>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Tydzień 46: Bengaluru, Houston, Champaign, Buenos Aires, Kobe

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP

Miejsce: Bengaluru, Indie
Data rozgrywania: 12.11.2018-17.11.2018
Nawierzchnia: Hard (Outdoor)
Kategoria: ATP Challenger Tour
Pula nagród: $150,000
Oficjalna strona turnieju: http://www.bengalurutennisopen.com/
Zwycięzca singla 2017: Sumit Nagal
Zwycięzcy debla 2017: Mikhail Elgin/Divij Sharan

Miejsce: Houston, USA
Data rozgrywania: 12.11.2018-18.11.2018
Nawierzchnia: Hard (Outdoor)
Kategoria: ATP Challenger Tour
Pula nagród: $150,000
Oficjalna strona turnieju: https://oraclechallengerseries.com/houston/
Zwycięzca singla 2017:
Zwycięzcy debla 2017:

Miejsce: Champaign, USA
Data rozgrywania: 12.11.2018-17.11.2018
Nawierzchnia: Hard (Indoor)
Kategoria: ATP Challenger Tour
Pula nagród: $75,000
Oficjalna strona turnieju:
Zwycięzca singla 2017: Tim Smyczek
Zwycięzcy debla 2017: Leander Paes/Purav Raja

Miejsce: Buenos Aires, Argentyna
Data rozgrywania: 12.11.2018-18.11.2018
Nawierzchnia: Clay (Outdoor)
Kategoria: ATP Challenger Tour
Pula nagród: $50,000
Oficjalna strona turnieju: http://www.challengerba.com/
Zwycięzca singla 2017: Nicolas Kicker
Zwycięzcy debla 2017: Ariel Behar/Fabiano de Paula

Miejsce: Kobe, Japonia
Data rozgrywania: 12.11.2018-18.11.2018
Nawierzchnia: Hard (Indoor)
Kategoria: ATP Challenger Tour
Pula nagród: $50,000
Oficjalna strona turnieju: http://hyogo-tennis-as.com/hyogochallenger/
Zwycięzca singla 2017: Stephane Robert
Zwycięzcy debla 2017: Ben McLachlan/Yasutaka Uchiyama

Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz !​
 
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Paul T. - Humbert U. 1 @ 1,68 Fortuna 12,11 godz. 22✅✅ 6/4 4/6 6/2
Paul ostatnio tydzień temu wygrał turniej w Charlottesville choć przegrał w 3 rundzie eliminacji. Następnie pojechał na następny turniej i przegrał z Fratangelo, który wczoraj przegrał w finale z Opelką. Konkurent 6 listopada skreczował we Francji, w październiku wygrał w Europie challengery. Stawiam na aktualną dyspozycję i rytm meczowy. Myślę, że młody Amerykanin udźwignie ten mecz. Dorzucam do dubla Cilica. Powodzenia!
 
S 30

szimir

Użytkownik
Gimeno Traver - Malla 1 1.52 efortuna ⛔
Trochę dziwny kurs, podyktowany pewnie zwycięstwem Mali nad Andreozzim, który wg mnie po prostu olał ten turniej. Sledzilem ten mecz i cuda się tam działy. Gimeno dobre wyniki ostatnio, ziemia to jego nawierzchnia, wygrał z Gaio rundę wcześniej. Moim zdaniem wygra na spokojnie, polecam.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Tenis - Challenger mężczyźni singiel: Houston (USA), twarda
Godzina: 21:30
Spotkanie: Michael Redlicki - Bradley Klahn
Typ: 1
Kurs: 4,62
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Spotkanie dwóch amerykańskich tenisistów na turnieju challengerowym w Houston. Jest to pojedynek drugiej rundy. W pierwszych spotkaniach Redlicki pokonał zawodnika z Dominikany Hernandeza Fernandeza 2-1 (6-4 , 1-6 , 6-4), natomiast Klahn wygrał z Amerykaninem Sarkissianem 2-0 (6-1 , 6-2). Faworytem w tym spotkaniu jest słusznie rozstawiony z nr 2 na tym turnieju Klahn, który również jest dużo wyżej w rankingu ATP niż jego dzisiejszy rywal. Ja jednak próbuję iść tutaj w stronę niespodzianki i pograć na rosłego mierzącego 203 cm Redlickiego. Obaj panowie ostatnio w kratkę zwycięstwo, porażka, zwycięstwo, porażka więc forma można powiedzieć, że bardzo podobna. Technicznie lepszym zawodnikiem jest Klahn ale znowu na serwisie dużą przewagę powinien mieć Redlicki ze względu na ten jego wzrost. Jeżeli tylko serwis będzie mu siedział, to Bradley może mieć spore problemy z przełamaniem swojego rywala. Właśnie na to tutaj bardzo liczę, że ten serwis będzie funkcjonował u Michaela i jeśli tak będzie to jest tutaj duża szansa na powodzenie tej niespodzianki. Zaryzykuję tutaj i pogram w stronę młodszego Amerykanina.
⛔ 0-2 (4-6 , 4-6)
 
B 29,8K

bartezgambler

Użytkownik
Bastian Malla - Dimitar Kuzmanov 1 2.85 4:6,1:6⛔
Challenger w Buenos Aires, pojedynek dwóch stosunkowo młodych zawodników. Typ zdecydowanie pod obecną formę Malli. Obejrzałem kawałek obu spotkań Chilijczyka i muszę powiedzieć, że naprawdę zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie regularny, pewny siebie i forehand topspinowy bardzo ale to bardzo przyzwoity. Bułgar gra tutaj rzetelnie ale bez żadnych rewelacji jeśli Malla utrzyma wysoką dyspozycję powinien spokojnie ogarnąć. Buki wystawiły takie kursy kierując się rankingiem obu graczy a ja tutaj widzę spore value. Stawka płaska 200 zł bo to tylko &quot;czelek&quot; w boskim Buenos ???? .
Z innych spotkań to zagram też na Junga w meczu z Majchrzakiem, nasz rodak nigdy mnie nie przekonywała, do tego ma wiele przestojów w grze. Taki poziom gracza challengerowego i nic ponadto.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
18thegunner86 1,5K

18thegunner86

Użytkownik
Shane - Opelka 1. Etoto 3.05 ⛔⛔⛔ 6:7 3:6 wyserwowane zwyciestwo przez Opelke
Idę krótko mówiąc w niespodziankę w tym meczu. Shane to gość który grał niewiele w tym roku a na tym turnieju radzi sobie nadspodziewanie dobrze, pokonując ciekawe nazwiska. Osobiście obserwowałem go i pograłem wczoraj na livie przeciwko Roli. Gość z dobrym serwisem. Z forhendu jak i jednoręcznego bekhendu potrafi ładnie skończyć i zdobywać punktu. Lubi też zepsuć łatwą piłkę ale mam nadzieje, że tego dnia nie będzie tego aż tyle i uda mu się wygrać. Zobaczymy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom