>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ruletka nr 1

T 0

tomek37

Użytkownik
Wygrywam w Ruletkę, ale na darmowych, co chwilę dochodzę do 100.000 zł z 20.000.
Mam skreeny, gdzie mam nawet 350 000 zł...... ale nie mogę ich pokazać, bo muszę napisać 10 postów, kto zainteresowany zapraszam do dyskusji.
 
apil64 10,7K

apil64

Użytkownik
Jest wiele metod gry w ruletkę które zwiększają szansę wygranej. Nie chodzi mi o system który zawsze wygrywa (taki nie istnieje) ale o sposob gry. Można to porównać do zakładów bukmacherskich. Tam również nie da się przewidzieć wszystkie wyniki ale odpowiednio zarządzając kapitałem , trzymając się ustalonej strategii można zwiększyć szanse na wygraną w długim terminie.
 
T 0

tomek37

Użytkownik
Potrafię wygrać 50 a nawet 100 razy z rzędu.... na liczbach gram, jestem samoukiem, od 10 lat gram na darmowych by rozwiązać system. Zrozumiałem, że to jest program, ktoś(człowiek) go stworzył i postanowiłem to rozwiązać, i na darmowych już mi wychodzi..... nie z małymi problemami, to podstępna gra, ale chyba się da, pomalutku będę sprawdzał na prawdziwych pieniądzach.
 
apil64 10,7K

apil64

Użytkownik
Jaką masz powtarzalność tych serii wygranych ? Ile liczb obstawiasz podczas jednego spinu ? Podaj więcej szczegółów.
 
kamyk76 2

kamyk76

Użytkownik
Matematyka, matematyka i jeszcze raz matematyka.. dlugofalowo w ruletce ZAWSZE BEDZIE MINUS.
Tez kiedys gralem systemami i innymi kombinacjami ale.. matematyki nie oszukasz.
Szkoda czasu i pieniedzy.
 
Do góry Bottom