>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ATP Tour: Szanghaj - 07.10-14.10.2018

Status
Zamknięty.
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP

Miejsce: Szanghaj, Chiny
Data rozgrywania: 04.10.2018 - 14.10.2018
Nawierzchnia: Hard (Outdoor)
Kategoria: ATP Masters 1000
Pula nagród: $9,219,970
Oficjalna strona turnieju: http://en.shanghairolexmasters.com/
Lista Startowa:
Drabinka:
Plan gier:
Zestawienie kursów:
Zwycięzca singla 2017: Roger Federer
Zwycięzcy debla 2017: Henri Kontinen/John Peers

Zapraszam do merytorycznej dyskusji i pisania analiz !​
 
dx2 217K

dx2

Użytkownik
Cecchinato-Simon 2 ⛔ &lt;Simon mial tu MP przy 6-5 na serwisie Włocha ... a Cecchinato kolejna rzecz zrobil po raz 1-szy&gt;
Marco Cecchinato zrobil w tym roku wiele rzeczy po raz pierwszy. Włoch wygral turniej ATP (oczywiscie rangi 250) w Budapeszcie, pozniej latem wygral jeszcze kolejny w Umag. Ale najwiekszy sukces, pewnie zyciowy, osiagnal na French Open, docierajac do polfinalu i eliminujac po drodze m.in. Djokovica. Do tego sezonu to Cecchinato nie mogl nawet pochwalic sie wieloma wygranymi meczami w tourze i podejrzewam, ze mozna by bylo je policzyc na palcach dwoch, jak nie jednej reki. Sezon ma zatem znakomity. Niedawno Cecchinato zrobil kolejna rzecz po raz pierwszy i wygral w glownym tourze w Sankt Petersburgu pierwszy mecz na twardej nawierzchni, ale przy tak dobrej grze w tym roku bylo to praktycznie tylko kwestia czasu.
Gilles Simon to juz tenisista 33-letni i pewnie pogra jeszcze 2-3 sezony zanim zawiesi rakiete. Zreszta Simon jest juz w gronie tych tenisistow, ktorzy maja zone i dziecko, wiec juz calkowicie nie poswiecaja sie sportowi. Szanghaj to jednak jeden z ulubionych turniejow i jego dobra gra w tym turnieju to praktycznie pewnik. Ze wszystkich 9 Mastersow Simon ma tutaj najlepszy stosunek zwyciestw do porazek i Francuz wygral w karierze tutaj az 69 procent swoich meczow, co dalo w poprzednich latach m.in. final czy polfinal.
Najbardziej pamietny byl wlasnie finalz 2014 roku, ktory Simon przegral w dowch tie-breakach z Federerem. Zabawne w tamtym finale bylo wtedy to, ze to Federer musial tem mecz ratowac serwisem, bo w wymianach dominowal Francuz. Federer pokazal nerwy w tie-breakach, ale to bez watpienia byl jeden z najlepszych turniejow w karierze Simona.
Simon ostatnio wygral w Metz, od Wimbledonu forma znaczaco poszla w gore, bedzie tutaj grac o wynik Simon chyba znowu, wiec mimo nieduzego kursu biore wygrana Simona.
Rublev-Bautista A. 2 ✅

Rublev to bardzo dobry gracz z potencjalem na czolowke, ale on po kontuzji wciaz nie moze sie pozbierac i jesli jego gra sie nie zmieni to nie sadze by mial wygrac. Bautista tez ten sezon sredni. Troche plany pokrzyzowala mu kontuzja z Halle, gdzie gral bardzo dobrze i musial skreczowac prowadzac w meczu.
Mimo wszystko duzo lepszej dyspozycji wydaje sie Bautista. Niby Szanghaj to bardzo szybki korty, co powinno faworyzowac Rosjanina, ale Hiszpan tez byl tutaj w Szanghaju finalista w 2016 i gral wtedy tu wspaniale, pokonujac m.in. Djokovica w polfinale. Bautista ma wiec stad bardzo dobre wspomnienia i mimo, ze ciagle szuka lepszej formy, sadze ze zagra tutaj duzo lepiej i wyjdzie z tego meczu zwyciesko, stad tez taki typ.
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis ATP Szanghaj Debel
Godzina: 11:00
Spotkanie: Gong M-X./Zhang Z. - Basilashvili N./Miedwiediew D.
Typ: Gong M-X./Zhang Z.
Kurs: 1.65
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Piękny kurs na jutrzejszy poranek, żeby dobrze zacząć nowy tydzień. Dwóch deblistów kontra dwóch singlistów grających w debla raz na ruski rok. Sam Gong ma w tym roku więcej zwycięstw w deblu niż obaj przeciwnicy razem w całej karierze. Chińska para krok po kroku zbliża się w kierunku pierwszej setki rankingu deblowego, w obecnym roku wygrali już razem 5 challengerów i coraz więcej trudu sprawiają najlepszym parom, kilka dni temu potrafili nawiązać walkę i urwać seta z późniejszymi zdobywcami tytułu Kubotami. Tak jak przez cały tydzień grałem czy to na Gruzina czy Ruska w singlu tak jutro i we wtorek czuję wpisowe i powrót do domu. Obaj dzisiaj wygrali swoje turnieje w Pekinie i Tokio (Basil 5 meczy, Danił 7) co już w 100% utwierdza mnie przy tym typie, bo to jedni z tych zawodników, którzy po wygranym turnieju w kolejnym szybko odpadają a tu nie mówimy nawet o singlu tylko deblu, gdzie nawet gdyby byli wypoczęci mogli by przegrać z dwójką deblistów grających u siebie. Polecam grać jak najszybciej bo kurs leci strasznie jeszcze kilka godzin temu był ponad 1.90.
EDIT. Tak jak mówiłem już 1.52 ZWROT
 
mendeeljev93 762

mendeeljev93

Użytkownik
Coric Borna -3.5 unibet 1.68 ✅
Ramos set fortuna 1.59 ⛔
Coric swoją szybkością i precyzją zajedzie Klauna który dzisiaj wyglądał źle, a Kyrgios był jeszcze gorszy. Jeśli Klaunowi nie będzie siedział serwis polegnie bardzo szybko. Coric serwisem krzywdy mu nie będzie robił, ale w wymianach powinien go zdominować.
Po ostatnim występie Ramosa z JMD jestem optymistycznie nastawiony na ten bet. Ramos nie ma rewelacyjnego sezonu, a rywal jest nieobliczalny i często ciężko go rozgryź. Ramos broni tutaj ćwierćfinałów więc motywacja do grania powinna być. Pokonanie Lopeza i Berrettinego nie zrobiło na mnie jakiegoś większa wrażenia. Od tak na szybko parę słów po dzisiejszych meczach. Omijam zawsze pierwsze starcia na danym turnieju nigdy nie wiadomo jak się dany gracz będzie tu czuł.
 
dx2 217K

dx2

Użytkownik
Bautista A.-McDonald 1 ✅

Bautista dzis bardzo ladnie gral przy niezlej grze Rubleva, dlatego w nastepnej rundzie jest faworytem. Takich graczy jak McDonald powinien ogrywac bo Amerykanin to wciaz zoltodziub w tak duzych turniejach. Wygrana amerykanina o malo sportowym nazwisku nad Raonicem wyglada ladnie, ale jak to czesto bywa takie zaskakujace wygrane nad zawodnikami z topu sa podyktowane slaba gra tych topowych graczy i rownie czesto pzoniej ci zaksakujacy zwyciezcy sa sprowadzani na ziemie w kolejnej rundzie. Meczu McDonalda co prawda nie widzialem, ale uwazam ze Bautista ze swoja dobra gra jeszcze tutaj pogra, wiec biore do kombo.
 
adik1992 398K

adik1992

Moderator
Członek Załogi
Shapovalov @1,55⛔
Dw 2:0 @2,25⛔
????Więcej problemów sprawilaby maszyna do piłek. Shapo uczy się od kyrgiosa. Jak ktoś znajdzie statystykę UE z meczu to niech podrzucić. Brawa za typ na Gruzina.
Fortuna
Typ głównie przeciw Gruzinowi który w niedzielę wygrał w Pekinie. Ponownie kieruje się zasadą że po wygranej gracz średni następny turniej szybko kończy. Mimo że jest to Masters to myślę że Kanadyjczyk swoimi umiejętnościami pokona Basila. A Gruzin stawi się na korcie po samo wpisowe. Kurs do dubla na wygraną idealna.
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
A Gruzin stawi się na korcie po samo wpisowe.
Ty się zastanowiłeś w ogóle co napisałeś? Stawi się po wpisowe? ???? Rozumiem te zasadę, że gra się przeciwko wygranemu poprzedniego turnieju, ale ludzie... nie w takim przypadku. Nie potrafię sobie wyobrazić, że Gruzin z taką formą, w dodatku na mastersie wychodzi tylko żeby zgarnąć wpisowe. To tak jakby jakiejś średniej klasy klub wygrał ligę i za pare dni w finale ligi mistrzów wyszedł mlodzikami z akademii. Basil pare dni temu wygrał ponad 700 tysięcy i tak, tutaj wychodzi tylko po to żeby dostać marne pare tysiaczków, gdzie nigdy więcej może nie mieć okazji by zagrać tutaj w takiej formie i mieć szanse na osiągnięcie jakiegoś wyniku.
Kurs na Basila to mega value, a jedyne co potrafię zrozumieć, to mogą być - jak już - jakieś problemy kondycyjne, w co też wątpię.
Basilashvili wygra @2.50 bet365 ✅✅✅
/
edit: Dziękuje. Chociaż przyznam, że takiego szybkiego 2-0 się nie spodziewałem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Ty się zastanowiłeś w ogóle co napisałeś? Stawi się po wpisowe? ???? Rozumiem te zasadę, że gra się przeciwko wygranemu poprzedniego turnieju, ale ludzie... nie w takim przypadku. Nie potrafię sobie wyobrazić, że Gruzin z taką formą, w dodatku na mastersie wychodzi tylko żeby zgarnąć wpisowe. To tak jakby jakiejś średniej klasy klub wygrał ligę i za pare dni w finale ligi mistrzów wyszedł mlodzikami z akademii. Basil pare dni temu wygrał ponad 700 tysięcy i tak, tutaj wychodzi tylko po to żeby dostać marne pare tysiaczków, gdzie nigdy więcej może nie mieć okazji by zagrać tutaj w takiej formie i mieć szanse na osiągnięcie jakiegoś wyniku.
Kurs na Basila to mega value, a jedyne co potrafię zrozumieć, to mogą być - jak już - jakieś problemy kondycyjne, w co też wątpię.
Basilashvili wygra @2.50 bet365
Gruzin z Medvedevem odpuścili debla . Myślę, że jeden i drugi po wygranych finałach chcą skupić się na singlu i tym samym kurs na Basila wygląda dla mnie na niezłą okazję.
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Gruzin z Medvedevem odpuścili debla . Myślę, że jeden i drugi po wygranych finałach chcą skupić się na singlu i tym samym kurs na Basila wygląda dla mnie na niezłą okazję.
Gra w dwójkach nie jest taka męcząca, więc idąc tokiem rozumowania kolegi wyżej mogli przecież wyjść tylko, żeby „zgarnąć wpisowe”, 7 tysięcy drogą nie chodzi ???? Ale jak widać mają trochę inne priorytety, skupiają się na singlu i nie chcą ryzykować jakąś głupią kontuzją.
 
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Zverev A. - Basilasshvilii 2 Fortuna kurs 3.4 2/0 ⛔
Idę za ciosem tak jak Gruzin ( turniej wygrany z nr 4 ATP w finale!) Niemiec w ostatnim turnieju nie poradził sobie z Tunezyjczykiem, chyba już czeka na wakacje albo szykuje formę na Moskwę ???? Poważnie to zaimponował mi dziś Gruzin w meczu z Shapo, jest w gazie, ma jeszcze wiele gór do zdobycia w przeciwieństwie do gościa po drugiej stronie siatki. Jasne, że Niemiec świeży i utytułowany lecz jest 5 w rankingu Race i spokojnie może czekać na Mastera. Nie wyglada jego dyspozycja na szczyt firmy a w takiej sytuacji mój faworyt może go ograć. Powodzenia!
 
F 48

frankowsky

Użytkownik
Ebden - Gojowczyk typ: 1 ✅

Widziałem pojedynek Gojowczyka z Fucsovicem i był to bardzo słaby poziom tenisa, chwila przebijanie i out/siatka (przy prostych zagraniach), z resztą do teraz nie wiem jak Fucsovic (nie wiem jakim cudem 42 atp) mógł przegrać to spotaknie prowadząc w tie breaku 4 -1 i mając 2 piłki na rakiecie. Ebden natomiast pokazał się z bardzo dobrej strony w meczu Thiemem. Bił mocno serwisem i wyglądał bardzo pewnie w wymianach. Typ bardziej na czuja i przeciwko Gojowczykowi
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
penetrator 223

penetrator

Użytkownik
De Mianur - A. Zverev
TYP 2 Kurs 1.30 ✅
Bet365
Zacznę od tego ze oglądałem pojedynki tych zawodników w poprzedniej rundzie i widać ze Niemiec Zverev chce tu pograć coś więcej i napina się na 80-90% swoich możliwości, wczoraj ładnie poskładać &quot;Bashe&quot; któremu momentami nie siedział serwis ale mimo wszystko grał bardzo dobrze...
De mianur mierzył się wczoraj z czajnikiem Paire który w wymiana robił kupę błędów i mimo wszystko miał sporo szans na przelamanie młodego kangura bo aż 7 gdzie wykorzystał 1...
Podsumowując to dzisiaj zobaczymy dwóch młodych graczy ale przepaść umiejętności między nimi jest ogromna i nie ma co tutaj się rozpisywać tylko trzeba wchodzić za parę tys. W ten typ i liczyć kasę. ..
Moim zdaniem będzie powtórka z ich ostatniego spotkania i dość srogi lanie dla Kangura.
A tak na boku dodam że nieźle upadło te forum ze takie turnieje są a tu ciiiiissssszza.
Ale jak się daje bana użytkowniki za to ze pisze za dobre analizy i za dużo wygrywa w swoichwili tematach to tak to się kończy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
mendeeljev93 762

mendeeljev93

Użytkownik
Ciekawa statystyka przed jutrzejszymi półfinałami Djokovic na ziemiach azjatyckich ma aktualnie bilans od 2009 roku: 56-4 wygląda to bardzo przyzwoicie. Nie chcę nic sugerować, ale chętnie bym obejrzał sobie finał Coric - Djokovic, a są na to duże szanse, bo Fedex nie jest w najlepszej dyspozycji na tym turnieju (dodatkowo 3 mecze w 3 dni, to już trochę dużo na 37 latka, a młodszy już Szwajcar nie będzie). Zverev jak to Zverev jeśli przychodzi granie &quot;o coś&quot; mięknie. W tym roku finały:
Miami - porażka z Isnerem
Monachium - porażka z Kolbą
Roma - porażka z Nadalem
Madryt - wygrana z Thiemem
Waszyngton - wygrana z Minaurem
Zverev jako zawodnik nigdy mnie do siebie nie przekonał i nie wiem co będzie musiał uczynić bo to zrobić. Dodatkowo w tym roku Coric wypunktował go na trawie jak na treningu. Jeśli bym coś grał w tym meczu, to seta Corica lata od 1.75 do 1.85 po różnych bukmacherach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
U 0

Usunięty użytkownik 153241

Gość
Federer- Coric 2 kurs 3.10 Fortuna ✅✅ 0/2
Trzeci mecz w tym roku. Pierwszy pófinał w Indian Wells ledwo wygrany przez Szwacjaca w 3 setach( bardziej przegrany przez Chorwata). Drugi to finał w Halle gdzie młody wygrał w 3 setach a Roger wygrał 9 razy tam i 12 razy był w finale. Może Borna nie jest w życiowej formie, ale nie przestraszy się RG. Może Ivan jako jego menadżer dorzuci jakaś podpowiedź taktyczną ???? Ja tak jak mój przedmowca stawiam na to, że zamiast niemieckiego w finale usłyszymy jezyk serbsko-chorwacki.
 
mendeeljev93 762

mendeeljev93

Użytkownik
Coric cudowne rozpoczęcie spotkania, przełamanie i pewny serwis. Mam nadzieje, że ugra swojego seta, bo pograne grubo po 1.84 i mam nadzieje, że dzięki secikowi zapewni mi udany weekend %)
 
dokladnewyniki 88

dokladnewyniki

Użytkownik
Coric cudowne rozpoczęcie spotkania, przełamanie i pewny serwis. Mam nadzieje, że ugra swojego seta, bo pograne grubo po 1.84 i mam nadzieje, że dzięki secikowi zapewni mi udany weekend %)
Ja wpakowałem czysty win Chorwata za kafla. Do wyciągnięcia ponad 3. Albo dziś bawimy się na grubo, albo provident.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
mendeeljev93 762

mendeeljev93

Użytkownik
Ja wyszedłem z założenia, że pazerny traci dwa razy, a lepiej małą łyżką skubać powoli. Też po cichu liczę, że Fedex nie wytrzyma tego spotkania fizycznie. Już od wczoraj to pisałem, ale zagrałem ostrożniej.
 
C 18

crisardo

Użytkownik
Ja jak głupi zagrałem Federera bo w myślach mam że chce się odgryźć Novakowi za finał w Cinncinatti . Coric dla mnie jest na czarnej liście jak pamiętam jego wyczyny co potrafił odwalać. Fedex ładnie wyglądał z Kitajcem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom