>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Euroliga 2018/2019

Status
Zamknięty.
Z 582K
✅Dyscyplina :Koszykowka Euroliga
Godzina : 18:45
Spotkanie : Fenerbahce Ulker - Fc Bayern Munchen handicap [0- 11,5 ]
Typ: 2
Kurs: 1,90✅
Bukmacher : Totolotek
AnalizaDzisiaj typuje pojedynek 5 kolejki Euroligi.Napewno zdecydowany, faworytem tego pojedynku są koszykarze gospodarzy Fenerbahce Ulker którzy zaliczają się do faworytów do końcowego zwycięstwa w całej Eurolidze w tym sezonie.Obecnie zajmują oni 3 miejsce w tabeli z dorobkiem 3 odniesionych zwycięstw i 1 pojedynek przegrali.W ostatniej kolejce doznali jednak 1 porażki na wyjeżdzie 89-83 z Anadolu Efes.Ich rywale Fc Bayern Munchen jest zdecydowanie niżej notowany i teraz plasuje się na 10 miejscu w tabeli.W dotychczas rozegranych spotkaniach odnieśli 2 zwycięstwa i 2 pojedynki również przegrali.W ostatniej kolejce po bardzo dobrym meczu w ich wykonaniu pokonali na swoim parkiecie 87-81 Baskonie.Myśle że w tym spotkaniu potwierdzą dobrą forme i jak nawet przegrają to po zaciętym pojedynku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Szanuję że coś wpisujesz ale koniec końców twoje analizy kończą sie zwrotami typu: uważam że,mysle że + wrzucanie suchych stat z ostatnich meczów. Pokonanie Baskonii u siebie w ogóle nie potwierdza jakiejś wielkiej formy bo wiemy co ekipa z kraju Basków potrafi wyrabiać na wyjazdach. Raz wygrają 100-60 a za chwilę wtopa z jakąś denna ekipa. Fener to obok Realu główny faworyt rozgrywek i jak zagrają normalnie to będzie minimum -15. Bayern się skupia na meczach domowych.
 
pawkuc 150

pawkuc

Użytkownik
Szanuję że coś wpisujesz ale koniec końców twoje analizy kończą sie zwrotami typu: uważam że,mysle że + wrzucanie suchych stat z ostatnich meczów. Pokonanie Baskonii u siebie w ogóle nie potwierdza jakiejś wielkiej formy bo wiemy co ekipa z kraju Basków potrafi wyrabiać na wyjazdach. Raz wygrają 100-60 a za chwilę wtopa z jakąś denna ekipa. Fener to obok Realu główny faworyt rozgrywek i jak zagrają normalnie to będzie minimum -15. Bayern się skupia na meczach domowych.
Muszę się zgodzić. Baskonia miała akurat kiepski dzień. Prawda taka, że Fenerbache też w jakiejś mega formie nie jest. Brakuje Nunnalyego, Wamamakera. A faworyta prędzej upatruje w CSKA i Real. A jutro coś wyrzeźbie ; )
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Sporo.prawdy w tym jest jednak Fener to chyba najrowniejsza i najlepiej poukładana ekipa.ostatnich kilku.lat . Pokazują zawsze to co najlepsze w najważniejszych momentach i nawet z gwiazdorskim Realem.w.poprzednim sezonie mieli.mecz na styku przez długi czas a i kilka detali tutaj wiele.zrobilo(bodaj nietrafiony wsad Veselyego czy tam Melliego a później wazna trójka Realu) i przez takie detale to może Oni byli by z przodu od pewnego fragmentu meczu- kto.wie. Trochę brakuje może i takiego gościa z błyskiem jak.Wannamaker jednak głębia składu i solidność na tej pozycji została.zachowana. Chociażby mamy Lauvergne&#39;a, który jednak trochę NBA posmakował. Ja tam jutro.widze kilkanaście pkt.do.przodu dla.Fener bo jednak ciężki teren plus ich mega solidność zrobią tutaj robotę. Od kilku lat podoba mi się jak ta ekipa.jest prowadzona, nic na wariata, świetne zbilansowanie i gracze że świetną selekcja rzutową. Na razie się waham ale.jutro chyba pobiore jakieś -10. Jak.za.lebka nie znosilem.Ulkera gdy jeszcze rywalizowali chociażby z.Idea Śląskiem (mając rewelacyjnego Blaira na środku z którym super.walki toczył.chociazby Richard Lugo- eh piękne czasy i piękny basket, sorry za.lekki.offtop) tak teraz drużyna z kraju kebaba to dla mnie wzorzec.
 
pawkuc 150

pawkuc

Użytkownik
Miałem coś wyrzeźbić, ale teraz dopiero jest czas. Do obecnej chwili, jeden siadł +5,5 dla Olympiakosu, a drugi to minus na Baskoni over88,5. Przechodzę do typu, który zagram. Barcelona nie ma co ukrywać nie jest w jakiejś mega formie. I właśnie ta słabsza formę, nie zgranie się zawodników, mam nadzieje że wykorzysta Maccabi. Skłaniam się ku zagrania dodatniego handicupu, lub over. Tylko cholera nie wiem czy Wilbekin zagra. Chociaż i bez niego Maccabi nie źle rzuca. Na ostatnim wyjeździe 80 pkt olympiakosowi, wiec to żadne naleśniki obrony. Barcelona jakoś rewelacyjnie nie broni, drewniany Tomic, Seraphin też wraca do formy. Kuric rzuci pare trójek, ale nie jest raczej powtarzalny. Biorę over 166,5 w totalbecie po2,27. Maccabi mistrzami obrony nie są. Mam nadzieje ze będzie wesoły mecz, bo do tej pory same undery. Jesli zagra Wilbekin zagram tez +4,5 po 2,2 tez w totalbecie. Kiepska analiza, ale czas nagli!
Ps w czasie tej bystrej analizy padł over ; )
 
pawkuc 150

pawkuc

Użytkownik
Miałem coś wyrzeźbić, ale teraz dopiero jest czas. Do obecnej chwili, jeden siadł +5,5 dla Olympiakosu, a drugi to minus na Baskoni over88,5. Przechodzę do typu, który zagram. Barcelona nie ma co ukrywać nie jest w jakiejś mega formie. I właśnie ta słabsza formę, nie zgranie się zawodników, mam nadzieje że wykorzysta Maccabi. Skłaniam się ku zagrania dodatniego handicupu, lub over. Tylko cholera nie wiem czy Wilbekin zagra. Chociaż i bez niego Maccabi nie źle rzuca. Na ostatnim wyjeździe 80 pkt olympiakosowi, wiec to żadne naleśniki obrony. Barcelona jakoś rewelacyjnie nie broni, drewniany Tomic, Seraphin też wraca do formy. Kuric rzuci pare trójek, ale nie jest raczej powtarzalny. Biorę over 166,5 w totalbecie po2,27. Maccabi mistrzami obrony nie są. Mam nadzieje ze będzie wesoły mecz, bo do tej pory same undery. Jesli zagra Wilbekin zagram tez +4,5 po 2,2 tez w totalbecie. Kiepska analiza, ale czas nagli!
Ps w czasie tej bystrej analizy padł over ; )
Mój Boże. Przepraszam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Buducost-Panata 2/2 @1,5 Fortuna
Hmm wybaczmy ale ekipa z Podgoricy to na przestrzeni ostatnich lat najslabsza albo jedna z najsłabszych drużyn jakie grały w Eurolidze. Niestety nie ten rejon i nie te finanse na te rozgrywki. Porwali się z motyka na słońce i teraz za to płacą również w lidze adriatyckiej. Panata ostatnio była mocnym faworytem z Kownem ale jak to oni czasem mają lekkie olewki albo im nie siada i była wtopa po OT. Zagrali jednak na słabej skutecznosvi-42% za 2. Dzisiaj gorzej nie będzie i zagram taki bet.Handi nie rusze bo jednak jest trochę za duze.
Efes+6,5@1,56 Fortuna
Rozumiem, że Milano w tym sezonie jest silniejsze jak ostatnio i prezentują się fajnie, grając na prawdę w szybkim tempie i do przodu ale jednak suma summarum Efes ma chyba silniejsza ekipe która jednak dopiero się zgrywa bo było tam dużo.zmian. Dla mnie mecz 50na50 więc kursy wydają mi się wystawione źle. Ja bym tutaj dał.po równo.
W pozostałych meczach Chinki nie powinno mieć problemów z Kanarią(Shved pewnie ok25pkt) no i wielki Real idzie bez porażki od początku czerwca(może chcą jakiś historyczny wynik zrobić). Nikt nie ma w Europie takiej głębi skladu więc watpie czy Kowno się postawi tak żeby wygrać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
miistrz-typow-back 62

miistrz-typow-back

Użytkownik
Buducnost-Panathinaikos under 155,5 WYNIK: 67:72=139✅:cash:
Nie wiem czemu kursy spadają na Over, przecież drużyne z Podgoricy prowadzi trener Dzikic były trener Partizanu Belgrad sprzed dwóch sezonów a tam drużyna robiła w lidze adriatyckiej same minusy punktowe, Dzikic były asytsent klubu NBA Minesoty Timberwolves (europejska wersja Thiobodea) znany z twardej ręki i jego drużyny mają mocno bronić, zapowiada się underowe spotkanie z niedużą ilością punktów, Panata przyjmie takie warunki bo umiejętności i cały skłąd mają lepszy niż Buducnosta, nie będzie rzucanki i szybkich akcji bo wtedy Buducnost dostanie dwudziestaka już do przerwy
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Efes@1,77(reg czas) Fortuna
Pobieram dzisiaj wygrana tureckiej ekipy. Gran Canaria to nie jest poziom Euroligi i w eurocup jest co najmniej 5 silniejszych ekip. Ostatnio dramatyczna forma, oprócz porażek w Eurolidze również porażki że slabymi ekipami w Hiszpanii jak Manresa czy Gipuzkoa. Ambicje Efes po wzmocnieniu składu na pewno sięgają awansu do ósemki i takie mecze trzeba wygrywac. Ostatnio chociażby w lidze potrafili ostro powalczyć z Fener. Do składu powinien wrócić Simon, który zawsze tam dokłada po 7-8pkt.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
pawkuc 150

pawkuc

Użytkownik
Efes@1,77(reg czas) Fortuna
Pobieram dzisiaj wygrana tureckiej ekipy. Gran Canaria to nie jest poziom Euroligi i w eurocup jest co najmniej 5 silniejszych ekip. Ostatnio dramatyczna forma, oprócz porażek w Eurolidze również porażki że slabymi ekipami w Hiszpanii jak Manresa czy Gipuzkoa. Ambicje Efes po wzmocnieniu składu na pewno sięgają awansu do ósemki i takie mecze trzeba wygrywac. Ostatnio chociażby w lidze potrafili ostro powalczyć z Fener. Do składu powinien wrócić Simon, który zawsze tam dokłada po 7-8pkt.
Forma rzeczywiście może nie jest optymalna. Pamiętaj ze przegrywali na wyjeździe, u siebie w Eurolidze walczyli dzielnie do ostatniej kwarty z CSKA. Tam to prędzej jakiś over. Gran Canaria gra szybko i dużo rzuca. Efes faktycznie się wzmocnił, fajny mecz był z Fenerbache. W sumie odrobili stratę i losy zwycięstwa ważyły do samego końca.
 
miistrz-typow-back 62

miistrz-typow-back

Użytkownik
Buducnost-Zalgiris Under 151,5 1,65✅
Analogiczna sytuacja co do poprzedniego meczu Budu gdzie pisalem analize, twarda obrona kazdy swego ewentualnie przejscie na strefe, trener Dzikic- czyli w ataku akcje wyliczone co do sekundy, zalgiris ma lepszy sklad przyjmie takie warunki, Jasikevicis rowniez mial mecze ligowe w Lkl z podobnymi rywalami gdzie przez trzy kwarty zajecia w defensywie a w ostatniej nakrecanie tempa
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Tutaj już możesz się nadziać bo Zalgiris coraz lepiej w ofensywie. Dla Podgoricy to wolne tempo w końcu odbilo się albo odbije czkawka i zawodnicy poczują,że to nie ma sensu.
Over147,5@1,72 Fortuna
 
pawkuc 150

pawkuc

Użytkownik
Chimki na dzisiaj jak dla mnie pewny win, Barcelona bez formy, do tego osłabiona
Kto ma nie grać? Fakt Barcelona fatalnie. Jedynie Pangos i czasem Kuric coś pociągną grę. Też myśle nad hc w stronę khimek
 
N 298,9K

niewierny-janek

Użytkownik
W tym tygodniu stawiam na Combo dlatego biorę pod uwagę 3 dzisiejsze spotkania i celowo zaniżam typy... zobaczymy jaki będzie efekt końcowy... ????
BC Khimiki Moskwa - Fc Barcelona, godz. 18:00
typ - BC Khimki Moskwa - HC +5,5 ⛔⛔
kurs - 1,33
bukmacher - Unibet
Analiza:
Już wspominałem 2 tygodnie temu, że Barcelona na wyjeździe to zupełnie inna drużyna niż we własnej hali. O ile w ostatnim wyjazdowym meczu udało się wygrać z Darussafaką, o tyle uważam że rosyjska drużyna to trochę inny poziom. Możliwe jest zwycięstwo gospodarzy, dlatego uważam, że proponowany przeze mnie HC powinien wejść. Khimki wprawdzie przegrali u siebie 2 z 3 meczy ale rywalami było mocne drużyny - Olympiakos i Anadolu Efes - z tymi drugimi przegrali nieznacznie, 1pkt.
Buducnost Podgorica - Żalgiris Kowno, godz. 19:00
typ - 2 ✅✅
kurs - 1,33
bukmacher - Unibet
Analiza:
Drużyna gospodarzy nie prezentuje poziomu Euroligi, co widać po przegranych wszystkich dotychczasowych spotkań. Praktycznie w żadnym ze spotkań nie zawiązując walki z rywalami. Na niekorzyść zespołu z Podgoricy przemawia też fakt, że nie są drużyną Overową a bez znacznych zdobyczy pkt ciężko wygrać mecz. Natomiast Żalgiris Kowno wprawdzie to nie ta sama drużyna co w zeszłym sezonie ale w tym zdołali już wygrać oba spotkania wyjazdowe w tym to w Atenach na trudnym terenie.
Kirolbet Baskonia - Fenerbahce Stambuł, godz. 20:30
typ - Fenerbahce Stambuł - HC +6,5 ✅✅
kurs - 1,46
bukmacher - Unibet
Analiza:
Drużyny gości nie trzeba nikomu przedstawiać, Turecka drużyna od kilku lat jest jednym z faworytów do końcowego triumfu w Eurolidze. W tym sezonie na razie doznali tylko jednej porażki, natomiast ich rywale z Hiszpanii mają bilans 2:3 - zwycięstwa w Kownie i ze słabą Darussafaką. W ostatnich 6 meczach pomiędzy tymi drużynami Fenerbahce wyrało w 5 spotkaniach, jedyna porażka nastąpiła w zeszłym sezonie na wyjeździe zaledwie 5 pkt, czyli moja linia została pokryta.
Zabrakło niewiele...:headbang:
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Olympiakos- Fener under157,5@1,69 ✅Fortuna
Niewątpliwie hit dnia i jakoś tutaj strzelaniny nie widzę. Obie ekipy jednak są ukierunkowane na spokojną i metodyczna grę. O ile jeszcze Fenerbahce potrafi sie dostosowywać do rywali i mogą wygrywać mecze różnymi argumentami to.jednak Pireus może z najlepszymi walczyć raczej tylko i wyłącznie przez maksymalne zabrudzenie gry i jej spowolnienie(zresztą mają kadrę stworzona do tego). Przy wymianach ciosów zwykle jednak ich brakuje jak ostatnio z Panatą. H2h między tymi ekipami też pokazuje jednak w dużej mierze ten obrót.sprawy a przecież jednak na przestrzeni ostatnich lat te drużyny bardzo się nie zmieniły kadrowo(no może przed tym sezonem więcej roszad w.Pireusie). Praktycznie tylko ostatni mecz w lutym był mocno overowy ale wtedy Fener się nie stawiło na mecz w.defensywie grajac dramat co.sie każdej ekipie może zdarzyć. Olympiakos potrafił zatrzymac przeciez CSKA jakiś czas temu na 69pkt co na pewno bedzie najnizszym wynikiem tejze jak bardzo overowej ekipy. Nie wiele wtedy braklo do wygranej i przez wlasnie takie prowadzenie spotkan powinni szukac swoich zwycięstw z innymi potentatami.Będzie jutro na parkiecie sporo wyjadaczy, cwaniaków i speców od brudzenia gry co dla mnie sprzyja underowi. Lata mijają a w Pireusie ciągle Printezis i Spanoulis na czele.pochodu. Jednak latka lecą i te grę trzeba co raz bardziej zwalniać. Milutinov też pewnie się postawi w defensywie Veselyemu bo jednak rzemiosło defensywne ma. Prestiżowe spotkanie grecko tureckie i walki nie powinno zabraknąć. Jakoś akurat w starciu tych dwóch ekipi nie widzę szaleńczej bieganiny, mega transition offense i łatwych pozycji
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
leon21 205

leon21

Użytkownik
Ze składu Rosjan wypadł ich najlepszy strzelec - Alexey Shved. Myślę, że Real łatwo przejedzie się po gościach, którzy nie narzucają za dużo punktów. Kursy pewnie pospadają do jutra, dlatego łapię już dziś.

Real - Khimiki
Typ : 1 ( -15 )
Kurs : 1.85


Real - Khimiki
Typ : Goście poniżej 75.5
Kurs : 1.88

Kursy z Uni
 
leon21 205

leon21

Użytkownik
A jednak... rzucili under, ale sam Real tez mało. Koniec końców wygrali, aczkolwiek zdziwiony jestem różnicą punktów.
 
pukon 897,2K

pukon

Użytkownik
Zalgiris - Barcelona godz. 19.00
Kevin Pangos poniżej 8,5pkt / 1.85
Spróbuję tutaj ze zdobyczą punktową gracza Barcelony, który dołączył w tym sezonie do Barcy z litewskiej drużyny właśnie. Z jednej strony na pewno będzie chciał się pokazać z jak najlepszej strony przed swoim byłym klubem, ale też jest tam bardzo dobrze znany i tak dobry szkoleniowiec jak Jasikevicius, któremu na pewno wiele zawdzięcza, na pewno będzie potrafił umiejętnie pokierować swoich zawodników do próby zniwelowania jego gry. Jak na razie w Eurolidze ma średnie na poziomie 7,8pkt - skuteczność 44% za dwa i 20% za trzy, przy średnio około 20 minutach na parkiecie. W ostatnim meczu Euroligi, ale też w dwóch ostatnich grach w lidze krajowej, nie był jednak pierwszym wyborem trenera Pesica - teraz tę grę zdecydowanie mocniej kreuje Heurtel, a coraz więcej minut dostaje też Ribas, więc może to jest teraz optymalne zestawienie Barcelony i Pangos nie jest tutaj już tak mocnym ogniwem ekipy, jak w początkowej fazie sezonu. (LVBet)
10pkt⛔ w tym 6pkt w dogrywce...
 
pukon 897,2K

pukon

Użytkownik
Gran Canaria - Maccabi godz. 21.00
2 / 1.71
Jest spora szansa że Maccabi wystąpi dzisiaj w swoim optymalnym zestawieniu (trener Spahija w jednym z przedmeczowych wywiadów podkreślał pełny skład) - Wilbekin po tej krótkiej pauzie powinien prezentować się coraz lepiej, to nie jest zawodnik który będzie zdobywał jedynie kilka punktów na mecz, prawdopodobnie wróci Tarik Black (przed urazem średnio 12,3pkt), który nie zagrał w dwóch ostatnich spotkaniach, do tego zakontraktowali ostatnio Sessionsa, który w debiucie z Realem pokazał, że może być sporym wzmocnieniem - to wszystko może dać nadzieję, że te lepsze wyniki zaczną się coraz częściej pojawiać. Ekipa gospodarzy jest ostatnio w bardzo słabej formie (sześć porażek z rzędu), więc jeżeli Maccabi poważnie myśli w tym sezonie o play off, to w takich spotkaniach muszą zagrać o pełną pulę, a przy tak słabym bilansie (1-5), każda wygrana jest teraz niezmiernie ważna. (LVBet)
84-78⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom