>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

12. kolejka Ligue 1 [2.11 - 4.11.2018]

Status
Zamknięty.
C 748

crystiano07

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: PSG - Lille
Typ: 2 [+1,5]
Kurs: 2.30
Godz: 20:45
Bukmacher: Totolotek
Moją uwagę przykuło dzisiejsze starcie z francuskiej Ligue 1. PSG świetną dyspozycją od początku sezonu pokazuje, że innym zespołom pozostała w zasadzie walka o wicemistrzostwo kraju. Zwłaszcza w sytuacji, w której Monaco, a więc zespół, który przynajmniej finansowo mógłby im najbardziej zaszkodzić latem sprzedło wielu ważnych graczy i znajduje się w strefie spadkowej. Bardzo pozytywnym zaskoczeniem jest jednak Lille, które znajduje się na drugim miejscu w tabeli i wygrało cztery kolejne mecze. Na Paryżan to może być za mało, ale gości stać na postawienie trudnych warunków. Kurs 2,30 na +1.5 to moim zdaniem nie głupi pomysł na ten wieczór. To także duży test dla dwójki Pepe - Bamba, która spisuje się rewelacyjnie. Nie jest to duet tak utalentowany jak Mbappe-Neymar, ale ich liczby nie są wiele gorsze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Francja, Ligue 1
Godzina: 21:00
Spotkanie: Montpellier - Marsylia
Typ: Powyżej 55 punktów kartkowych (10 żółta - 25 czerwona, maks 35 na zawodnika)
Kurs: 4.00
Bukmacher: forBet
Analiza: Cóż, może i linia dość wysoka, ale jeśli spojrzymy na wagę spotkania to jest to linia do osiągnięcia. Początkowo myślałem o +4 kartkach dla Montpellier, kurs jest bardzo przyjemny bo aż 7,50... Ale pazerny dwa razy traci.
Spotkanie (jak dla mnie na szczycie i o szczyt tabeli), nie biorę do rachunków PSG, bo ta drużyna jest nieosiągalna, ale nadal są dwa miejsca w Lidze Mistrzów, jedno bezpośrednie i to póki co okupuje Lille, które przegrało na Parc des Princes. Lyon natomiast zremisował , co jest idealną wiadomością dla obu ekip - Marsylii, która traci do Ltonu dwa punkty i dla Montpellier, które może uciec Lyonowi na cztery punkty w przypadku dzisiejszej wygranej. Wyniki po prostu ułożyły się idealnie dla tego spotkania, żeby podbić jego range i prestiż. Montpellier w ostatnich pięciu spotkaniach notował kolejno:
2 żółte z Nimes (Nimes - 3)
2 żółte, 1 czerwona z Gungamp (Guingamp czerwień)
2 żółte z Bordeaux (Bordeaux 4 żółte)
1 żółta z Toulouse (Toulouse 2 żółte)
1 żółta, 1 czerwona z Nantes (Nantes 4 żółte)
Marsylia natomiast w swoich pięciu ostatnich spotkaniach:
4 żółte z PSG (2 żółte PSG)
3 żółte z Lazio (3 żółte Lazio)
1 żółta z Nice (3 żółte Nice)
3 żółte z Caen (5 żółtych Caen)
3 żółte z Apolloem (2 żółte Apollonu)
Marsylia dużo częściej łapie kartki, a dzieje się to najczęściej wtedy, kiedy spotkanie nie idzie po ich myśli. PSG, Lazio, Apollon a w mojej opinii dzisiaj tak się stanie. Wydaje mi się, że to Montpellier bedzie prowadzić grę i grać z kontraataku, co poskutkuje żółtymi dla Marsylii . Sedzią spotkania Pan Antony Gautier i co prawda nie rozpieszcza on jeśli chodzi o kartki, jednak pociesza mnie jego ostatnia statystyka , 3 spotkania - 3 czerwone kartki i 12 żółtych. Jest to dość dziwne, bo z reguły nie pokazuje więcej niż czterech kartek. Liczę szczerze powiedziawszy na 2 czerwone i żółtą w tym spotkaniu, a już (3 kartki załatwiają beta).
Powodzenia !
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom