>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

CS: GO Star Series i-League Season 6

Status
Zamknięty.
slapi 30

slapi

Użytkownik
Wcześniej pisałem o handi na Hellraisers -7,5
Siadło
✅
Nie mam pojęcia, dlaczego mój post został skasowany...
---------------------------------------
Big 1.53
✅
Boję się handi, czysty win BIG 1,53 bet365 w starciu z Tyloo.
Cache.
 
uzytkownik-76505 1,3K

uzytkownik-76505

Użytkownik
Wcześniej pisałem o handi na Hellraisers -7,5
Siadło
✅
Nie mam pojęcia, dlaczego mój post został skasowany...
---------------------------------------
Big 1.53
Boję się handi, czysty win BIG 1,53 bet365 w starciu z Tyloo.
Cache.
Jeżeli wyglądał tak samo jak typ na BIG to Ci odpowiem, bo do tego nie trzeba być adminem. W działach tematycznych podaję się typy i jakąkolwiek argumentację. Dla postu &quot;Big @1.5&quot; jest dział live czy kupony. W każdym razie GL.
 
slapi 30

slapi

Użytkownik
m!chal
Czyli mam rozumieć, że moje wyczucie oraz intuicja jest guzik warta, ponieważ nie napisałem argumentacji? Czyli nie napisałem, że BIG wygra, ponieważ jest lepszym zespołem? Tylko tyle wystarczy?
Kolejny polityk, urzędnik na forum.
Z
mikael_14
wyjawiliśmy sobie wizytko na priv. Bardzo go szanuję! Stwierdzenie polityk, urzędnik go nie dotyczy.
 
slapi 30

slapi

Użytkownik
Vega - Gambit
✅
Idę tutaj w stronę Vega 2,25 bet365
(handi -2,5 kompletnie mnie nie przekonuje na Gambit). Iście hazardowe zagranie. Stawiam tylko i wyłącznie, dla lepszego oglądania i dla Was również taka sugestia. Bardzo mała stawka.
Zero argumentów za jednym lub drugim zespołem. Niby Gambit lepszy, ale w tym turnieju tego nie widzę. Vega nawiązała jakąkolwiek walkę z NRG na początku zawodów i tym się sugeruję. Podkreślam jeszcze raz - osobiście nie mam pomysłu na ten mecz. Czekam na inne opinie. Powodzenia!
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Nie wierzę w to co widzę. Mousesports - największy faworyt do wygrania całego turnieju. Po dobrym początku bo mieli 2:0, nagle odpadają z bilansem 2:3
O co tu chodzi?
Chciałem pograć dosyć grubo na ich wygraną z BIG, natomiast cos waznego mi wypadło..wchodzę teraz i patrze, że przegrali 19:17. No nie ukrywam, że jestem w szoku.
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Renegades - OpTic

Pierwszy ćwierćfinał turnieju StarSeries i-League Season 6 w Kijowie.
Faworytem są oczywiście Duńczycy. Stawiam, na to że wygrają ten mecz 2:0 bo są w o niebo lepszej formie od Renegades. Choć Austalijczycy po tych dwóch zmianach nie wyglądają najgorzej, to jednak uważam że ten etap to maksymalnie co mogą osiągać. Zaczynajac od słabego meczu na inferno z CyberZen, nie sądziłem że znajdą się aż w play-offach.
Natomiast OpTic w tym turnieju jeszcze nie przegrali meczu. Grają bardzo dobrze, na początku zaczeli od zmiażdżenia BIG 16:2, potem wygrana z Vega Squadron i na koniec pokonali mousesports 16:14 na nuke po fantastycznej grze w terro.
Nie widzę szans na wygraną Renegades i gram dość ryzykownie bo uważam, że nie ugrają nawet mapy. W końcu ten team wszedł na włascie tory, potencjał mają ogromny, oby tylko zagrali na miarę swoich możliwości.
OpTic handicap (-1,5) @2.45 unibet ✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
Chory jestem, uczyć się nie chcę, trzeba coś zagrać jak już prawie umieram. Wiadomo, że każda choroba dla prawdziwych mężczyzn to walka o życie.
Vega - Fragsters - Druga mapa - Win Vega 1.95 BAH (bez dogrywki, innej możliwości na razie nie, lepiej zagrać włącznie z dogrywką, u innych buków jest)
Mapą numer dwa będzie Cache. Zarówno Vega jak i Fragsters nie mają dobrych wyników na tej mapie, lecz Ruskie zawsze na lanach gdy trzeba było pokazywali się z dobrej strony na tej mapie. Ostani mecz przeciwko Liquid przegrali 17-19, a warto zaznaczyć, że Liquid to top 3 świata, a chyba top 1-2 na Cache, więc grać potrafią. Fragsters na ostatnie 10 meczów przegrali 8 na tej mapce, wygrali z drużynami pokroju Royal bandits i Eunited, czyli z tier 4 ekipami.
Cache jest najbardziej dziką i mixową mapą, wprost stworzoną dla Rosjan. Wydaję mi się, że powinni przydusić tam w terro młodych Duńczyków. Aktualnie na Dust II jest 8:2 dla Ruskich, więc widać, że są dzisiaj w dobrej dyspozycji. Vega jest jedyną drużyną z regionu CIS na tym etapie, więc to dodatkowy smaczek dla nich, żeby się pokazać. Pierwszej mapy nie ruszam, bo Dust II jest randomowy często, ale Cache według mnie wezmą Ruskie.
✅✅ Stan mi się pogorszył po tym meczu. Ruskie puścili takiego throwa, że czegoś takiego chyba nigdy nie widziałem, ale udało się.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
slapi 30

slapi

Użytkownik
Wow!
Wracam właśnie z roboty i sprawdzam wyniki:
ENCE - OPTIC
Świetny mecz ze strony Finów. Utarli nosa Konfigowi, który twierdził, że nie są dostatecznie dobrzy, aby wygrać z Duńczykami. Pomylił się strasznie. Genialny CS chłopaki grają. Klaskam uszami. Chapeau bas!
NRG - Vega Squadron
Pół minuty patrzyłem na wynik tego meczu. Wiecie, Vega gra najlepszy CS odkąd ich pamiętam, tylko, że NRG po prostu, według mnie, BYŁO całościowo lepszą drużyną do tej pory. 8 - 0 po stronie T na Overpass&#39;e! 9 - 4 znów po stronie T na Inferno! Wow!
Strasznie mi namieszali, jeśli chodzi o typowanie finału (Bo5). Cały czas jednak skłaniam się ku ENCE, lecz 1.36 w bet365 jest kompletnie nie do grania i to odradzam każdemu. Na VS płacą 3.00.
Na tą chwilę wydaje mi się również, że zobaczymy powyżej 3,5 mapy.
Jednego jestem pewien - przygotujcie się na mega dobry mecz.
Co sądzicie o finale?
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
No Ja osobiście liczyłem na finał Ence - NRG i nawet już rozliczałem powoli wygrane pieniądze z zakładu na Ence, który byłby underdogiem pewnie w starciu z jankesami. A tutaj o dziwo mecz Finlandia - Rosja, starcie byłoby bardzo elektryzujące z przyczyn polityczno - historycznych w hokeju, piłce nożnej itd, ale w Csie raczej średnio. Na BAH Ence wisi po 1.44, mimo, że według mnie wygrają finał to po takim kursie nie mam zamiaru grać. Jeśli podskoczy jeszcze kurs do 1.50 to puszcze singla.

Kurs podskoczył, więc jak pisałem wcześniej gram singla tylko w tym spotkaniu.

Ence - Vega Squadron - 1.50 BAH
Powiem szczerze, że stawiałem w półfinale na Ence w starciu z Optic, obejrzałem cały mecz i jestem utwierdzony w przekonaniu, że Finlandczycy zgraną trofeum. Grają niesamowicie spokojnie, opanowanie i bez nerwów. Odbijanie bomby nie stanowi dla nich żadnego problemu, jak widać w sytuacjach wysoce stresowych dają sobie radę - to bardzo ważne w CS-sie, jak i zresztą w życiu. O dziwo, bo taki Sergej ma 16 lat, więc szacunek.
Spotkanie odbędzie się w formacie B05 co oznacza - jak wszyscy tu wiedzą zapewne, że walka toczy się do 3 wygranych map. Kto pierwszy ten lepszy. Teraz tak mapy:
Według mnie bany pójdą na Overpass (80%) i Nuke (100%). Perm ban Vegi to Nuke, a Ence Cache, jednak po wczorajszym występie na tej mapie i po tym jak Vega wygrała z NRG na Overpassie to mam wrażenie, że bany polecą właśnie w taki sposób.
Reszta map:
1. Train - według mnie zdecydowana przewaga Ence, którzy są w stanie każdego pokonać na tej mapie. Ich gra w terro - miód malina.
2. Mirage - jak dla mnie druga mapa dla Ence. Vega gra chimerycznie strasznie.
3. Dust II - Ence 70-30
4. Cache 50-50
5. Inferno - 60-40 dla Vega Squadron - ich najlepsza mapa. Pewnie będzie ich pierwszy pick.
Nie potrafię dostrzec gdzie Rosjanie uzyskają przewagę. Być może są bardziej obyci w meczach pod dużym stresem - czytaj Major. Publika będzie po ich stronie, kolejny atut, ale czy to wystarczy na świetnie grającego Allu i społkę? Moim zdaniem nie.
Let&#39;s go ENCE. Tak btw - uwielbiam tę drużynę i szczerze im kibicuję.
 
uzytkownik-24118 2,1K
eryk93 ja mam 1.50 na win ENCE i 1.95 na -1.5 w bah. I mówiąc szczerze kusi mnie ta druga opcja. Po wygraniu mirage przez NRG to mało kto się spodziewał chyba, że na overpassie Vega sobie da radę wczoraj. A tu proszę.
Bo5 więc polecą cache i nuke. Ence pick Dust, Vega pick Inferno, Ence pick Mirage, Vega pick Train, Overpass left over. Rosjanie mogą zgarnąć inferno, reszta powinna być raczej dla Finów. Pogromu na poszczególnych mapach się nie spodziewam, ale jeśli mecz się sprowadzi do overpassa to naprawdę może być 50/50 więc chyba wolałbym zaryzykować że to się zamknie 3-1 lub 3-0 dla Finów po znacznie wyższym kursie.
Vega oczywiście niezła aimowo, do tego bardzo niewygodne strony T, sporo zależy od tego jak ich styl będzie Finom pasować. Ale ENCE może się tu podobać, niezły IGL, kilka demek do analizy mają, mam nadzieję, żę będzie dobrze
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
A ja powiem, że zawodnicy Vega Squadron bardzo mi zaimponowali ich silną psychiką. Bo tak, przegrywasz w półfinale swój pick po comebacku przeciwnika. Następnie zaczynasz mape, na której teoretycznie jesteś skazany na pożarcie. W istocie przegrywasz już 0;5 i nagle wygrywasz 16;7. No a potem wiemy również jak skończyła się trzecia mapa.
Kto miał łatwiejszą drabinkę w play-offach? Można by polemizować, lecz wg mnie łatwiej miało ENCE. Oczyście &quot;latwiej&quot; w bardzo dużym cudzysłowie.
Teraz to co było to już nie ma dużego znaczenia. Finały bowiem rządzą się swoimi prawami i po jakimś tam doświadczeniu się nauczyłem, że jak już stawiać w finale to na pewno nie na faworyta.
jR i crush grają u siebie. Eryk twierdzi, że to nie wystarczy na ENCE. Jednak dla mnie to jest argument za Vegą.
Vega wygra @2.45⛔
Vega handi (+1,5) @1.71✅ LVBet
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom