>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Doladowanie skrill

ranczo0123 448,7K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Witam. Ostatnio doladowalem sobie konto na skrill poprzez przelewy24 z banku to tych pieniedzy nie moglem wplacic do buka (bwin) bo wyskakuje info ze nie moge ich uzyc w celach hazardowych. Dopiero kupilem sobe paysafecard, doladowalem nim skrilla i wtedy juz poszlo. Czy jak zmienie kraj przebywania z PL na UK na skrillu to bede mogl te hajsy z doladowania bankowego przelewac normalnie do buka? Pytam bo moze ogarniacie takie kwestie ???? Nie bede kupowal kart PSC za kilka tysiecy bo bardzo drogo wtedy to wychodzi.
 
ranczo0123 448,7K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Wtedy 3x bede bulic za prowizje aczkolwiek jakas to mysl jest. Prowizja za wplate na skrilla, prowizja za przeslanie pieniedzy do kogos na skrilla, prowizja za przeslanie od kogos znowu do mnie :] Czekam na inne pomysly. sven-131002 cos moze wiesz? ????
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
Wtedy 3x bede bulic za prowizje aczkolwiek jakas to mysl jest. Prowizja za wplate na skrilla, prowizja za przeslanie pieniedzy do kogos na skrilla, prowizja za przeslanie od kogos znowu do mnie :] Czekam na inne pomysly. sven-131002 cos moze wiesz? ????
Niestety nie miałem jeszcze takiego problemu ale kilka zagranicznych skrilli mam więc ewentualnie możemy założyć jakieś konto na bwin i sprawdzić czy przejdzie :p
 
ranczo0123 448,7K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dobra znalazlem najlepsza opcje jak to ominac. Trzeba doladowac swoje konto w neteller a pozniej za pomoca wlasnie netka doladowac swojego skrilla. Wtedy kasa jest wyczyszczona i nie ma bloka gdy chce sia ja wplacic do buka. Jest to najtansza opcja doladowania skrilla. Paysafy wychodza bardzo droga wiec odpadaja. Mozna tez zrobic odwrotnie czyli najpierw doladowac skrilla a pozniej za jego pomoca netka. Ten wariant jest tanszy bo prowizja doladowania konta na skrill to 1% a netka to 2.5%.
 
Do góry Bottom