>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Buk który nie limituje? Kiedyś grałem w Pinnacle, ale co teraz?

K 0

keykey

Użytkownik
Cześć! Jakiego bukmachera polecacie komuś kto wygrywa i gra tylko topowe ligi piłkarskie? Aktualnie jestem w Wietnamie. Byłem w Tajlandii to grałem stacjonarnie w lokalnym SKBET otwartym 24/7 - piekne kursy 1.97 vs 1.98 na handicap, brak podatku. Za kilka miesięcy wracam do Polski, a później przeprowadzam się do UK więc zastanawiam się co robić?
A) Otworzyć konto bankowe w Tajlandii i grać SKBET on-line - jest to ogólnie kopia SBOBET, tylko że jest to nielegalne w Tajlandii, ale mimo wszystko funkcjonuje jakoś, ale martwię się o to że kiedyś to zamkną i kasa pójdzie w błoto.
B) Polecieć na Filipiny, otworzyć konto w banku Filipinskim i grać używając SBOBET. Chyba da się obejść blokadę IP przez VPN w Polsce i UK?
C) Asianconnect + skrill + vpn + sbobet
D) Macie lepszy pomysł?
 
kombajn 164,5K

kombajn

Użytkownik
Ad C - Asianconnect ma w ofercie sbobet...
Ad D - Canada odpada mniemam (Pinnaclesports; Bodog; Bet 365; 888 com / inne też pewnie...). Ostatnio słyszałem, że trochę &#39;in minus&#39; zmienili politykę socjalną, ale za to zalegalizowali Maryśkę :hp: Jako Polak? możesz zakupić bilet i bez wizy... Na konto w Pinnaclesports da się w Polsce wejść i z normalnego, polskiego ip, ale trzeba zmienić dane meldunku i stać się rezydentem innego kraju, bo nie zrobisz wpłaty... Interfejs strony Pinnacle przez 2 lata się bardzo zmienił na plus, a wersja beta.... kupon z czterech selekcji w sześciu kliknięciach....
Nie wiem jak jest teraz na Słowacji, której też nie ma w trzecim punkcie regulaminu... Bułgarii, Rumunii... Białorusi, Ukrainie, Rosji, na przyklad, (ale tam są już b.wysokie koszty utrzymania? to będę jeszcze sprawdzał, bo coś obiło mi się o uszy, że Łukaszenko dopłaca do mieszkań dla małżeństw) ale chyba sam dokument da się zrobić - np przez lipny ślub...
W pinnym nowy Pkt 3, którego musisz przestrzegać, brzmi:
You are not a resident of the following countries:
i. the United States of America and its territories;
ii. the French Republic and its territories;
iii. United Kingdom;
iv. Netherlands (including Curacao and other countries and territories that form part of the Kingdom of Netherlands);
v. Spain;
vi. Germany;
vii. Singapore;
viii. Democratic People&#39;s Republic of Korea;
ix. Denmark;
x. Philippines;
xi. Syria;
xii. Turkey;
xiii. Poland;
xiv. Ireland;
xv. Czech Republic;
xvi. Sudan;
xvii. Australia and its territories
xviii. Italy
xix. Iran
xx. Slovenia
xxi. and any other country which may prohibit the offering on online gambling to its residents or to any person within such country
 
Do góry Bottom