>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Źle rozliczony kupon

L 0

lons1995

Użytkownik
Unibet źle rozliczył mu kupon. Miało być wygrana kosza z dogrywką, po 4 kwarcie był remis i automatycznie zaliczyło mi jako przegrana, dlaczego tak się stało? Chciałem wziąc casha 300 zł (600 do wygrania było) a tu taka niemiła niespodzianka ze strony serwisu.
Postawiłem ostatnie pieniądze jakie miałem i nie powinni takiego wałka kręcić, to niezgodne z prawem. Da się to gdzieś zgłosić by odzyskać pieniądze?
 
M 78

michal89216

Użytkownik
Unibet źle rozliczył mu kupon. Miało być wygrana kosza z dogrywką, po 4 kwarcie był remis i automatycznie zaliczyło mi jako przegrana, dlaczego tak się stało? Chciałem wziąc casha 300 zł (600 do wygrania było) a tu taka niemiła niespodzianka ze strony serwisu.
Postawiłem ostatnie pieniądze jakie miałem i nie powinni takiego wałka kręcić, to niezgodne z prawem. Da się to gdzieś zgłosić by odzyskać pieniądze?
Napisz do ich supportu.
 
L 0

lons1995

Użytkownik
Napisałem na e-mail bo niestety na stronie unibetu czat jest niedostępny...
Odpisali mi ale nadal nie wyjaśnili sprawy. Czekam, zobaczymy co z tego wyniknie, bo to jest z ich winy, bo skoro z dogrywką, to z dogrywką, a po 4 kwarcie rozliczyli jako przegrana gdzie był remis... Rozczarowałem się bo był cash 300 zł z groszami, do wygrania było łącznie 680 zł, a zostałem z niczym przez ich złe rozliczenie. To jest poważna firma więc nie powinni tak oszukiwać ludzi...
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Jakie oszukiwanie. Zwyczajny blad systemu. Zadna instytucja nadzorujaca by Ci w tej sytuacji nie przyznala racji. Zawsze mogles zagrac kontre. By wyszlo na to samo co cash out. A ze zagrales za wszystko co miales to juz Twoja wina nie buka.
 
Do góry Bottom