn w ostatnim czasie jest na tyle satysfakcjonująca, że nie mam wątpliwości o poziom sportowy w dzisiejszym meczu. Holandia prowadzona przez Koemana osiąga coraz lepsze wyniki sportowe. Świadczy o tym pozycja w bardzo trudnej grupie Ligi Narodów, w której poza Francją znalazły się Niemcy. Oranje pokonali ekipę Lowa i tym samym wskoczyli na drugie miejsce w grupie. Wiadomo, że sporo jeszcze brakuje do piłkarskiej Holandii sprzed ośmiu czy dziewięciu lat, jednak następuje progres w grze drużyny. Dodatkowo pamiętajmy, że spotkanie zostanie rozegrane w Rotterdamie. A tam Holendrzy są mocni, bo na ostatnie pięć spotkań wygrali cztery, przegrywając jedynie z Anglią 0:1. Warto wspomnieć o wrześniowym meczu w Paryżu pomiędzy Holandią i Francją. Trójkolorowi mieli problemy, wynik spotkania został rozstrzygnięty dopiero w końcowych fazach meczu. Wszystko mogło się potoczyć inaczej. Dlatego dzisiaj powinniśmy być świadkami równie dobrego spotkania. Holandia to zespół składających się z zawodników, którzy mają już większe doświadczenie na arenie międzynarodowej oraz młodszych piłkarzy, którzy grają głównie w Holandii. Odpowiedni balans to podstawa we współczesnej piłce. Holandia wyjdzie na pewno z myślą o pozytywnym rezultacie i z respektem do rywala, ale bez strachu. Udowodnili we Francji, że potrafią stworzyć sobie kilka sytuacji. O Francję specjalnie się martwię, bo każdy zdaje sobie sprawę z ich siły rażenia. Nie mają większych problemów z przejściem z defensywy do ataku, jednak brak Pogby będzie bardzo widoczny. To zawodnik, który ma duży wpływ na reprezentację. Co nie zmienia faktu, że mają kilku zawodników na jego pozycję, więc sobie poradzą. Jeszcze wracając do Holandii - warto zauważyć jedną rzecz, że oni strzelają regularnie bramki drużynom z topu. Belgia, Włochy czy Niemcy to zespoły z czołówki jeśli chodzi o Europę. Tym bardziej, jeżeli chodzi o defensywnych Włochów. Reasumując, jestem pewien że Holandia zepnie się konkretnie na ten mecz i zrobi wszystko, żeby sprawić niespodziankę. Francja natomiast powinna zrobić swoje czyli mając do dyspozycji tak dobrych ofensywnych graczy, przynajmniej zremisować ten mecz.
A w skrócie:
- Holandia jest zespołem w ciągłej przebudowie. Koeman jednak czyni ogromny postęp z reprezentacją i w porównaniu do ostatnich lat, istnieje szansa że Oranje wrócą na stare, optymalne tory. To idealny czas dla nich, żeby zmierzyć się z Francją.
- Atak Francji jest bardzo szybki. Potrafią szybko rozmontować obronę rywali. Jednakże czasami odpuszczają i nie pokazują pełni swojej dyspozycji. Bramka dla Holandii powinna ich zmobilizować do lepszej gry i tym samym na zdobyciu bramki dzięki któremu BTS zostanie spełniony.
- Ciężko przewidzieć wynik spotkania. Spodziewam się jednak otwartego spotkania, bo Holandia musi pójść za ciosem i szybko trafić do siatki.
Życzę powodzenia ????
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
na szybko
Miami - Lakers over 226.5 totolotek
Wizards -4,5 2.52 fortuna
Orlando -3.5 1.78 fortuna
Takie szybkie przemyslenia na nocke, bo za niebawem wszystkie spotkania. Lakers duzo punktuja na wyjazdach. Miami nie broni wybitnie, pozwalaja na bardzo wiele w ofensywie. Dodatkowo Los Angeles nieustannie musi poprawiac gre w ofensywie, ponieważ w PO [jesli oczywiscie sie dostana] nie będzie taryfy ulgowej. Mysle, ze z czasem bedzie coraz lepiej i całe LA duzo bardziej poprawi jakosc w ataku. Spodziewam sie fajnego i ofensywnego spotkania w Miami. Powrot Lebrona do bylego zespolu na pewno zmobilizuje Miami do duzo wiekszego wysilku w ofensywie
Orlando notuje calkiem dobre rezultaty ostatnio i nie widze przeciwwskazań żeby ten winning streak trwał w najlepsze. Tym bardziej, że Knicks ewidentnie nie pasuje stylistycznie Orlando. Nowy Jork jest w przebudowie od paru ładnych lat i na razie nie widać konkretnych rezultatów. Boje sie, ze nie zdaze dlatego skrotowo widzę Magic jako faworyta, stanowia jako taki kolektyw i powinni wygrac
Wielu moze sie nie zgodzic co do ostatniego spotkania i slusznie, bo Blazers to fajna ekipa o ktorej sie zawsze mowi, ze potrafia namieszac w sezonie zasadniczym, a gdy przychodzi faza playoff zespół gaśnie i nie pokazuje tego co sie od nich oczekuje. Wizards powoli sie budza, ale nie widze wiekszych perspektyw w tej druzynie. Portland jednak notuje dwie porazki z rzedu i wydaje mi sie, ze dzisiaj nie zdolaja wygrac.
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Zupełnie zapomniałem, że otworzyłem nowy temat z typami i dlatego jeszcze raz bardzo przepraszam za brak organizacji. Wrzucam tylko i wyłącznie typy w tym miejscu, tamten temat jest do zamknięcia.
Spotkanie: Liverpool - Manchester United
BTS @ 1.79 fortuna✅
Stawka: 3j

Manchester United strzeli
@ 1.60 fortuna✅
Stawka: 3j
W tym sezonie United zawsze strzelało na wyjazdach. Nie było spotkania, w którym żaden z zawodników Mourinho nie trafiłby do siatki. Dzisiaj goście z Manchesteru powinni mieć kilka sytuacji. Spojrzałem na ich skład - Lukaku i Rashford jako napastnicy, ten drugi szczególnie będzie realnym zagrożeniem dla obrony Live. Lukaku bez formy, ale jego fizyczność pomoże reszcie zawodnikom. Oczywiście, Liverpool stworzy sobie zapewne dwa razy więcej okazji strzeleckich z uwagi niestabilną obronę United. Martwi mnie jedynie forma Mane i Firmino, ale liczę że się obudzą w czas. Mourinho postawił na większa ilość zawodników w pomocy, pojawią się wahadłowi wg oficjalnych składów, więc przypuszczam że nie przyjadą na Anfield żeby się bronić. Spodziewam się, że obie drużyny będą gryźć trawę. Osobiście wolę odpuścić typowanie zwycięzcy, bo niczego nie można być pewny w tego typu spotkaniach.
Wielu skazywało na porażkę Manchester United w starciu z Arsenalem. Wiadomo, że Kanonierzy byli bliscy objęcia prowadzenia pod koniec spotkania i mogą żałować niewykorzystanych sytuacji. Jednak starcia pomiędzy dwoma gigantami zawsze mogą przynieść niespodzianki. To zestawienie wybrane przez Mourinho w ofensywie pozwala wierzyć, że goście strzelą jedną bramkę z kontry. Liverpool lubi również grać z kontry. Czy ujrzymy grad bramek czy nie, jestem zdania że czas najwyższy, żeby na Anfield pojawiła się masa bramek.
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Liverpool wygra live @ 1.73 fortuna✅
2j
Liverpool @ 2.00 10j✅
Liverpool znowu dominuje, spora przewaga w posiadaniu. United totalnie zdominowane w środku pola, wiele strat, a napastnicy pozostawieni samym sobie. Ciężko się ich ogląda, Liverpool będzie jeszce bardziej naciskał.
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Brooklyn Nets ML @ 1.32 fortuna✅
Stawka: 10j
Mały kurs na Brooklyn spowodowany tym, że są mega faworytem. Od dawna pokazują, że nie warto ich lekceważyć. Nets napsuli krwi niejednemu rywalowi w swojej hali na Brooklynie, Atlanta spokojnie do ogrania. Hawks nie lubią wyjazdów i mam nadzieję, że Nets nie dadzą żadnych szans rywalowi. Gospodarze dysponują wysokim składem i co najważniejsze - pod względem rzutowym są naprawdę solidnym teamem. Ofensywa fajnie tam działa. Być może zagrają w PO, będę im kibicował.
Kyle Kuzma powyżej 20.5 punktów @ 1.95 etoto⛔
Dwóch zawodników stanowi fundament ofensywy Lakers w tym momencie - Lebron i Kuzma. Grając z Wizards można spodziewać się spotkania z większym naciskiem na ofensywę niż obronę. Waszyngton średnia punktów około 113 punktów na mecz, a pamiętajmy że Lakers również podkręcają tempo dość często. Obie drużyny nie spotkały się jeszcze w tym sezonie. Wielu stawia na Lakers po niedzielnym blowoucie na Hornets i po częsci można się z tym zgodzić. Ja jednak traktuje ten mecz jako zagadkę. Kuzma natomiast powinien pokazać się z dobrej strony. W takim spotkaniu nastawionym na atak poczuje się jak ryba w wodzie. Dodatkowo spodziewam się lepszego spotkania pod względem punktowym ze strony Wizards niż Charlotte, więc jest szansa że mecz nie zostanie rozstrzygnięty do połowy czwartej kwarty. Brak Portera też na pewno ułatwi sprawę w sprawie overa Kyle&#39;a Kuzmy.
Dallas ML @ 1.40 Totolotek⛔
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Tobias Harris over 20.5 pkt @ 1.7 fortuna✅
10j
Jedna z najlepszych strzelb Clippers. Dzisiaj wyrównane spotkanie wiec i minuty będą. I okazji tez raczej sporo do zdobycia punktów
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Wczoraj 4/4, jutro dwa spotkania pod lupą
Pacers -8.5 @ 1.57 etoto⛔
Pod względem sportowym nie ma wątpliwości, która ekipa jest po prostu lepsza. Indiana nie leży Cleveland. Bez Thompsona będzie ciężko powalczyć z gospodarzami w pomalowanym. Obrona Pacers powinna umiejętnie odpierać ataki Kawalerzystów szczególnie że opierają swoją grę na izolacjach, Sexton będzie próbował wjazdów pod kosz, a tam niestety dla niego będzie bardzo ciasno. Tak jakby zbyt mało jakości w ofensywie gości. W ostatnim bezpośrednim spotkaniu ulegli 12 punktami Indianie, wtedy jeszcze grali Hill i Thompson. Defensywa Indiany potrafi w sposób efektywny ograniczyć działania rywala i wydaję mi się, że Pacers postawią w znacznym stopniu na obronie, aby Cleveland nie było w stanie rozwinąć skrzydeł na początku. Potem spotkanie powinno się bardziej rozkręcić. Póki Indiana jest na fali, dopóty istnieje prawdopodobieństwo, że nie rozczarują swoją grą.
Brooklyn +4.5 @ 1.64 etoto✅
Lakers jadą do Nowego Jorku bez JaVale&#39;a McGee. Jednym słowem - to ogromne osłabienie z uwagi na wysokich z Brooklynu. Nie wspominając już o tym, że zagrali bardzo słabo przeciwko Wizards i dziwi mnie tak duże zainteresowanie grą na przyjezdnych. W tym momencie wystarczy, że Kuzma i Lebron nie zagrają spotkania 20+ i wtedy Lakers są sztywni. O ile jeszcze KCP próbował ratować rzutami dystansowymi w Waszyngtonie, to już w następnym spotkaniu nie wydaję mi się, żeby podtrzymał podobną passę. W pierwszej kolejności brak odpowiedniego wsparcia z ławki. Stephenson nie jest w formie. Wagner i Mychajluk będą mieli bardzo trudną przeprawę z ławki. Zwróćmy uwagę na wzrost zawodników pierwszej piątki Nets. To ogromny atut. Poza tym Barclays Center bardzo trudny teren. Tam każda lepsza drużyna ma problem z wywiezieniem zwycięstwa. Do tego dochodzi świetna passa gospodarzy. W Lakers ponadto brakuje rzutów dystansowych. Nets dosyć że rzucili ostatnio ponad 60 punktów w pierwszej połowie, to po prostu zmiażdżyli Atlante. Może i najgorszą drużyne w NBA, jednak nie widzimy na co dzień tak wysokich zdobyczy punktowych. Zresztą niedawno pokonali Wizards, a jeszcze w niedziele to Lakers przegrali z bardzo słabym stylu. Jeśli nawet dojdzie do niespodzianki, to jestem zdania że minimalnie wygraja goscie.
Jarrett Allen ov 11.5 pkt @ 1.90 etoto⛔
D&#39;Angelo Russell ov 18.5 @ 1.80 etoto✅
Joe Harris ov 12.5 @ 1.80 etoto✅
Mamy do dyspozycji trzech podstawowych grajków Nets i zdaje się, że oni będą stanowić trzon przeciwko Lakers. To są pozycje, na które Los Angeles jest bardzo narażone z uwagi na słabą defensywę - Lonzo Ball nie jest wybitnym obrońcą, na centrze zawirowania w postaci Chandlera i Wagnera oraz na dwójce Hart.
all for 4j
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
76ers -9.5 @ 1.62 etoto✅
Stawka: 10j
Różnica pomiędzy powyższymi drużynami jest widoczna. Skład 76ers znacząco przewyższa Knicksów. Gdyby spojrzeć na poprzednie spotkania Philadelphii można by było stwierdzić, że nie są w najlepszej formie. Nic bardziej mylnego. Po prostu za nimi ciężkie drużyny - na przykład Spurs złapali wiatr w żagle i montują każdą drużynę u siebie, więc nic dziwnego że Phila nie dała rady. Ostatnie dwa mecze domowe Philadelphii były bez Butlera i tam niewiele brakowalo do wygranej. Potem wygraną z Cleveland na wyjeździe czyli z zespołem podobnymi charakterystycznie do Nowego Jorku. Knicks są na ostatniej prostej, aby zakończyć serię spotkań wyjazdowych i bez wątpienia czeka ich ciężkie spotkanie. Wydaję mi się, że mają już dosyć tamtych spotkań i generalnie wyjazdów i dzisiaj zmotywowana Phila wygra sporą różnicą punktową. Przegrane dwa spotkania u siebie na pewno zmobilizują gospodarzy do wygranej. Knicks nie mają za bardzo argumentów, żeby przeciwstawić się 76ers na dłuższą metę. Wypadł Hardaway, który bądź co bądź był podstawowym zawodnikiem i zawsze był w stanie zagwarantować 10 punktów. Ławka gości bardzo krótka, poza Hezonją nikt nie jest w stanie pomóc na tyle, żeby powalczyć o wygraną z taką ekipą jak Philadelphia. Co więcej - Philadelphia nie gra żadnego spotkania następnego dnia, więc mogą jutro zagrać na 100 procent. Obie drużyny mierzyły się już raz w tym sezonie - Nowy Jork przegrał więcej niż 20 punktami. W tym momencie wydaję mi się, że wynik może być podobny po jutrzejszym meczu.
Arsenal - Tottenham BTS @ 1.52 etoto
Stawka: 10j⛔
Czy Kanonierów stać na kolejną wygraną z Tottenhamem? Podejrzewam, że spotkanie będzie bardzo wyrównane i nie zobaczymy podobnego rezultatu z tygodni wstecz. Tym bardziej, że Arsenalowi posypała się obrona. Wielu zawodników niedostępnych. Nie zmienia to faktu, że Emery potrafi zmotywować swoich podopiecznych na wielkie spotkania. Z Liverpoolem i Tottenhamem zagrali świetnie. Tottenham natomiast swoje powinien strzelić. Z uwagi na problemy obronne Arsenalu, które zresztą widzieliśmy w ubiegłą niedzielę, Koguty mając tak dobrych zawodników ofensywnych zrobią wszystko, żeby zagrozić bramce Leno/Cecha. Kanonierzy też potrafią zdobywać bramki, z łatwością stwarzają sobie sytuacje bramkowe, więc liczę że ujrzymy ofensywne widowisko.
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Aubameyang suma celnych strzałów na bramkę - over 0.5 @ 1.45 etoto⛔
Stawka: 10j
Jedyna nadzieja Arsenalu. Aubameyang zawsze ma kilka sytuacji w meczu. Arsenal bardzo niepewne ustawienie w obronie, dlatego przeczuwam że możenadarzyć się taki moment w spotkaniu, w którym Kanonierzy rzuca wszystkie siły do ataku. Gabończyk kontynuuje dobrą serię strzelecką, myślę że jest w stanie przynajmniej raz trafić w celnie w bramkę.
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
T.Harris + L.Doncic over 41.5 pkt @ 1.87 forbet 10✅
Analiza w typach

Clippers i Powyżej 219.5 punktów @ 2.60 forbet✅
Clippers @ 1.62 etoto✅
Over 219.5 @ 1.83 etoto✅
T. Harris - Suma punktów - Więcej niż 21.5 @ 1.72 etoto⛔
D. Jordan - Suma zbiórek - Więcej niż 13.5 @ 1.71 etoto✅
LA Clippers miedzy 1-5 pkt @ 4.35 etoto✅
10j
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Arsenal do przerwy @ 1.55 etoto✅
Godzina: 13:30 10j
Podopieczni Emery&#39;ego będą niezwykle zdeterminowani, aby wygrać następne spotkanie. Poprzednie dwa spotkania do zapomnienia. W dzisiejszym spotkaniu na ataku zagrają Lacazette i Aubameyang, więc jest szansa że Kanonierzy szybko zdobędą bramkę. Myślę, że od początku spotkania Arsenal narzuci własny styl gry i zmusi rywala do obrony. Spójrzmy na ustawienie. Widzimy wiele zmian w porownaniu do ostatnich spotkań. Poza tym grają u siebie. Burnley gra słabo na wyjazdach i bardzo często tracą bramki w pierwszym odsłonach. Środek pola Arsenal też powinien skonstruować kilka klarownych sytuacji. Ozil ma coś do udowodnienia. Dzisiaj idealny mecz dla niego, żeby pokazać że nadal jest jedną z najlepszych &quot;10&quot; na świecie.
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Podsumowanie grudnia
Ilość typów: 30

Wygrane: 21
Przegrane: 9
Suma stawek: 230
Zysk: 285.95
Skuteczność: 70 %
Yield: 24.33✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Dorzucam grudniowy typ do rozliczenia styczniowego. No i oczywiście Wesołych Świąt i oby jutrzejszy dzień przyniósł większy plus pod choinkę.
Clippers +8.5 @ 2.05 etoto 10j✅
Clippers wygra @ 5.40 etoto 3j⛔
Raz na jakiś czas warto spróbować z takim kursem. A, że bukmacherzy totalnie faworyzują Warriors lub handi jest zwykłą podpuchą, ja spróbuje pójść w stronę Clippers. Wszystko wskazuje, że Los Angeles wraca do swojej świetnej dyspozycji z początku sezonu. Pokonali dwie bardzo dobre ofensywy - Mavs i Nuggets w przeciągu kilka dni i teraz wybierają się do Oakland, gdzie tamtejsi Warriors przeżywają nienajlepsze chwile. Wygrali trzy spotkania z pięciu, a mierzyli się z m.in Toronto i Dallas. Nie wspomnę o Sacramento i tam było naprawdę blisko, żeby Sacramento triumfowało. Z kolei przeciwko Mavericks kolejne męczarnie, ale nie byłem absolutnie zdziwiony tym rezultatem. Dallas potrafi rzucać i niejednej drużynie sprawią jeszcze ogromne problemy w defensywie. To drużyna podobna do Clippers, ale w mojej opinii Los Angeles jest w stanie zagrozić dużo bardziej Warriors. Rzuty dystansowe są niezwykle silną mocą ekipy Riversa - Gallinari i Harris prezentują wysoką formę w ostatnich dniach i na pewno zweryfikują obronę rywala. Pod koszem Marcin ostatnio fajnie się zaprezentował - głównie pod kątem defensywnym. Golden State nadal bez Cousinsa, wiec Clipps powinni wykorzystać przewagę w tamtych rejonach parkietu. Dochodzi do tego Harrell będący w dobrej formie. Nie zapominajmy również o wsparciu ławki Los Angeles. Tam są zawodnicy, którzy z powodzeniem graliby w pierwszych piątkach w innych ekipach. Mam tutaj oczywiście na myśli Beverleya czy Williamsa. Inaczej można powiedzieć o dyspozycji graczy rezerwowych Warriors. W tym momencie Golden State nie jest w stanie pokazać w pełni swojego potencjału i przypuszczam, że ich czas nadejdzie przed PO. Teraz nie jestem w stanie patrzeć na nich w roli absolutnych faworytów w meczu z Los Angeles. Nie bez powodu Clippers znajdowali się na pierwszym miejscu w konferencji przez ostatni miesiąc. Podoba mi się uniwersalność w tym zespole. Tam każdy z pierwszej piątki jest w stanie zagrozić Golden State. Oczywiście, nie wykluczam zwycięstwa gospodarzy. Dla mnie jednak zwycięstwo gości nie będzie żadnym zaskoczeniem. Próbuje za niską stawkę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Dla Memphis nie jest to odpowiedni moment, aby przyjechać do LA. Lakers praktycznie bez kontuzji, zabraknie tylko McGee oraz Beasleya. Jako starter wystąpi najprawdopodobniej po raz kolejny Zubac, który zaprezentował się świetnie przeciwko Nowemu Orleanowi. Lebron bardzo chętnie ułatwiał mu zadania, dogrywając piłki pod kosz, a ten trafiał na świetnej skuteczności. Z Gasolem może być trudniej, jednak istnieje duże prawdopodobieństwo że rozegra podobny mecz co ostatnio. Generalnie Los Angeles jest niepokonane na własnym parkiecie od około miesiąca. Przegrywali głównie na wyjazdach co spowodowało że bilans poszedł trochę w dół. Na ten moment zajmują czwartą lokatę, a tuż za nimi Clippers. Dwie drużyny dzieli bodajże jedno zwycięstwo, dlatego Lakers muszą wygrywać takie spotkania jak z Memphis. Przewaga parkietu w PO ma ogromne znaczenie. Tym bardziej, że Grizzlies przegrali piąty mecz z rzędu. Ciężko im będzie w LA. Rondo wrócił do składu i dzięki temu gra Lakersów jest jeszcze lepsza, wspomniany Zubac powinien wykorzystać kolejna szanse, Ingram dodający kolejne punkty do ofensywy, KCP zawsze wspomagający z ławki. Obawiam, że Memphis zabraknie strzelb i nie dadzą rady nadążyć nad gospodarzami.
Los Angeles Lakers ML @ 1.45 forbet 5j⛔
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Yield: ✅22.58
Zaraz rozpoczyna się spotkanie, więc nie będę się rozpisywał. Harden bezapelacyjny lider gospodarzy. Świetna średnia rzutowa. Z uwagi na brak Paula przejmuje jeszcze większa odpowiedzialność za grę swojego zespołu. Za kilkanaście minut Oklahoma spróbuje zrobić wszystko, żeby zatrzymać Brodacza. Jestem jednak zdania, że to będzie jego popołudnie w USA. Jeśli Rockets myślą o zwycięstwie, to nie ma innej opcji jak powyżej 30 punktów Harden. Powinno być sporo izolacji dla Hardena i prób rzutów dystansowych. Oklahoma lubi przyśpieszyć tempo, więc może być również sporo punktów z kontr.
Nie należy zapominać o rewanżu Rockets za ostatnią porażką. Myślę, że Harden obecnie jest w takiej formie, że nie da się go zatrzymać.
James Harden powyżej 33.5 pkt @ 1.75 forbet✅
Stawka: 10j
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Yield: ✅23.79
Ustawienie Arsenalu pozwala wierzyć, że Emery postawił na atak przeciwko Brighton. Z przodu Lacazette i Aubameyang, którzy jak do tej pory dobrze się rozumieją. Wrócił Ozil, a on zawsze dorzuci jedną solidną piłkę z takim rywalem. Brighton to raczej ofensywna ekipa. Chelsea potrafiła strzelić tutaj dwie bramki grając bez nominalnego napastnika, a to o czymś świadczy. Tym bardziej, że The Blues zawsze miewali kłopoty ze zdobywaniem goli grając bez klasycznej &quot;9&quot;. Arsenal koniecznie musi zgarnąć trzy punkty. Faworyci wygrali swoje mecze, a Chelsea gra dopiero 20 i nie wiadomo jak skończy się ten rezultat. Skupmy się jednak na stylu gry podopiecznych Unaia Emery&#39;ego. Kanonierzy bazują na bocznych obrońcach, którzy momentalnie podłączają się do sytuacji. Kolasinac sprawi kłopoty Brighton. Dwójka napastników Arsenalu zmienia też często pozycje na boisku. Lacazette zagrał słabe spotkanie z Burnley. Ale on rzadko notuje dwa gorsze występy pod rząd. Druga linia gości też obsadzona najlepiej jak można było. Dwie bramki jak najbardziej w zasięgu Kanonierów. Tym bardziej, że Brighton tracilo już bramki na własnym obiekcie z takimi drużynami jak Tottenham czy Manchester United i za każdym razem była to linijka powyżej 1.5 gola.
Arsenal powyżej 1.5 bramki @ 1.68 etoto⛔
Stawka: 10j
Chelsea live @ 2.10 etoto 6j✅
Chelsea więcej 1.5 @ 1.50 etoto 8j✅
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Brooklyn -1.5 @ 1.86 etoto✅
Nets silni we własnej hali. I jestem pewien, że przekonają się o tym słabo spisujące się na wyjazdach Szerszenie. Wielokrotnie grałem za Brooklynem, na pierwszy rzut oka odpowiednio zbilansowany skład. Każda ekipa ma problemy u nich i tym razem nie powinno być inaczej. Dzielenie się piłką jest charakterystyczne dla Nets. Ta gra zespołowa przyprawia o mdłości rywali. Nie ukrywam, że wysoka pierwsza piątka jest również niezwykle groźna. Ponadto Nets charakteryzuje duża wymienność pozycji, ma kto rzucać za trzy i rozgrywać. Wszystko na swoim miejscu.
Miami Heat @ 2.25 etoto⛔
Podobnie jak Nets. Wielu pamięta jeszcze Miami z czasów z Lebrona, ale drużyna zmieniła się do nie do poznania od tamtego momentu. Silna, defensywa drużyna. Toronto będzie miało problem.
wszystko po 6j
 
Do góry Bottom