>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pytania, propozycje i niezgodności

anzelmo 132,1K

anzelmo

Użytkownik
jedna kolejka zakończeniowo- noworoczna mogła by być rozciągnięta na 2-3 dni ...ale przerwo sie przyda :champagne:
 
krzyshtoph 271

krzyshtoph

Użytkownik
Punkty za strzelców w serii rzutów karnych dostajemy za wszystkich którzy strzelili, czy tylko za strzelca decydującego trafienia?
Regulamin:
  • Za wytypowanie strzelca bramki (razem z dogrywką i decydującym karnym) - 2 punkty
 
player1st 229

player1st

Użytkownik
Ja nie jestem za przerwą. Ile to jest wytypować 3 mecze 3 minuty? Na pewno przerwą się przyda rasijskij . Bo zliczyć to wszystko to troszkę czasu pożera. Nie mniej jednak dostosuje się do większości.
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Punkty za strzelców w serii rzutów karnych dostajemy za wszystkich którzy strzelili, czy tylko za strzelca decydującego trafienia?
Regulamin:
  • Za wytypowanie strzelca bramki (razem z dogrywką i decydującym karnym) - 2 punkty
Za wszystkich. Zapomniałem zmienić punkt w regulaminie. Dzięki za info!
 
elalma 119,1K

elalma

Olimpijski Mistrz Skoków
Ciągle zapominam, ale w końcu znalazłem chwilę. Mam dwie niezgodności w moich rozliczeniach:
Chicago Blackhawks - Montreal Canadiens 10.12
Brakuje 2 pkt za gola - Domi strzelił na 0-1

Arizona Coyotes - Washington Capitals 7.12
Brak 1 punktu za Arizona 1 tercja - wygrali ją 1-0
(tutaj rozumiem, że minął tydzień, więc przedawnione)
Zrobione! Za Arizonę też dopisuję punkt - błąd z mojej strony. Przepraszam za pomyłkę i pozdrawiam!
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Skoro zdecydowana większość popiera przerwę świąteczną - nie będą pojawiały się tematy zawierające spotkania do typowania na dni 24/12 - 26/12 i 31/12 - 01/01. Dziękuję wszystkim za pomoc w podjęciu decyzji!
 
player1st 229

player1st

Użytkownik
Prośba o zmianę typu w 22 kolejce na zwycięzcę 1 tercji. Mój typ to Chicago
Jeszcze jest sprzeczny typ w tym meczu. Wynik overowy a zaznaczony under. Proszę o zmianę na over
Zrobione!
 
Do góry Bottom