>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

chatbox nie dziala

T 9

tosterkm

Użytkownik
pomijam fakt ze duzo lepiej mi sie podoba shoutbox w postaci w jakiej byl dotychczas, ale mowi sie trudno
sprawa jest inna, mianowicie to cos nie dziala i mi sie wyswietla takie cos:

Warning: main(/home/bukiman/domains/bukmacherskie.com/public_html/forum/includes/functions_mgc_cb.php) [function.main]: failed to open stream: No such file or directory in /mgc_chatbox.php on line 32
Fatal error: main() [function.require]: Failed opening required &#39;/home/bukiman/domains/bukmacherskie.com/public_html/forum/includes/functions_mgc_cb.php&#39; (include_path=&#39;.:/usr/local/lib/php&#39;) in /home/bukiman/domains/bukmacherskie.com/public_html/forum/mgc_chatbox.php on line 32

jako ze sie nie znam na tym pytam o co tu chodzi???
 
T 9

tosterkm

Użytkownik
Nie można odblokować chociaż tematu SB ?
no wlasnie, takie cos jest bardzo potrzebne i teraz to nie ma sie jak odezwac...
sb to nie tylko pierdoly, czasem powazne rzeczy sie tam poruszalo a teraz nie ma gdzie :/
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
GG , MSN , SKype - jak to niema gdzie rozmawiac. Jest wiele programow
według Twojego toku myślenia to najlepiej zamknijmy te forum każdy sobie napisze na gg do Filipa co gra na dziś albo do Foxa co dziś poleca z hokeja. Myślę ze przez ten czas kiedy nie działa chatbox należało odblokować temat z shoutboxem i tyle.
 
grzesio 38,5K

grzesio

Forum VIP
SB 90 % to livescore + gadanie o kursach 1.10 , siedzialem wiec widzialem.
Nic ciekaego niebylo , zadko jakes ciekawe gadanie.
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
SB 90 % to livescore + gadanie o kursach 1.10 , siedzialem wiec widzialem.
Nic ciekaego niebylo , zadko jakes ciekawe gadanie.
no i co z tego, tego tez nie wolno ? w koncu to hyde park to czego sie tam spodziewales... nie pojmuje twojego toku myslenia
 
grzesio 38,5K

grzesio

Forum VIP
to ze mozna pogadac o innych sportach niz pilka za 1.10. A livescore&#39;a sie czepiam bo niekotrzy userzy myla HP z innymi dzialami i robia/robili w teamtach niekotrych burdel.
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
przez 6 dni ponad 10 tyś, odwiedzin i Ty smiesz twierdzić ze to bylo &quot;nic ciekawego&quot; ? czesto byly tam rozmowy potrzebne wielu ludziom. Jak bedziemy tak mowili że to nie potrzebne i tamto to tak zlikwidujmy hyde park ! zamknijmy rejestracje ! zbanujmy mnie bo krzycze !
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
to ze mozna pogadac o innych sportach niz pilka za 1.10. A livescore&#39;a sie czepiam bo niekotrzy userzy myla HP z innymi dzialami i robia/robili w teamtach niekotrych burdel.
a moze dlatego tak jest bo pilka to jeden z najpopularniejszych sportów w naszym kraju i nie tylko. a to ze ty typujesz co innego to mnie malo interesuje, i nie wygaduj glupot o jakichs kursach 1.1 bo nic tam takie nie bylo.. wg twojego myslenia powinnismy zamknac to cale forum bo NIEKTORZY userzy sa oszustami, robia bledy w pisowni, czasem zbocza z tematu itd.
 
grzesio 38,5K

grzesio

Forum VIP
Ile bylo jarania ze masowa nieweszla ?? Niekotrzy sie wieszali i srali ze im peffka/perelka po 1.01 nieweszla
Ze bylo 10k odwiedzin to glownie zasluga zmienienia oprogramowania na bardziej popularmne i mniej wieszajace się - a o tematyka postow byla podobna - co gracie , co sadzicie itp.
jakie09 - pojedz do Azij/USA to tam sa inne gry popularne.
czesto byly tam rozmowy potrzebne wielu ludziom
Przyklad ?? A co to byl za teamt Shoubox czy rozmowy nt. nauka psychologii ?? ze byly potrzebne innym. Ja np niepatrze co inni graja tylko www.betexplorer.com / covers.com i szukam ciekawych meczy
Jeszce jedno ile osob udzieljacych sie w HP ma mniej niz 200 postow/troche doswiadczniea w w graniu [minimum rok-1.5] oraz wiecej niz 18 lat ?? malo.
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
to niech sie jarają mi to nie przeszkadza,
Ze bylo 10k odwiedzin to glownie zasluga zmienienia oprogramowania na bardziej popularmne i mniej wieszajace się
to zes teraz pojechał, kazdy kto chcial napisac jakas luzna wypowiedz walil do shotboxu (modzi tez) dlatego bylo i jest tak popularne.
od kiedy postami sie mierzy ludzi ? chyba ze u Ciebie
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
to chyba lepiej zeby sie dowiedzieli czegos i o cos zapytali w shoutboxie niz w czyims temacie z kuponami robiac tam jeszcze wiekszy burdel... przynajmniej wiadomo komu zalezy tylko na ilosci postow bo niektorzy w hydeparku nigdy nic nie pisza a w swoim temacie robia shoutbox i livescore
 
lucas 363

lucas

Administrator
Członek Załogi
Chatbox najprawdopodobniej wkrotce wroci na forum. Niestety ostatnio w zwiazku z szybkim wzrostem popularnosci forum, dotychczasowy serwer przestaje wyrabiac i aby go troche odciazyc do czasu przeprowadzki, na pewien czas wylaczylismy ten dodatek.
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
Jeszce jedno ile osob udzieljacych sie w HP ma mniej niz 200 postow/troche doswiadczniea w w graniu [minimum rok-1.5] oraz wiecej niz 18 lat ?? malo
to chyba masz zakaz wchodzenia do hydeparku bo masz 15-16 lat :p POZDRAWIAM!
 
grzesio 38,5K

grzesio

Forum VIP
A ty masz ?? Ile grasz ?? O peffkach ze grasz nawet niemowie - bo gra tu woeksozsc co udzielala sie w SB - sobota od 18 do 20 to wykilkanie danych druzyn prze spora ilosc uzytkowanikow.
Mam wielka chec by choiaz raz MU , Chelsea i Liverpool stracily 3 punkty - nawet niewmoie co by sie na froum dzialo
Coraz bradziej jak sie ogloda sporty rozne to ma sie wraznenie ze mecz jest kupiony.
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
wyobraz sobie ze mam, a to jak kto gra to kazdego sprawa nie kazdy musi typowac MLB. ale juz u Ciebie zauwazylem ze wszystko inne jest beee bo to masowki bo to cos tam i na tym nie da sie zarobic,a wyobraz sobie ze ja na tych twoich peffach w krotki czas osiagnalem z 50zl - ponad 1000zl, zrob to samo na MLB.
Mam wielka chec by choiaz raz MU , Chelsea i Liverpool stracily 3 punkty - nawet niewmoie co by sie na froum dzialo
Coraz bradziej jak sie ogloda sporty rozne to ma sie wraznenie ze mecz jest kupiony.
albo nie umiesz pisac albo cytowac nie wiem
 
grzesio 38,5K

grzesio

Forum VIP
1. Niechodzi mi o MLB , tylko o pilke [kursy ponad 2.00 ciezko znalesc] i inne sporty .
2. Sporo musilaes peffek zagrac po 1.1 zeby z 50 zrobic 1000 - ile grales pol roku na MU ?? Bo lda mnie peffka to kurs ponziej 1.30 lub cos co gra cale forum
Mysl dodalem na sam koniec i wyslzo nieco inaczej
 
Do góry Bottom