>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

WTA Tour: Moskwa, Luksemburg - 15.10-20.10.2018

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP

Miejsce: Moskwa, Rosja
Data rozgrywania: 15.10.2018 - 20.10.2018
Nawierzchnia: Hard
Kategoria: Premier
Pula nagród: $932,866
Oficjalna strona turnieju: https://kremlincup.ru/
Lista Startowa: https://kremlincup.ru/players/wta/
Drabinka:
Plan gier:
Zestawienie kursów:
Zwycięzca singla 2017: Julia Georges
Zwycięzcy debla 2017: Andrea Sestini Hlavackova/Timea Babos

Miejsce: Luksemburg, Luksemburg
Data rozgrywania: 15.10.2018 - 20.10.2018
Nawierzchnia: Hard
Kategoria: International
Pula nagród: $250,000
Oficjalna strona turnieju: http://www.bglbnpparibas-open.com/home
Lista Startowa: http://www.bglbnpparibas-open.com/players
Drabinka:
Plan gier:
Zestawienie kursów:
Zwycięzca singla 2017: Carina Witthoeft
Zwycięzcy debla 2017: Lidziya Marozava/Lesley Kerkhove

Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz !​
 
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Pavlyuchenkova-Tomljanovic 1✅

Pavlyuchenkova w Moskie praktycznie nie schodzi ponizej bardzo dobrego poziomu. NAprawde dobrze sobie tu radzila, byla triumfatorka i finalistka tego turnieju nie az tak dawno. Rok temu polegla w 1 rundzie, ale na jej drodze stanela Kasatkina, ktora pozniej odegrala w turnieju kluczowa role. Uwazam, ze Rosjanka bedzie chciec sie dobre zaprezentowac, a w nastepnej rundzie czkeac bedzie Halep wiec taki mecz to jendak nobilitacja, a sama Halep moze byc jzu myslami na Year End Championship, wiec kto wie... Do kombinacji bym bral.
 
inkub1986. 343

inkub1986.

Użytkownik
Sevastova - Rybarikova Moskwa✅
Zderzenie 2 swiatow. Pierwsza w gazie, druga w katastrofalnej dyspozycji. Sevastova raczej nie po wpisowe, bo z geopolitycznego punktu widzenia byly czlonek ZSRR nie moze zle wypasc w stolicy.
 
domek33 333

domek33

Użytkownik
Kyrgios vs Rublov co myślicie? Chce pograć trochęna Kyrgios ✅
Jestem jego wielkim fanem ostatnie 2 mecze trochę mnie zawiódł ale według mnie to nadal kocur z Gasquetem trochę lipe odwalił w dwóch tajach go poskładał. Z Klahnem to nie wiem co tam się działo ale sporo podwójnych błędów. Kurs całkiem korzystny

Dodatkowo Petkovic ✅ dla mnie forma na prawdę świetna oglądałem jej kilka ostatnich meczy i muszę przyznać że mi imponuję. Nie wiem jak Van Uytvanc bo się nią nie interesowałem ale Petkovic wygląda na prawdę obiecująco. Co prawda ostatnio przejechałem się na niej bo wygrywając 6:0 w pierwszym secie udało jej się przegrać cały mecz mimo wszystko ja nadal w nią wierzę.
 
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Yasrtemska- Lepchenko 1 kurs 1.50 Fortuna 6/2 6/7 (10) 7/6 (5) Chyba sześć piłek meczowych w 2 secie i dopiero siódma w 3 secie to ostatnia. Młoda przegrywała już 2/5 w 3 secie i odrobiła broniąc dwóch meczowych przy 5/6...
Dayana w gazie po zwycięstwie w Hong Kongu. Jeśli jet lag jej nie pokona to wciągnie nosem przyszywaną Amerykankę. Vavara weszła jajo LL, dzis przegrala z Bencic 0/2. Typ do kombinacji jak znalazł.
 
domek33 333

domek33

Użytkownik
Yasrtemska- Lepchenko 1 kurs 1.50 Fortuna
Dayana w gazie po zwycięstwie w Hong Kongu. Jeśli jet lag jej nie pokona to wciągnie nosem przyszywaną Amerykankę. Vavara weszła jajo LL, dzis przegrala z Bencic 0/2. Typ do kombinacji jak znalazł.
Nie wiem czy to warto stawiać mogę się mylić ale Bencic nie jest taka słaba a oprócz Wang która pewnie już była zmęczona tyloma meczami w tak krótkim czasie to zazwyczaj ogrywała dużo słabsze zawodniczki. Lepchenko może tutaj namieszać a przy takim kursie nie wiem czy warto ryzykować ???? Różnica wieku jest dosyć spora. 18 lat a 32 lata to różnica w sile jak i doświadczeniu
 
inkub1986. 343

inkub1986.

Użytkownik
Suarez - Pliskova (ta gorsza) Luksemburg✅
Jak w tytule Pliskova Kr. nie powinna tu zaszkodzic. Navarro podziekuje dzis za skuteczny doping Beneluxyjczykom uroczym usmiechem zmutowanego nietoperza, bo jest po prostu duzo lepsza w tym roku i w ogole.
 
tarki16 5,2K

tarki16

Użytkownik
Yasrtemska- Lepchenko 1 kurs 1.50 Fortuna
Dayana w gazie po zwycięstwie w Hong Kongu. Jeśli jet lag jej nie pokona to wciągnie nosem przyszywaną Amerykankę. Vavara weszła jajo LL, dzis przegrala z Bencic 0/2. Typ do kombinacji jak znalazł.
Typu nie neguje, ale na Boga, dziewczyna wygrała w niedzielę swój pierwszy turniej w takiej randze, trochę w nogach ma, bo łatwych spotkań nie było, po drugie podróż do Luksemburgu za krótka nie jest, po trzecie zmiana nawierzchni, otwarte powietrze to nie to samo co hala. Po takim kursie proponuje omijać szerokim łukiem, bo Lepchenko swojego czasu na hali miewała dobre wyniki.
 
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Cornet-Kasatkina 2 &lt;wspanialy mecz&gt; ✅
Ja tutaj po prostu nie widze wygranej Cornet. Francuzka to juz poki co nie ta sam tenisistka i trudno powiedziec czy wroci na wysoki poziom. Ten sezon jest duzo slabszy. Kasatkina wczoraj bardzo zdeterminowana. Rosjanka po slabszym okresie, ktory nastapil po Wimbledonie wygladala bardzo dobrze w meczu z Tsurenko i tam byl kawal dobrego tenisa z obydwu stron. Juz sam mowa ciala Kasatkiny pokazywala, ze ubieglorocznej finalistce zalezy. Kasatkina przede wszystkim znakomita jest w dlugich wymianach, zreszta to jest jedna z najzdolniejszych tenisistek mlodego pokolenia i juz jest numerem 14. Rosjanka zdaje sie wracac do dobrej gry i na pewno liczy na lepszy wynik w Moskiwie. Do kombinacji bym bral.

Pavlyuchenkova-Grammatikop. under 19,5 gema ✅

Zastanawiałem sie jak ten mecz ugryzc, bo nie wierze za bardzo w porazke Pavlyuchenkovej w tym meczu, ale wiadomo ze czystym typem na wygrana nic tu sie nie ugra. Takze zaryzykowalbym ze Rosjanka wygra w takiej linii gemowej. Jest to oczywiscie ryzyko, bo bywa i tak ze zawodnik/zawodniczka oddaje i przegrywa seta, ale naprawde bylbym mega zaskoczony porazka Pavlyuchenkovej w takim meczu, tym bardziej po wycofaniu sie z drabinki Halep, takze to ryzyko podejmuje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
mendeeljev93 762

mendeeljev93

Użytkownik
Stephens S. - Jabeur O. 2 2.05 fortuna ✅
Stephens jest już pewna finałów które rozpoczynają się w niedziele. Można przypuszczać, że nikt nie będzie chciał tracić dodatkowo sił, ryzykować nie potrzebnymi urazami przed ważniejszym turniejem niż ten który odbywa się w Rosji. Jabeur gra bardzo ostry i momentami szybki tenis którym zabiła wczoraj Makarove. Od kilku tygodni zawodniczka z Tunezji jest w gazie. Wielki talent na przyszłość trzeba się jej uważnie przyglądać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
O 232

oli2424

Użytkownik
Stephens S. - Jabeur O. 2 2.05 fortuna
Stephens jest już pewna finałów które rozpoczynają się w niedziele. Można przypuszczać, że nikt nie będzie chciał tracić dodatkowo sił, ryzykować nie potrzebnymi urazami przed ważniejszym turniejem niż ten który odbywa się w Rosji. Jabeur gra bardzo ostry i momentami szybki tenis którym zabiła wczoraj Makarove. Od kilku tygodni zawodniczka z Tunezji jest w gazie. Wielki talent na przyszłość trzeba się jej uważnie przyglądać.
Stephens na pewno jest pewna udziału w Singapurze?
Patrzę na ranking i jest na 8 miejscu i ma 4022 punkty. 9 jest Goerges i ma 3785 punktów, a 10 jest Bertens, która ma 3740 punkty. Bertens i Stephens grają razem w Moskwie gdzie do zgarnięcia za wygranie jest 470 punktów. Jeżeli Bertens by wygrała, a Stephens by teraz odpadła to rozumiem, że Bertens wchodzi na 8 miejsce tak? Goerges nie liczę bo w Luxemburgu jest do zdobycia 280 punktów i nic jej to nie da.
Niech mnie ktoś sprostuje jeżeli się mylę.
 
gaara88 327

gaara88

Użytkownik
Stephens na pewno jest pewna udziału w Singapurze?
Patrzę na ranking i jest na 8 miejscu i ma 4022 punkty. 9 jest Goerges i ma 3785 punktów, a 10 jest Bertens, która ma 3740 punkty. Bertens i Stephens grają razem w Moskwie gdzie do zgarnięcia za wygranie jest 470 punktów. Jeżeli Bertens by wygrała, a Stephens by teraz odpadła to rozumiem, że Bertens wchodzi na 8 miejsce tak? Goerges nie liczę bo w Luxemburgu jest do zdobycia 280 punktów i nic jej to nie da.
Niech mnie ktoś sprostuje jeżeli się mylę.
Patrzysz na ranking, w wyścigu jest 6 i już ma pewny udział
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Karolina Pliskova - Vera Zvonareva 1.30 Fortuna ⛔
Kiki Bertens
- Aleksandra Sasnowicz 1.54 Fortuna ⛔
Krótko i na temat.
Jeśli Karolina chce zagrać w Singapurze musi dzisiaj wygrać bo w przypadku porażki Bertens może ją zrzucić na 9 miejsce, także dzisiaj win a jutro szybki oklep i do Singapuru.
Kiki jeśli chce zagrać w Singapurze musi przejść bodajże 2 rundy i wtedy minie Svitolinę. Rywalki obu pań nie są jakieś wymagające a wydaje mi się, że każdej zależy na Finałach.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Ktos mi wytłumaczy dlaczego Svitolina nie gra w tym Tygodniu skoro moze zostac zepchnieta na 9miejsce i zagra tylko jako rezerwowa w singaporze?
 
choderek 11

choderek

Użytkownik
Pytanie tylko czy Karolina faktycznie celowo odpuściła czy też zwyczajnie nie dała rady z dobrze grajaca przeciwniczką. Oglądał ktoś?
 
O 232

oli2424

Użytkownik
Pytanie tylko czy Karolina faktycznie celowo odpuściła czy też zwyczajnie nie dała rady z dobrze grajaca przeciwniczką. Oglądał ktoś?
Oglądałem. Grała na totalnym wyje.aniu. Zero biegania, wyrzucanie po autach.
Jeżeli Halep rzeczywiście nie weźmie udziału w finałach z powodu kontuzji to Bertens i Pliskova mają pewny udział.
Pytanie tylko gdzie to sprawdzić?
 
mendeeljev93 762

mendeeljev93

Użytkownik
Bertens jak wygra oba swoje spotkania to wchodzi przed Pliskova. Wtedy Czeszka będzie rezerwową. Jeśli Halep odpuści sobie Singapur to obie zagrają i Sabalenka będzie zawodniczką rezerwową. Jednak patrząc na instagram Halep, to wnioskuje, że planuje jednak brać udział. Dobra czutka z tankowaniem Stephens.
 
O 232

oli2424

Użytkownik
W tej chwili walka o 8 toczy się między Bertens i Pliskovą. Jeżeli Halep się wycofa to obie wskakują do głównej 8. Patrząc na mecz Pliskovej to musiała mieć info od Halep, że raczej nie zagra.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom