>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Patenty na limity

ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Witam. Zastanawia mnie jedna rzecz. Mianowicie czy jest jakas technika na minimalizowanie szans zlimitowania konta bukmacherskiego.
Przyklad: Chce postawic singla z kursem powiedzmy 2.00 za 2000zl u buka powiedzmy niech bedzie to betsson. Jak najlepiej jest zagrac taki bet? Za całość kwoty jeden kupon a moze lepiej rozlozyc to jeszcze na klona betsafe i pograc tam jeden kupon za 1000zl i w betssonie jeden za 1000zl? A moze jeszcze inaczej zagrac 2x to samo po 500zl w betssonie i 2x to samo po 500zl w betsafe?
Wiadomo, ze jak jednorazowo zagra sie singla za mniej wiecej taka kwote walac jeden kupon za 2k to nic sie nie stanie ale jezeli czesciej bedziemy to robic z sukcesami to predzej czy pozniej czeka nas limit dlatego pytam czy jest jakas zaleznosc i sposob aby zminimalizować szanse zwrocenia uwagi buka na nasze konto? Czy to co wyzej napisalem z dzieleniem tych betow na kilka mniejszych i rozkładanie tego po klonach ma sens? Moze jest ktos kumaty na forum kto orientuje sie jak wygladaja te procesy u buka ;)
 
M 78

michal89216

Użytkownik
Buka interesuje nie za ile obstawiasz, ale na co obstawiasz. Będziesz grał kursy z value, automat Cię zlimituje nawet jak będziesz grał po 20 zł.
 
dymultra 53

dymultra

Użytkownik
Rzeczywiście prawdopodobnie nie chodzi o wysokość stawek.Marathonbet zlimitował mnie, mimo że grałem za grosze(po kilkanaście dolarów) i byłem na minusie,raz postawiłem wygrany kurs 3.0 (mecz Arsenalu,więc żadna nisza) i od razu w łeb.Bet365 nałożył mi limit nie wysokości stawek,a wpłat:mogłem wpłacić tylko 20 zł. tygodniowo,a grałem za 100,150 zł. i byłem na plusie ok.600 zł.,więc też za grosze.Ruskie buki z serii 1xbet zlimitowały mnie za nazwisko chyba- jakieś takie antyruskie ???? ,bo też grałem za podobne kwoty,tyle że rozkładałem je na kilka klonów,grając te same zdarzenia,czasami za około 400 euro w sumie.
Dlatego od jakiegoś czasu grubo gram w ziemniakach niemieckich i jak się zdarzy-angielskich,bo można pochodzić po punktach i w sumie zebrać niezłą pulę.Niedługo będę w Kaliningradzie i tam odwiedzę ruskie punkty,zobaczymy jakie kwoty przejdą,bo zatrzymam się tam na jakiś czas.
 
R 367

romeo12345

Użytkownik
Stawki nie maja chyba nic do rzeczy. Bardziej to, co obstawiasz. Swego czasu gralem single po 1k i nie bylo problem. A bylem kilka tysiecy na plusie. Dopiero kiedy zaczalem grac nzsze ligi z kosza to dostalem limit stwek albo musialem dodac jeszcze jakis mecz. Natomiast przy popularnych ligach nigdy nie bylo problemu z graniem singli po 1-1,5 tys.
 
ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
Witam. Zastanawia mnie jedna rzecz. Mianowicie czy jest jakas technika na minimalizowanie szans zlimitowania konta bukmacherskiego.
Owszem, jest. Taką odpowiedź może znajdziesz, szczegóły - niekoniecznie. Podałbym Tobie rozwiązanie, jutro nie będzie już działać. Więc bez sensu. Powiem tak: nie wiem czy można uniknąć limitu na zawsze, ale można przez długi okres. Testuję pewien motyw od pół roku. Gram chamskie value, momentami palpy, specjalnie, żeby przekonać się czy mnie zlimitują. Dobra, okres gry niewiele powie, liczba betów już tak: no to około tysiąca, nie chce mi się dokładnie liczyć. I nic, limitów nie widać. Sam jestem ciekawy, co z tego wyjdzie. System ma błędy, trzeba je tylko znaleźć. Myśleć nieszablonowo, co nie jest proste. Dobra, jedna podpowiedź. Softy limitują, gdy bierzesz value, zgadzamy się odnośnie tej kwestii? Automat, trader, sierotka Marysia, bez znaczenia, kto. A co w sytuacji gdy soft nie jest w stanie określić czy bet jest value czy nie? Więcej, co w sytuacji gdy w pewnej niszy soft sądzi, że Twój bet absolutnie nie jest value, więc ma gdzieś, za ile i jak często grasz, ale myli się, bowiem bet jest value i to nawet niemałym? Oczywiście nie ma to miejsca w przypadku jakichś tam Bayernów czy
Juventusów, szukać trzeba dużo głębiej, tam, gdzie zwykły obstawiający w ogóle nie zagląda. Kombinuj w ten deseń. Więcej nie mogę pomóc.
 
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
A co w sytuacji gdy soft nie jest w stanie określić czy bet jest value czy nie? Więcej, co w sytuacji gdy w pewnej niszy soft sądzi, że Twój bet absolutnie nie jest value, więc ma gdzieś, za ile i jak często grasz, ale myli się, bowiem bet jest value i to nawet niemałym? .
Czyli mówisz o sytuacji że praktycznie tylko Ty widzisz value, gdzie nawet rynek/typerzy nie jest w stanie określić że to jest tak dużym value?
To wtedy cię zlimitują za wysoką wygraną po meczu zamiast po postawieniu razem z innymi grającymi value - tak mi się wydaje.
 
xd2 0

xd2

Użytkownik
Witam. Zastanawia mnie jedna rzecz. Mianowicie czy jest jakas technika na minimalizowanie szans zlimitowania konta bukmacherskiego.
Przyklad: Chce postawic singla z kursem powiedzmy 2.00 za 2000zl u buka powiedzmy niech bedzie to betsson. Jak najlepiej jest zagrac taki bet? Za całość kwoty jeden kupon a moze lepiej rozlozyc to jeszcze na klona betsafe i pograc tam jeden kupon za 1000zl i w betssonie jeden za 1000zl? A moze jeszcze inaczej zagrac 2x to samo po 500zl w betssonie i 2x to samo po 500zl w betsafe?
Wiadomo, ze jak jednorazowo zagra sie singla za mniej wiecej taka kwote walac jeden kupon za 2k to nic sie nie stanie ale jezeli czesciej bedziemy to robic z sukcesami to predzej czy pozniej czeka nas limit dlatego pytam czy jest jakas zaleznosc i sposob aby zminimalizować szanse zwrocenia uwagi buka na nasze konto? Czy to co wyzej napisalem z dzieleniem tych betow na kilka mniejszych i rozkładanie tego po klonach ma sens? Moze jest ktos kumaty na forum kto orientuje sie jak wygladaja te procesy u buka ;)
Ja podpowiem i nie słuchaj tych, co coś sami sobie ubzdurali w głowkach, bo napewno tego nie rozumieją, dlatego tak pie...
#1,Buka interesuje przede wszytkim to czy grasz kontrolowanie (masz swoje sztywne zasady, ktore pozwalają na regularny zysk w długim terminie),#2, jak i czy próbujesz zagrać malo popularny mecz niekonwencjonalnie, osiągasz zysk i tylko Cie to interesuje.
Drugi przypadek powoduje, iz buk limituje Ci te mało popularne ligi i koniec tematu.
Pierwszy przypadek pokazuje, że potrafisz na duzych rynkach zarobic grając cierpliwie, to w tedy dostajesz limit na wszystko
Jest tez trzecia możliwość, opiekun Twego konta widzi że jestes mega hazardzistą i ratuje Cie limitem, ale to sie rzadko zdarza, bo zakłady to nie instytucje charytatywne
O to cała tajemnica limitu
I dlatego kiedyś utarl sie podział na buki śmieciowe i te renomowane
Śmieciowe nie szanują gracza, nie dają mu szans, a raczej ich obsluga ma nakaz dość szybko psuć grę graczom bez zbędnego upewniania się z kim mają doczynienia, dlatego juz kazdy po tygodniu dostaje limit a oni oczekują stawek max do 200 pln, dlatego mają taką renomę. Dlaczego tak robią? Bo takie mają zalozenia i jakość u nich sie nigdy nie zmieni
Buki tkzw renomowane są cierpliwe i poczekają na Ciebie trochę dluzej zanim ocenią twoją osobę, chyba że interesują Cię tylko jakies 7 ligi i zawsze trafisz, to ban szybko sie pojawi
 
Do góry Bottom