Awatar

Pytania, propozycje i niezgodności

nikt nie przegląda
W tym temacie można zadawać pytania, zgłaszać niezgodności.
Moderatorzy postarają się jak najszybciej rozwiać wasze wątpliwości
Pierwszym krokiem natomiast jest przeczytanie regulaminu konkursu!
Proszę podawać linki do postów, które należy edytować itp.

Zajrzyj tutaj, ale uważaj - hokej uzależnia!

KONKURS ----> Mistrzostwa Świata w Hokeju na Lodzie 2019/Elita

Przyznane punkty (0)
Witam proszę o poprawienie typu:
Napisał -> Gliwiczanin
Calgary Flames - Los Angeles Kings
Dokladny wynik: 2:0 LA Kings
Under/over; under
1tercja: Calgary
Strzelec: Sean Monahan

Proszę zmienić na :
Dokladny wynik: 2:0
Under/over; under
1tercja: Calgary
Strzelec: Sean Monahan
Pozdrawiam
Zrobione.

Pomogłem?Punkty reputacji motywują. Z góry dziękuję.
CAŁE ŻYCIE PIAST GLIWICE

Przyznane punkty (0)
https://forum.bukmacherskie.com/threads/1-kolejka-ligi-typera-nhl-01-12-18.154330/#post-6759256
Proszę o poprawke
Dokładny wynik: 1:1 Calgary
Under/over: Under
I tercja: remis
Strzelec: Jankowski M.
Zrobione!
Przyznane punkty (0)
Zwycięzca przy typowanym remisie jest dodatkowo punktowane czy to tzw podpórka w razie remisu na koniec rozliczenia.?
Moja propozycja jest taka żeby dodać jeszcze zawodnika który zdobędzie punkt kanadyjski innego niż strzelec gola za dodatkowy 1 punkt. Co myślicie?
Przyznane punkty (0)
Zwycięzca przy typowanym remisie jest dodatkowo punktowane czy to tzw podpórka w razie remisu na koniec rozliczenia.?
Moja propozycja jest taka żeby dodać jeszcze zawodnika który zdobędzie punkt kanadyjski innego niż strzelec gola za dodatkowy 1 punkt. Co myślicie?

Zwycięzca przy typowanym remisie to podpórka. Dostajesz jeden punkt jeśli trafisz inny remis i poprawnego zwycięzcę lub jeśli wskazany zespół wygra w regulaminowym mimo typowanego remisu - także jeden punkt.
Co do punktacji kanadyjskiej to może w kolejnej edycji pomyślimy nad rozszerzeniem. Skoro zabawa ruszyła niech już zostanie jak jest.

Przyznane punkty (0)
Rozliczamy sami czy jak?!
Przyznane punkty (0)
Rozliczamy sami czy jak?!

Nie. Ja rozliczam podobnie jak w Rankingu NHL. Pierwsza tabela najpóźniej do 7 grudnia.

Przyznane punkty (0)
https://forum.bukmacherskie.com/threads/1-kolejka-ligi-typera-nhl-01-12-18.154330/#post-6759256
Colorado Avalanche - St. Louis Blues
Dokładny wynik: 2:3✅
Under/over: under✅
I tercja: remis
Strzelec: Tarasenko V.
Tarasenko chyba tez strzelil
Zrobione!
Przyznane punkty (0)
https://forum.bukmacherskie.com/threads/3-kolejka-ligi-typera-nhl-03-12-18.154461/reply?quote=6759459. Proszę o poprawienie typu Montreal wygra w doliczonym czasie, oraz skasować drugi post w tym temacie https://forum.bukmacherskie.com/threads/3-kolejka-ligi-typera-nhl-03-12-18.154461/reply?quote=6760053
Zrobione!
Przyznane punkty (0)
Philadelphia - Columbus podałam typ 3-3 nie odpisałam kto wygra. Punktów za to nie ma żadnych? https://forum.bukmacherskie.com/threads/7-kolejka-ligi-typera-nhl-07-12-18.154488/reply?quote=6761947. W normalnym czasie bez dogrywki
było 3-3.
Kilka razy przypominałem o tym, żeby dopisywać kto zwycięży w dogrywce, ale większość się do tego nie stosuje. Punkty są za wskazanie zwycięzcy (1 lunkt) lub za dokładny wynik trzy punkty (w tym wypadku 3:4 OT).
Przyznane punkty (0)
UWAGA!
Po raz ostatni przypominam, że typując remis należy wskazać także zespół, który waszym zdaniem zwycięży. Punkty są przyznawane za wskazanie zwycięzcy (1 punkt) lub za dokładny wynik (3 punkty), który w przypadku remisu liczy się tylko wraz ze wskazaniem poprawnego zwycięzcy.

Przykład:
Capitals - Penguins
(Jeśli mecz zakończy się wynikiem 4:3 OT)
Poprawny zapis DW: 3:3 Caps - 3 PKT
Błędny zapis DW: 3:3 - 0 PKT

Przyznane punkty (0)
Ode mnie taka sugestia, żeby nie łączyć spotkań nocnych ze spotkaniami wieczornymi z kolejnego dnia w ramach jednej kolejki, w końcu w USA to dwa zupełnie inne dni, więc wydaje się że lepiej kierować się kolejkami według kalendarza NHL nie polskich dni. Trudno jakoś sensownie podejść do spotkań dzień wcześniej, gdy jeszcze nie do końca wiadomo jakie mogą być absencje, kto stanie w bramce co jak wiadomo może mieć wpływ na ostateczny wynik, over/under, podobnie ze strzelcami w końcu czasami okazuje się dopiero tuż przed spotkaniem czy ktoś zagra czy nie. Wiec moim zdaniem lepiej łączyć spotkania z dnia w Stanach niż z dnia w Polsce. Oczywiście do przemyślenia i ewentualnych konsultacji z innymi typującymi.
Przyznane punkty (0)
Dodając kolejkę nie spojrzałem na godzinę jeśli chodzi o mecz Sabres. Staram się dobierać mecze tak, żeby były tylko w nocy i były rozgrywane tego samego dnia (czasu polskiego) - to ułatwia mi podliczanie. Sytuacja taka jak wczoraj kiedy dwa mecze są w nocy a jeden następnego dnia raczej się więcej nie powtórzy - moje niedopatrzenie.

Przyznane punkty (0)
rasijskij proszę zmień mi w tym poście:
https://forum.bukmacherskie.com/threads/11-kolejka-ligi-typera-nhl-11-12-18.154546/#post-6764430
W meczu Tampa Bay Lightning - New York Rangers na Over goli gdyż typ jest sprzeczny.
Z góry dziękuję 😄
Się robi!
Przyznane punkty (0)
Prośba o zmianę strzelca meczu Caps- Stars z Wilson na Vrana z góry dzięki.
Zrobione!
Przyznane punkty (0)
Witajcie Ligowcy Typera NHL! Jako, że zbliżają się święta zacząłem zastanawiać się czy dobrym pomysłem było by zrobienie przerwy świątecznej (24,25 i 26 grudnia), a także noworocznej (31 grudnia i 1 stycznia). Wiadomo, że większość w tym czasie nie będzie sobie zaprzątać głowy myśleniem nad strzelcem bramki w wigilijną noc. Zdecydowałem, że skoro wszyscy bierzecie udział w konkursie - wszyscy pomożecie mi zadecydować. Czekam na wasze opinie!
krzyshtophrekretypermaerrose1freddy-kruegerpepo1990elalmajozzy22matbiezwyciestwo1960zibi16zygmundt1993typerbukmachergliwiczaninroberto18anzelmomark1973mariusz-idolcalkiemniezlytypradnydrozdalukash006harpagankamila365jarrusplayer1stkokosek19605xharoldx5suomi

Przyznane punkty (0)
Ja popieram, nie ma co na siłę i na szybko typować, żeby tylko coś wstawić
Przyznane punkty (0)
Przerwa myślę ze dobrze każdemu zrobi, jestem za przerwą
Przyznane punkty (0)
Również jestem za przerwą

Post wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym,nie może być użyty przeciw niemu w dniu jutrzejszym

Przyznane punkty (0)
Również. Ja już od dzisiaj robię sobie pauzę. Trzeba przewietrzyć głowę 😄
Przyznane punkty (0)

Chcesz się wypowiedzieć w Pytania, propozycje i niezgodności?

zaloguj się lub załóż konto