>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Strona z analizami meczowymi

B 0

biolante

Użytkownik
Witam, z góry przepraszam jeśli to zły dział, ale nie miałem pomysłu gdzie to opublikować. Chciałbym zapytać co myślicie o stworzeniu własnej strony internetowej z analizami przedmeczowymi. Oczywiście, wiem że jest mnóstwo tego typu stron, ale rzadko kiedy te analizy są wystarczające ( w każdym razie dla mnie). Marzy mi się strona ze szczegółowymi informacjami, dokładnym porównaniu stylu gry drużyn, ich motywacje, kontuzje, czy atmosferę w drużynie. Myślicie, że taki biznes ma prawo powodzenia?
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Pomysł ma rację bytu po spełnieniu wielu czynników. Po primo musisz mieć duży zespół ogarniętych ludzi (czytaj pasjonatów), którzy będą w stanie takie analizy przygotowywać - bo nie ukrywajmy - sam tego nie zdołasz zrobić (no chyba, że skupiasz się na jednej konkretnej lidze danego sportu). Po drugie - pieniążki. Nie ma co ukrywać, że aby zacząć cokolwiek na tym zarabiać musi upłynąć sporo czasu. Wyrobienie renomy, napływ nowych odbiorców a co z tym idzie potencjalnych sponsorów to proces długofalowy a przecież swoją kadrę redakcyjną i domenę utrzymać musisz..
Tak czy siak - powodzenia. Do odważnych świat należy. ;)
 
H 73,5K

hagi84

Użytkownik
Wiele bylo juz takich stron i wszystkie szybko popadaly. Nikt Ci za darmo pisac nie bedzie, trzeba miec na to pieniadze co za tym idzie ludzi, ktorzy beda placic dana sume za wiadomosci.
Teraz gdy kazdy ma dostep do sieci i jest mnostwo stron nie znajdziesz nabywcow na taki biznes
Dodatkowo ciezko ugrac cokolwiek na topowych ligach, mozesz analize i na cala strone napisac, a nie wiele pomoze.
Ludzie, ktorzy placa za takie info wola kupowac typy niszowe znanych typerow, np blogabet, betrush itp, gdzie bukmacherowi nadal ciezko oszacowac odpowiednia wartosc kursu.
Wg mnie szkoda czasu na taka dzialanosc, ale zycze powodzenia
Pozdrawiam
 
ryanwolf 26K

ryanwolf

Użytkownik
Te analizy - z perspektywy zarobku - nie mają większego sensu. Co chcesz analizować? Podawać, że ktoś tam nie zagra? Przyjmij radę kogoś z doświadczeniem, tak jak chociażby osoba wypowiadająca się przede mną. Jeśli wyjdzie informacja, że kluczowy zawodnik/zawodnicy nie grają, kursy lecą na gębę w ciągu minut, jeśli nie szybciej. Czasami masz na reakcję kilkadziesiąt sekund. I tyle. Nawet u najlepszych typerów musisz zagrać w ciągu minuty, dwóch, żeby cokolwiek znośnego złapać. Owszem, próbuj, ale sukcesu nie wróżę. Chociaż płacili i totalny spam, także who knows...
 
E 53

emisia

Użytkownik
Dobry pomysł, ale bardzo trudno zdobywa się widzów. Znajomy prowadzi podobną stronę i maks 20-30 wejść po kilku miesiącach na Facebooku
 
Do góry Bottom