>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Puchar Polski 1/16 finału 2018/2019

Status
Zamknięty.
leon21 205

leon21

Użytkownik
Huragan Morąg - Arka Gdynia

Huragan w poprzedniej rundzie wyeliminował lubińskie Zagłębie, jak dla mnie to Zagłębie ten mecz przegrało, a nie Huragan wygrał. Teraz mierzą się z ostatnim zwycięzcą PP, myślę, że po przegranych derbach kibice nie są w dobrych nastrojach, taki przeciwnik i awans do kolejnej rundy to dobry powód to poprawienia morali i atmosfery w szatni.

Zwycięstwo Arki @1.4✅✅✅
Bez analiz na sucho

Wisła Sandomierz - Górnik 2 @1.45✅✅✅
Polonia Środa Wlkp. - Odra Opole 2 @1.35✅✅✅

Resovia - Lechia Gdańsk 2 @1.5​
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Pogoń Siedlce - Chrobry Głogów
Typ: Pogoń Siedlce
Kurs: 3,00
fortuna
Dzisiaj o 18:30 przy Jana Pawła w Siedlcach dojdzie do potyczki w 1/16 Pucharu Polski pomiędzy tamtejszą Pogonią a pierwszoligowym Chrobry Głogów. Obydwa zespoły mają kryzys. Gospodarze przegrali dwa ostatnie spotkania ligowe, wyjazdowe z Radomiakiem Radom i w ubiegłą sobotę na swoim obiekcie ze Skrą Częstochowa. Mimo wielu okazji bramkowych i niewykorzystanym karnym przez Paluchowskiego. Natomiast Głogowianom nie udało się wygrać od trzech spotkań (Stal Mielec i Bytovia po 0-0 i porażka z Wartą Poznań). Po zmianie trenera w Siedlcach, Pawła Sikorę zastąpił Marcin Prasoł, gra zespołu uległa radykalnej zmianie. W czterech meczach pod jego wodzą Pogoń strzeliła osiem bramek. Z kolei Chrobry w ostatnich czterech zaledwie dwie. Liczę na to że niemoc strzelecka w meczu ze Skrą zostanie przełamana i piłkarze gospodarzy pokusza się o kolejna niespodziankę w Pucharze Polski w poprzedniej rundzie wyeliminowali Stal Mielec. Dodatkowym atutem &quot;Biało-Niebieskich&quot; może być czołowy strzelec II ligi Adrian Paluchowski który ma na swoim koncie dziewięć trafień. Mam nadzieje że niewykorzystany karny w sobotni wieczór tylko go zmotywuje i w dniu dzisiejszym udowodni to strzelając co najmniej jednego gola.
 
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
Pogoń Siedlce - Chrobry Głogów
Typ: Pogoń Siedlce
Kurs: 3,00
fortuna
Dzisiaj o 18:30 przy Jana Pawła w Siedlcach dojdzie do potyczki w 1/16 Pucharu Polski pomiędzy tamtejszą Pogonią a pierwszoligowym Chrobry Głogów. Obydwa zespoły mają kryzys. Gospodarze przegrali dwa ostatnie spotkania ligowe, wyjazdowe z Radomiakiem Radom i w ubiegłą sobotę na swoim obiekcie ze Skrą Częstochowa. Mimo wielu okazji bramkowych i niewykorzystanym karnym przez Paluchowskiego. Natomiast Głogowianom nie udało się wygrać od trzech spotkań (Stal Mielec i Bytovia po 0-0 i porażka z Wartą Poznań). Po zmianie trenera w Siedlcach, Pawła Sikorę zastąpił Marcin Prasoł, gra zespołu uległa radykalnej zmianie. W czterech meczach pod jego wodzą Pogoń strzeliła osiem bramek. Z kolei Chrobry w ostatnich czterech zaledwie dwie. Liczę na to że niemoc strzelecka w meczu ze Skrą zostanie przełamana i piłkarze gospodarzy pokusza się o kolejna niespodziankę w Pucharze Polski w poprzedniej rundzie wyeliminowali Stal Mielec. Dodatkowym atutem &quot;Biało-Niebieskich&quot; może być czołowy strzelec II ligi Adrian Paluchowski który ma na swoim koncie dziewięć trafień. Mam nadzieje że niewykorzystany karny w sobotni wieczór tylko go zmotywuje i w dniu dzisiejszym udowodni to strzelając co najmniej jednego gola.

Obczaj sobie skrót ile Chrobry mogl tam strzelic.. co prawda tez mogl stracic ale szczescia brakowalo duzo.. moim zdaniem 2 a pogon sie skupi na utrzymaniu w 2 lidze
 
K 4

krisak13

Użytkownik
są jakieś informacje o składzie Piasta? ja znalazłem takie składy
Piast: Plach - Konczkowski, Czerwiński, Sedlar, Kirkeskov - Mak, Jodłowiec, Hateley, Jagiełło - Parzyszek, Papadopulos.

Legia: Majecki - Stolarski, Pazdan, Jędrzekczyk, Hołownia - Vesović, Martins, Szymański, Antolić, Kucharczyk - Kante

Na papierze lepiej wygląda Legia, ostatnie spotkania w przypadku obydwu drużyn dosyć remisowe, h2h raczej na korzyść Legii. 2.7 Legia oraz przejdzie dalej Legia 1.90 wygląda bardzo w porządku.
 
D 559

dobryx

Użytkownik
są jakieś informacje o składzie Piasta? ja znalazłem takie składy
Piast: Plach - Konczkowski, Czerwiński, Sedlar, Kirkeskov - Mak, Jodłowiec, Hateley, Jagiełło - Parzyszek, Papadopulos.

Legia: Majecki - Stolarski, Pazdan, Jędrzekczyk, Hołownia - Vesović, Martins, Szymański, Antolić, Kucharczyk - Kante

Na papierze lepiej wygląda Legia, ostatnie spotkania w przypadku obydwu drużyn dosyć remisowe, h2h raczej na korzyść Legii. 2.7 Legia oraz przejdzie dalej Legia 1.90 wygląda bardzo w porządku.
są to najmocniejsze składy ? czy wychodzą jakimiś rezerwami ?
 
tyksiol 3,4K

tyksiol

Użytkownik
Górnik -1.5 win @2. Dziś grają z 3 ligowa Legionovia , roznica klas ogromna , Górnik w lidze owszem będzie walczył o uniknięcie spadku ale w Pucharze nie ma lipy i odpuszczania , pewna wygrana
 
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik
Kurs na Jagę ze słabymi Katowicami uważam za godny uwagi. Mówię o handicap -1.25 po kursie 2.38 w uni...gram to z Zabrze handi -1.5 w dublu. Single też warto jak ktoś nie chce dubla ryzykować.
 
zikos 13,2K

zikos

Użytkownik
Nie grał bym handi.na Zabrze już wolał bym wejść wejść Opole.Tak samo jak arka wczoraj miała.wygrac handi Tak samo pewnie Górnik będzie się męczył
 
tyksiol 3,4K

tyksiol

Użytkownik
Nie grał bym handi.na Zabrze już wolał bym wejść wejść Opole.Tak samo jak arka wczoraj miała.wygrac handi Tak samo pewnie Górnik będzie się męczył
Arka rezerwami grala , Gornik jak dziś wystawi skład z 2-3 zmianami max to spokojnie to wygra :&gt;
 
zderzok 3,5K

zderzok

Użytkownik
Zastanawiałem się nad Odrą Opole, ale jednak gospodarze to walczaki, a Odra na wyjazdach szału nie robi. Trenerem przeciwników Odry jest ten gość co tą słabą druzynę rok temu do półfinału doprowadził. Standard....coś tam ???? więc ma doświadczenie.
 
arabb 0

arabb

Użytkownik
GKS Katowice - Jagiellona Białystok
Typ:
2(-1,5) @2.55 fortuna
⛔ dramat
Ja dzisiaj idę w kierunku Jagiellonii. Grają oni ze słabiutkim GKSem, którego głównym zadaniem w najbliższym czasie będzie zdobywanie punktów w lidze bo sytuacja staję się dla nich coraz gorsza. Z pewnością morale w drużynie nie są wysokie, a nowy trener - Dariusz Dudek nie potrafi na razie poradzić sobie z odpowiednim ustawieniem zespołu. GKS gra u siebie, jednak ze słynnej &quot;Twierdzy Bukowa&quot; pozostały jedynie wspomnienia i większość zespołów przyjeżdża tutaj bez żadnych kompleksów. W takim przypadku Jagiellona, która po prostu gra jedną z lepszych piłek w Polsce powinna bez problemu poradzić sobie z drużyną z Katowic. Jedynym problemem mogą okazać się zmiany w wyjściowym składzie Jagi, jednak myślę, że nie powinno to znacząco wpłynąć na wynik dzisiejszego spotkania.
 
W 30

walsystem

Użytkownik
KP Starogard Gdanski - Puszcza Niepolomnice
Typ: 1
Kurs: 4.38

Fortuna

To nie jest temat do podawania suchych typów, jeżeli nie chcesz, zeby post został usunięty podaj argumenty dlaczego akurat tak uważasz //Waldi1979
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska, Puchar 1/16 finału
Godzina: 13:00
Spotkanie: Resovia Rzeszów - Lechia Gdańsk
Typ: over 2,5 ✅
Kurs: 1,75 ✅
Bukmacher: fortuna
Analiza:
W 1/16 Pucharu Polski do rozegrania zostały trzy spotkania i jednym z nich chciałem się dzisiaj przyjrzeć. W Rzeszowie dojdzie do potyczki Resovii z Lechią Gdańsk, faworyt może być tylko jeden, oczywiście Gdańszczanie ale ja zdecydowałem się na over bramkowy. Gospodarze notują ostatnio dobrą passe, nie przegrali czterech ostatnich spotkań, trzy z nich wygrywając, strzelając osiem bramek (Olimpia Grudziądz 4-3, Olimpia Elbląg 2-0, Rozwój Katowice 2-1). Ogólnie biorąc pod uwagę ten sezon to 70% spotkań z udziałem Resoraków była overowa. Jak już wspomniałem faworytem sa goście którzy liderują w Ekstraklasie ale Puchary są pełne niespodzianek i dlatego nie zdecydowałem się na typ w stronę Lechii. Podopieczni Stokowca nie przegrali od ponad miesiąca kiedy to ulegli Wiśle Płock. Jeśli mieli by wygrać to na jednej bramce się nie skończy a i gospodarze potrafią coś wcisnąć. Ich najlepszy strzelec Bartłomiej Buczek (9 goli na koncie) w tych trzech wspomnianych wygranych cztery razy trafiał do siatki. Na koniec dodam jeszcze że lider strzelców Lechii, Flavio Paixao też ma na koncie dziewięć trafień.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom