>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Hej Hej Hej tu NBA! (I czasem coś innego)

matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Witam wszystkich
Postanowiłem założyć pierwszy swój temat, ze względu na rozpoczynający się wielkimi krokami sezon NBA. Właściwie to postaram się grać tylko mecze NBA, ale od czasu do czasu będę coś wrzucał z hokeja, głównie polskiego, NHL i może jakaś piłka się trafi. Spróbuję swoich sił w temacie i zobaczymy co z tego wyjdzie. Jeżeli nie będzie szło to nie będę zabierał miejsca lepszym! :p Przypominam, że pierwsze mecze sezonu to jak wróżenie z fusów, może być problem z celnością podobnie u typerów jak i u zawodników. Także na spokojnie bez podpalania się, niech ten sezon się rozpocznie i niech się trochę rozegrają. Będę grał głównie na Unibet bo tam najwięcej opcji jeżeli chodzi o NBA, czasami też Etoto. Pierwsze przemyślenia na dzisiejszą noc są takie:

Warriors vs OKC
Typ: OKC +12,5 ✅
Kurs: 1,82 (Unibet)

Trochę te kursy przesadzone na GSW. Przypomnę, że dwa lata temu dostali bęckie od San Antonia prawie 30pkt, rok temu od Houston w szalonym meczu minimalna porażka. Teraz Green będzie miał ograniczone minuty, starterzy mało grali, ławka też jeszcze może być &quot;sztywna&quot; Wiem, że są zdecydowanym faworytem i jak to oni mogą ich szybko rozstrzelać, ale to pierwszy mecz, także moim zdaniem wygrają, ale bez jakichś fajerwerów. Nie będzie Westbrooka, więc ta rywalizacja trochę ucierpi na atrakcyjności. Liczę że mecz się szybko nie skończy i OKC powalczy o fajny wynik, dalej jest tam komu grać i paczka wygląda fajnie.
Green Draymond under 9,5 pkt kurs 1,75 ✅
Schroder over 19,5 pkt kurs 2,2 ✅
Boston vs Philla

Z tym meczem mam problem i tak naprawdę trudno mi coś tu przewidzieć w którą stronę to pójdzie. Kurs na 76 za duży bo Boston też nie wiadomo jak wymiatał na początku nie będzie. Według mnie mecz 50:50. Pobawię się w statystyki pkt u zawodników i moje przewidywania. Generalnie uważam, że Hayward nie będzie zbyt produktywny. To jego pierwszy oficjalny mecz od roku, w sparingach wygląda to średnio, teraz presja trochę wzrasta itp Póki co ma mieć ograniczone minuty. Zastanawiam się jak Boston podejdzie do obrony. Jeżeli zagrają w miarę poważnie to Simmons znowu zostanie mocno ograniczony. Grają u siebie, więc zakładam że będą chcieli dać z siebie maksa. Plan powinien być jeden ograniczenie Simmons poprzez zablokowanie mu strefy podkoszowej, do tego pokrycie Embiida i niech dadzą mu pograć z daleka. Ostatni typ na Tatuma bo co to jest rzucić 2 trójki gdzie Boston w sparingach oddawał po 46 rzutów z trójek...będą rzucali dużo i często bo w taką stronę idzie NBA. Tak więc nawet na początku jest w stanie trafić te dwie trójeczki, po takim kursie można spróbować.
Simmons under 15pkt kurs 2,2 ⛔
Hayward under 13,5 kurs 1,55 ✅
Tatum over 1,5 trójki kurs 2,75 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Pierwszy dzień poszedł nawet dobrze 4 trafione na 6 typów. Generalnie będę starał się grać mniej typów bo to zazwyczaj lepiej. Okej teraz jest sporo meczów, więc wybiorę trochę więcej opcji żebyście sobie mogli coś wybrać ???? Może to jakoś podzielę na te pewniejsze i na kursowe okazje oraz value. Za mniejsze stawki zawsze można coś znaleźć z fajnym kursem. Tej nocy sporo meczów więc jest w czym wybierać:

Hornets vs Bucks
Typ: Bucks win i over 221, 5 pkt ✅ (112:113)
Kurs: 3,25 (Unibet)

Ja tutaj widzę sporo pkt i dużo walki. Bucks powinni w tym sezonie być dużo stabilniejsi i groźniejsi niż w tamtym. Nowy trener, szybsza gra, więcej rzutów dystansowych, mniej przetrzymywania piłki. To wszystko w preseason wyglądało bardzo dobrze. Akurat trafili na ekipę, który również mocno zmieniła styl gry i wygląda naprawdę ciekawie. Może bez wielkich nazwisk, ale u siebie będą groźni dla każdego. W pierwszych dwóch meczach sezonu padały undery, ale tutaj moim zdaniem powinien być over. Piłka jeszcze może tak nie wpadać, ale potencjał ofensywny na tyle duży, że przekroczenie linijki 221 pkt nie będzie wielkim wyczynym. Biorę na uwagę fakt, że to pierwsze mecze, ale Milwaukee wydaje się silniejsze i mające więcej atutów. Idę trochę na ryzyku w większy kurs, ale bez szaleństw. Do tego dorzucam double double Giannisa. Nie powinien mieć z tym problemu, pkt i zbiórek uzbiera sporo. Stawiam jeszcze na Brodgona, takiego gościa od czarnej roboty. Powinien w sumie uzbierać powyżej tej linijki. Grał w sparingach sporo, wychodzi w podstawie i swoje dorzuca. Nie jest to wybitny strzelec, ale i potrafi zebrać i podać dobrze, a trójeczka też wpada.
Giannis będzie mieć double double TAK kurs: 1,6 ✅ (25, 18)
Brogdon pkt, zb i as over 17,5 kurs: 1,8 ✅ (10,3,6)
Toronto vs Clevland
Typ: over 220,5 pkt ⛔ (116:104 zabraklo 1 pkt...)
Kurs: 2,55 (Unibet)

Nie no tutaj wydaje mi się, że będzie mocny początek ekipy z Toronto. Wiadomo, że Lebron już odszedł, ale te mecze dalej z podtekstami. Pierwszy mecz sezonu, więc Toronto będzie napierać od początku, w dodatku grają u siebie. Masa trójek, szeroka ławka, no jest komu grać. Clevland to też nie takie leszcze i coś tam powinni dorzucić. Dalej jest kilku wartościowych zawodników. Wypada JR i Larry, ale to raczej nie są jakieś osłabienia...Typ na większym ryzyku, także bez szaleństw. Pamiętajcie, że to pierwsze mecze!
Houston vs Pelicans
Typ: Houston -8,5 i over 232,5 pkt ⛔ (112:131 jednak mogłem uderzac w sam over...)
Kurs: 3,85 (Unibet)

Pelikany grały tragicznie w preseason. Tam nie ma komu bronić specjalnie. To pierwszy mecz sezonu, no ale Houston ma prostą taktykę siepiemy ile wlezie za 3 i pewnie coś wpadnie albo więcej albo mniej. Mecz powinien być mocno overowy a ja tutaj ryzykuje na maksa za drobne. Może próbować grać sam over może nawet większy.
Detroit vs Brooklyn

Tutaj krótko Griffin przy boku Drummonda (najlepszego zbieracza w NBA) nie będzie zbierał zbyt dużo piłek. Jego gra trochę ewaluuje i powinien grać dalej od kosza i rzucać więcej trójek. Będą się dublowali pod koszem, więc to nie ma sensu. Kurs niski ale godny uwagi.

Griffin under 7,5 zbiórki kurs: 1,65 ⛔ (8 zbiorka przy ostatnim rzucie w meczu ehh)
Orlando vs Miami

Tutaj też krótko. Typ na Dragica under 17,5 pkt. Problemy z kolanem, ale jest jest gotowy do gry. Nie wiem jak to może wpłynąć na jego grę. Mało grał w preseason, więc na pierwszy mecz mogą być problemy. Chociaż grają z Orlando co mnie trochę martwi...no ale cóż linijka 17,5 jest dosyć wysoka jak na niego.
Dragic under 17,5 pkt kurs: 1,9 ⛔ (niedocenilem go 26 pkt)

Trochę tego za dużo, no ale jest tyle meczów można wybierać i wybierać! ???? Powodzenia!
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Dobra wczoraj trochę pechowo w dwóch meczach i byłoby nawet fajnie a tak to tylko 3 trafione na 7. Dzisiaj atakuje głównie jedno spotkanie Philla vs Chicago. Widzę w tym meczu sporo okazji do trafnych typów. Philla podrażniona porażką na inaugurację z Bostonem. Wracają na własny parkiet i tutaj zainaugurują rozgrywki. Chicago to będzie ekipa do bicia, wypadł Markannen na jakiś czas, dodatkowo teraz nie zagra Dunn podstawowy rozgrywający, za którego wchodzi Payne...dramat zawodnik. W Chicago nie ma komu bronić, więc te mecze mogą być mocno do przodu. Dołączył Parker, który o obronie nie ma pojęcia i wolno się wraca na pozycje. Ten pierwszy mecz jak dla mnie to może być ceglenie z jego strony. Chociaż ostatnio jak wyszedł z ławki to miał fajne statystyki, może to mu pomoże. Phila ich tu powinna zjeść, będą rządni rewanżu po nieudanej inauguracji z Bostonem. Dalej jest tam komu grać, a Simmons będzie miał autostradę do wchodzenia w pomalowane. Generalnie to zakładam raczej pogrom niż wyrównaną grę, ale over to tutaj powinien wpaść

Philadelphia vs Chicago
Typ: Philla i over 219,5 pkt ✅ (127:108)
Kurs: 2,18 (Unibet)

Do tego dorzucam na większym ryzyku:

Philla -12,5 oraz over 219,5 pkt kurs: 3,9 ✅ ✅ ✅ (127:108) (Unibet)

Jak dla mnie gra warta świeczki. Dorzucę do tego indywidualne popisy Simmonsa bo ostatnio go nie doceniłem, a skoro wjeżdżał w Boston to w Chicago na luzie:
Simmons pkt, zb i as typ over 36 kurs: 1,85 ✅ (13,13,11)
Simmons over 17,5 pkt kurs: 1,95 ⛔ (13 pkt)
Dobra nocka dzisiaj, tylko pkt Simmonsa nie weszly, za duża przewag a była i mniej pogral.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Nie mam dzisiaj za dużo czasu więc tak na szybko moje przewidywania:
Orlando vs Charlotte
Typ: Charlotte -3,5 ✅ (88:120)
Kurs: 2,12 (Unibet)

Charlotte jak dla mnie fajna ekipa, powalczą o PO. Pokazali się z dobrej strony z Bucks w pierwszym meczu. Teraz grają na wyjeździe z Orlando, czyli z ekipą z dołu i pewnie znowu tankującą, kolejny już sezon. Początek sezonu, więc jeszcze kursy są w miarę wyrównane. Ja tutaj stawiam na Hornets. Orlando niby pierwszy mecz wygrało, ale nie był to pojedynek wysokich lotów z Miami. Stawiam wyżej ekipę z Hornets i moim zdaniem sprawią sporo kłopotów w tym sezonie. Walker powinien poprowadzić swoją drużynę do zwycięstwa.
D Sabonis over 6,5 zbiórki kurs: 1,65 ✅ (13) (pierwszy mecz 15 zbiórek z ławki, w tym aspekcie jest mocny. Z Bucks będzie trudniej, ale piłka go szuka)
Trae Young over 5,5 asysty kurs: 1,95 ✅ (9) (Rookie z Atlanty, kreator gry i dobry shooter. Pierwszy mecz tak średnio wypadł, chociaż i tak miał 5 asyst i 14 punktów. Teraz grają przeciwko Memphis które zaprezentowało się tragicznie. Młody powinien wykreaować przynajmniej te 6 asyst)
Na koniec coś abstrakcyjnego:
Clevland win kurs 3,95 ⛔ (123:131). Nie ma co tu opisywać, jakoś nie wierzę w tą Minnesotę a kurs zdecydowanie przesadzony. Idę na czuja.
Kolejna udana nocka za nami!:cash:\w/:sarcastic:
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Na dzisiaj takie przewidywanie daje oby na zielono!

Lakers vs Houston
Typ: Houston i over 234,5 pkt ✅ (115:124)
Kurs: 3,2 (Unibet)

Daje im szanse na odkupienie swoich win w ostatnim typie ???? Generalnie w LA to będzie nowe &quot;showtime&quot; tyle że takie trochę bardziej wesołe i bez obrony. Tam nie ma komu bronić, a Bronek nie będzie wypruwał żył za nich. Swoje zrobi i tak wie że w tym sezonie nic nie ugrają, więc szału nie będzie. Houston po takim laniu będzie chciało się zrewanżować, a gdzie nie lepiej jak w mieście królów przy debiucie Lebrona przed swoją nową publicznością. Obstawiam sporo punktów i wesołe krycie. Zobaczymy co będzie.

Doncic over 5,5 asysty kurs 2,02 (Unibet) ⛔ (3 asysty, skupił się na rzucaniu, 26 pkt)

W pierwszym meczu szału nie było, 10pkt 8 zbiórek i 4 asysty. Ten chłopak jest naprawdę bardzo wszechstronny i potrafi posyłać niesamowite piły. Ma ten zmysł i super podania daje. Właściwie to już potrafi wiele. Dallas po pierwszej wtopie zagrają z Minnesotą. Wilki są tragiczne w obronie nawet z Butlerem. Bez niego to jest dramat i kilo mułu, więc tam będą łatwe punkty do DJa któremu Luka będzie dorzucał na loby. Dodatkowo penetracje na trójki, więc myślę że da radę. Kurs zachęcający więc próbuję.
LeVert over 16,5 pkt kurs: 1,7 (Unibet) ✅ (19pkt)
Jego linijka trochę skoczyła, ale nie ma się co dziwić. Ciągnie to Brooklyn niesamowicie. Ma tą lekkość w dryblingu i sporo bierze gry na siebie. Pierwszy mecz 27 pkt drugi 28, chłopak jest w gazie. Teraz trudniejsza przeprawa i nie będzie już tak łatwo. Indiana po takiej porażce z Bucks będzie chciała się odkuć. Idę w prawo serii i mam nadzieje że chłopak będzie kontynuował takie występy. Tym bardziej że dalej poza grą Hollis-Jefferson.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Na dzisiejszą noc coś takiego:
Kevin Love pkt, zb, as over 39,5 kurs: 2 (Unibet) ⛔ (16,17,3)
Kevin Love double double kurs 1,55 (Unibet) ✅

Atlanta mniej więcej podobna obrona co Minnesota...Dlatego Clevland powinno sobie postrzelać. Mecz pewnie znowu overowy i ekipy powinny sypać trójeczkami. Love w ostatnim meczu z Wilkami 27 pkt 19 zbiórek i 7 asyst. To będzie wiodąca postać u kawalerii także z takim rywalem linijka spokojnie do pokrycia.
James Harden pkt, zb i as over 43,5 kurs: 1,85 (Unibet) ✅ (31,4,14)
James Harden będzie miał double double kurs: 3,5 (Unibet) ✅

No cóż kto oglądał mecz w LA ten wie że CP3 będzie zawieszony na kilka spotkań, atmosfera dosyć gorąca a Houston zostaje w LA na mecz z Clippersami. Jak dla mnie to jego statystyki jeszcze urosną. To nie będzie łatwy mecz, a bez Paula to Harden będzie odgrywał pierwsze skrzypce. Ciekawy ten kurs na double double jest, jak dla mnie warty ryzyka. Powodzenia!

Tam w Oklahomie chyba wraca już Westbrook. Linijka ustawiona na 216 to całkiem przyjemna opcja. Sacramento też swoje powinno wrzucić. Tak się zastanawiam jeszcze.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Dorzucam jeszcze na noc:
PJ Tucker over 5,5 zbiórki kurs 1,75 ⛔ (3)
Green over 8,5 zbiórki kurs 1,85 ⛔ (5)

Lepiej jednak nic nie dorzucac...
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Dobra lecimy dalej z tematem dzisiejszej nocy sporo meczów, trzeba coś powybierać:
Lakers vs San antonio
Tutaj idę w stronę zawodników. Wypada Ingram i Rondo, więc ktoś tutaj musi przejąć te statystyki. Jeżeli chodzi o Balla to wydaje mi się, że może wyjść w podstawie za Rondo. Ewentualnie Hart wyjdzie. Szkoda, że nigdzie na Harta nie znalazłem statystyk bo koleś prezentuje się naprawdę bardzo dobrze. Ball miał średnią w tamtym sezonie ponad 7 asyst na mecz. Teraz jego minuty trochę spadłu i kontuzja też pokrzyżowała plany, ale w takim meczu gdzie nie ma Rondo obok Lebrona powinien rozdzielać te piłki. McGee mi się najbardziej podoba w tym sezonie. W pierwszym meczu 13 pkt w 22min w drugim 16 pkt w 20 min. Koleś jest wszędzie, bardzo aktywny pod tablicami, nawet sporo rzuca z daleka. Widać w nim tą energię i chęci. Linijka 8,5 jak najbardziej do pokrycia.
Javalle McGee over 8,5 pkt kurs: 1,87 (Unibet) ✅ (16 pkt)
Lonzo Ball over 5,5 asysty kurs: 1,87 ✅ (6)

Minnesota vs Indiana
Typ: Indiana ⛔ (101:91)
Kurs: 2,17 (Unibet)

Trochę przesadzili z tym kursem chyba. Minnesota dalej rozbita, Butler tam zdominował drużynę i rządzi, reszta się chowa po kątach. Bez obrony daleko nie zajadą a przyjeżdża do nich Indiana. Bardzo solidna ekipa, dobrze zbudowany zespół i pewny siebie. Do tego wraca Sabonis na ten mecz, fajny x factor z ławki. Oladipo i spółka mam nadzieję, że wykorzystają braki w obronie Minnesoty i intensywnością ich zajadą. Tutaj też można w over iść, mecz może być na styku, bo Minna dalej groźna w ataku.
Dallas vs Chicago
Ostatnio szedłem w stronę asyst to trochę brakło bo natrzepał punktów. Teraz znowu próbuję bo fajny kurs i 5 asyst spokojnie do ugrania przez niego. Przegląd pola, niekonwencjonalne zagrania, zmysł i technika. Będą mieli z niego pożytek w Dallas.
Luka Doncic over 4,5 asysty kurs: 1,87 ✅ (6)
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Dzisiaj tylko 3 mecze więc ograniczam wybór:

Mirotic double double kurs: 2,35 (Unibet) ✅ (18,12)

Miro wymiata na początku sezonu. W Pierwszym meczu 30 pkt dodał do tego 10 zbiórek, później 36 pkt i 9 zbiórek. Przewagę mieli sporą, więc też tak się nie spinali w końcówkach. Miro zagrał 31 min z Sacramento i 30 min z Houston. Typ tak na granicy, ale zakładam że z Clippersami już tak wszystko wpadać nie będzie i mecz będzie wyrównany. Wtedy pogra więcej i większe szanse na te zbiórki. W tamtym sezonie pamiętam że po 15 zbiórek nawet dodawał. Wiadomo różnie to może być i zależy jak mecz się ułoży. Ja po takim kursie spróbuję.
Joel Embiid pkt i zb over 38,5 kurs: 1,8 (Unibet) ✅ (33, 11)
Simmons wypada, więc zdobycze punktowe będą na barkach Embiida i ewentualnie Reddicka. Joel lubi się popisywać przeciwko wysokim, więc powinien się postarać. Drummond dodatkowo chory, ale wystąpi w tym meczu. Nie wiadomo jak to wpłynie na grę. Co nie zmienia faktu, że Joel powinien taką linijkę pokryć.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Pora na pierwsze krótkie podsumowanie. Będę od czasu do czasu podliczał ile trafionych na ile typów. Nie będę obliczał yield bo nie chce mi się w to bawić, zresztą dlatego tutaj temat założyłem. Generalnie nie gram za wielkie kwoty są to raczej symboliczne stawki, w porównaniu do reszty &quot;milionerów&quot; ???? będę się starał podawać dubelki także do gry oraz najczęściej gram pojedyncze. Wszystkiego co obstawiam tutaj nie wrzucam, gram też więcej spotkań oraz szukam niekiedy value. Kursy powyżej 3 i jakieś niespodzianki, ale to się rzadko trafia. Najczęściej obstawiam za 10, 25, 50zł. Niektóre &quot;pewniaczki&quot; idą za stówkę, zależy jak idzie. Póki co jest nieźle, mam nadzieję że komuś udało się coś z tego pobrać i wygrać. Nie lubię się przechwalać ani reklamować więc czegoś takiego tutaj nie ujrzycie. Nie gram za tysiące, więc każdy kto obstawia typy gra na własną odpowiedzialność, o ile tego jeszcze nie wiedzieliście ;) Póki co sytuacja wygląda następująco po tygodniu gry:
Na 37 typów które tu podałem 23 trafione, procentowo jest to 62,2. W tym kilka ciekawych kursów powyżej 3. Także chyba najgorzej nie jest.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Dzięki wszystkim za miłe słowa, liczy się żeby było jak najwięcej plusów w typach. Lecimy dalej bo dzisiaj sporo spotkań:
Dubelek:
Trae Young over 2,5 trójki kurs 1,65 ⛔ ( 1/3 szybko zlapane faule i dupa)
Justin Holiday over 12,5 pkt kurs: 1,8 ⛔ (po 1 kwarcie 7 pkt i tak pozostalo...)

Young z Atlanty młody rookie, rozgrywający. W sumie to już odgrywa pierwsze skrzypce w zespole. Debiut miał taki sobie, ale z meczu na mecz wygląda to coraz lepiej. W pierwszym meczu tylko 1/5 za 3. Później już 4/9 i 20 pkt, a ostatnio 35 pkt 11 asyst i 6/14 za 3. Generalnie gość nie ma zbyt dobrych warunków fizycznych, porównują go do Currego. Rzuca te trójki z wielu pozycji, obojętnie czy daleko czy blisko. Atlanta gra z Dallas więc umówmy się to też będzie overowy mecz. Kurs trochę niski dlatego wrzucam do dubelka razem z Holidayem z Chicago. Justin gra dlatego, że nie za bardzo ma kto tam grać w Chicago na tej pozycji. Potrafi wrzucić trójeczkę i dorzucić kilkanaście punktów. W Chicago problemy z infekcją ma Parker, więc jego status jest niepewny. Prym tam wiedzie LaVine, ale ta linijka i kursy nie zachęcają, chociaż pewnie przekroczy taką granicę. Ja idę w kierunku Holidaya bo obok LaVine powinien być drugim strzelcem w tym spotkaniu przeciwko Charlotte. To tylko teoria, ale ktoś tam musi rzucać, więc trzeba założyć że odda trochę więcej rzutów. Linijka nie jest jakaś wygórowana bo ostatnio miał 16 i 19 pkt.
Devin Booker pkt i as over 34,5 kurs: 1,95⛔ (23,7 szybki blowout)

Lider Suns tym razem przeciwko Lakers. Gracze z LA nie za bardzo ogarniają co to jest obrona, więc te mecze są bardzo overowe. Phoenix u siebie są w stanie sprawić niespodziankę, a na pewno napsują sporo krwi Lakersom. Oni dalej bez zawieszonego Rondo i Ingrama. Booker nawet jak nie trafia to i tak rzuca dalej, ma bardzo sprawny nadgarstek i oddaje rzuty z wielu trudnych pozycji. Często rzuca za 3 pkt. W tym sezonie taka linijka na 3 mecze była przekroczona raz, tyle że te dwa spotkania były na trudnym terenie. W pierwszym meczu u siebie przeciwko Dallas 35 pkt i 7 asyst. Później z Denver 25 pkt i 7 asyst, ale na kiepskiej skuteczności i cała drużyna się kiepsko spisywała. Kolejni byli Warriors czyli mistrzowie, 28 pkt i 6 asyst. Teraz pora na mecz przed swoją publiką i dodatkową mobilizacją jest fakt Lebrona w Lakers, każdy chcę się pokazać i pokonać króla. Liczę, że przy słabej obronie LA Booker swoje dorzuci.

Milwaukee Bucks vs Philadelphia 76
Typ: Bucks win i over 224,5 pkt
Kurs: 2,8 (Unibet) ✅ (123:108 jedyny plus z tej nocki, trzeba będzie porzucić te niskie kursy :p)


Hmm tutaj miałem różne przemyślenia. Chciałem dać Bucks z handi, ale mówię overek tutaj powinien wpaść. Przyznaje się, że kurs mnie zachęcił, lubię te opcje parley na Unibecie. Generalnie to Philla jest po dogrywce i ciężkim boju z Detroit przegranym w dramatycznych okolicznościach 133:132. Liderzy zespoły zagrali sporo minut a roster mają dosyć ograniczony, kilku graczy kontuzjowanych w tym Simmons. Na pewno trochę odczują tego skutki bo już dzisiejszej nocy grają w Milwaukee. Gospodarze są w gazie, całkowicie zmienili swój styl gry, nowy trener i taktyka na trójki. Oddają ich dużo, ale też wiele trafiają. Na podmęczonych 76 powinno to wystarczyć, fizycznością też powinni ich zajechać oraz walką pod tablicami. Trochę na ryzyku ten over bo jak gospodarze odjadą to może być krucho, Bucks u siebie są bardzo groźni i nie wydaje mi się żeby Philla przetrwała te zmasowane ataki. O ile gospodarze swoje zdobędą to martwię się o gości.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Aha dorzucam jeszcze coś na wysokim ryzyku:
Trae Young będzie miał double double TAK kurs: 4,5 (Unibet) ⛔ (17,5)
Wcześniej typowałem go że rzuci przynajmniej 3 trójki. Tutaj zachęcił mnie kurs do takiego ryzyka. Myślę, że wcale nie jest to jakieś niemożliwe. Trochę sugeruje się tym jego ostatnim występem i 35 pkt oraz 11 asystami. Tyle, że mecz wcześniej miał 9 asyst i 20 pkt. W pierwszym meczu było to 5 asyst i 14 pkt. Z meczu na mecz widać nabiera pewności. Generalnie to jest z niego bardzo dobry kreator gry i ma super przegląd pola. Obdziela dobrze kolegów i w takim meczu jak z Dallas, gdzie stawiam jednak na sporą ilość punktów to jest szansa na powodzenie tego typu. Nie mogę jakoś tak przejść obojętnie wobec takiego kursu. Mecz ze strony Atlanty powinien obfitować w trójeczki, grają u siebie i będą młodzi chcieli się pokazać. Szybkie przejście z obrony do ataku, właściwie jakiej obrony oni już tylko patrzą jak tutaj rzucić. Dallas na wyjazdach nie specjalnie się spisuje, chociaż trudno to oceniać po 3 spotkaniach. Delikatnie próbuje takie coś ugryźć zobaczymy czy to miało sens czy nie.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Dobra wczoraj niezbyt udana nocka była, nie będę już dawał takich niskich kursów bo to nie ma sensu, potem człowiek się tylko denerwuje niepotrzebnie...

Lakers vs Denver
Typ: Denver i under 237,5 ⛔ (114:120)
Kurs: 3,2 (Unibet)


Ja tutaj widzę zwycięstwo gości. Myślę że Lakers nie dadzą rady z dobrze ustawionymi Nuggetsami. Muszę się przyznać że goście mi imponują na początku sezonu. Grają bardzo szybko, dużo trójek, dużo walki i naprawdę niezła obrona. Przypominam że zatrzymali u siebie Warriors poniżej 100 pkt. Mecz wygrali pomimo 6/32 z trójek oraz 24/42 z wolnych! Wiadomo mecz meczowi nierówny ale naprawdę mają solidnych defensorów. Millsap ogarnia sprawę, ten nowy Craig robi naprawdę dobrą robotę w defensywie, a i coś dorzuci z daleka. Ciekawy roster, szkoda tylko kontuzji Bartona. Ofensywnie jest duży potencjał. Nie boją się rzucać, z GSW szło fatalnie za 3pkt i skuteczność nie była za dobra a i tak wygrali. Lakersi dzień po dniu. Fakt, że nie namęczyli się specjalnie z Phoenix, ale nie będą w każdym meczu walić ponad 120 pkt. Myślę, że linijka ustawiona na 237,5 pkt nie zostanie przekroczona w tym spotkaniu. Lakers u siebie to też inna mobilizacja, ale Denver będą chcieli pokazać kto jest lepszy i moim zdaniem wezmą ten mecz. Ja tutaj stawiam na under, tej nocy na 11 spotkań było 8 underów. Denver to jest solidna ekipa, gotowa na sprawienie wielu niespodzianek w tym sezonie. Po takim kursie w to wchodzę. Powodzenia! Dokładam do tego meczu Lebron under, myślę że nie da rady takiej linijki wyciągnąć.
Lebron pkt, zb i as under 49,5 kurs: 1,83 (Unibet) ⛔ (rano jak sprawdzilem bylo 27:11:11 a potem jednak punkt wiecej i typ do dupy...)
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Dobra ostatnie dwie nocki nie były zbyt udane. Próbujemy dalej bo NBA to żmudny proces i codzienna walka. Na dzisiaj takie przewidywania:
Charlotte vs Chicago
Typ: Charlotte -12,5 ✅ (135:106)
Kurs: 2,33 (Unibet)

Dwa dni temu grali między sobą w Chicago i nieoczekiwanie Hornets przegrali 112:110. Kolejna kontuzja w obozie Chicago, tym razem wypada Portis 4-6 tyg. Wcześniej Dunn, dalej nie gra Markannen czy Valentine. Myślę że Charlotte weźmie po prostu srogi rewanż za tą wpadkę. Chicago to ekipa do bicia, więc u siebie powinni ich zmiażdżyć. Ten mecz w Chicago niespecjalnie im wyszedł, ale z racji szybkiego rewanżu powinno być dużo łatwiej. W Chicago zostaje tylko LaVine, reszta to cieniasy. Nawet Parker jakiś taki nieogarnięty. Uważam że tu będzie blowout.
Doncic over 4 asysty kurs 1,7 zwrot (4)
Wraca Barnes do składu. Niepewny występ Barei. Toronto u siebie wiadomo mega mocne, ale młody po ostatnich dobrych rzutowo występach, powinien więcej teraz się dzielić piłką. Tym bardziej że to Barnes będzie odgrywał pierwszoplanową rolę. Myślę, że te 5 asyst spokojnie do ogarnięcia.
Carmelo over 15,5 pkt kurs 1,75 ✅ (24pkt)
W Houston wypada lider Harden, nie zagra Ennis, również z podstawy. Wraca za to CP3. Linijke wystawili wysoko na niego. Ewentualnie można w asysty iść. Ja natomiast próbuję uderzać w Melo. Powinien wyjść w podstawowym składzie. Z Utah gdzie nie za bardzo im szło zagrał już 39minut i miał 22 pkt. Taka linijka przy sporych brakach jak najbardziej do przekroczenia. Nawet jak przycegli to powinien sporo rzutów oddać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Na dzisiaj szybko:
Evan Fournier over 3,5 asysty kurs: 2,35 (Unibet) ⛔ (1)
Ciekawy kurs na francuza. Orlando póki co nawet daje radę, Vucevic wystrzelił sporo rzuca i dobrze to wygląda. Evan ostatni mecz 6 asyst wcześniej 10. Ogólnie na 5 meczów taka linijka została pokryta 3 razy, wiec nie rozumiem dlaczego jest taki wysoki kurs. Fournier nie jest znany z rozgrywania raczej jest to taki shooter, ale w tym sezonie daje radę. Ogolnie Orlando znowu na początku sezonu gra w miarę dobrze i znowu zaskakuje. Stawiam że to nie będzie łatwy mecz dla Bucks i goście postawią opór. Jeżeli będą dobrze trafiac to jest spora szansa na powodzenie tego betu. Po takim kursie warto spróbować.
Jason Tatum over 1,5 trójki kurs 2,35 ⛔ (1/2)
Typ na przelamanie bo ostatnio mu trojka nie siedzi, podobnie jak calej druzynie. Dalej oddaje sporo rzutow z dystansu, wiec te 2 sa do ogarniecia.
Nikola Mirotic over 9 zbiorek kurs:1,95 ⛔ (8)
Davis i Randle sa questionable. Moga im troche ograniczyc minuty zeby nie ryzyklwac kontuzji, albo sobie odpuszcza i odpoczna. Miro nawet przy Davisie potrafil duzo zbierac. Teraz z Utah bedzie potrzebny i to mocno po obu stronach parkietu.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Ostatnia nocka nie udana, a dzisiaj mało spotkań więc bez szaleństw:
Carlis LeVert over 16,5 pkt kurs: 1,8 (Unibet) ✅ (23)
Brooklyn gra z Warriors, więc trudna przeprawa przed nimi. Trudno powiedzieć co się tam wydarzy, trzeba będzie obstawić coś na żywo najlepiej, więc nie typuje tutaj wyniku czy overu. Ide w LeVerta czyli najjaśniejszą postać w Brooklynie. W ostatnim meczu 21 pkt pomimo kiepskiej skuteczności 8/23, w sumie to na 5 spotkań 4 razy przekraczał taką linijkę, raz tylko miał 10 pkt. Też się nie oszukujmy że GSW będzie się jakoś spinało w defensywie. Brooklyn powinien mocno przycisnąć i jak trójka będzie siedziała to powalczą.
Rudy Gobert pkt i zb under 28,5 pkt ⛔ (23/16)

Rudy się wystrzelał ostatniej nocy w Nowym Orleanie, oczywiście dlatego że nie miał godnego rywala pod koszem. Teraz stanie naprzeciwko DeAndre i już tak łatwo nie będzie. Jordan może nie słynie z jakiejś niesamowitej obrony, ale piłki zbierze i utrudni życie Rudemu. Jest bardziej mobilny i szybszy, więc wolny Gobert powinien mieć problemy w tym meczu.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Dorzucam jeszcze takie coś:
Clippers vs Washington
Typ: Clippers -6,5 ✅ (136:104)
Kurs: 2,2 Unibet

Hmm dzisiaj nie było zbyt wielkiego wyboru. W tym spotkaniu stawiam zdecydowanie na Clippers. Gospodarze dobrze sobie radzą na początku sezonu, chociaż byli skazywani na przeciętność. Myślę, że włączą się do walki o PO o ile się nie wyprzedadzą. Naprzeciwko nich stanie zespół ze stolicy z bilansem 1-4 i tragiczną grą w obronie. Dodatkowo dalej bez Howarda, a Morris jest Questionable ze względu na chorobę. Nawet jeżeli zagra to pod koszem w Wizards jest mocna dziura, której nie ma komu załatać. W Clippers ostatniej z bardzo dobrej strony pokazał się rezerowowy Harrel zdobywca 30pkt przeciwko Houston. Ten zespół ma potencjał i szeroki skład. Każdy coś wnosi do zespołu, a i obrona jest na niezłym poziomie. Myślę że gospodarze powinni to wygrać i to większą różnicą punktową. Powodzenia!
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Unibet trochę poleciał zbyt optymistycznie moim zdaniem, bet dnia według mnie:
Kris Middleton over 2,5 trójki kurs: 1,95 (Unibet) ✅
Jak wiadomo nie zagra Antek, a Bucks stali się ekipą rzucającą bardzo dużo za 3, są w czołówce tej statystyki. Są też w czołówce trafionych rzutów. Oddali już 90 rzutów za 3, są tylko za Hornets. Do tego skuteczność 37% jest całkiem niezła przy takiej ilości rzutów, chociaż wiadomo to dopiero początek sezonu. Sam Middleton według mnie rzuca rewelacyjnie z dystansu. 57% w tym sezonie póki co! Oddaje średnio 7 rzutów za 3 i trafia 4, póki co to jest niesamowita statystyka. Generalnie na 6 spotkań w tym sezonie raz nie rzucił więcej niż 2,5 trójki w meczu. To było wczoraj z Orlando gdzie miał 2/4, no ale umówmy się wynik był rozstrzygnięty wcześniej, więc zagrał tylko 27min. Bardziej szczegółowo to wygląda tak, od początku sezonu patrząc, 3/6, 5/9, 7/8, 3/8, 4/7 i 2/4. Teraz z Toronto dostanie więcej minut pod nieobecność Giannisa i pewnie więcej tych rzutów będzie oddawał. W Toronto nie zagra Kawhi, więc pewnie Green mu będzie utrudniał robotę. Dobry obrońca, ale Bucks u siebie i Kris póki co spisuje się świetnie, więc liczę że podtrzyma passe. Polecam póki kurs nie spada!
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Dorzucam jeszcze z tego samego meczu:
Malcolm Brogdon over 13,5 pkt kurs 1,86 (Etoto) ✅
Też spora szansa na powodzenie. Brogdon dobrze sobie radzi, wychodzi w podstawie i nie dość że sporo daje w defensywie to jeszcze uzupełnia się w ataku. Pod nieobecność najlepszego strzelca, który dorzuca ok 28 pkt na mecz, jakoś to się musi rozłożyć w ataku. Myślę, że uwaga Toronto skupi się na innych graczach i Brogdon będzie miał trochę miejsca żeby wrzucić kilka trójek i trafić coś spod kosza.
 
matbie 29,2K

matbie

Znawca - NBA
Na 19:30 dzisiaj Polski hokej Orlik vs Zaglebie typ: Zaglebie win kurs 2,25 ✅ oraz over 5,5 kurs 1,55 ✅ (Etoto) jak kto ma wyzszy over to mozna probowac. Mecz niby dwóch slabiakow, ale to Zaglebie pokazuje sie z duzo lepszej strony. Ostatnio wygrana w Gdansku 3:5 i u siebie z Polonia 6:2. Orlik 5 porażek z rzędu. Według mnie kurs zachęca do pogrania.
ed mecz jest o 18:30 w Unibet over 6,5 kurs 2,1 ✅ (wynik 4:5)
 
Do góry Bottom