>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

4. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów [06.11.2018] - wtorek REWANŻE

Status
Zamknięty.
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP



kursy: fortuna
Zapraszam wszystkich na rewanżowe spotkania w Lidze Mistrzów. Ciekawie powinno być w Madrycie, gdzie Atletico podejmie Borussię. Przypomnę, że pierwszy mecz Borussia Dortmund wygrała 4:0. Również w Mediolanie zapowiada się ciekawe widowisko, gdzie Inter zmierzy się z Barceloną. Napoli na własnym obiekcie podejmie PSG, które na swoim podwórku karci każdego, a w LM już nie jest tak łatwo.
ZAPRASZAM DO DYSKUSJI I PISANIA ANALIZ​
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Tottenham - PSV typ 1 kurs 1.40 forBET
Zespół z Anglii ma aktualnie tyle samo punktów co ich jutrzejszy rywal. Strata do drugiego miejsca ktore oznacza wyjscie z grupy to 5 punktów. Dzisiejsze zwyciestwo Tottenhamu oraz w przypadku zwycięstwa Barcelony z Interem w takim rozrachunku Tottenham bedzie miał spore szanse na awans do kolejnej fazy poniewaz maja mecz u siebie pozniej z Interem. Potem natomiast Spurs zagra na stadionie w Barcelonie gdzie bedzie czekał ich bardzo trudny pojedynek. Niewatpliwie Spursy maja nieciekawa sytuacje ale nadal maja szanse na awans. Jesli mysla o czyms wiecej to nie moga pozwolic sobie w jutrzejszym meczu na jakikolwiek błąd z ich strony. Skład o klase lepszy, bukmacherzy moim zdaniem lekko zawyżyli kurs poniewaz do dubelka idealny. Sugerowali sie takze na pewno miejscem w tabeli Tottenhamu. Ja licze ze jutro Tottenham pewnie wygra na swoim obiekcie z przecietnym PSV. Pozdrawiam trzymajcie się.
 
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Atletico Madryt - Borussia Dortmund
Typ: over 3.5 kartek
Kurs: 1.58 ✅ powiedziec fart to tak jakby nic nie powiedziec :]
Bukmacher: Unibet/Betrally
Analiza:

Fajna linia przy tym kursie i musze to wykorzystac. Dwa tygodnie temu w meczu miedzy tymi druzynami padlo az 7 kartek. Teraz mecz bedzie odbywac sie na Wanda Metropolitano a wiec na terenie Atletico. Kazdy wie jak gra ekipa Diego Simeone i jacy kibice beda we wtorek zasiadac na trybunach. Fanatycznego dopingu nie powinno zabraknac a i Atletico bedzie żądne rewanżu. Do tego hiszpanska ekipa gra dosyc ostro a i swoje trzy grosze powinni tutaj dorzucic pilkarze BVB. Sedzia meczu bedzie Daniele Orsato ze srednia 5.32 zoltka na mecz a wiec jest to dobry arbiter pod tego temu zaklady. Moim zdaniem over 3.5 kartki to niska linia i trzeba to grac.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka LM
Spotkanie: Tottenham-PSV
Typ: Przedział bramek 4-5
Kurs: 3.0
Godz: 21:00
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Pierwsza runda spotkań rewanżowych w którym ekipa Tottenhamu na własnym stadionie podejmowała będzie drużynę PSV Eindhoven. Po poprzednim sezonie na pewno nikt nie spodziewał się iż Anglicy do tego momentu przynajmniej zaprezentują się z tak słabej strony. Tottenham bowiem po 3 spotkaniach ma tylko 1 punkt ugrany właśnie w poprzednim spotkaniu z PSV na wyjeździe, gdzie był zespołem zdecydowanie lepszym i prowadził do 87 minuty pomimo gry z czerwoną kartką, wcześniej Tottenham poniósł porażki z Mediolańskim Interem gdzie tracił bramki również w ostatnich minutach oraz z zespołem Barcelony gdzie był po prostu gorszy. Tutaj Koguty są zdecydowanym faworytem i jest to dla nich spotkanie ostatniej szansy żeby jeszcze mogli rywalizować w piłkarskiej Lidze Mistrzów to ten mecz Tottenham wygrać po prostu musi. PSV jest najsłabszym zespołem z tej grupy i raczej Holendrzy ograniczą się w typ spotkaniu do gry z kontry anizeli do prowadzenia ataku pozycyjnego. W ekipie gospodarzy możemy nie zobaczyć: Dembele, Diera, Janssena, Llorisa, Rosa,Verthognena Oraz Wanyamy. u Goście możliwe że nie zagra Thomas. Widać iż gospodarze sa bardziej osłabieni, ale znów zaczął strzelać Kane więc to może być ich ratunkiem. Mój typ to wynik 3:1 po końcowym gwizdku sędziego.
 
M 0

mefedronkaa

Użytkownik
PSG-NAPOLI
@psg win
Pierwszy mecz zagrany praktycznie pod dyktando napoli. Zagrali bardzo dobrą piłkę gdyby nie bramka di Marii w ostatnich minutach meczu wywieźli by 3 pkt. Psg moim zdaniem trochę zlekceważylo rywala może jakiś słabszy dzień coś nie grało w tym zespole tak jak powinno atak nie byl w 100% dynamiczny gotowy, myślę ze piłkarze wiedzą iz jest to ich ostatnia szansa na wyjście z grupy i bardzo poważnie podejdą do tego spotkania są waleczni. Jednym i drugim będzie zależało na wygranej ale myślę ze w tym pojedynku to psg wyjdzie zwycięsko Mają znakomitych piłkarzy, jezeli psg strzeli szybko pierwszego gola mecz z będzie układać się po ich stronie trochę będzie presja wiadomo ze nie za wspaniale grają na wyjazdach. Stawiam na wynik 3:1
 
captainpear 29,7K

captainpear

Użytkownik
Crvena Zvezda - Liverpool
Mecz w Liverpoolu zakończył się łatwym zwycięstwem The Reds 4:0. Goście nie oddali żadnego celnego strzału do 11 Liverpoolu. Wynik mógł być zdecydowanie wyższy niż &#39;tylko&#39; 4:0. W meczu błysnął Mo Salah zdobywając dwie bramki. Egipcjanin lubi strzelać dużo bramek gdy Liverpool mierzy się z niższymi klasowo przeciwnikami. Spodziewam się, że Liverpool w Serbii odniesie kolejne łatwe zwycięstwo i odskoczy grupowym rywalom. Powtórzenie wyniku 4:0 jest według mnie możliwe. Stawiam, że Salah zdobędzie jedną z bramek, warto też przyjrzeć się handicapą.
M.Salah zdobędzie bramkę i Liverpool wygra @1.72 Unibet
Liverpool HA -1,5 @1.55 Unibet
Liverpool HA -2,5 @2.50 Unibet

Atletico Mardyt - Borussia Dortmund
W tym spotkaniu polecam przyjrzeć się rzutom różnym i ewentualnym typom w stronę Niemców. Prezentują się oni w tej edycji LM zaskakująco dobrze 3 mecze - 3 zwycięstwa, 8 strzelonych bramek, 0 straconych. Robi to wrażenie, widać że Borussia wraca na dobre tory. Myślę, że Borussia będzie się starała atakować od samego początku spotkania, szczelna obrona Atletico będzie się bronić co nieraz poskutkuje rzutem rożnym dla Niemców. Ostatnie mecze Borussii i ich wyniki jeśli chodzi o rzuty rożne - 14 z Wolfsburgiem, 10 z Union Berlin (puchar), 8 z Hertą, 4 z Atletico, 2 ze Stuggartem. Myślę, że jak najbardziej warto spróbować tutaj pograć na rogi, kursy w stosunku do liczby wyglądają bardzo dobrze.
Borussia ponad 3,5 rożnego @1.55 Unibet
Borussia ponad 4,5 rożnego @2.20 Unibet
Borussia ponad 5,5 rożnego @3.40 Unibet
Ponad 10,5 rożnego w meczu @2.00 Unibet
Inter - FC Barcelona

Ewentualne zwycięstwo Katalończyków zapewni im awans do fazy pucharowej. Myślę, że Barca za wszelką cenę będzie się starała odnieść zwycięstwo, będzie się to wiązać z atakiem od samego początku spotkania. Poprzedni mecz Barcelona wygrała gładko bez większych problemów pomimo braku Messiego 2:0. Podobnego przebiegu meczu spodziewam się tutaj i myślę, że warto zagrać w stronę Dumy Katalonii, która jest ostatnio w bardzo dobrej dyspozycji.
Barcelona wygra @2.07 Unibet
Barcelona ponad 5,5 rożnego @1.90 Unibet
Tottenham - PSV

Tottenham w tej edycji LM prezentuje się poniżej oczekiwań. Spodziewano się po nich równej walki o 1 miejsce w grupie a tymczasem jest miejsce 4 z 1 punktem na koncie. Jeśli Totki chcą jeszcze o coś powalczyć muszą wygrać z Holendrami. Myślę, że Anglicy są zmotywowani żeby wygrać. Z racji że kurs na czystą 1 jest niski bo około 1.40 proponuję takie zdarzenia
H.Kane zdobędzie bramkę i Tottenham wygra @1.82 Unibet
Tottenham HA -1,5 @1.88 Unibet
Strzały w światło bramki oddane przez H.Kane&#39;a - powyżej 2,5 @2.00 Unibet
 
chowirex 115,8K

chowirex

Wicemistrz Typer Mundial
EUROPA: Liga Mistrzów - Runda grupowa
Napoli - Paris SG
06.11.2018 21:00
liczba goli
Typ: +2,5
Kurs: 1.54
fortuna
Jutro mecz pomiędzy Napoli a Paris Saint-Germain. Azzurri w pierwszym spotkaniu pokazali że wcale nie boją się Francuzów. To oni 2 razy wychodzili na prowadzenie w tym meczu i dopiero w doliczonym czasie gry Di Maria uratował punkt dla Paryża. Biorąc pod uwagę przebieg meczu lekko można stwierdzić że to właśnie Napoli w tym meczu straciło dwa punkty a nie zyskało jeden. W przerwie od Ligi Mistrzów podopieczni Ancelottiego rozgrywali dwa spotkania w Serie A najpierw zremisowali z Roma a w ostatniej kolejce wysoko ograli Empoli co na pewno mocno podniosło morale przed meczem z Paris Saint-Germain. Francuski klub z kolei w lidze wygrał obydwa spotkania z Marsylią i Lille, w Lidze Mistrzów no trzeba przyznać że miało to wyglądać nieco inaczej po trzech kolejkach mają tylko 4 punkty i muszą zacząć wygrywać oczywiście na tym etapie wszystko jeszcze zależy od nich ale chętne do awansu są jeszcze dwie ekipy które już raz pokazały że radzą sobie bardzo dobrze w starciu z faworyzowana ekipą z Francji. Napoli w ostatnich meczach pokazuje że bardzo dużo umie strzelać a i w Lidze Mistrzów ich szanse awansu nabrały bardziej realnych kształtów, dla PSG jest to pierwszy mecz z serii gry o wszystko aby awansować do rundy pucharowej. W tym meczu podobnie jak w pierwszym starciu tych drużyn stawiam na over 2,5 bramek i ciekawy szybki mecz.
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Bvb win kurs 4.50 ☺ betway i spadnie do ponizej 4 przed meczem.Bylo ok.5 wczoraj
PROSTA historia, Bvb znokautowało Atleti w 1 walce o pas i jest szybki rewanz grupowy.Gospodarze znani sa z szachow ale nie z ofensywy ,bvb bedzie nacierac niemieckim sztosem ze stali pancernej w ten hiszpanski zamek z piasku.Skoro ogolili ich w taki niemilosierny sposob to raczej znaja ich na wylot. Atleti natna sie na kilka kontr w tym starciu.
 
M 991

mily1993p

Użytkownik
Ja dziś pod lupę biorę 3 spotkania i oczywiście rzuty rożne ????
Monaco - Club Brugge. Oba zespoły w LM sobie nie radzą, Goście to chociaż w lidze coś grają a Gospodarze to jakieś nieporozumienie sezonu. Ale wracając do rzutów rożnych Gospodarze w 5 ostatnich spotkaniach średnio wykonywali 4 rzuty rożne natomiast Goście 4,4 więc można powiedzieć, że prawie łeb w łeb. Patrząc na ostatnie spotkanie bezpośrednie w LM było tylko 5 rzutów rożnych. Dlatego dziś w tym meczu idę w under. Ale też liczę na to, że to Goście zdominują i będą zdobywać ich więcej.
Atlético Madrid - Borussia Dortmund. Tych drużyn nie trzeba przedstawiać, obie w dobrej formie jednak moim zdaniem Goście w lepszej pamiętajmy, że u siebie w lidze i LM nie przegrali jeszcze meczu. Ale co do rożnych to tutaj zapowiada się ciekawie Gospodarze na ostatnich 5 meczy średnio rzutów rożnych wykonują 7,4 natomiast Goście 7,6. Uważam, że Goście przyjechali wygrać i będą chcieli pokazać swoją dominacje na boisku więc będzie dużo ataków i wydaje mi się, że dużo rożnych
Inter - FC Barcelona. Ten mecz zapowiada się bardzo ciekawie. Sam chętnie go obejrzę ???? Oczywiście co do moich rożnych to już piszę jak to wygląda. Inter na 5 ostatnich spotkań średnio wykonał 7,6 rzutów rożnych a Barcelona 4,8 już same liczby przekraczają linie 9,5. Sprawdzając ostatni mecz tych drużyn w LM też widzimy, że ten próg został przekroczony bo rożnych było 12. Zapowiada się mecz walki dużo ataków jestem przekonany, że Inter na swoim terenie jest w stanie zagrozić Barcelonie i na pewno będzie chciał to zrobić a lina 9,5 w rzutach rożnych jak dla mnie to formalność.
Podsumowując moje propozycje:
Monaco - Club Brugge
Typ główny: - 9,5 rzutów rożnych
Kurs: 1.83 ✅
Atlético Madrid - Borussia Dortmund
Typ główny: + 9,5 rzutów rożnych
Kurs: 1.58 ✅
Typ poboczny: + 10,5 rzutów rożnych @2.0 ✅
Typ poboczny: Borussia + 4,5 rzutów rożnych @2.20 ⛔
Inter - FC Barcelona
Typ główny: + 9,5 rzutów rożnych
Kurs: 1.65 ✅
Typ poboczny: + 10,5 rzutów rożnych @2.10 ✅
Typ poboczny: Inter + 4,5 rzutów rożnych @1.87 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Napoli vs PSG
Napoli &quot;każdy kupon wiadomo, co&quot; ostatnio ograło 5:1 Empoli. Wynik ładny, ale Empoli zajmuje 18-stą pozycję w Serie A. Żaden wyczyn. PSG klepie wszystkich w swojej lidzie, a ten mecz to dla nich pojedynek o życie. Wypada raczej wygrać, ale tak nie musi być, bym pił szampana. Napoli straciło gola z przegrywem Serie A, więc PSG teoretycznie ze dwie jest w stanie wciulać z uwagi na stawkę i ofensywny styl, więc uważam, że będzie to mecz sytuacji, może posypie się kilka bramek, ale zadecyduje determinacja i skuteczność. Myślę, że paryżanie ze dwie bramulki władują, a jak będą przegrywać to będą wciągać na kontrę naepolitańców i bomba, bomba i będą rożne.
PSG over 1,5 @1,9 Totolotek⛔
PSG over 5,5 rr @2,2 Totolotek⛔
E: wynik końcowy: 1-1. PSG uzyskało 4 rzuty rożne.
 
masala7 24,4K

masala7

Użytkownik
Spotkanie: Crvena Zvezda - Liverpool
Typ: James Milner strzeli ????Co oni odwalili?
Kurs: 4,7
Bukmacher : Fortuna
Analiza :
Witam serdecznie. Nic odkrywczego nie napiszę, że spodziewam się pewnej wygranej the Reds. Dlaczego Milner? Jest etatowym wykonawcą rzutów karnych, a na takowego w tym spotkaniu liczę. Pewnie Serbowie wyjdą na mecz nieco elektryczni, bojąc się kolejnej kompromitacji. W poprzednim spotkaniu dwa karne dla Anglików.Wszystko się może zdarzyć... Kurs warty ryzyka.

Spotkanie: Porto - Lokomotiv
Typ : Merega strzeli✅
Kurs: 2,0 Fortuna
W poprzedniej kolejce, w Moskwie 3:1 dla Porto. Gol Meregii. Dwie kolejki wcześniej domowa wygrana z Galatą. Gol Meregii. Do tego 2 bramki w lidze. Pod nieobecność Aboubakara (kontuzja) wziął na siebie strzelanie bramek. W końcu to najlepszy strzelec Porto zeszłego sezonu. Dla szalonych Merega 2+ @5,2 w Fortunie i 7,0 w Unibecie.
Pozdrawiam i powodzenia życzę!
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Bvb win kurs 4.50 ☺ betway i spadnie do ponizej 4 przed meczem.Bylo ok.5 wczoraj
PROSTA historia, Bvb znokautowało Atleti w 1 walce o pas i jest szybki rewanz grupowy.Gospodarze znani sa z szachow ale nie z ofensywy ,bvb bedzie nacierac niemieckim sztosem ze stali pancernej w ten hiszpanski zamek z piasku.Skoro ogolili ich w taki niemilosierny sposob to raczej znaja ich na wylot. Atleti natna sie na kilka kontr w tym starciu.
Atlético Madrid - Borussia Dortmund. Tych drużyn nie trzeba przedstawiać, obie w dobrej formie jednak moim zdaniem Goście w lepszej pamiętajmy, że u siebie w lidze i LM nie przegrali jeszcze meczu. Ale co do rożnych to tutaj zapowiada się ciekawie Gospodarze na ostatnich 5 meczy średnio rzutów rożnych wykonują 7,4 natomiast Goście 7,6. Uważam, że Goście przyjechali wygrać i będą chcieli pokazać swoją dominacje na boisku więc będzie dużo ataków i wydaje mi się, że dużo rożnych
Ja nie zgodze sie z powyższymi typami i nie uważam ze BVB jedzie tam wygrac. BVB jedzie tam nie przegrac. LM maja narazie spokojna do wiosny, także można sie skupić na grze w rodzimej lidze. Nie zapominajcie Panowie że w sobotę przyjeżdża Bayern Monachium, który jest w dołku i zapewne celem nr jeden na ten tydzień jest właśnie ogranie mistrza kraju.
Osobiscie ide w remis w tym spotkaniu po kursie 3.5 w fortunie lub gdyby Borusia wygrała ;) to X2 po 1.93
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Ja nie zgodze sie z powyższymi typami i nie uważam ze BVB jedzie tam wygrac. BVB jedzie tam nie przegrac. LM maja narazie spokojna do wiosny, także można sie skupić na grze w rodzimej lidze. Nie zapominajcie Panowie że w sobotę przyjeżdża Bayern Monachium, który jest w dołku i zapewne celem nr jeden na ten tydzień jest właśnie ogranie mistrza kraju.
Osobiscie ide w remis w tym spotkaniu po kursie 3.5 w fortunie lub gdyby Borusia wygrała ;) to X2 po 1.93
Za wygranie meczu jest ok 2.7 miliona Jurków oraz bonus za zwyciestwo w grupie to kolejne 2.7 mln Euro wiec dzis BVB jedzie po chaic a potem jedzie z tym Bayernem u siebie ile fabryka dala. Nie ulega watpiwosci,ze takie mecze nalezy wygrywac.Bvb znane jest z szerokiego skladu i wysokich aspiracji.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Heh takie mecze należy wygrywać... O ile mnie pamięć nie myli to oprócz sezonu poprzedniego to ekipa z Madrytu zawsze dochodziła wysoko w Lidze mistrzów. Dwa finały albo półfinał nie był problemem dla ekipy Diego Simeone.
Atletico Madryt nie wiem jak zagrało w 1 meczu, ale Hiszpańskie drużyny nie lubią grać w Niemczech.
Dzisiaj to będzie zdecydowanie inny mecz. Jak ciężko gra się na stadionie Atletico wiadomo nie od dziś. Uważam, że Atletico mimo że w słabszej formie na razie to nadal jest faworytem i buki dobrze wystawily kursy. Uważam, że zagrają po &quot;staremu &quot; i wygrają dzisiaj 1:0.
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Za wygranie meczu jest ok 2.7 miliona Jurków oraz bonus za zwyciestwo w grupie to kolejne 2.7 mln Euro wiec dzis BVB jedzie po chaic a potem jedzie z tym Bayernem u siebie ile fabryka dala. Nie ulega watpiwosci,ze takie mecze nalezy wygrywac.Bvb znane jest z szerokiego skladu i wysokich aspiracji.
Pieniądz nie śmierdzi ale w tym przypadku argument finansowy mnie nie przekonuje to nie sa druzyny ktore graja tutaj dla pieniedzy i raczej patrza i myślą do przodu. Moze gdyby to chodziło o drużyny typu Szachtar, Crvena byl by to jakis argument.
 
leon21 205

leon21

Użytkownik
Atletico Madryt - Borussia Dortmund
Przenosimy się do stolicy Hiszpanii, gdzie plamę po ostatnim przegranym meczu (4:0), będą chcieli zamazać zawodnicy Atletico. Nie będzie to łatwe spotkanie, bo nie grają z byle kim, a wielka Borussią, będącą w niesamowitym gazie. Co prawda ostatnio wygrali jedynie 0:1, a wcześniej z Herthą 2:2, ale uważam, że jest to chwilowy kryzys. Obie drużyny wiedza o co grają, Borussia wygrywając dzisiejsze spotkanie zapewni sobie awans do dalszej fazy rozgrywek. Będzie to ciężkie spotkanie, dlatego widze tu overy fauli i over żółtych kartek. Sędzia spotkania jest Włoch, Daniele Orsato, mający wysoką średnią pokazywanych kartek.
Oprócz tego fajny zakladzik do dubelka, Paco Alacer co wchodzi to strzela bramki, a wiadomo, że jak strzela bramki to i oddaje celne strzały ;)
Atletico - Borussia powyżej 26.5 fauli @1.90
Atletico - Borussia powyżej 4.5 kartki @2.35
Paco Alacer powyżej 0.5 celnego strzału @1.52
Unibet

Inter Mediolan - FC Barcelona
W pierwszym meczu padł wynik 2:0, Barcelona grała swoją piłkę czyli posiadanie, podania dwa do przodu, dwa do tylu. Kontrolowali przebieg spotkania, co prawda dziś grają na wyjeździe, ale San Siro to nie jest jakaś twierdza nie do zdobycia, a przyjeżdża Wielka Barcelona.
Dziś wchodzę w gości, którzy wygrywając dzisiejsze spotkanie praktycznie zapewnia sobie awans. Do Włoch poleciał również Messi, pytanie czy dziś zagra ? Jeśli tak to szanse powodzenia moich typów znacznie wzrosną, a kursy prawdopodobnie spadną.

Inter Mediolan - FC Barcelona 2 @2.13
Posiadanie piłki drużyna gości powyżej 61.5% @1.85
 
patryk0146 959

patryk0146

Użytkownik
Atletico- Dortmund to jest mecz towarzyski, bo Atletico nie wygra wyżej niż przegrał 2tygodnie temu, a więc ich szansę na 1 miejsce są iluzoryczne, dlatego granie kartek uważam za totalny bezsens. Dortmund też nie przyjedzie tutaj walczyć na smierc i zycie, bo mecz z Bayernem jest dla nich dużo ważniejszy.
Under 4,5 kartki.✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
leon21 205

leon21

Użytkownik
Atletico- Dortmund to jest mecz towarzyski, bo Atletico nie wygra wyżej niż przegrał 2tygodnie temu, a więc ich szansę na 1 miejsce są iluzoryczne, dlatego granie kartek uważam za totalny bezsens. Dortmund też nie przyjedzie tutaj walczyć na smierc i zycie, bo mecz z Bayernem jest dla nich dużo ważniejszy.
Under 4,5 kartki.
Sugerując się Twoim tokiem myślenia to w grupie gdzie jest Real / Roma / CSKA / Victoria Pilzno to liczy się wynik bezpośredni. Real wygrał u siebie z Rzymianami 3:0 u siebie, a mimo to jest drugi, właśnie za AS Romą ( maja gorszy bilans ). Możesz mi to wytłumaczyć ?
 
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Atletico- Dortmund to jest mecz towarzyski, bo Atletico nie wygra wyżej niż przegrał 2tygodnie temu, a więc ich szansę na 1 miejsce są iluzoryczne, dlatego granie kartek uważam za totalny bezsens. Dortmund też nie przyjedzie tutaj walczyć na smierc i zycie, bo mecz z Bayernem jest dla nich dużo ważniejszy.
Under 4,5 kartki.
W przypadku wygrania BVB i braku remisu w drugim spotkaniu to Monaco albo Club Brugge zblizy sie do Atletico na 2 pkt i wtedy wszystko sie moze zdarzyc. Odpuszczanie meczu i granie na pol gwizd na tym etapie rozgrywek po rozegraniu ledwo 3 kolejek? No way. Mozna jeszcze probowac over 1.5 kartki Atletico bo to im bedzie bardziej zalezec na zwyciestwie plus znani sa z ostrego stylu gry. Po za tym juz to widze jak Simeone mowi do swoich pilkarzy &quot;no mordeczki gramy na pol gwizdka bo i tak szans nie mamy na 1 miejsce&quot; :]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom