>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

15. kolejka I ligi (19.10-21.10.2018)

Status
Zamknięty.
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
Puszcza X2? Janex ma twiterze pisał, że trener Stomilu podał się do dymisji, piłkarze złożyli wezwania do zapłaty zaległego wynagrodzenia. Puszcza ostatnio w niezlej formie.
Jakieś opinie, przemyślenia?
 
M 56

mcjulian

Użytkownik
Puszcza X2? Janex ma twiterze pisał, że trener Stomilu podał się do dymisji, piłkarze złożyli wezwania do zapłaty zaległego wynagrodzenia. Puszcza ostatnio w niezlej formie.
Jakieś opinie, przemyślenia?
Szkoda i wstyd na to patrzeć ... Myślę że śmiało można grać 2.
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Garbarnia Kraków - Termalica Nieceicza
Typ: over 2,5
Kurs: 1,96
fortuna
Pierwsze spotkanie 15 kolejki 1 Ligi to pojedynek beniaminka, Garbarni Kraków ze spadkowiczem z Ekstraklasy. Obydwie ekipy dołują w ligowej tabeli. Krakowianie zajmują ostatnie miejsce w tabeli z dorobkiem zaledwie 9 punktów zaś ich rywal plasuje się dwa oczka wyżej i ma trzy punkty więcej. Dodatkowo co łączy te zespoły to to że nastąpiła w nich zmiana trenerów. W Garbarni Mirosława Hajdo zastąpił Bogusław Pietrzak natomiast w Niecieczy Jacka Zielińskiego, Marcin Kaczmarek. W ostatnich sześciu meczach Termalici zawsze padał wynik overowy, zawodnicy &quot;Słoni&quot; strzelili w nich 10 bramek i stracili 14. Gospodarze dzisiejszej potyczki z sześciu ostatnich meczy aż w czterech zanotowali wynik overowy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
daniellw 1,4K

daniellw

Użytkownik
Stal Mielec - GKS Katowice
Typ: 1
Kurs: 1,92
Bukmacher: Fortuna
Przed sezonem obie ekipy miały na pewno wyższe cele niż obecnie zajmowane miejsca w tabeli - odpowiednio 12 i 16. Mnie osobiście dziwi słaba forma Stali, w której upatrywałem kandydata do awansu. Jednak dużym wytłumaczeniem może być fakt, że Mielec nie rpegrywa meczy, a je remisuje. W ten sposób punkty uciekają, ale oznacza to też, że czasami brakuje szczęścia. Passa 6 remisów z rzędu w lidze kusi, by pomysleć o kolejnym, jednak z kim ją przełamać, jeśli nie z GKS-em u siebie? Katowiczanie w delegacji z 6 meczów przegrali aż 4, zatem nalezy uznać, że wygrywanie na wyjeździe to nie jest to ich specjalność. Dodatkowo utwierdza mnie w tym malejący kurs, zatem czysta 1 to &quot;pewniak&quot; - a będę zły, jeśli wejdzie 1/+2,5 bo nie odważyłem się na taki typ - ale moze Ty czytelniku pójdziesz za takim głosem...
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom