>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

3. kolejka fazy grupowej Ligi Europy [25.10.2018] - czwartek

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
3. kolejka

Fortuna

Do spotkań trzeciej kolejki nie całe trzy tygodnie, ale już dziś może macie jakieś swoje propozycje. Powoli wchodzimy w decydującą fazę i dla niektórych zespołów trzecia kolejka może być ostatnią deską ratunku.
Zapraszam zatem do podawania typów popartych analiza.​
 
M 991

mily1993p

Użytkownik
Wczoraj nie poszło zobaczymy jak będzie dzisiaj chodź Liga Europy mi tak nie leży jak LM. Dziś mniej pisania bo mało czasu. 4 mecze pod lupę oczywiście skupiam się na rożnych.
AC Milan - Real Betis. Gospodarze raczej nie oddadzą pkt u siebie. Ale co do rożnych Gospodarze na 5 spotkań mają średnią 7,6 a Goście 5,2 więc już same liczby przekraczają line 9.5. Liczę na to, że Milan wrzuci 7-8 rożnych a Betis dorzuci ze 3 i jestem spokojny.
Anderlecht - Fenerbahçe. Gospodarze jeżeli chcą dalej myśleć o czymkolwiek w LE to muszą zacząć wygrywać, kiedy jak nie u siebie ? Rożne, Gospodarze na 5 spotkań średnio wykonują 7,6 a Goście 5,2. Więc Anderlech będzie chciał wygrać więc atakować będzie musiał liczę na ugrania 7-8 rożnych Goście dorzucają 4-5 bo raczej też będą chcieli walczyć o komplet pkt .
FC Kopenhaga - Slavia Praga. Grupa ciekawa, patrząc po wynikach można powiedzieć, że wyrównana. Gospodarze średnio rzutów rożnych wykonują 6,6 a Goście 8,4 liczę na dużo walki i dużo rożnych, zobaczmy ????
Beşiktaş A.Ş. - KRC Genk. Ciekawa grupa 4 zespoły każdy po 3pkt. Ale skupiamy się na rzutach rożnych Gospodarze średnio 5,2 a Goście średnio 8,6 więc taka trochę maszynka do rożnych. Mimo, że według dużej ilości osób Gospodarze są faworytem ja uważam, że to Genk będzie grał pierwsze skrzypce. Goście zdołają wykonać 6-8 rożnych a Gospodarze dorzucą max 4 i wszystko w porządku ????
Moje propozycje:
AC Milan - Real Betis
Typ: + 9,5 rzutów rożnych
Kurs: 1.79
Anderlecht - Fenerbahçe
Typ: + 9,5 rzutów rożnych
Kurs: 1.81
FC Kopenhaga - Slavia Praga
Typ: + 9,5 rzutów rożnych
Kurs: 1.73
Beşiktaş A.Ş. - KRC Genk
Typ: + 9,5 rzutów rożnych
Kurs: 1.68
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Trnava-Zagreb
Wynik 1:2
Typ 2 kurs 1.7✅
Typ bts kurs ok 2✅
Typ 2/BTS kurs 3.6✅
Buk 365
Witam,
Mamy dzis pod wieczor bardzo fajny mecz ,gdzie zagraja jak dotad niespodzianka z Trnavy i bardzo silny zespol z Zagrzebia,ktory jak dla mnie powinien wystepowac w LM i sami sobie sa winni spadku do LE ale nie placza z tego powodu i ida walcem po tych ekipach w grupie.
Dzis gdyby nie brak 2 podstawowych srodkowych obroncow( Catherine z St.Etienne czerwo z ostatniego meczu, Daliver z Lecha ma zlamane żebro) to ograliby do zera.
Nenad Bjelica twierdzi w wywiadach ,ze to duza strata ale maja w obwodzie Leovaca,ktory tez od poczatku wrzesnia narzekal na kontuzje i nie gral i Majera ale nie wiem jak to zagra...Boczni obroncy beda przesunieci do srodka.
Trnava potrafi u siebie strzrelac.Zagreb takze ma mega mocny napad.
Dinamo ma duzy komfort w grupie bo maja 6pkt .Trnava wygrala z nieszczesnymi fiolkami i maja 3pkt.Pojda na zywiol po jakies punkty,Zagreb potrafi karac jak malo kto.widze obie strzela i wygra Lepszy czyli Dinamo i umocni sie na czele tabeli.Sytuacje w lidze maja wysmienita ,bo maja 1 miejsce.
Pozdrawiam
 
leon21 205

leon21

Użytkownik
Dudelange - Olympiakos

Dudelange moim zdaniem prześlizgnął się przez eliminacje na farcie lub tez na słabości innych drużyn. Nie oszukujmy się ;)
Dziś grają mecz z Olympiakosem, co prawda na innym stadionie lecz nadal są &quot;gospodarzami&quot;.
Spójrzmy w tabelę grupy F. Dudelange trafiło na tak na prawdę grupę śmierci, aczkolwiek każdy przeciwnik dla nich na tym etapie jest wymagający. Olympiakos jeśli chce pozostać w grze takie spotkanie jak dzisiaj musi wygrywać. Jak nie z nimi to z kim ? Z Milanem ? Z Betisem ?
Milan prowadzi z 6 punktami na koncie
Betis jest drugi i zgromadził 4 oczka
Olympiakos po remisie zajmuje trzecie miejsce.
Uważam, że dzisiaj Olympiakos odbije się od dna, bo tak na prawdę porażka lub remis w dzisiejszym meczu mocno skomplikuje sprawę awansu i szanse spadną praktycznie do 0.

Typy na dzisiejszy mecz

Dudelange - Olympiakos 2 @1.62
Dudelange - Olympiakos 2 -1 @2.07
Dudelange - Olympiakos 2-1,5 @2.75
✅✅

Wynik 0:2
Reszta typów później​
 
saminiemi 12

saminiemi

Użytkownik
Również popieram i pobieram dwa powyższe typy.
Wątpię żeby Dudelange ugrało choćby jeden punkt w grupie. Są debiutantami, na pewno się starają i ich gra wygląda całkiem dobrze, ale przeciwnicy są dużo poważniejsi niż w eliminacjach, gdzie mierzyli się z pogrążonymi w chaosie Legią i Cluj. Grupowi rywale raczej nie skompromitują się w spotkaniu z Luksemburczykami. Trnava to z pewnością najsłabszy zespół w grupie D. Udało im się wygrać z będącym bez formy Anderlechtem, ale na tym raczej koniec ich punktowej zdobyczy (max. 4pkt po 6 kolejkach). W każdym razie, zarówno Dudelange, jak i Spartak znamy z dwumeczów z Legią i wiemy na co stać te zespoły. Dzisiejsza Legia spokojnie awansowałaby dalej, a przecież nawet zupełnie bez formy i grając w osłabieniu potrafili ograć Dudelange i Trnavę na wyjazdach.
Moje typy na dziś:
Dudelange - Pireus 0:2 lub 1:3 :eek:kay:
Trnava - Dinamo 1:2 lub 0:2 :eek:kay:
Gram:
Dudelange - Pireus 2 1.60 ✅
Trnava - Dinamo 2 1.65 ✅
@2.64 - kursy z iforbet
 
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
Gram Olympiakos owszem ale wydaje mi się, że oni tam będą mieli trudniej. Mam wrażenie, że Grecy jakoś nie do końca serio podchodzą do LE. Przeczucie mowi żeby zachować ostrożność.
 
mezamorto_ 35,3K

mezamorto_

SantoSubito
Dyscyplina : Piłka nożna-Liga Europy
Godzina: 19:00
Spotkanie: Dudelange-Olympiakos
Typ: Olympiakos 3.5+ bramki
Kurs: 7.40
Bukmacher:fortuna
Analiza:
Dziwne ruchu kursów(z 7.70 do 7.40 i znow na 7.70) mysle ze przed meczem spadna jeszcze troche.Rozumiem ze Dudelange to niespodzianka tej edycji i co najlepsze dzielnie stawiaja opor kazdej z ekip.Nie przesadzajmy jednak pol-amatorzy nie wiadomo jak ambitni musza kiedys spuchnac,nie sa przygotowani na takie natezenie spotkaniami.Liga krajowa reprezentacja plus liga Europy to zdecydowanie za duzo. Osobiscie im kibicuje ale ze spotkaniem z tak zmotywowanymi i groznym rywalem nie beda mieli raczej zludzen.Mysle ze dzis peknie defensywa Dudelange bo jednak Olympiakos mierzy wysoko i na pewno chcialby pokazac swoja wyzszosc po porazce z Ofi Kreta.Goscie mysle ze wygraja to spokoje.3-4 gole dla Grekow mysle nie bedzie stanowic problemu,boisko jednak zwykle zreszta zweryfikuje.Powodzenia.⛔
Co do innych spotkan zagralbym:
Anderlecht-Fenerbahce 2(spotkanie bez remisu) @2.31▶
Salzburg-Trondheim 1druzyna mniej niż 3.5bramki @1.38✅
Sporting-Arsenal 1x @1.97⛔
Rangers-Spartak [email protected]✅
Marsylia-Lazio BTS @1.56✅
Besiktas-Genk 1(bez remisu) @1.50⛔
 
zikos 13,2K

zikos

Użytkownik
Tylko ze Olimpiakos prezentują bardzo slaba formę żeby później płaczu nie było że gospodarze sprawia sensację
 
type-o-negative 0

type-o-negative

Użytkownik
FC Zürich-Bayer Leverkusen 18:55
Ciekawy mecz się zapowiada, obie drużyny komplet punktów po dwóch meczach, u Aptekarzy można się było tego spodziewać, natomiast drużyna ze Szwajcarii zaskakuje konsekwentną grą.
Wyniki dotychczasowe w LE:
AEK Larnaca 0-1 FC Zürich
FC Zürich
1-0 Ludogorets;
Ludogorets 2-3 Bayer Leverkusen
Bayer Leverkusen
4-2 AEK Larnaca
Mecze Szwajcarów są zamknięte, nie obfitują w gole i w ogóle w sytuacja bramkowe, natomiast mecze Bayeru w LE są bardzo otwarte, z dużą ilością goli.
Ja sądzę, iż dzisiaj dużo bardziej prawdopodobny jest ten pierwszy scenariusz, czyli mała ilość bramek. Dlaczego?
Jak już wcześniej wspomniałem, obie drużyny mają po 6 punktów, tak naprawdę powinny się skupić na tym, by tego meczu nie przegrać a nie, by go za wszelką cenę wygrać. Niemcy mając w perspektywie rewanż u siebie nie wydaje mi się, by rzucili się od pierwszych minut do ataku, a gospodarze na pewno będą z respektem podchodzili do spotkania, faworytem nie są.
Kolejnym faktem, który przemawia za małą ilością goli w tym meczu - w 7 spotkaniach u siebie FC Zurych w tym sezonie tylko 2 razy padało więcej niż dwie bramki.
Oczywiście różnie to może się potoczyć, jakiś szybki gol może zmienić całkowicie oblicze spotkania, jednakże kurs jest całkiem sympatyczny i uważam, że prawdopodobieństwo under 2,5 jest na pewno wyższe niż 50% ;)
Under 2,5 unibet kurs: 2,00 ⛔⛔⛔⛔⛔
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Dr
Tylko ze Olimpiakos prezentują bardzo slaba formę żeby później płaczu nie było że gospodarze sprawia sensację
Kursy na Dudelingen juz sobie powoli spadaja jak liscie na zewnatrz. Oli faktycznie nie swieci przykladem od kilku meczy.zagrac dodatnie handi +1.5 na gospodarzy.Nie powinni przegrac wiecej niz 2 golami,a dodatkowo remis lub wygrana zawodowcow z Luxemburgu daje nam profit.
Dudelingen AH +1.5.⛔
Kurs 1.5
Buk:365
Dlugo sie trzymali...
 
S 956

stroz890

Użytkownik
Wczoraj nie poszło zobaczymy jak będzie dzisiaj chodź Liga Europy mi tak nie leży jak LM. Dziś mniej pisania bo mało czasu. 4 mecze pod lupę oczywiście skupiam się na rożnych.
AC Milan - Real Betis. Gospodarze raczej nie oddadzą pkt u siebie. Ale co do rożnych Gospodarze na 5 spotkań mają średnią 7,6 a Goście 5,2 więc już same liczby przekraczają line 9.5. Liczę na to, że Milan wrzuci 7-8 rożnych a Betis dorzuci ze 3 i jestem spokojny.
Anderlecht - Fenerbahçe. Gospodarze jeżeli chcą dalej myśleć o czymkolwiek w LE to muszą zacząć wygrywać, kiedy jak nie u siebie ? Rożne, Gospodarze na 5 spotkań średnio wykonują 7,6 a Goście 5,2. Więc Anderlech będzie chciał wygrać więc atakować będzie musiał liczę na ugrania 7-8 rożnych Goście dorzucają 4-5 bo raczej też będą chcieli walczyć o komplet pkt .
FC Kopenhaga - Slavia Praga. Grupa ciekawa, patrząc po wynikach można powiedzieć, że wyrównana. Gospodarze średnio rzutów rożnych wykonują 6,6 a Goście 8,4 liczę na dużo walki i dużo rożnych, zobaczmy ????
Beşiktaş A.Ş. - KRC Genk. Ciekawa grupa 4 zespoły każdy po 3pkt. Ale skupiamy się na rzutach rożnych Gospodarze średnio 5,2 a Goście średnio 8,6 więc taka trochę maszynka do rożnych. Mimo, że według dużej ilości osób Gospodarze są faworytem ja uważam, że to Genk będzie grał pierwsze skrzypce. Goście zdołają wykonać 6-8 rożnych a Gospodarze dorzucą max 4 i wszystko w porządku ????
Moje propozycje:
AC Milan - Real Betis
Typ: + 9,5 rzutów rożnych
Kurs: 1.79
Anderlecht - Fenerbahçe
Typ: + 9,5 rzutów rożnych
Kurs: 1.81
FC Kopenhaga - Slavia Praga
Typ: + 9,5 rzutów rożnych
Kurs: 1.73
Beşiktaş A.Ş. - KRC Genk
Typ: + 9,5 rzutów rożnych
Kurs: 1.68
też ostatnio próbuje grać te rogi raz z lepszym, raz z gorszym efektem. Widzę że nieźle Ci idzie ale zastanawiam się dlaczego zawsze grasz na linie dla obu drużyn a nie próbujesz czasem że pierwsza, bądź druga drużyna będzie miała over. Nawet z Twoich opisów wynika że przeważnie liczysz na sporą ilość jednej z drużyn. Czasem może warto tak zagrać po często lepiej to wchodzi niż ogół
 
kreciko10 772

kreciko10

Użytkownik
Eintracht Frankfurt - Apollon over 3 goli kurs: 1.88 @lvbet 2:0 ⛔
W tym meczu liczę na dużo bramek. Ostatnie 5 meczów o punkty Eintrachtu kończyły sie wysokimi overami. Ostatni mecz z Fortuna zakończył sie pogromem 7:1. Można spojrzeć, ze drużyna Eintrachtu strzela dużo bramek ale tez dużo traci w lidze w 8 spotkaniach zanotowali tylko jedno czyste konto. W dniu dzisiejszym stoi pod znakiem zapytania występ Kevina Trappa(gk 7/0) który zszedł w meczu z Fortuna oprócz niego nie wiadomo czy zagrają Gelson Fernandes(m 6/1) i Lucas Torro(m 5/0). Po drugiej stronie Apollon, jeżeli chcą w ogóle myśleć o walce o awans do fazy pucharowej muszą dziś wygrać. Jeżeli spojrzymy w ligę cypryjska- totalna dominacja 5 meczów 15pkt bilans 18-1. W lidze Europy 2 razy przegrywali 2:0 i pózniej gonili, raz im się udało i na własnym stadionie zremisowali z Marsylia a w Rzymie z Lazio ulegli 2:1. Apollon strzela dużo bramek wiec liczę, tutaj na over 3.
Na fortunie też ciekawy fajny zakład Eintracht wygra i obie drużyny strzelą gola kurs: 2.68
 
Z 46

zlatanzinteru

Użytkownik
AC Milan- Real Betis 18:55
Typ AC Milan AH -1,5 kurs 3,4 totolotek ⛔
Typ AC Milan wygra do zera kurs 2,95 totolotek ⛔
Sam typ podaję żeby nie było offtopu i ma jak zawsze szanse powodzenia wejdzie lub nie.
Ogólnie nie chcę wdawać się w polemikę z osobami podającymi typy powyżej i tym bardziej ich nie neguję.
Jednak taka cenna porada może się przydać granie typów po 1,6 win gości w Lidze Europy którzy mogą mieć ją w głębokim poważaniu albo +1,5 azajana po kursie 1,5 na gospodarza-krzaka który może odpalić albo się podpalić i dostać 5 w plecy jak dla mnie palenie kasy.
Oczywiście jak najbardziej rozumiem typ grania na win krzaka lub na Olimpiakos +3,5 bramki bo typy mają swój sens ale najważniejsze mają odpowiedni kurs.
Powodzenia.
 
N 100

narodowy

Użytkownik
Leipzing - Celtic
Leipzing w gazie przynajmniej w LE wygrali dwa razy, ostatnio w lidze remis 0:0. Celtowie w lidze idą ładnie chociaż mieli potknięcie z Kilmatnock. Natomiast mnie zastanawia wystawienie kursów 1,35 5,45 8,30 (przykład Fortuny) czy to czasem nie za dużo? W lvbet na Celtowie + 1,5 płacą 1,8 (azjatycki) w trzydrogowym + 2 1,78 i zdaje się w to pójdę.
 
mykpykcyk 121

mykpykcyk

Użytkownik
też ostatnio próbuje grać te rogi raz z lepszym, raz z gorszym efektem. Widzę że nieźle Ci idzie ale zastanawiam się dlaczego zawsze grasz na linie dla obu drużyn a nie próbujesz czasem że pierwsza, bądź druga drużyna będzie miała over. Nawet z Twoich opisów wynika że przeważnie liczysz na sporą ilość jednej z drużyn. Czasem może warto tak zagrać po często lepiej to wchodzi niż ogół
Jasne, tylko niewiadomo na jakim buku gra, nie na każdym da się obstawic rr drużyny ????
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Witam
AC Milan-Real Betis kolega wyżej już wziął to spotkanie na tapete ja od siebie przytocze tylko ilosc nabitych rzutow roznych przez obie druzyny oraz ilosc wbitych rzutow roznych ich rywali.
Milan 6.86/4.71 śr 11.57
Betis 4.75/4.25 śr 9.00
Z typem kolegi mily1993p dane sie pokrywaja ale ja pojde w strone roznych Betisu w Forbet mamy linie over 3.5 rr po kursie 1.87. Po statystykach powyżej widac ze linia spokojnie do pokrycia.
Betis 0 (zero) ani jednego rzutu rożnego:headbang:
 
mykpykcyk 121

mykpykcyk

Użytkownik
Witam
AC Milan-Real Betis kolega wyżej już wziął to spotkanie na tapete ja od siebie przytocze tylko ilosc nabitych rzutow roznych przez obie druzyny oraz ilosc wbitych rzutow roznych ich rywali.
Milan 6.86/4.71 śr 11.57
Betis 4.75/4.25 śr 9.00
Z typem kolegi mily1993p dane sie pokrywaja ale ja pojde w strone roznych Betisu w Forbet mamy linie over 3.5 rr po kursie 1.87. Po statystykach powyżej widac ze linia spokojnie do pokrycia.
Gdzie Ty widzisz over na rr drużyny w forbecie bo ja nie widzę takiej opcji ???? ?
 
leon21 205

leon21

Użytkownik
Na telefonie nie widzę opcji &quot;edytuj&quot; Wiec dodaje kolejny post
Kopenhaga - Slavia Praga

Ciekawy mecz w Danii, obie drużyny mają wielkie szanse na awans do dalszej fazy rozgrywek.
Kopenhaga zajmuje 1 miejsce z 4 punktami, Czesi trzecie z 3 punktami. Ten mecz ma wielką wagę, ponieważ jest to starcie potencjalnego zwycięzcy tej grupy. Zapowiada się mecz walki, obie drużyny wiedzą o co walczą, awans do kolejnej fazy jest fajnym zastrzykiem gotówki, więc stawka meczu wysoka. Zauważyłem ciekawą linię na kartki pokazane w tym meczu, dodatkowo sędzią tego spotkania jest Włoch Luca Banti, wysoka średnia pokazanych kartek 4.71. Bezpośrednia czerwona kartka liczona jest x2

Kopenhaga - Slavia Praga powyżej 4.5 kartki @2.35
Kopenhaga - Slavia Praga powyżej 5.5 kartki @4.10

Unibet

AC Milan - Betis

Milan przegrał ostatni mecz z derbowym rywalem - Interem. Kibice nie są zadowoleni, jak to po przegranych derbach... Dziś idealna szansa na poprawienie humorów i podniesienie morali drużyny, ponieważ ewentualne zwycięstwo praktycznie daje szanse na awans do dalszej fazy rozgrywek, Milan na prawdę dobrze gra u siebie, można rzec, że San Siro to &quot;twiedza&quot;.
Milan po dwóch kolejkach prowadzi w grupie, z dwoma zwycięstwami, Betis jest drugi z 4 punktami. Typ dosyć prosty, bez kombinacji.

AC Milan - Real Betis 1 @2
Milan powyżej 1.5 strzelonej bramki @2.15

 
uzytkownik-162435 18,5K

uzytkownik-162435

Użytkownik
Sporting Lisbon - Arsenal
Away team over 1.5 gola, @1.83 Unibet
+
Zurich - Bayer Leverkusen
Away team over 1.5 gola, @1.73 Unibet
Łączny kurs: 3.15

Arsenal.
Czekałem na wyjściową 11ke Arsenalu (poniżej link) chciałem się upewnić bo rano czytałem że Emery nie zamierza zmieniać niepokonanego od 10 ostatnich meczy składu. Tak też się stało - skład jest prawie optymalny co daje nadzieję na zwycięski over 1.5 goli. W jakim gazie jest Arsenal wiemy wszyscy pytanie tylko czy dołożą dziś kolejne zwycięstwo i przedłuża wspaniała serie 10 zwycięstw pod rząd? Myślę, że tak chociaz Sporting to solidna marka, liczę na bardzo możliwy over 1.5 goli @1.83 Unibet.
Drugim kuszącym typem nad którym warto się zastanowić według mnie jest gol Auby @2.06 Unibet
https://mobile.twitter.com/arsenal
Zurich - Bayern
Bayer bardzo ofensywy również, mimo że nie będzie miał łatwo liczę że over 1.5 goli zrobią bez problemu. Gospodarze trochę nieprzewidywalni, goście sporo tracą - być może i obie strzela. Tak zagrałem na 18:55.
Może ktoś skorzysta.

edit.
⛔
Zabrakło gola Arsenalu. W Zurychu pięknie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom