>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Puchar Polski 1/8 finału 2018/2019 [5.12.2018]

Status
Zamknięty.
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
Kurcze, awanse Rakowa, Płocka, Odry, Legii i Śląska wyglądają dość pewnie. W niektórych z tych meczów różnica klas dość znaczna, a w takim Śląsk - Miedź no to dla gości chyba zdecydowanie ważniejsza jest walka o utrzymanie niż kolejne awanse. Oni już w PP swoje w tym sezonie ugrali.
Ciężko mi wierzyć, że któraś z tych 5 drużyn odpadnie.
 
everto 18K

everto

Użytkownik
witam kolega wyżej do awansu wymienił parę ekip jego wizja .Ja zaproponuj swoja Arka -Jagiellonia w 17 kolejce parę dni wcześniej obie ekipy spotkały się w białymstoku arkowcy o:1 przegrali 3:1 i teraz a ze są układy układziki...... Arka od paru sezonów ciśnie do pucharów europejskich poprzez PP a kurs 2,73 wart tego Jaga celuje w mistrza a na dwoch frontach ciężko
Arka Gdynia - Jagiellonia 1 2,72 fortuna
 
patryczyk 12

patryczyk

Użytkownik
Mecz: Śląsk Wrocław - Miedź Legnica
Typ: Śląsk Wrocław
Kurs: 1.86
Bukmacher: fortuna
Derby, derby, derby dolnego śląska mimo że obie ekipy są ze sobą zaprzyjaźnione to i tak zawsze wzbudzają wielkie emocje. Obie ekipy plasują się kolejno na 13 i 15 miejscu w tabeli ekstraklasy ale tutaj mamy mecz pucharu polski i obie ekipy będą chciały zaprezentować się jak najlepiej. Śląsk w tym roku gra tragicznie przed swoją publicznością w ekstraklasie na 9 rozegranych spotkań u siebie wygrali tylko 2 i według mnie będą super zmotywowani aby w końcu jakiś mecz wygrać. Miedź Legnica w Ekstraklasie na wyjeździe na 8 spotkań wygrała tylko 1, zremisowała 2 a w 5 musiała uznać wyższość rywala. Jeżeli chodzi o spotkania obu ekip w PP to raczej nie mieli oni z byt wielkich problemów. Legnica po drodze do 1/8 finałów pokonała 3:0 Sandencję oraz 1:0 GKS Katowice. Śląsk mecze z Olimpią Elbląg oraz Bytovią Bytów zakończył wynikiem 3:0.
Ponad miesiąc temu obie ekipy mierzyły się ze sobą w 13 kolejce Ekstraklasy, podopieczni Tadeusza Pawłowskiego rozgromili Miedź aż 0:5. W związku z tym że jest to puchar spodziewam się zwycięstwa zawodników Śląska Wrocław 2:0 lub 2:1. Śląsk za 3 dni ma wyjazdowy mecz w Poznaniu, a ekipa z Legnicy wyjeżdża do Zabrza więc fajerwerków jeżeli chodzi o składy bym się nie spodziewał.
 
dx2 210,4K

dx2

Użytkownik
Mecz: Śląsk Wrocław - Miedź Legnica
Typ: Śląsk Wrocław
Kurs: 1.86
Bukmacher: fortuna
Derby, derby, derby dolnego śląska mimo że obie ekipy są ze sobą zaprzyjaźnione to i tak zawsze wzbudzają wielkie emocje.
Dlaczego zawsze ? We mnie nie wzbudzaja zadnych emocji i podejrzewam, ze w przecietnym kibicu z innej czesci Polski tez nie, wiec nie zawsze. Niby nie na temat, ale po co takie ogolniki wypisywac.
 
A 5,8K

alex.bp

Użytkownik
Dlaczego zawsze ? We mnie nie wzbudzaja zadnych emocji i podejrzewam, ze w przecietnym kibicu z innej czesci Polski tez nie, wiec nie zawsze. Niby nie na temat, ale po co takie ogolniki wypisywac.
Powiem więcej, większość derbów też nie obchodzi nikogo poza zainteresowanym miastem. Takie np. derby Sevilli czy Genui, nie mówiąc już o derbach Krakowa czy Warszawy.
Wracając do Śląska, to co to za derby, skoro Miedź nigdy nie grała w Ekstraklasie. Poziom derbowych emocji zapewne, jak gdyby Arsenal mierzył się z Brentfordem czy Charltonem. Nie budujmy sztucznie emocji sportowych tam, gdzie ich nie ma ;)
 
stefan-siara 102

stefan-siara

Użytkownik
Dzisiaj 3 mecze bez niespodzianek.
Jutro w meczu południowym też nie ma prawa się nic złego wydarzyć. Górnik Zabrze gra swoim mocnym składem. Zmiany jeśli będą to kosmetyczne. Trener Brosz otwarcie mówi że nareszcie powracali mu zawodnicy po kontuzjach i teraz będą grać lepiej. Już w Płocku było to widać . Powraca element gry kombinacyjnej i zrozumienia.
Gospodarze tego meczu słabo sobie radzą w 2 lidze więc w starciu z takim rywalem ich nie widzę zupełnie.
Rozwój Katowice - Górnik Zabrze (-1.5) 2 2,38 Fortuna
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom