>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

ATP Tour: Paryż - 29.10-04.11.2018

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP

Miejsce: Paryż, Francja
Data rozgrywania: 29.10.2018 - 04.11.2018
Nawierzchnia: Hard (Indoor)
Kategoria: ATP World Tour Masters 1000
Pula nagród: €5,444,985
Oficjalna strona turnieju: https://www.rolexparismasters.com
Lista Startowa: https://www.rolexparismasters.com/fr/joueurs
Drabinka: https://www.rolexparismasters.com/sites/bnppm7.ap2s.fr/files/MDSRPM18_1.pdf
Plan gier: https://www.rolexparismasters.com/fr/node/38379
Zestawienie kursów: https://www.oddsportal.com/tennis/france/atp-paris/
Zwycięzca singla 2017: Jack Sock
Zwycięzcy debla 2017: Łukasz Kubot/Marcelo Melo

Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz !​
 
dx2 216,6K

dx2

Użytkownik
Gasquet-Shapovalov 1 ✅

Gasquet na niezlym poziomie gra, a w Paryzu dojdzie determinacja, wiec powinno byc dobrze. Gasquet to stary wyjadacz i hale Bercy zna swietnie... polfinal, cwiercfinaly w CV Francuza w tym turnieju.
Po drugiej stronie Shapovalov, ktory gra dobrze, ale nie blyszczy. Dla Kanadyjczyka najwiekszym sukcesem pozostaje niejako wciaz pokonanie Nadala w Montrealu. Powiedzmy sobei szczerze, ze silowo przewaza Shapovalov, ale Kanadyjczyk a regularnosc to dwie rozne sprawy i pilka czesto konczy w aucie. Zdeterminowany Gasquet jest w tym meczu wedlug mnie faworytem.
Simon-Pouille 1 ✅
Jeszcze moze tak. Simon wydaje mi sie w lepszej formie niz mlodszy rodak, ktory ostatnio gra slabiej. Simon szybko odpadl w Sznaghaju, wiec ma co do podgonienia w rankinguu
 
mendeeljev93 762

mendeeljev93

Użytkownik
Nikoloz Basilashvili vs Millman 1 1.64 ▶ zwrot
Basil świetna końcówka sezonu i wygląda na ten moment lepiej niż zawodnik z Australii. Jeśli będą długo wymieniać się podaniami, to Basil pewnie to wykorzysta, bo ostatnio mało co się mylił, a w spotkaniu z Andersonem zabrakło mu szczęścia i by go odprawił do domu (szkoda, że się to nie udało). Millman, to jest taki zawodnik, że jak na początku nie będzie szło, to potem nie potrafi szybko poukładać sobie w głowie gry. Kurs fajny w fortunie do pogrania, a na zagranicznych już spada w dół.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
gazowana-smietana 1,6K

gazowana-smietana

Użytkownik
Rojer/Tecau 2:0 @ 2,04 bet365 ✅
Typowa sklejka i nic więcej. Dimitrov z Fogninim pierwszy raz ze sobą, tyle co Włoch jeszcze z Bolellim jakieś wyniki osiąga to Dimitrov wręcz przeciwnie a dochodzi do tego bardzo słaba dyspozycja, wystarczy oglądnąć choć by ostatnie spotkanie z Kukułką, gdzie Bułgar 80% piłek przebijał aż do znudzenia slajsem, bał się zaatakować bo nie jest pewny swoich uderzeń i to widać gołym okiem. Na pewno nie zostawią tutaj całych siebie i nie dadzą z siebie 100%. Jeśli chodzi o Holendra z Rumunem to chyba nie trzeba nic pisać. Nie ten poziom.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Rojer/Tecau 2:0 @ 2,04 bet365
Typowa sklejka i nic więcej. Dimitrov z Fogninim pierwszy raz ze sobą, tyle co Włoch jeszcze z Bolellim jakieś wyniki osiąga to Dimitrov wręcz przeciwnie a dochodzi do tego bardzo słaba dyspozycja, wystarczy oglądnąć choć by ostatnie spotkanie z Kukułką, gdzie Bułgar 80% piłek przebijał aż do znudzenia slajsem, bał się zaatakować bo nie jest pewny swoich uderzeń i to widać gołym okiem. Na pewno nie zostawią tutaj całych siebie i nie dadzą z siebie 100%. Jeśli chodzi o Holendra z Rumunem to chyba nie trzeba nic pisać. Nie ten poziom.
Fog rozważa operację po sezonie. Tak Tomaszewski opowiadał, że czytał we włoskiej prasie. Ja znalazłem z 26 października artykuł..
https://www.tennisworldusa.org/tennis/news/Tennis_Interviews/62174/fabio-fognini-reveals-he-may-undergo-surgery/
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
Bardzo ciekawa sytuacja już na początku turnieju w meczu Adrianna Mannarino z Ugo Humbertem. Kursy wyjściowe na Mannarino to 1,47 w Pinku. Obecnie mamy 1,81, a to wszystko pewnie spowodowane tym, że Humbert walczy z Hurkaczem o ostatnie miejsce do finałowego turnieju Next Gen.
Moim zdaniem to duża przesada, żeby tutaj dawać prawie równe kursy, bo przy normalnym warunkach Mannarino powinien go zjeść. Obawy są takie, że może oddać, ale chyba nie w takim turnieju, dlatego ja próbuję, bo to spore value.
Mannarino @ 1,81 ✅
Pinn
 
grszsnb 1

grszsnb

Użytkownik
Bardzo ciekawa sytuacja już na początku turnieju w meczu Adrianna Mannarino z Ugo Humbertem. Kursy wyjściowe na Mannarino to 1,47 w Pinku. Obecnie mamy 1,81, a to wszystko pewnie spowodowane tym, że Humbert walczy z Hurkaczem o ostatnie miejsce do finałowego turnieju Next Gen.
Moim zdaniem to duża przesada, żeby tutaj dawać prawie równe kursy, bo przy normalnym warunkach Mannarino powinien go zjeść. Obawy są takie, że może oddać, ale chyba nie w takim turnieju, dlatego ja próbuję, bo to spore value.
Mannarino @ 1,81
Pinn
Nikt z nikim nie walczy, proszę nie siać fermentu. Lista Next Gen została już zamknięta. Hubert jedynie może lecieć jako rezerwowy i liczyć na wycofanie się jednego z zawodników.
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
Nikt z nikim nie walczy, proszę nie siać fermentu. Lista Next Gen została już zamknięta. Hubert jedynie może lecieć jako rezerwowy i liczyć na wycofanie się jednego z zawodników.
Skąd informacja? Poza tym jeśli nie walczy, to dla mnie i mojego typu zdecydowanie lepiej.
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Skąd informacja? Poza tym jeśli nie walczy, to dla mnie i mojego typu zdecydowanie lepiej.
A co to ma wspólnego. Humbert to 20 letni jeszcze zawodnik, który ostatnio bardzo wyraźnie się rozwija. Choćby zagrać super mecz z Wawrinka na US Open. Francuzi widzą w nim nadzieję na mocnego zawodnika, gdy stara gwardia odejdzie. Buki nie są głupie i na pewno przeczuwaja wyrównany mecz i ja podobnie czuje, że mogą być 3 sety. Tym bardziej że Mannarino nie jest w jakiejś super formie.
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
No to w takim razie mi się to bardziej podoba, naprawdę. Zdaję sobie sprawę, ze Humbert coś potrafi, ale tutaj gra z wyjadaczem. Na pewno będzie trema, hala Bercy, publiczność no i rywal. Gramy w hali, tutaj większe doświadczenie ma Mannarino, a Humbert właściwie je robił na ITF-ach. Wygrał Chelka w Ortisei, ale to inna otoczka zupełnie. Aspekty czysto sportowe i doświadczenie zdecydowanie dla Adriana, więc ja korzystam ;)
 
sunrise1510 86

sunrise1510

Użytkownik
Chaczanow K. - Krajinovic F. 1(-1,5 seta) @1,93 unibet✅
Pierwszy set z problemami ale drugi już zgodnie z planem

Jak dla mnie Rosjanin jest lepszym zawodnikiem w tym momencie. Poza tym jest w bardzo dobrej dypspozycj co potwierdził wygrywając tydzień temu turniej w Kremlinie. Panowie spotkali się do tej pory dwa razy na twardej i dwa razy górą był Chaczanow wygrywając mecze 2-0. Ostatnio panowie mierzyli się w sierpniu tego roku. Rusek na luzie powinien to ogarnąć 2-0.
 
mendeeljev93 762

mendeeljev93

Użytkownik
Znów pokusiłem się grania w fortunie zamiast zrobić ako w Unibecie i mam rozliczonego baliego po 1.0 chyba muszę zacząć grać AKO również, bo zostałby rozliczony na plus, a nie tylko single atakować...
Podejście numer dwa dziś:
Bautista Agut R.(-1.5 seta) 1.91 ✅
De Minaur A. - Lopez F. liczba setów? 3 2.30 ✅
AKO: 4.39 fortuna
 
lord-of-the-pyramid 26

lord-of-the-pyramid

Użytkownik
Znów pokusiłem się grania w fortunie zamiast zrobić ako w Unibecie i mam rozliczonego baliego po 1.0 chyba muszę zacząć grać AKO również, bo zostałby rozliczony na plus, a nie tylko single atakować...
Podejście numer dwa dziś:
Bautista Agut R.(-1.5 seta) 1.91
De Minaur A. - Lopez F. liczba setów? 3 2.30
AKO: 4.39 fortuna
W caleł historii wspólnych pojedynków Johnson zawsze urywał seta, tutaj dochodzą jeszcze 3 ciężkie pojedynki Bautisty 24,25,26 października. Na dzisiaj jest mnóstwo lepszych typów.


 
mendeeljev93 762

mendeeljev93

Użytkownik
Grać tenisa opierając się statystykami, to trzeba mieć &quot;jaja&quot;. Piszesz, że jest wiele lepszych typów, ale nie podajesz ich w temacie? Bautista Agut R.(-1.5 seta) 1.91 ✅
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Cecchinato - Sousa
Od wczoraj chodził mi ten typ po głowie i ociagalem się z podaniem go tutaj, ale koniec końców daje.
Mecz na bocznym korcie. Bardzo szybka nawierzchnia, z tego co wyczytałem statystyki kortu nr 1 68% spotkań rozgrywanych na tym korcie w ostatnich 3 latach kończyło się overami. Sporo tajow, mało przełaman. Nie od dzisiaj wiemy, że boczne korty są zazwyczaj ciut szybsze od kortu głównego.
Spotyka się dwóch &quot;niepewnych&quot; zawodników i sądzę, że może być to dlugi mecz, a linia overowa wystawiona na 21.5 wydaje się być całkiem fajnym rozwiązaniem i to po bardzo korzystnym kursie.
Ja sobie nie przypominam, żeby Sousa który jest faworytem w tym meczu, wygrywał jakieś spotkanie na szybkich nawierzchniach ot tak sobie do 2 czy 3 na przykład. Zawsze cos tam odwali. Serwis nie jest jego super bronią i nawet teoretycznie dużo słabsi rywale dochodzili z nim do tajow czy wygrywali sety. Cecchinato ostatnio pod formą, ale łatwo się nie podda. I liczę, że w końcu mu zacznie wchodzić 1 serwis bo na tym korcie pewnie gdy będzie wchodził serwis to efektywność będzie na poziomie 80% zdobyczy punktowej co pozwoli dotrzeć mu do choćby jednego taja.
Over 21.5 jest w tym meczu spokojnie do zrobienia w dwóch setach, choć pod skórą czuje nawet pojedynek 3 setowy. Sousa nie przekonuje mnie na tej nawierzchnu na tyle by mógł wygrać to łatwo.
Over 21.5 gema @1.88 ⛔
Betclic
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
wilku141 190

wilku141

Użytkownik
Mahut powinien dziś ograć Tiafoe. Francuz przebrnał kwale, rok temu miał tutaj ćwierćfinał bodajże. Wiadomo forma nie ta co kiedyś ale jak już coś grać to właśnie na własnej ziemi wypada się spiąć najbardziej. Tiafoe ostatnio cięzkich miał rywali i przegrywał kolejne 4 czy 5 meczy. Moim zdaniem powalczy, jakiś overek też może być dobrym rozwiązaniem ale górą będzie Nicolas.
 
mendeeljev93 762

mendeeljev93

Użytkownik
Paire - Fucsovics 1 1.82 fortuna
Zacznij od tego jaką fryzurę sobie zafundował francuz na turniej w swoim kraju: http://tnijurl.com/62dd467f5303/
Teraz przejdźmy już do aspektów sportowych tego wydarzenia. Zacznij od tego, że Paire cały czas nie został powołany do drużyny Francji na Davis Cup, a finał jest rozgrywany na glinie czyli na nawierzchni na której Paire czuje się najlepiej. Jeśli Francuz myśli o powołaniu, to musi tutaj pokazać się z dobrej strony. Paire kwalifikacje przeszedł jak burza i wygląda na to, że traktuje poważnie ten turniej. Rywal przyjeżdża do Paryża po dość ciekawym turnieju w Wiedniu. Nie często zdarza mi się puszczać na Francuza, bo czasami potrafi strasznie pajacować na korcie, ale jutro ma coś do udowodnienia i mam nadzieje, że backhand będzie na przyzwoitym poziomie. H2H 2-1 dla Francuza, gra u siebie, musi się pokazać przed Davis Cup no argumentów po jego stronie jest dużo... ⛔
 
wilku141 190

wilku141

Użytkownik
Paire - Fucsovics 1 1.82 fortuna
Zacznij od tego jaką fryzurę sobie zafundował francuz na turniej w swoim kraju: http://tnijurl.com/62dd467f5303/
Teraz przejdźmy już do aspektów sportowych tego wydarzenia. Zacznij od tego, że Paire cały czas nie został powołany do drużyny Francji na Davis Cup, a finał jest rozgrywany na glinie czyli na nawierzchni na której Paire czuje się najlepiej. Jeśli Francuz myśli o powołaniu, to musi tutaj pokazać się z dobrej strony. Paire kwalifikacje przeszedł jak burza i wygląda na to, że traktuje poważnie ten turniej. Rywal przyjeżdża do Paryża po dość ciekawym turnieju w Wiedniu. Nie często zdarza mi się puszczać na Francuza, bo czasami potrafi strasznie pajacować na korcie, ale jutro ma coś do udowodnienia i mam nadzieje, że backhand będzie na przyzwoitym poziomie. H2H 2-1 dla Francuza, gra u siebie, musi się pokazać przed Davis Cup no argumentów po jego stronie jest dużo...
Powiem tak... Może chce grać w kadrze,a może nie. Z jego humorami to wszystko możliwe i nie zdziwi mnie jak się obrazi na kadre i położy na to lache. Typu nie neguję ale bardziej wolałbym pójść w tym meczu w jakiś over. Węgier jak chce to potrafi walczyć a Francuz ile razy już wała kręcił to głowa mała. Niby przeszedł kwale ale kogo tam ograł? Pospisil skreczował a Taro Daniel to ostatnio żaden przeciwnik. Z fartem i powodzenia ????
 
gazowana-smietana 1,6K

gazowana-smietana

Użytkownik
Feliciano Lopez/Marc Lopez @ 1,57 bet365 ZWROT
Znów gra podwójna i znów prezent. Nie mam pojęcia czy buki śpią czy są aż tak głupie. Z doświadczenia to raczej to drugie ;) Kolejna typowa sklejka dwóch reprezentantów Rosji, którzy tutaj na pewno nie myślą o wynikach w deblu i jest to odstawiane na dalszy plan. Medvedev jak i Karen wszystkie siły na singla, ale przecież to żadne zaskoczenie tak na prawdę i grają byle rozegrać tak samo jak dziś w przypadku Grigora z Fabio. Jeśli chodzi o Lopezów to ten sezon jeden z najgorszych w ich wykonaniu i to nie podlega jakiejkolwiek dyskusji. Owszem, był półfinał Rolanda, ale jak na taką parę to jednak nie ma czym się szczycić. Wydawało się, że w Austrii coś pograją po dobrym spotkaniu a zarazem zwycięskim z Kontinenem i Persem, ale oddali następny w dwóch setach z Brajanem i Vasiliewem. Nie będę lał wody bo nie o to w tym chodzi, Hiszpanie nawet grający na 50% a na pewno tak nie będzie, są spokojnie w stanie ograć Ruskich, którzy tak na prawdę na tego debla mają totalną olewkę i więcej niż 1,35 bym tutaj nie dał, trzeba grać jak najszybciej bo może do tego ~1,4 spaść...o ile nie niżej.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom