>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Betclic legalny w Polsce

egreg 942

egreg

Użytkownik
Dzisiaj zamknęli mi konto, bez żadnego ostrzeżenia, oj nieładnie :cholerniezly:
Teraz będzie haracz , także dziękuję bardzo :dntlck:
 
peliniusz 250

peliniusz

Użytkownik
Dzisiaj zamknęli mi konto, bez żadnego ostrzeżenia, oj nieładnie :cholerniezly:
Teraz będzie haracz , także dziękuję bardzo :dntlck:
A co z kasą? Mi napisali że moge podać nr konta bankowego do wypłaty środków... Ale przecież nie mogę przelać kasy na konto bankowe :/
 
egreg 942

egreg

Użytkownik
Tobie napisali coś po polsku ?
U mnie jak pierwszy raz do nich napisałem w czwartek, to była odpowiedź po angielsku, że środki zwrócone będą taką metodą jaka jest zapisana w koncie. Dzisiaj do nich piszę kolejny raz z pytaniem kiedy mi przeleją kasę, to otrzymałem tylko identyczną odpowiedź jak poprzednio.
Widać że jest to standardowa odpowiedź wysyłana automatem. Praktycznie nie ma z nimi teraz żadnego kontaktu. Tak naprawdę nie odpowiadają na maile.
Zaczynam się niepokoić,
Pisałeś coś do nich jeszcze po angielsku co z wypłatą ? Czy odpowiadają identycznym mailem ?
 
bzyq 216

bzyq

Użytkownik
Bez podatku bycie na plusie było nie lada wyczynem, a z tym złodziejskim podatkiem to może nieliczni coś ugrają. W kwestii podatków nic się nie zmieni, bo kasa musi być na te rozdawnictwo które oferuje rząd za głosy, ale zresztą co tu się dziwić skoro jesteśmy Pariasem Europy z zarobkami głodowymi.
 
L 16

lukas85

Użytkownik
Bez podatku bycie na plusie było nie lada wyczynem, a z tym złodziejskim podatkiem to może nieliczni coś ugrają. W kwestii podatków nic się nie zmieni, bo kasa musi być na te rozdawnictwo które oferuje rząd za głosy, ale zresztą co tu się dziwić skoro jesteśmy Pariasem Europy z zarobkami głodowymi.
Oczywiście że nic się nie zmieni bo mamy takie społeczeństwo które nic samo nie potrafi sobie wywalczyć jedynie czeka na pieniądze od państwa które to państwo im wcześniej je zabiera biorąc dla siebie a resztki im oddając. O jakich zmianach my mówimy skoro w wyborach na najlepszego sportowca niejakim mecenasem sportu zostaje jeden z buków z tym złodziejskim podatkiem przecież to jest żart. Tym owym pariasem jesteśmy na własne życzenie nie potrafiąc sobie nic wywalczyć
To po co wchodzić na forum i szukać sensu tej gry , skoro jesteś nastawiony na nie ? Lepiej od razu sobie odpuścić!
Wchodzić choćby po to żeby uświadamiać naiwnych że gra w polskich bukach z tymi podatkami nie ma sensu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
dymultra 53

dymultra

Użytkownik
Uświadomcie sobie,że 12% podatek obrotowy plus 10% od wygranej powyżej 2280zł.jest najwyższy na ŚWIECIE! W Europie średnia tego podatku to połowa polskiego.W Niemczech,gdzie gram to 5%,w innych krajach od 1,5% do 8%)wiele buków ten podatek bierze na siebie,np.w Niemczech.W paru krajach brak podatku(model duński).Jeśli więc ktoś broni ten feudalny podatek,twierdząc,że nie jest taki zły,jest albo z natury niewolnikiem,albo idiotą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
L 16

lukas85

Użytkownik
Uświadomcie sobie,że 12% podatek obrotowy plus 10% od wygranej powyżej 2280zł.jest najwyższy na ŚWIECIE! W Europie średnia tego podatku to połowa polskiego.W Niemczech,gdzie gram to 5%,w innych krajach od 1,5% do 8%)wiele buków ten podatek bierze na siebie,np.w Niemczech.W paru krajach brak podatku(model duński).Jeśli więc ktoś broni ten feudalny podatek,twierdząc,że nie jest taki zły,jest albo z natury niewolnikiem,albo idiotą.
Kto ma odrobinę wiedzy to wie że ten stan rzeczy który obowiązuje w Polsce z podatkami to jeden wielki żart łagodnie mówiąc. No ale co tu sie dziwić że nic się nie zmienia jak mniemam nawet ludzie piszący tutaj obstawiający u buków uważają że nie jest tak źle przecież jedynie trudniej to o czym my mówimy. Dodając do tego polską mentalność o której pisałem wcześniej czyli nie potrafienie się zorganizować i walczyć o swoje to jest jak jest. W dodatku wybieranie takich a nie innych polityków którzy wraz z mediami karmią polaków bzdurami w tv to nic się nie zmieni.
 
malyenter1 2,2K

malyenter1

Użytkownik
Kto ma odrobinę wiedzy to wie że ten stan rzeczy który obowiązuje w Polsce z podatkami to jeden wielki żart łagodnie mówiąc. No ale co tu sie dziwić że nic się nie zmienia jak mniemam nawet ludzie piszący tutaj obstawiający u buków uważają że nie jest tak źle przecież jedynie trudniej to o czym my mówimy. Dodając do tego polską mentalność o której pisałem wcześniej czyli nie potrafienie się zorganizować i walczyć o swoje to jest jak jest. W dodatku wybieranie takich a nie innych polityków którzy wraz z mediami karmią polaków bzdurami w tv to nic się nie zmieni.
Nie napisałem że nie jest tak źle tylko że obstawianie ma sens a to różnica. A to że nas odzierają z podatku no to rzeczywiście wielka przesada . Polska jest w czołówce.
Uświadomcie sobie,że 12% podatek obrotowy plus 10% od wygranej powyżej 2280zł.jest najwyższy na ŚWIECIE! W Europie średnia tego podatku to połowa polskiego.W Niemczech,gdzie gram to 5%,w innych krajach od 1,5% do 8%)wiele buków ten podatek bierze na siebie,np.w Niemczech.W paru krajach brak podatku(model duński).Jeśli więc ktoś broni ten feudalny podatek,twierdząc,że nie jest taki zły,jest albo z natury niewolnikiem,albo idiotą.
Wskaż mi tego który broni ten podatek? To zjebię go jak psa.
 
Do góry Bottom