>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

4. kolejka fazy grupowej Ligi Europy [8.11.2018] - czwartek

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi

Kursy od: Fortuna
Wchodzimy w decydującą fazę tych rozgrywek jeśli chodzi o fazę grupową. Niektóre drużyny mogą już sobie zapewnić awans po 4. kolejce. Kto tym razem da zarobić?
Zapraszam do podawania typów.​
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Witajcie,
Kilka propozycji na jutro:
Astana-Jablonec✅ W koncowce 2-1
Typ 1 ,kurs 1.85 u ruska
Tutaj mamy walke o awans,wiadomo jak grozna jest Astana u siebie na sztucznej murawie.Niby Jablonec potrafi grac wyjazdy ale to inna liga.
Krasnodar-Liege✅ w koncowce 2-1
Typ 1 ,kurs 1.67 u ruska
Tu bezposrednia walka o wyjscie z grupy, 3 mocne zespoly maja po 6pkt czyli Sevilla,Krasnodar i Standart i tutaj bardzo istotne jest wygrac u siebie.Bardzo mozliwe kartki i bts (1.8).
Połtawa-Agdam⛔0-1 .112 minut i 6 karteczek weszlo i under takze ale niestety ukraincy pokazali slabsze oblicze i nic nie strzelili.
Typ 1 remis zwrot , kurs 1.73 w Uni.
Vorskla zaskakujaco dobrze sie tu prezentuje w przeciwienstwie do Quarabachu,ktory kiedys dobrze bronil wynikow.Ukraincy strzelali ostatnio 2 gole Arsenalowi, 1 gol Sportingowi, wiec jezeli druzyna Kuby Rzezniczaka zagra tak slabo w obronie jak to robi ostatnio,to moze przegrac. Ukraincy maja 3 pkt i zagraja aby nawiazac kontakt z czolowka.zabezpieczam sie remisem ,bo agdam lubieli grac undery na wyjazdach.Takie mecze pachna karteczkami.trzeba przeanalizowac.
Sa mecze z kursami po ok 1.3 ,ktorych nawet nie podawalem ,wiec lepiej sobie kupic krate piwa niz ladowac w takie smiecie i to jeszcze na wyjazdach.Pozdrawiam
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina : 18:55
Spotkanie : Akhisar-Sevilla
Typ: Przedział bramek 4-5
Kurs: 2.75
Bukmacher : fortuna
Analiza : Runda rewanżowa piłkarskiej Ligi Europy. Sevilla ,która na swoim stadionie wygrała wysoko w pierwszym spotkaniu z drużyną z Turcji teraz będzie miała na pewno znacznie cięzej bowiem gra na wyjeździe gdzie w tym sezonie już niejednokrotnie potrafiła gubić punkty , co za tym idzie nie wygrała również swoich poprzednich 4 spotkań wyjazdowych . W tabeli Sevilla jest liderem, ale ma tyle samo zdobytych punktów co Standard Liege oraz Krasnodar., Turcy zaś są zespołem najsłabszym w tym zestawieniu i jeśli Hiszpanie chcę walczyć dalej w lidze europy to w takich spotkaniach po prostu muszą wygrywać. Goście już raczej nie mają szans na awans , ale patrząc na obrone ekipy z Hiszpanii smiem twierdzić iż gospodarze strzelą tutaj gola. W Sevilli nie zobaczymy: Serginho a w ekipie przyjezdnych jest kilka niewidomych między innymi: Ben Yedder, Gonalons, Kjaer, Mercado oraz Silva An. Ja jednak typuje iż goście okażą się zespołem lepszym i to oni dopiszą komplet punktów po 90 minutach stawiam na dokładny wynik 1:3.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Leverkusen - Zurich 1:0
#21 powyżej 3 goli, @1,7 Unibet, 7j ⛔
#22 powyżej 4 goli, @3,1 Unibet, 5j ⛔
Dwie mega overove drużyny, Leverkusen na ostatnie 5 meczy średnia 5,4 na mecz, natomiast Zurich 5,6 gola ne mecz, pierwszy mecz w Szwajcarii 3:2 dla gospodarzy, oprócz tego grali ze sobą dwa razy i za każdym razem padało 5 goli, dzisiaj również liczę na ostre strzelanie w Niemczech.

Betis - Milan 1:1 (2-3 RR)

#23 Milan powyżej 4,5 RR, @1,8 Unibet, 8j ⛔
#24 Milan powyżej 5,5 RR, @2,63 Unibet, 5j ⛔
Tu idę w rożne gości, Milan gra w kratkę, ale po porażkach w derbach Mediolanu oraz w pierwszym meczu z Betisem wygrał 3 kolejne mecze w serie A, jeśli chodzi o ich 5 ostatnich meczy w delegacjach i statystyki cornerów to mają średnią 7,2 RR na mecz, ewentualna porażka w Hiszpanii może mocno pokrzyżować ich sytuację w grupię, więc liczę, że będą za wszelką cenę próbowali sforsować obronę gospodarzy, nie będzie to na pewno łatwe zadanie, ale uważam, że to może korzystnie wpłynąć na bet w kierunku ich cornerów i te 6 razy uda im się wybić piłkę z narożnika.
 
M 991

mily1993p

Użytkownik
Nie wiem czemu ale Liga Europy zawsze przynosi mi mniejszy zysk. Liczę, że dziś będzie inaczej ???? Wybrałem 4 spotkania i we wszystkich gramy rzuty rożne ????
Lazio - Marseille. Dziś goni mnie czas więc się długo nie będę rozpisywał. Przechodzę od razu do rożnych Gospodarze średnio na 5 ostatnich spotkań wykonali 6 rzutów rożnych, również Goście wykonywali średnio tyle samo rożnych na 5 spotkań. Jedna i druga drużyna wykonuję więcej rzutów rożnych grając u siebie więc dziś liczę na przewagę Lazio ale też uważam, że Marseille będzie chciała powalczyć o jakieś pkt i też zaatakuje.
Spartak Moskwa - Rangers FC. Tabela w tej grupie wygląda interesująco powiedziałbym dość wyrównanie. Ale wracając do rzutów rożnych. Gospodarze średnio na 5 ostatnich spotkań wykonali 5,8 rożnych a Goście 8,2 więc widzimy tutaj kolejną maszynkę do rzutów rożnych. Mimo tego, że Rengers gra na wyjedzie to moim zdaniem oni będą dominować w rzutach rożnych taki mają styl grania i pewnie sami zbliżą się do proponowanej linii rożnych a Spartak po prostu coś też od siebie dorzuci.
Bayer Leverkusen - FC Zürich. Tu zapowiada się ciekawy mecz a na pewno będzie dużo walki co za tym idzie dużo rożnych ???? Gospodarze średnio wykonali na 5 ostatnich spotkań 6,4 a Goście już tak dobrze sobie z rzutami rożnymi nie radzą bo średnio tylko 2,6. Dlaczego taka linia ? Patrząc na rożne w ostatnim meczu bezpośrednim widzimy, że rożnych było 11 więc moja lina została przekroczona. Czy liczę na powtórkę ? Trochę tak ale liczę też, że to Leverkusen zdominuje mecz i wykręci około 7-9 rożnych a resztę dorzuci Zurich z jakieś kontry.
Apollon Limassol - Eintracht Frankfurt. Ostatni na dzisiaj i tutaj nie będę pisał dużo. Przyglądam się tylko na drużynę Gości, która średnio na 5 ostatnich spotkań wykonała 4,8 rzutów rożnych. Wydaje mi się, że jadą po pewne zwycięstwo więc będą bardzo atakować i będzie dużo szans na rożne. W poprzednim meczu wykręcili sami 10 ???? więc liczę, że tutaj też pokręcą.
Moje propozycje:
Lazio - Marseille
Typ główny: + 9,5 rzutów rożnych
Kurs: 1.79 ⛔
Typ poboczny: + 10,5 rzutów rożnych @2.33 ⛔
Typ poboczny: Lazio wykona więcej rożnych @1.76 ⛔
Spartak Moskwa - Rangers FC
Typ główny: + 9,5 rzutów rożnych ✅
Kurs: 1.67
Typ poboczny: + 10,5 rzutów rożnych @2.12 ✅
Typ poboczny: Rangers + 4,5 rzutów rożnych @2.65 ⛔
Bayer Leverkusen - FC Zürich
Typ główny: + 9,5 rzutów rożnych ✅
Kurs: 1.82
Typ poboczny: Leverkusen + 6,5 rzutów rożnych @1.86 ✅
Apollon Limassol - Eintracht Frankfurt
Typ główny: Frankfurt + 5,5 rzutów rożnych ⛔
Kurs: 1.92
Typ poboczny: Frankfurt + 6,5 rzutów rożnych @2.75 ⛔
 
zdzicho 155

zdzicho

Użytkownik
Panowie co sądzicie o meczu Malmo - Sarpsborg? Pierwszy mecz między tymi ekipami zakończył się remisem a dzisiejsi goście zagrali naprawdę przyzwoicie patrząc po statystykach. Do tego dochodzi waga meczu bo mają o co walczyć gdyż mają po 4 punkty w tabeli . Dodatkowo mecz pomiędzy ekipami ze skandynawi, nikt tu nie będzie odpuszczał. Kurs @6.0 to value wg mnie
 
nickjonas 193

nickjonas

Użytkownik
Jeszcze się dziwie, że nikt o tym nie napisał, dla mnie typ do grania dzisiaj to rzuty rożne w Londynie. W pierwszym meczu mieliśmy 22 cornery (11-11) mysle ze standardowa linia do gry.
Arsenal - Sporting
powyżej 10.5 rzutów rożnych
1.750
bet365
⛔
 
mayestro 8

mayestro

Użytkownik
Krasnodar - St. Liege ▶ Krasnodar
Kurs: 1.60 fortuna
Tak na szybko bo mecz już o 18:55. Rosyjski Krasnodar podejmie na własnym boisku belgijski St. Liege. Poniekąd mecz o awans gdyż obie drużyny mają po 6 pkt. W pierwszym meczu ekipa z Rosji na wyjeździe miała prawie dwukrotnie więcej sytuacji bramkowych lecz mecz zakończył się porażką 2:1. Na tym cięzkim terenie 4 października uległa nawet Sevilla.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom