>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Typy Dnia - 5.11.2018 (poniedziałek)

Status
Zamknięty.
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tutaj podajemy typy
na poniedziałek - 5. Listopada
Typy podajemy według wzoru:
Dyscyplina: Piłka Nożna - Australia, A-League
Godzina: 22:00
Spotkanie: Adelaide - Sydney
Typ: over 2.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: Nazwa bukmachera
Analiza:
Prosimy kopiować powyższy schemat podawania typów i bezwzględnie się do niego stosować. Po pierwsze, ułatwi to sprawę zarówno uczestnikom konkursu (w podawaniu typów), jak i prowadzącym (w ich rozliczaniu). Po drugie, dzięki temu konkurs będzie bardziej przejrzysty. Każdy typ nie podany według tego wzoru nie będzie sprawdzany i rozliczany, a user otrzymuje automatycznie
100

Jeżeli nie widzisz nazw bukmacherów, to pamiętaj o wyłączeniu blokowania forum.bukmacherskie.com w Adblocku lub innym tego typu programie.

Prosimy o pisanie normalnych analiz (brak pogrubienia, kursyw, podkreśleń, kolorów, dziwnych czcionek czy rozciągania). Takie posty będą karane żółtymi kartkami. Oczywiście możecie zaznaczyć tymi sposobami najważniejsze informacje, ale nie całą analizę.
Mile widziany będzie bezpośredni link do wyniku danego meczu (zwłaszcza w przypadku mniej popularnych dyscyplin) np. z oddsportal.com albo flashscore.pl. Przyśpieszy to rozliczenie typu.
Jeśli nie przeczytałeś jeszcze regulaminu, zrób to jak najszybciej Fortuna
- forBet
- Totolotek
- Lvbet
- Milenium
- Betrally
- ETOTO
W tym temacie obowiązuje całkowity zakaz komentowania! Uporczywe niestosowanie się do tego punktu Regulaminu będzie skutkowało blokadą konta użytkownika.
Przed zatwierdzeniem posta z analizą, zawsze sprawdź przez Podgląd posta czy wszystko w porządku, żeby uniknąć pomyłek.
W przypadku przeniesienia Twojej analizy do działu &quot;kiepskie analizy&quot; nie możesz już podać nowego typu.

Jeżeli podczas podawania typu popełniłeś błąd i chcesz go poprawić zgłoś to w ODPOWIEDNIM TEMACIE -&gt;&gt;&gt; KLIK podając LINK do swojego posta. Możesz to uczynić do chwili zamknięcia tematu.
Zachęcamy także do pisania analiz w działach tematycznych.
W przypadku plagiatu zostajesz wykluczony z konkursu, ukarany czerwoną kartką oraz okresowym banem. Bawimy się Fair Play!
Podany typ musi być określony precyzyjnie i jednoznacznie, w sposób nie pozostawiający żadnego pola do domysłów czy interpretacji. (W polu &quot;Typ:&quot; zaleca się podawanie słownych nazw zespołów, zawodników itp zamiast &quot;1&quot; czy &quot;2&quot;. W ten sposób dużo trudniej o pomyłkę, a przy okazji wszystko wygląda dużo przejrzyściej).
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Dyscyplina: Hokej - NHL
Spotkanie: Ottawa Senators - Tampa Bay Lightning
Godzina: 1:00
Typ: Tampa -1,5
Kurs: 2,25
Bukmacher: fortuna
Ostatnie dni nie przynoszą korzyści jeśli chodzi o NHL, ale nie ma co się zniechęcac bo do Ottawy przyjeżdżają Bolts. Zespół z Florydy zajmuje pierwsze miejsce w tabeli. Dobrze rozpoczęli serię wyjazdową ogrywając dzień wcześniej Kanadyjczyków z Montrealu. Coraz lepiej w bramce sprawuje się młody goalie Vsilevsky. Wszystkie formację radzą sobie znakomicie. Obrona należy do najlepszych w konferencji wschodniej. Jednym z większych osłabień może być brak Hedmana, który jest ważnym ogniwem drużyny. Z drugiej strony mamy ekipę Senatorów która również gra &quot;back to back&quot; ale z tą różnicą, że dostali wczoraj niezłe lanie od Sabres (2-9). Latem odeszło kilku ważnych graczy m. in. Erik Karlsson - gwiazda zespołu - i gra drużyny mimo niezłego początku sezonu nie wygląda najlepiej. Jedna wygrana w ostatnich sześciu meczach nie robi wrażenia. Zaryzykował bym większy handicap, ale wydaje mi sie że trener wyciagnie wnioski po srogim łomocie z Buffalo i nie dadza sobie wbić już takiej liczby bramek. Kurs na -1,5 jest zadowalający jak na zakład w strone Lightning wiec nie ma co szaleć. Powodzenia!
⛔100
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Spain
Godzina: 21:00
Spotkanie: Espanyol-Bilbao
Typ: x
Kurs: 3.40
Bukmacher: fortuna
Analiza: Spotkanie , które zakończy nam 11 kolejkę Hiszpańskiej ekstraklasy piłkarskiej . Espanyol który niespodziewanie zajmuje 5 pozycję w lidze z dorobkiem 18 punktów podejmował będzie ekipę Athletiku Bilbao, zajmującego dopiero 16 miejsce w lidze . Na pewno jest niespodzianką pozycja obu zespołów Espanyolu na plus jednak gości zdecydowanie na minus, na chwile obecną walczą oni o utrzymanie. Jednak na wyjazdach nie przegrali jeszcze spotkania 4 razy grali 4 razy zanotowali remis , gospodarze natomiast w 4 spotkaniach na swoim stadionie 4 razy wygrywali , myślę że Bilbao pomimo tego że tych punktów nie zdobywa jest wymagającym rywalem i tutaj łatwo punktów nie odda, pomimo braku zwycięstwa w poprzednich 8 ligowych spotkaniach . Espanyol zaliczył ostatnio wpadkę w pucharze, ale wiadomo że liczy się dla nich liga i an chwile obecna ich gra wygląda bardzo obiecująco. Teraz troche o nieobecnościach , których wiele nie ma bowiem u gospodarzy nie zobaczymy najprawdopodobniej tylko Pereza , bowiem może nie zagrać jeszcze Naldo , natomiast u gości pod znakiem zapytania stoi występ Lekue oraz Benat. Mam kilka typów na to spotkanie BTS @ 1.90, Przedział bramek 2-3 @ 1.95 , oraz remis po kursie 3.40. Ten ostatni wydaje mi się bardzo prawdopodobny pomimo tego iż większość postawiła by tutaj na drużynę z Barcelony.
⛔100
 
wlodar1221 13,3K

wlodar1221

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Spotkanie: Brooklyn - Sixers96
Godzina: 00:00
Typ: Away team and Over (Handicap home team 4,5 and total point 223,5 Incuding Time)
Kurs: 3,80
Bukmacher: unibet
Opis:
Dobra jednak wracam szybko. Moja reakcja na kursy tego spotkania była mniej więcej taka:
yyyyyyyyyyy... aha
Dlaczego? Nie ma się co oszukiwać różnica klas jest potężna. Tankujący zespół kontra jeden z faworytów na TOP4 całej ligi. Powiem tak... kompletnie nie rozumiem kursu 1,5 na gości... zero absencji, 6-4 bilans (słabo, ale nadal na +). Goście mają bilans 3-6. Dobra może i Sixers mają bilans 0-4 na wyjeździe, ale rywale nie licząc Detroit to sama czołówka: Boston, Bucks, Toronto. Brooklyn u siebie wysoko nie przegrywa, ale handicap 5 pkt na gości dziś biorę. Sixers w końcu wygrają na wyjeździe, ja myślę, że nastąpi to już dzisiejszej nocy. Ostatnie 5 meczów to bilans 4-1 i 1-4 (zgadnijcie kto notuje te bilanse wiedząc, że Brooklyn ma 3 zwycięstwa xD) Obie drużyny lubią grać szybko więc linia też fajna, bo pewnie zakręci się koło 230 punktów wynik. No ja nie widzę szans by ten kurs fajny nie wszedł.... ale pamiętajcie, że to sport i czasem, ma się tercje, gdzie rzuca 15 punktów do 40 rywala i już nie ma szans na powrót do meczu. Szeroki skład Sixers raczej na to nie pozwoli, ale jednak to NBA ???? Dziś ten kursik biorę z pocałowaniem ręki, a czy będę liczyć pieniążki zależy już od celności graczy. Uważam, że nie ma żadnego sprzeciw, są same zalety tego meczu. Sixers się budzą i dziś wygrają według mnie na 100%. Good Luck
⛔100
 
kuczko1997 314

kuczko1997

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Spotkanie: Brooklyn - Sixers96
Godzina: 00:00
Typ: over 228
Kurs: 2.40
Bukmacher: unibet
Opis:Witam wszystkich bardzo serdecznie.Pod lupe wybrałem spotkanie Brooklynu z Philadeplhią.Mój bet na to spotkanie to over 228 koszy po kursie 2.40 w Unibecie.Obie ekipy lubia ofensywną koszykówke i wydaje mi sie ze linia jest jak najbardziej do pokrycia.Gospodarze to jedna z najsłabszych ekip w lidze i licze ze ostatnio słabo spisująca sie ekipa Philadelphi na wyjazdach rzuci coś koło 130 koszy bo jest to jak najbardziej mozliwe z ich stylem gry.Gospodarze na własnym parkiecie notują bardzo często overy i nie wiem skąd taki wysoki kurs na to wydarznie.Pomiedzy obiema ekipami w bezpośrednich starciach zawsze padają overy punktowy i licze ze dzisiejszej nocy mnie znowu nie zawiodą.Tak jak wspominałem linia jak najbardziej do pokrycia bo obecna gra gospodarzy nie zadawala.Powodzenia!
⛔100
 
K 26,1K

katherinna

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Szwecja, 2 liga
Godzina: 19:00
Spotkanie: GAIS Goteborg- Osters
Typ: Suma goli drużyny: Osters więcej niż 1,5
Kurs: 2,60
Bukmacher: ETOTO
Analiza:
Sytuacja w 2 lidze szweckiej przed ostatnią kolejką jeśli chodzi o góre tabeli właściwie jest już jasna, troche inaczej ma się sprawa na samym dole tabeli gdzie znajduje się GAIS. Drużyna z Goteborgu ma jeszcze szansce na pozostanie w lidze. Na pewno podejdą do tego meczu bardzo zmobilizowani ale również u piłkarzy nie zabraknie sporego stresu wywołanego widmem ewentualnego spadku do niższej ligi. Drużyna GAIS ma przed sobią właściwie jeszcze 2 spotkania ale nie mogą sobie odpuścić żadnego. Obawiam się w tej sytuacji, że mogą nie wytrzymać presji i mimo skupienia stracić kilka bramek. Zespół Osters jest idealnym kandydatem do wykorzystania braków gospodarzy. Osters jest aktualnie w bardzo dobrej formie i mają bezpieczne 8 miejsce w tabeli dlatego powinni podejść do tego starcia bardziej wyluzowani niż swoi rywale. Drużyna z Vaxjo jeśli chodzi o zwycięstwa, radzi sobie w kratkę ale jedno można o nich powiedzieć: zdobywają bardzo dużo bramek. W większości spotkań zdobywają przynajmniej 2 bramki, nawet przy rezultatach remisowych czy w meczach w których ponieśli porażkę. Myślę, że w tym meczu zobaczymy sporo bramek z obu stron. Zespół Osteres z pewnością nie ułatwi tego spotkania swoim rywalom.
⛔100
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
ferguson2 652,1K

ferguson2

Typer
Dyscyplina: Futbol amerykański
Spotkanie: New England Patriots - Green Bay Packers
Godzina: 02:20
Typ: New England Patriots wygrają wraz z dogrywką
Kurs: 1.48
Bukmacher: fortuna
Analiza: Patriots to bezapelacyjnie top ligi. Notują bardzo dobry bilans. Dysponują mocnym składem i mimo, że w zespole znalazło się kilka absencji, myślę, że powinni poradzić sobie z Green Bay. Gospodarze kontynuują serie pięciu zwycięstw z rzędu. Poprzednio rozegrali dwa wyjazdowe spotkania, a jeszcze przed tymi spotkaniami zanotowali trzy wygrane z rzędu. W obozie rywala, Green Bay nie potrafi wygrać na wyjeździe od dłuższego czasu. Dodatkowo mecz z takim rywalem jak Patriots z pewnością sprawi im duże problemy. Tom Brady i spółka mając dużo wiecej argumentów niż Packers, powinni odnieść kolejne zwycięstwo na swoim terenie.
✅48
 
lipton_ 192

lipton_

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 03:30

Spotkanie: Los Angeles Lakers - Toronto Raptors
Typ: L. James over 27,5

Kurs: 1.80
Bukmacher: forbet
Analiza: Dzisiaj w nocy szykuje nam się na prawdę ciekawy meczyk. Toronto z bilansem 8-1 jedzie do Los Angeles gdzie podejmią miejscowych Lakersów (4-5). Gospodarze liczyli chyba na trochę lepszy start tego sezonu, po przyjsciu LeBrona wielu twierdziło, że powalczą nawet w playoffach, a tu 10 miejsce na zachodzie po 9 kolejkach - szału nie ma. Mimo wszystko nie ma co się łudzić, James jest można powiedzieć gwarancją wprowadzenia drużyny do ósemki.
Dziś jednak łatwo o zwycięstwo nie będzie, Toronto jest w gazie, Leonard prawdopodobnie zagra co gwarantuje punkty ze strony Raptorsów. Nie kierowałbym się tutaj statystykami, a sam wynik wytypować będzie trudno, duży wpływ będzie miała dyspozycja dwóch wcześniej wspomnianych gentlemanów, z których tylko jeden wyjdzie górą.
Myślę, że mecz na pewno nie będzie nudny, Lakers rzucają średnio 120pkt na mecz i prawie tyle samo tracą, spodziewam się że dziś znowu będzie wymiana ciosów - a jak wymiana to punktujący LeBron.
Fajny kurs, linia nie za wysoka, myślę, że warto próbować.
⛔100
 
M 1,5K

marcingal

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka
Godzina: 2:00
Spotkanie: Phoenix Suns vs Memphis Grizzlies
Typ: Suns under 103,5 pkt
Kurs: 1,9
Bukmacher: Totolotek
Analiza: W Phoenix dojdzie do starcia słońc z niedźwiedziami. Suns są tradycyjnie już jedną z najsłabszych drużyn w lidze. Mają bilans 1-7 rzucają mało punktów i słabo bronią. Grizzlies za to doskonałe stosują taktykę grit &amp; grind, która polega na jak najwolniejszym tempie gry. Jak widać póki co przynosi to efekt bo Memphis legitymuje się bilansem 5-2. Mecze miśków ze względu na ich styl gry są underowe. To oni starają się wciągnąć rywala w to swoje bagienko, aby było mniej bieganej koszykówki i dużo ataku pozcyjnego. W tym sezonie udawało im się to już z dużo lepszymi ekipami. Na rozkładzie mają m.in dwukrotnie Utah Jazz. Phoenix nie ma potencjału ludzkiego aby walczyć z wiele lepszymi zespołami. Jedyną osobą, która zbliża się poziomem do czołówki jest Devin Booker. Kiedy on się zapali to słońca mogą wygrywać z drużynami ze środka tabeli. Memphis jest groźnym zespołem kiedy ich doświadczeni liderzy są w formie. Mowa tu oczywiście o duecie Conley Gasol. Moim zdaniem dziś Grizzlies zdominują wydarzenia na parkiecie i nie pozwolą młodemu zespołowi z Phoenix na przekroczenie tej linii.
✅90
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
N 583

nikoosg123

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - NBA
Godzina: 03:30

Spotkanie: Los Angeles Lakers - Toronto Raptors
Typ: L. James double-double - TAK

Kurs: 1.68
Bukmacher: Unibet
Długo myślałem co tu ugryźć, i mamy już info ze Kahwi dziś nie zagra. Dlatego kieruje typ w stronę LBJ, odpada jego plaster wiec powinno być mu lżej. To ze nie zagra Leonard absolutnie nie skreśla szans Raps w tym meczu, zwycięzcy nie odważę się typować myśle ze to będzie to wyrównane spotkanie. LBJ nie grał jak na niego wielu minut ostatniej nocy i myśle ze starczy mu dzis powera bo pewnie pogra 38/40 min. A jeslji Lakers maja to spotkanie wygrać to dyrygent może być tylko jeden. A LeBron lubi pokarać Raps co pokazywał często w PO ostatnimi czasy, dobrze mu się gra przeciwko nim i licze ze dziś będzie podobnie. LBJ jest najlepiej punktującym, zbierającym, i asystującym w LAL i ciężko powiedzieć czy do pkt dołoży dziś 10 Ast czy 10 rebs bo stać go nawet na TRiple- Double.
⛔100
 
mirak 867

mirak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Zagłębie S- Jagiellonia B
Typ: obie drużyny strzelą gola w tej samej połowie
Kurs: 2,10
Bukmacher: fortuna
Witam, najpierw o typach weekendowych, Wisła znowu zawiodła, Ruch miał wygrać z handi ale wygrał tylko 2;1, myśle że kto zagrał ze mną Rucha tak jak pisałem to trochę na tym zarobił.
Dzisiaj gram BTTS w jednej z połówek meczu.Zagłębie ostatnio zawsze strzela u siebie gole, Jaga na wyjazdach też, oczywiście różnie to może być ale wydaje mi się że ten typ jest realny że obie strzelą w tej samej połowie. Sosnowiec na ostatnim miejscu w tabeli, Jaga walczy o podium, osobiście myślę że Jaga tego meczu nie wygra i skłaniam się tutaj do typy 1X, jednak jak wiadomo to piłkarze z Białegostoku są faworytami spotkania. Zagłębie wygrywając zepchną Górnika na ostatnią pozycję w tabeli. Oprócz typu który podałem zagram jeszcze rzuty rożne, spróbuję te 1X i Sosnowiec gol do 72 minuty albo nawet 1,5 gola dla Zagłębia.....powodzenia
✅110
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
M 991

mily1993p

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna Anglia Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Huddersfield Town - Fulham
Typ: Fulham + 3,5 rzutów rożnych
Kurs: 1.67

Bukmacher: Unibet
Analiza:
Dziś pod lupę biorę mecz dwóch ostatnich drużyn Premier League. I oczywiście się skupiam się na rzutach rożnych ale tym razem przyglądam się drużynie Gości. Forma bardzo słaba i jak na razie nie zapowiada się na lepszą grę ( 1 wygrana 2 remisy 7 przegranych ) Na ostatnie 5 meczy ligowych Fulham wykonywał średnio 4,4 rzutów rożnych, dodatkowo na 10 spotkań tego sezonu Fulham przekroczył moja proponowaną linę w 6 spotkaniach. Dla mnie Fulham jest lepszą drużyną i będzie dziś próbował wygrać bo zdobywając 3 pkt ucieka ze strefy spadkowej. Narzuci swoje tempo gry zacznie atakować a co za tym idzie będzie miał więcej szans na rzuty rożne.
Powodzenia !
✅67
 
kamasutra10 570,4K

kamasutra10

Typer
Dyscyplina : Piłka Nożna - Niemcy / 2 Bundesliga
Godzina : 20:30
Spotkanie : Hamburger - FC Koln
Typ: Hamburger
Kurs: 2.67
Bukmacher : Fortuna
Analiza:

Bardzo ciekawe spotkanie na zapleczu Bundesligi. Dwaj ubiegłoroczni ligowcy , zespoły z tradycjami walczące o powrót do najwyższej klasy rozgrywkowej. Póki co obie ekipy idą łeb w łeb i są głównymi kandydatami do awansu. Obie drużyny z 21 pkt. na pozycji 2 ( Koln ) i 3 ( HSV) grają identycznie z bilansem 6-3-2 nieco bardziej skuteczni jedynie są goście którzy zdążyli zaaplikować rywalom już 24 bramki. Co ciekawsze oba zespoły mają identyczny bilans meczy w domu 2-2-2 jak i na wyjeździe 4-1-0. Można więc wywnioskować że w tej konfrontacji lekką przewagę powinni mieć goście którzy w delegacji czują się wyśmienicie , Hamburg natomiast jak do tej pory atut własnego boiska nie potrafi przełożyć na zdecydowaną zdobycz punktową.

Ja jednak nie idę tym tropem lecz bardziej formą i wynikami z ostatnich 2-3 spotkań , a te są po stronie gospodarzy. Koln w ostatnich dwóch ligowych spotkaniach zremisowało 1:1 z drużynami Heidenheim i Kiel , identyczny wynik uzyskało także w DFB Pokal przeciw Schalke przegrywając ostatecznie w karnych. Gospodarze natomiast w 5 -ciu ostatnich meczach są niepokonani zarówno w pucharze jak i lidze z bilansem 3-2-0 w tych starciach. Jak widać to bardzo kluczowe i przede wszystkim prestiżowe spotkanie dla obu drużyn , tak więc możemy być pewni że nogi dzisiaj nikt nie odstawi. Czy przełoży sie to na atrakcyjne spotkanie z golami , czy tez na typowy mecz walki w którym nikt nie będzie chciał stracić gola tego nie wiem , jednak patrząc na rangę tego pojedynku stawiam na gospodarzy sprawiających ostatnio ciut lepsze wrażenie.
✅167
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
A 15,7K

aneta96

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna - Szwecja
Godzina : 19:00
Spotkanie : Elfsborg-Brommapojkarna
Typ: Wiecej niż 11 rzutów rożnych
Kurs: 2,20
Bukmacher : etoto
Analiza : Prawie 40 % meczy Elfsborgu oraz prawie 60% meczy Brommapojkarna w tym sezonie kończyło się pokrywając ten wysoki over. Jest to bardzo dobry wynik i liczę, że dziś także będzie to overowy mecz jeśli chodzi o rzuty rożne
W bezpośrednim meczu między tymi drużynami w tym sezonie padło 12 rogów.
Kurs bardzo przyzwoity.
Powodzonka
⛔100
 
crabro 411

crabro

Użytkownik
Dyscyplina : pilka nozna - Anglia /Premier League
Godzina : 21:00
Spotkanie : Huddersfield - Fulham
Typ : Huddersfield
Kurs : 2,25
Bukmacher : totolotek
Analiza :
Ostatnie spotkanie 11 kolejki pomiedzy dwoma zamykajacymi tabele zespolami.Huddersfield z zaledwie 3 punkty ( 0-3-7 bramki 4:21 ).U siebie nie odniosl jeszcze zwyciestwa ani nie zdobyl bramki ( 0-1-4 bramki 0:7 ).Poniosl trzy porazki z rzedu ostatnia to 1:0 z Liverpool ( 20.10.2018 ).Zespol typowany przez bukmacherow na spadkowicza z ligi.Natomiast Fulham ma 5 punktow ( 1-2-7 bramki 11:28 ).W spotkaniach wyjazdowych trzy porazki z rzedu ostatnia to 4:2 z Cardiff ( 20.10.2018 ),poza tym wyjazdowa porazka w EFL Cup 2:0 z Manchester City ( 1.11.2018 ).Bedzie wiec moim zdaniem mecz walki bo obu druzynom sa potrzebne punkty w walce o utrzymanie sie w Premier League. Roznica miedzy ostatnim Huddersfield a 17 Newcastle to 3 punkty.Licze dzis na obudzenie sie druzyny gospodarzy i odniesienie 1 zwyciestwa na wlasnym obiekcie.Zespoly spotkaly sie dotychczas 10 razy
3 razy remis i 7 wygranych Fullham.Ostatni mecz odbyl sie na obiekcie Huddersfield gdzie Fullham wygral spotkanie 4:1 ( 22.04.2017 ).
Zycze powodzenia i serdecznie pozdrawiam.
✅125
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Dyscyplina: e-sport (CS: GO)
Godzina: 17:00
Spotkanie: Virtus Pro - Valiance
Typ: Valiance
Kurs: 2.16
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Jest to mecz BO1 na mapie inferno w lidze ESEA. Nie ukrywam, że kurs bardzo skusił mnie do zagrania tego typu. W drużynie VP pewnie panuje entuzjazm po wczorajszej wygranej z AGO 2:0. Obiektywnie patrząc AGO trochę sobie pokomplikowali sprawę wyborem map. Gdy VP nie wyrzucili overpassa, to ekipa Furlana wybrała go jako swój pick. Myślę, że to nie był najlepszy wybór z ich strony, ale wiadomo że to już stwierdzenie po fakcie.
Do rzeczy - faktem jest, że inferno jest jedną z najsłabszych map Virtus Pro. Druga sprawa jest taka, że do Valiance przyszło 3 nowych graczy, mianowie - nexa i EspriranTo z Imperial oraz ottoNd z HAVU. Są to bardzo utalentowani gracze. Na papierze ekipa Letn1iego wygląda lepiej. Próbkę swoich możliwości pokazali już w meczu z Pact wyrywając 16:0 oraz z Chaos 16:14.
Na pewno milo będzie popatrzeć na snajperski pojedynek snatchiego i Ottona, gdyż oboje są w świetnej formie. Myślę, że nowi gracze Valiance poprowadzą ich dzisiaj do zwyciestwa w tym meczu.
⛔100
 
mendeeljev93 762

mendeeljev93

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA
Godzina: 13;45
Spotkanie: Šrámková R. - Korpatsch T.
Typ: ilość setów w meczu? 3

Kurs: 2.39
Bukmacher: fortuna

Analiza:
Obie zawodniczki spotkały się w tym sezonie już dwa razy i te dwa pojedynki zakończyły się wynikami 2-1 dla zawodniczki z Niemiec. Korpatsch jest kompletnie bez formy szukała formy w dwóch turniejach ITF, ale to jej też nie pomogło zbytnio. Dzisiaj zagra w Limoges (Francja) z zawodniczką która jej ewidentnie leży. Obie zawodniczki bez formy zapowiada się dosyć wyrównane spotkanie.
✅139
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
mefiuu 7,8K

mefiuu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Huddersfield - Fulham
Typ: Fulham lub remis
Kurs: 1,64
Buk: Unibet
Analiza:
Dziś wbrew pozorom to może być bardzo ciekawy mecz dla neutralnego kibica i miłośnika Premier League. Oba zespoły potrzebują punktów za wszelką cenę. Podejrzewam że zarówno Slavisa Jokanovic jak i David Wagner zagrają dzisiaj odważnie, bez kompleksów o pełną pulę. W ostatnich tygodniach to zdecydowanie dwa najsłabsze zespoły ligi i dzisiaj jest okazja na przełamanie i odwrócenie złej passy. O ile w Huddersfield głównym prolemem jest po prostu potencjał personalny, bo umówmy się to zespół na środek tabeli Championship a nie na PL, tak w Fulham problem leży gdzieś indziej. Zespół od początku sezonu grał nieźle, stwarzał sobie sytuacje, strzelał sporo bramek i w pewnym momencie się wszystko zacięło, głównie zacięli się Alexandar Mitrovic i Andre Schurrle, którzy mieli być tymi największymi gwiazdami zespołu i ciągnąć ten zespół w ofensywie. Potencjał Fulham ma moim zdaniem na środek tabeli a nie na walkę o utrzymanie i pokładam nadzieję w dzisiejszym spotkaniu, że uda się na tle tak słabego rywala odbudować dobrą grę z początku rozgrywek i w końcu wygrzebać się ze strefy spadkowej. Powodzenia!
⛔100
 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Holandia
Godzina: 20:00
Spotkanie: Jong PSV Eindhoven vs Den Bosch
Typ: over 3.5 gola
Kurs: 2.40
Bukmacher: ETOTO
Analiza: Rezerwy PSV podejmą u siebie będący w niezłej formie zespół Den Bosch.
W tym spotkaniu trudno wskazać faworyta - szanse rozkładają się po równo, chociaż Jong PSV jest bardzo dobre u siebie - ostatni raz przegrali w styczniu 2018 z Helmond (1-2).
Dużym atutem gości jest oczywiście formacja ofensywna, która z reguły notuje overowe rezultaty, na minus defensywa, która jest dziurawa o czym świadczy sam bilans bramkowy 21-22 po 12 kolejkach.
Typ na którym się skupiam to over 3.5 gola - w ostatnich rywalizacjach między tymi drużynami na boisku PSV 3-krotnie były wyniki powyżej 3.5 gola (5-4, 5-1, 1-4) + 2 wyniki na poziomie over 2.5 gola (2x 2-1).
Taki stan rzeczy wynika z tego, że młodzi piłkarze z Eindhoven nie mogą awansować do Eredivisie, bo gra tam pierwszy zespół, więc ich mecze są zawsze bardzo otwarte z nastawieniem ultra ofensywnym.
Bezpieczniejszą opcją wydaje się over 2.5 gola po kursie 1.50 - 1.55, ale ja liczę na gola więcej.
Przewidywany wynik 2-2
⛔100
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - VTB Promo
Godzina: 14:30
Spotkanie: Astana - Chimki
Typ: Astana
Kurs: 4.90
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Chimki sa w tym meczu ogromnym faworytem ,ale po takim kursie, gdzie Astana jeszcze w marcu wygrywała z tym rywalem. Składy się dosyć zmieniły, ale Astana nadal pokazuje że jest w bardzo ciekawej formie. W swojej lidze wygrywają z wszystkimi poniewaz poziom w niej za wysoki takze nie jest. Jesli chodzi o Puchar Promo tutaj mają jaknajbardziej z kim pograć. Odnoszą ostatnio całkiem ciekawe wyniki wygrana m.in: Stelmet Zielona Góra dość pewnie, Tsmoki Minsk, Zenitem Petersburg wiec kursy mimo bez watpienia ze faworytem sa Chmiki ale czy az takim? Według mnie nie i ja tutaj próbuje iść w niespodzianke po wysokim kursie. Pozdrawiam trzymajcie się.
⛔100
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom