>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour: Mediolan - 06.11-10.11.2018

Status
Zamknięty.
gazowana-smietana 1,6K

gazowana-smietana

Użytkownik
Tiafoe @ 1.50 ✅

Tiafoe 3:0 @ 3.80 ⛔

Tiafoe -1.5s @ 1.99 ✅

Tiafoe -2.5g @ 1.85 ✅

Kursy z maratonu
Jeśli ktoś ma grać to niech zrobi to teraz bo kursy na Amerykanina na pewno spadną. Więcej niż 1.3 bym na Francesa nie wystawił i osobiście nie daję żadnych szans Hubertowi na wyjścoe z tej grupy. Z Tiafoe oraz Taitsipasem nie ugra więcej niż seta, powalczyć jest w stanie z Munarem, który jednak na mączce wygląda o wiele lepiej niż na hardzie. Polak to nie ten poziom i taka niestety jest prawda. W tym momencie poziom challenegrów i nic więcej i proszę nie argumwntujcie gry na Huberta dobrym występem np. Na Rolandzie, bo to dawno i nie prawda, że tak to ujmę. Pod każdym aspektem Amerykanin jest lepszy od Polaka, może nie licząc podania, którym momentami może się ratować, ale to z pewnością nie wystarczy. Grali ostatnio w Waszyngtonie, gdzie Hubert ugrał sześć gemów. Są to bety dnia, w którę wchodzę na prawdę mocno i z ręką na sercu mogę je polecić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
penetrator 223

penetrator

Użytkownik
Pozwolę sobie zacytowac na sucho bez typu jeden z portali.
UWAGA NOWE ZASADY NA NEXT GEN
&quot;Tenisiści walczyć będą w formacie do trzech wygranych setów, ale co ważne – każdy set rozgrywany będzie tylko do czterech wygranych gemów! Przy stanie 3:3 o zwycięstwie decydować będzie tie-break.
Kolejną zmianą jest brak przewag. Przy 40:40 rozgrywany będzie decydujący punkt. Sporo problemów tenisistom może sprawić inna zmiana. Jeżeli po serwisie piłka spadnie na drugą stronę po taśmie, to nie będzie obowiązywać zasada powtarzania punktu. Gra ma toczyć się dalej.
Znacznie rozszerzona zostanie wideoweryfikacja. Tenisiści nie tylko będą mogli sprawdzać decyzje sędziego za pomocą systemu Hawk-Eye, ale również korzystać z zapisu kamer wokół kortu. Po raz pierwszy zawodnicy będą mogli się np. upewnić, czy piłka po raz drugi dotknęła kortu. &quot;
Dodatkowo gra będzie się toczyć na kortach bez linii deblowych.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Pozwolę sobie zacytowac na sucho bez typu jeden z portali.
UWAGA NOWE ZASADY NA NEXT GEN
&quot;Tenisiści walczyć będą w formacie do trzech wygranych setów, ale co ważne – każdy set rozgrywany będzie tylko do czterech wygranych gemów! Przy stanie 3:3 o zwycięstwie decydować będzie tie-break.
Kolejną zmianą jest brak przewag. Przy 40:40 rozgrywany będzie decydujący punkt. Sporo problemów tenisistom może sprawić inna zmiana. Jeżeli po serwisie piłka spadnie na drugą stronę po taśmie, to nie będzie obowiązywać zasada powtarzania punktu. Gra ma toczyć się dalej.
Znacznie rozszerzona zostanie wideoweryfikacja. Tenisiści nie tylko będą mogli sprawdzać decyzje sędziego za pomocą systemu Hawk-Eye, ale również korzystać z zapisu kamer wokół kortu. Po raz pierwszy zawodnicy będą mogli się np. upewnić, czy piłka po raz drugi dotknęła kortu. &quot;
Dodatkowo gra będzie się toczyć na kortach bez linii deblowych.
No, czyli zasady takie jak rok temu
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Co tam robi jakiś Caruana?
Dostał dziką kartę można tak powiedzieć poprzez kwale od organizatorów.
W zeszłym roku kwale Włochów przeszedł Quinzi (który powalczyl w każdym meczu i urywal seta albo dwa zawsze), a w tym roku od Wlochow bedzie Caruna.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
typer36 456

typer36

Użytkownik
Rok temu dobre pieniądze można było zgarnąć na przełamaniach. Wbrew pozorom nie ma tak dużo Tb, inne jest podejście taktyczne. Wygląd kortów zmienia obraz gry w oczach, to słowa zawodników sprzed roku.
 
mendeeljev93 762

mendeeljev93

Użytkownik
Fritz&gt;Rublev patrząc na ostatnią formę obu zawodników, to wydaje mi się, że zawodnik z stanów wygląda lepiej zapodaję dziś takie ako za drobne:
Fritz + Tiafoe + Caruana set ⛔ tak dla emocji na cały dzień żeby było co oglądać
 
gazowana-smietana 1,6K

gazowana-smietana

Użytkownik
Tylko, że Quinzi na prawdę jest dobrym grajkiem i nie dziwne, że radził sobie w ubiegłym roku. Niestety Caurana sporo odstaję od reszty i przejedziecie się moim zdaniem grając w jego stronę.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Ja dodam od siebie, że rok temu to były wolne korty jak na ziemi! Przebijania było mnóstwo. Mało asow.
Dlatego wygrywali mecze rok temu goście, którzy lubią przebijac tj. Coric czy zwycięzca turnieju Chung. Jeśli się nie zmieniło nic to znów będzie masa przebijania, a serwis będzie odgrywal mniejszą rolę.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Patrzę na jutrzejsze mecze i decyduje się postawić na Hurkacza.
Z przegranych w tych spotkaniach swoim pierwszych to zdecydowanie Polak pokazał się z bardzo dobrej strony.
Myślę, że te 2 pierwsze sety Huberta to efekt trochę tremy, ale nie ma się co już obawiać. Zagrał pierwszy mecz, w tym drugim powinno być od początku mocne skupienie i swoją gra.
Munar nie pasuje mi na twardą nawierzchnie. Mimo, że nawierzchnia wolna to i tak wachlarz zagrań ofensywnych jest zdecydowanie po stronie Huberta. Widać to było doskonale w 3 i 4 secie z Tiafoe, gdzie obaj grali świetnie i wówczas to Hubert nie ustepowal w niczym umiejętnością wyżej rozstawioneego Amerykanina. Dodajmy do tego serwis po stronie Huberta.
Munar grał z Tsitsipasem i moim zdaniem ten mecz stał na niższym poziomie niż Hurkacz Tiafoe. Dodatkowo myślę, że Tsitsipas nie dojdzie tutaj daleko bo jest wg.mnie w słabej formie. Munar dał aż 8 brejkow i Tsitsipas nie potrafił tefo wykorzystywać czasami w łatwych pozycjach.
Liczę, że Hurkaczowi ręka się rozluźni jutro bo pierwsze koty za płoty i zagra tak jak w 3 i 4 secie z Tiafoe.
Hurkacz, Hubert @ ✅
(Jeszcze kursów nie ma, ale spodziewam się koło 1.70 na Polaka i jeśli tak to gram Huberta)
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Tiafoe ugra przynajmniej 1seta 1xbet 1.69. ⛔ Promocja. Zaklad powinien byc ze ugra przynajmniej 2sety po takim kursie. Zobaczymy jak rozlicza.
Edit. I oczywiscie tiafoe - tsitsipas 1 2.50 ⛔ Obejrzalem oba mecze i zdecydowanie amerykanin wyglądał duzo lepiej Kapitalny mecz z hurkaczem. Z kolei Grek sporo błędów własnych.. Dla mnie value
Leca kursy na hurkacza Przed chwila pobrałem 1.78✅ totalbet i wiekszosc miala ok 1.75. Teraz juz 1.55 max
 
gazowana-smietana 1,6K

gazowana-smietana

Użytkownik
Munar +2.5g @ 1.80 bet365 ⛔
Bardzo fajne sptokanie dla oka ;)
Dla typu szkoda tych 4bp pod rzad w 5s
~1.50 na Huberta to jest nieporozumienie.
Spodziewał się raczej równych kursów a na Polaka jeszcze spada bo ludzie się na to rzucają jak szaleni. Wczoraj, gdyby Tiafoe zachował trochę zimnej krwi to tego seta Hubert by nie ugrał. Marnował bp w trzecim straszliwie, ale to już za nami. Na przeciw niemu Hiszpan, który wczoraj na prawdę zagrał całkiem przyzwoite spotkanie i nie postawił na Hiszpańskie przebijanie tylko fajnie, ofensywnie to z jedo strony wyglądało.
Munar miał plan na grę z Grekiem i go realizował, ale to że Tsitsipas to nie ten poziom to już inna bajka. Świetnke Hiszpan grał kontowo, jeśli Hubert będzie dostawał głęboko takie piłki to będzie wracał jakiś babol, który Munar na pewno wykorzysta. Daję szansę Polakowi w tb jeśli będzie wyglądało to dobrze na podaniu, wczoraj wychodził z bp ratując się pierwszym. W wymianach daję większe szansę Hiszpanowi i zdecydowanie polecam grę właśnie na niego niż na Huberta po miernym ~1.5
 
arass1 165,3K

arass1

Użytkownik
Na pewno ten turniej sprzyja zawodnikom dobrze serwującym i potrafiącym utrzymać swoje podania, gdyż sety są krótkie i w dodatku nie ma gry na przewagi. Co za tym idzie pewnie będzie sporo tie-breaków i właśnie głównie tutaj upatruję szanse dla Hurkacza.
Jeżeli serwis będzie siedział to spotkanie jest jak najbardziej do wygrania przez naszego rodaka, dlatego próbuję zagrać Hurkacza po kursie 1.5 w fortunie. ✅
 
patryk0146 959

patryk0146

Użytkownik
Minotaur wygra 1,62 unibet✅
Rublev bez formy, wczoraj jakoś wyszarpał, ale z regularnym do porzygania Kangurem w ogóle go nie widzę. Ugra pewnie tyle ile wyserwuje.
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Nie wiem jak można stawiać cokolwiek w kierunku Munara na hardzie przecież to jest typowy ziemniak z przeciętnym podaniem i siłą uderzeń co na hardzie jest najważniejsze. On w całej swojej karierze na twardej pokonał jednego gracza z TOP 100 Rublewa ok.70 ATP jakieś 2/3 miesiące temu. Poza nim wygrywał jedynie z jakimiś leszczami w challengerach a gdy już trafiał na kogoś lepszego od razu odpadał. Jeśli ktoś oglądał wczoraj mecze Polaka i Hiszpana to chyba nie ma wątpliwości, że masz Hurkiego stał na dużo wyższym poziomie, dwa pierwsze sety to zwyczajna trema a potem już grał z Tiafoe jak równy z równym.
Wczoraj, gdyby Tiafoe zachował trochę zimnej krwi to tego seta Hubert by nie ugrał. Marnował bp w trzecim straszliwie, ale to już za nami. Świetnke Hiszpan grał kontowo, jeśli Hubert będzie dostawał głęboko takie piłki to będzie wracał jakiś babol, który Munar na pewno wykorzysta.
A ile to tych BP tak straszliwie zmarnował ? Bo równie dobrze można napisać, że Frances w 3 secie mógł nawet wcale nie wygrać własnego podania bo w każdym gemie bronił BP. Gdyby Hubert wykorzystał jedną z dwóch setówek w 4 to Amerykanin mógł nawet nie wygrać tego meczu. Hiszpan grać kątowo to może na ziemi gdzie ma dużo czasu na zagranie piłki ale nie tutaj, bo Hubert nie będzie z nim przebijał piłki godzinami jak robił to Grek. Jeśli Hubert zagra na swoim poziomie czyli tak jak w 3 i 4 secie to jestem spokojny o zwycięstwo rodaka w max 4 setach. Hurki 1.60 Fortuna ✅
 
S 20

szumek19

Użytkownik
Jak dla mnie wieczorem dzisiaj dwa pewne zwycięstwa faworytów.
Tsitsipas - Tiafoe;
typ: Tsisipas (-1,5 seta) 1,92 ✅ unibet
Grek zdecydowanie lepszy gracz. Bardziej kompletny, doświadczony w graniu na wyższym poziomie, grający równo.
De Minaur - Rublow;
typ: De Minaur (-1,5 seta) 1,92 ✅ (kurs był 2,50- pomyłka) unibet

Rublow całkowicie pod formą. De Minaur ma coś więcej do zaoferowania niż tylko serwis. Mega powtarzany gość.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
gazowana-smietana 1,6K

gazowana-smietana

Użytkownik
Minaur vs Rulow
over 3.5 seta
Tsitsipas vs Tiafoe
over 3.5 seta
zagrzał mnie strasznie czarny...spokojnie jeden tb był do wzięcia ⛔
@ 2,30 bet365
Nie mam czasu na analizę a tym bardziej zbędne lanie wody. Jakoś sobie nie wyobrażam, aby któryś z czterech chłopaków miał dziś oddać mecz bez choć by ugranego seta. Gramy do 3 gemów i tajbreka a tam jest totalna loteria i na pewno takowe w jednym jak i drugim spotkaniu zobaczymy. Dla mnie super ako i na prawdę bardzo prawdopodobne opcję.
 
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
W przypadku rownej liczby punktow decyduja sety czy bezposredni mecz?
Jeśli dwóch ma taką samą liczbę zwycięstw to bezpośredni pojedynek, jeśli trzech to stosunek setów a potem gemów
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom