>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Checkatrade Trophy 2018/2019

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia, Checkatrade Trophy
Godzina: 20:30
Spotkanie: Bradford City AFC - Oldham Athletic
Typ: 2
Kurs: 2,60
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Na początek tabela tej grupy:

Spotyka się tutaj zespół z League One Bradford City z zespołem z League Two Oldham. Długiej analizy tutaj nie będzie, po prostu niezadowolony trener gospodarzy z tego jaką pozycję ma jego zespół w rozgrywkach ligowych dzisiaj da pograć zmiennikom, oszczędzając najważniejszych graczy na zmagania ligowe. Dzisiaj może w tym spotkaniu zagrać wielu młodzieżowych graczy i myślę, że jest duża szansa na wygranie tego spotkanie przez zespół Oldham, który ma wystąpić w mocnym składzie z podstawowymi graczami na czele. Więcej o tym spotkaniu można poczytać pod poniższym linkiem:
https://www.thetelegraphandargus.co.uk/sport/16969465.bradford-city-teenagers-checkatrade-chance/
✅ 1-4
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
robek13 65,7K

robek13

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia, Checkatrade Trophy
Godzina: 20:30
Spotkanie: Bradford City AFC - Oldham Athletic
Typ: 2
Kurs: 2,60
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Na początek tabela tej grupy:

Spotyka się tutaj zespół z League One Bradford City z zespołem z League Two Oldham. Długiej analizy tutaj nie będzie, po prostu niezadowolony trener gospodarzy z tego jaką pozycję ma jego zespół w rozgrywkach ligowych dzisiaj da pograć zmiennikom, oszczędzając najważniejszych graczy na zmagania ligowe. Dzisiaj może w tym spotkaniu zagrać wielu młodzieżowych graczy i myślę, że jest duża szansa na wygranie tego spotkanie przez zespół Oldham, który ma wystąpić w mocnym składzie z podstawowymi graczami na czele. Więcej o tym spotkaniu można poczytać pod poniższym linkiem:
https://www.thetelegraphandargus.co.uk/sport/16969465.bradford-city-teenagers-checkatrade-chance/
✅ 1-4
 
kreciko10 772

kreciko10

Użytkownik
Anglia EFL Trophy
Godzina 20:00
Walsall - Port Vale 1:2 ⛔
Typ:1
@1.70 fortuna
Obie ekipy mają zapewnione wyjście z grupy. Trener Port Vale dał jasno do zrozumienia, że dzisiejszy mecz go nie obchodzi i skupia się na weekendowej grze z Mansfield. Mecz może wydawać się tylko o pietruszkę ale dzisiejszy zwycięzca zgarnia 10 tyś funtów. Po tych słowach trenera stawiam zdecydowanie na gospodarzy, ze względu na to, że są ligę wyżej a w weekend udało im się awansować do kolejnej rundy Pucharu Anglii. Lepsza jakość, lepsze morale = zwycięstwo! Powodzenia!
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia, FA Trophy
Godzina: 20:45
Spotkanie: Bedford Town - Aldershot Town
Typ: 1
Kurs: 1,30
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Wprawdzie nie jest to spotkanie w Checkatrade Trophy tylko FA Trophy ale nie chce mi się zakładać nowego tematu więc wrzucam to tutaj. Są to rozgrywki o puchar w niższych ligach angielskich. W pierwszym spotkaniu na boisku Aldershot padł wynik 3-3 i teraz pora na powtórkę na boisku Bedford. Gospodarze grają na niższym szczeblu ligowym niż ich rywal ale są tutaj zdecydowanym faworytem dlaczego ? Mianowicie goście mają poważne problemy kadrowe w zespole i dzisiaj na plac boju wyślą zawodników akademickich. Moim zdaniem jest to świetny typ na podwyższenie sobie AKO. Jak ktoś szuka typu żeby podwyższyć sobie końcowy kurs to myślę, że ten mecz jest idealny. Aldershot nie chcą narażać kolejnych piłkarzy na kontuzje dzisiaj zagra zespołem akademickim i stąd zdecydowanym faworytem w tym spotkaniu jest Bedford. Więcej o tej sytuacji można poczytać pod poniższym linkiem:
https://www.bbc.com/sport/football/46595230
✅ 7-0
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom