>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Euroliga 2018/2019

Status
Zamknięty.
T 8,9K

trema11

Użytkownik


EUROPA: Euroleague - Play Offy



19:00



Zalgiris Kaunas



Fenerbahce



Typ-1



Kurs-2.65



Buk-Totolotek



Czwarte spotkanie,stan rywalizacji 1-2 dla gości.Gospodarzom przyszło się zmierzyć z jednym z faworytów do wygrania Euroligi,ostatni mecz u  siebie przegrali 57-66 i chcąc myśleć o czymkolwiek muszą ten mecz wygrać a nie będzie to wcale proste zadanie,ja coś czuję że dzisiaj ta rywalizacja się nie skończy i zobaczymy 5 mecz w Turcji.Nie polecam bo będzie  o to bardzo trudno,ale ja lubię takie wyzwania i próbuję trafić w niespodziankę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
pawkuc 150

pawkuc

Użytkownik


Ja w tym meczu chyba over zagram, bo nie chce mi się wierzyć, że znowu mogą rzucać tak cegłą. Linie nie są wystawione kosmicznie, a w jednym meczu w Turcji padł, już wysoki wynik. Liczę, że na Litwie też padnie jeden overowy mecz. 151,5/2,59 w fortunie
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
T 8,9K

trema11

Użytkownik


EUROPA: Euroleague - Play Offy



20:30



Baskonia



CSKA Moskwa



Typ-2, Kurs-1.65



 



21:00



Barcelona



Anadolu Efes



Typ-2, kurs-2.65



Po wczorajszej porażce,dzisiaj spróbuje zagrać w dubelku na takie rostrzygnięcia.Cska  wiadomo główny faworyt do wygrania Euroligi,po ostatnim zwycięstwie liczę że dzisiaj zapewni sobie awans,potencjał ma i powinni to wygrać a nie czekac na 5 mecz u siebie.



Efes w ostatnim meczu zmiażdzył Barce w ich hali,dzisiaj pewnie już tak nie będzie,Larkin już nie powinien rzucać na takiej skuteczności ale w Efesie jest komu punktować i mimo że ewentualny m5 mecz mają u siebie to uważam że dzisiaj załatwią sprawę awansu.
 
pawkuc 150

pawkuc

Użytkownik


Real i Fenerbache mocniejsze, na obecną chwile od CSKA. Tam to jedynie De Colo gra w miarę równo. No i ostatnio Sergio zaczął grać na miarę swoich możliwości. Baskonia już raz pokonała Cska. Myśle że są w stanie powalczyć. Baskonia podwójnie zmotywowana. Przegrają, odpadają, a dwa to że final4 w Vitori. Ciężki mecz, może coś zagram jakis under?



 



drugi mecz, to nie wierze w  druga taka porażkę Barcelony. W tym sezonie to zupełnie inna drużyna. Przewiduje 5 mecz w Turcji. Tutaj tez raczej w stronę uderu, bo jeśli Barcelona pójdzie na wymianę ciosów, to znowu dostaną sromotny wpier..... . Tutaj tez przewiduje under . Barcelona jeśli wygrywa to defensywa. 
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom