>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Lega Pallavolo Serie A 2018/2019

Status
Zamknięty.
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi

Początek sezonu: 13 Październik 2018
Oficjalna strona rozgrywek: http://www.legavolley.it/
Drużyny:

Azimut Leo Shoes Modena
Bcc Castellana Grotte
Calzedonia Verona
Consar Ravenna
Cucine Lube Civitanova
Emma Villas Siena
Globo Banca Popolare del Frusinate Sora
Itas Trentino
Kioene Padova
Revivre Axopower Milano
Sir Safety Conad Perugia
Tonno Callipo Calabria Vibo Valentia
Top Volley Latina
Vero Volley Monza


A już w weekend Supercoppa, który odbędzie się w Perugii, półfinały 6 Października a finał i mecz o 3 miejsce 7 Października

Sir Safety Conad Perugia – Itas Trentino (17:00)
Cucine Lube Civitanova – Azimut Leo Shoes Modena (19:30)


Zapraszam do dyskusji i pisania analiz!
 
adi1006 14

adi1006

Użytkownik
Zapowiada się niesamowicie ciekawie. Wzmocnienia wszystkich 4 ekip impunujące. Moim zdaniem kadrowo jednak Modena troche odstaje od pozostałych 3 zespołów. Sam Zaytsev nie wiele zrobi mając przeciwko sobie takich zawodników jak Leal czy Simon.
Jeśli chodzi o Perugie to Leon zrobi swoje. Lanza troche odstaje na przyjęciu ale wygrają swój mecz.
Wg mnie w finale Perugia z Lube wygrywając swoje pólfinaly w max 4 setach.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Ogólnie patrząc to Trentino ma szerszą i bardziej wyrównana kadrę. Na pewno najlepsza w lidze jeśli chodzi o Włochów. Ciężko typować po.mistrzostwach, nie wiadomo kto ile stracił.sil.i na ile się zregenerował.
Trento-Perugia over 179,5 @1,7 Fortuna
Lube- Modena -7,5@1,8 Fortuna
Tutaj na papierze nie ma co zbierać z Modeny. Siła.ognia o wiele.wieksza w Lube. Zobaczymy jak się ta.ekipa poskłada ale mamy teraz kubańskie mega trio. Jeśli Simon oraz Leal nie są spasieni to.powinno być ok. Modena też fajny skład,.sporo.opcji jjednak że slabszymi warunkami fizycznymi. Tutaj powinna wygrać siła. Kaliberda, Urnaut czy Bednorz to jednak gracze o słabszej fizyce. Zaytsev może być jeszcse zmęczony po MS bo jednak on tam najwięcej ciągnął makaronów. Modena tutaj na pewno na wymianę ciosów nie może iść.Jedynie jakaś brudna gra, kombinacje itp. Ja jednak pójdę w stronę Lube bo duża roznice powinni zrobić na świeżości.Leal.oraz Simon.
Ogólnie świetnie się ten sezon zapowiada. Ostatnio jednak lube i Perugia były dwa kroki z przodu. Teraz Lube wydaje się być.pol kroku z przodu a pozostała trójka na równi tuż za nimi.⛔⛔
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Sir Safety Conad Perugia - Itas Trentino 0:3
Trentino 4,05 Fortuna
Trentino +1,5 seta 2,20 STS
Trentino +2,5 seta 1,50 STS
A ja wręcz nie rozumiem kursów wystawionych na to spotkanie...
Perugia fakt, rozgrywa ten superpuchar we własnej hali i to jest na pewno plus dla nich. Oczywiście w tej lidze Włoskiej własna hala to duży plus, mogliśmy się o tym przekonać w poprzednim sezonie gdzie mieliśmy hity i praktycznie drużyna grająca u siebie wygrywała.
Lecz patrząc już czysto sportowo na kadry obu ekip to czy Trentino aż tak bardzo odstaje od Perugii ??? Dla mnie nie a nawet mają mocniejszą kadrę.
Zajmijmy się póki co Perugią...
W porównaniu do poprzedniego sezonu w tej drużynie nie zobaczymy takich siatkarzy jak - I. Zaytsev, A. Russell, S. Anzani, T. Siirilla natomiast do klubu dołączyli - W. Leon, F. Lanza. W klubie pozostali - L De Cecco, M. Podrascanin, A. Atanasijević. Oczywiście pierwsza szóstka nadal wygląda imponująco ale moim zdaniem jest słabsza niż poprzedni sezon bo o ile Leon to poziom wysoki i to jest wzmocnienie o tyle Lanza nie jest już aż tak dobry, kolejny odeszło dwóch środkowych a wzmocnienia tutaj nie ma...
Teraz popatrzy jak to wygląda w Trentino...
Z Trentino pożegnali się tacy gracze jak - N. Hoag, J. Kozamernik, F. Lanza, R. Teppan, Eder natomiast do klubu dołączyli - S. Lisinać, D. Candellaro, J. Grebennikov, G. Nelli, A. Russell, M. Van Garderen. W klubie pozostali np. U. Kovacević, L. Vettori, S. Giannelli. No i tutaj wzmocnienia są imponujące moim zdaniem.
Pierwsza szóstka obu ekip:
Rozgrywający: L. De Cecco - S. Giannelli
Przyjmujący: W. Leon, F. Lanza - A. Russell, U. Kovacević
Atakujący: A. Atanasijević - L. Vettori
Środkowy: M. Podrascanin, G. Galassi - S. Lisinać, D. Candellaro
Libero: M. Colaci - J. Grebennikov
No i gdzie Trentino odstaje? Rozegranie bardzo równe, przyjęcie Leon ok ale Lanza nie jest jakimś wirtuozem natomiast Russell i Kovacević leworęczny, który potrafi wyprawiać cuda. Atak lepszy ma Perugia ale środek stawiam wyżej Trentino i libero to zdecydowanie Trento...
Wynik może być każdy, lecz ja wchodzę w taki kurs.
 
Otrzymane punkty reputacji: +51
M 150

mattanderson

Użytkownik
Zibi - ok typ wszedł bo to tylko śmieszny superpuchar i poczatek sezonu. Ale Perugia wedlug Ciebie jest w tym roku słabsza niż w tamtym? XDDDDD Leon to zawodnik, który sam wygrywa mecze, absolutny geniusz i wirtuoz, Lanza jako defensywny przyjmujący i kolejna petarda czyli Atan na ataku, na rozegraniu mistrz De Cecco. Gdzie tutaj Trentino ma podjazd kadrowo? żenujący Vettori na bombie? Uros to gra raz dobrze i trzy razy źle to taki zawodnik. Kursy były dobre, ale rzeczywiście nie na mecz o superpuchar bo tutaj to sie cuda zawsze dzieją i takie ekipy nie podchodzą na powaznie do takich meczów
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
No tak kolejna gadka, że kolejne jarmarki.... Tak już to widzę, jak Perugia grająca u siebie olewa mecz o Superpuchar bo .... przecież to początek sezonu i a co tam... wygramy wszystko inne więc na cholerę nam Puchar...
Widać, że nie oglądałeś meczu tylko nie wiem po co ten wpis?
I tak uważam, że Trentino ma podjazd do Perugii bo zrobiło super transfery... Co z tego, że Leon przyszedł jak oddali 3 graczy ? Sam Leon meczów nie bedzie wygrywał...
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Zibi - ok typ wszedł bo to tylko śmieszny superpuchar i poczatek sezonu. Ale Perugia wedlug Ciebie jest w tym roku słabsza niż w tamtym? XDDDDD Leon to zawodnik, który sam wygrywa mecze, absolutny geniusz i wirtuoz, Lanza jako defensywny przyjmujący i kolejna petarda czyli Atan na ataku, na rozegraniu mistrz De Cecco. Gdzie tutaj Trentino ma podjazd kadrowo? żenujący Vettori na bombie? Uros to gra raz dobrze i trzy razy źle to taki zawodnik. Kursy były dobre, ale rzeczywiście nie na mecz o superpuchar bo tutaj to sie cuda zawsze dzieją i takie ekipy nie podchodzą na powaznie do takich meczów
Na pewno.Perugia jest słabsza od Perugii z poprzedniego sezonu. Dwójka przyjmujących Russell Zaytsev dawała sumarycznie większą siłę i lepsze rozłożenie ataku niż dwójka gdzie dysproporcja jest ogromna czyli Lanza Leon. Ogolnie kadra też leciutko z mniejsza rotacja. Praktycznie w Perugii to mamy dwie armaty a reszta to słabo wygląda. Na ławce lipa a środek też przecietny bo Podrascanin to nie jest jakiś bombardier. Być może i Leon oraz Atanasijevic to dwaj najlepsi gracze z całej wielkiej czwórki drużyn ale reszta jest daleko w tyle. Jeśli któremuś z nich coś by się dało to Perugia mogła by sobie walczyć o max piąte miejsce
 
lukas88 229,3K

lukas88

Forum VIP
Dziś finał superpucharu, gdzie Trentino zmierzy się z Modeną. Gospodarze w dniu wczorajszym zgodnie z przewidywaniami zibi16 pokonali Perugię, która została mocno przemeblowana przed sezonem. Zresztą wszystkie 4 zespoły biorące udział w tych rozgrywkach dokonały sporych roszad.
Na pewno Modena i Trentino zmiany na plus. O przemeblowaniu w Trentino pisał już zibi16 więc nie będę powtarzał, ale podstawowa &quot;6&quot; wygląda imponująco:
S. Giannelli, A. Russell, U. Kovacević, L. Vettori, S. Lisinać, D. Candellaro, Grebennikov
Jeśli chodzi o zespół Modeny to po stronie strat na pewno trzeba położyć odejście wirtuoza Ngapetha, oraz brazylijskiego rozgrywającego Bruno Rezende. Z kolei zespół zasilili świetny atakujący Ivan Zaytsev, moim zdaniem najlepszy rozgrywający na świecie Micach, Christenson, a także Simone Anzani, Bartosz Bednorz ze Skry Bełchatów oraz Denis Kaliberda. Dodając do tego Holta, Urnauta czy Rosiniego to trener Velasco ma w kim wybierać.

Jednak biorąc pod uwagę formę poszczególnych zawodników, podczas zakończonych przed tygodniem MŚ to w moich oczach faworytem są zawodnicy Trentino. Zaytsev nie ma za sobą dobrych występów, myślę że trzeb chwilę poczekać aż wskoczy na swój nominalny poziom.
Proponuję na to spotkanie dwa zakłady:
Trentino (-3,5 pkt) @ 2,05 Fortuna
Over 184,5 @ 1,86 Unibet


Jeśli chodzi o drugie spotkanie to zdecydowanie idę w kierunku Perugi, która mimo letnich zmian powinna walczyć z Trentino i Modeną o mistrza kraju. Lube moim zdaniem mocno się osłabiło, odeszli Grebennikov, Sander, Candellaro, Christenson. Przyszli co prawda Bruno, Aties, czy D`Hulst. Uważam że Perugia we własnej hali ogra przyjezdnych.
Perugia (-2,5 pkt) @ 1,94 1xBet
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Itas Trentino - Azimut Leo Shoes Modena 2:3
Trentino 1,78
Wczoraj dość gładko Trentino ograło Perugię 3:0 natomiast Modena niespodziewanie wygrała z Lube przegrywając już 1:2. Dziś znowu idę w stronę Trentino, którzy moim zdaniem prezentują się póki co najlepiej.
Kadrowo są nad Modeną, oczywiście Modena ma mocną kadrę także.
Wczoraj w meczu Lube bardzo dobrze poradził sobie w Modenie B. Bednorz i to jest miła wiadomość dla nas dla Polaków, że w takiej mocnej drużynie podstawowym przyjmującym będzie Polak.
W porównaniu do poprzedniego sezonu to z Modeny odeszli - B. Rezende, R. N&#39;gapeth, M. Van Garderen natomiast dołączyli - S. Anzani, B. Bednorz, I. Zaytsev.
Stawiam i tym razem na Trentino ale nie chce mi się wierzyć, że ten mecz zakończy się w 3 setach.
Pierwsza szóstka obu ekip:
Rozgrywający: M. Christenson - S. Giannelli
Przyjmujący: T. Urnaut, B. Bednorz - A. Russell, U. Kovacević
Atakujący: I. Zaytsev - L. Vettori
Środkowy: M. Holt, S. Anzani - S. Lisinać, D. Candellaro
Libero: S. Rossini - J. Grebennikov

Ogólnie no to nieźle te 4 zespoły powymieniały się zawodnikami... Dodatkowo Z. Kazań dołączył do tych wymian gdzie oddał Leona a zabrał E. N&#39;gapeth.​
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Po kilku prośbach postanowiłem w kilku zdaniach opisać co poniektóre drużyny...
Azimut Leo Shoes Modena
Poprzedni sezon zakończyli na 4 miejscu.

Z ważnych postaci odeszli - B. Rezende, R. N&#39;gapeth, M. Van Garderen
Natomiast do klubu dołączyli - S. Anzani, B. Bednorz, I. Zaytsev, M. Christenson, D. Kaliberda
Z ważnych postaci, którzy pozostali w klubie to przede wszystkim - M. Holt, T. Urnaut, S. Rossini
Wydaje mi się, że Modena z tej czwórki, która jest zdecydowanie półkę wyżej od całej reszty jest ciut słabsza chociaż Superpuchar pokazał, że wcale tak może nie być - wygrali Superpuchar...
Pierwsza szóstka według mnie powinna wyglądać tak:
Rozgrywający: M. Christenson
Środkowy: M. Holt, S. Anzani
Przyjmujący: T. Urnaut, B. Bednorz
Atakujący: I. Zaytsev
Libero: S. Rossini
Proponowane miejsce: 4
Cucine Lube Civitanova

Poprzedni sezon zakończyli na 2 miejscu.
Z ważnych postaci odeszli - D. Candellaro, T. Sanders, J. Grebennikov, M. Christenson
Natomiast do klubu dołączyli - Y. Leal, R. Simon, B. Rezende
Z ważnych postaci, którzy pozostali w klubie to przede wszystkim - T. Sokolov, O. Juantorena, D. Stanković, E. Cester.
Do klubu dołączyli Kubańczycy i już w klubie jest 3 Kubańczyków, zobaczymy co z tego wyjdzie. Pierwsza szóstka wygląda naprawdę mega imponująco ale... na ławce już nie ma następców i to może być lekki problem w razie jakieś kontuzji albo słabego dnia/okresu zawodnika. Jeżeli natomiast wszystko zagra tak jak powinno i ten skład zgra się to mogą być mega mocni.
Pierwsza szóstka według mnie powinna wyglądać tak:
Rozgrywający: B. Rezende
Środkowy: R. Simon, D. Stanković
Przyjmujący: O. Juantorena, Y. Leal
Atakujący: T. Sokolov
Libero: A. Marchisio
Proponowane miejsce: 1


Itas Trentino

Poprzedni sezon zakończyli na 3 miejscu.
Z ważnych postaci odeszli - N. Hoag, J. Kozamernik, F. Lanza, R. Teppan, Eder
Natomiast do klubu dołączyli - S. Lisinać, D. Candellaro, J. Grebennikov, G. Nelli, A. Russell, M. Van Garderen
Z ważnych postaci, którzy pozostali w klubie to przede wszystkim - U. Kovacević, L. Vettori, S. Giannelli
W poprzednim sezonie Trentino zrobiło wynik chyba większy niż się można było spodziewać, w półfinale ulegli późniejszemu Mistrzowi 2:3. Teraz są jeszcze mocniejsi i może poprawią wynik z poprzedniego sezonu.
Pierwsza szóstka według mnie powinna wyglądać tak:
Rozgrywający: S. Giannelli
Środkowy: S. Lisinać, D. Candellaro
Przyjmujący: A. Russell, U. Kovacević
Atakujący: L. Vettori
Libero: J. Grebennikov
Proponowane miejsce: 2

Sir Safety Conad Perugia
Poprzedni sezon zakończyli na 1 miejscu.
Z ważnych postaci odeszli - I. Zaytsev, A. Russell, S. Anzani, T. Siirilla,
Natomiast do klubu dołączyli - W. Leon, F. Lanza
Z ważnych postaci, którzy pozostali w klubie to przede wszystkim - L De Cecco, M. Podrascanin, A. Atanasijević, M. Colaci, A. Berger
Moim zdaniem z całej tej czwórki to właśnie Perugia wzmocniła się najmniej, tak ktoś powie Leon to najlepszy siatkarz na świecie ale sam Leon nie wygra ligi i moim zdaniem Perugia nie obroni Mistrza.
Pierwsza szóstka według mnie powinna wyglądać tak:
Rozgrywający: L. De Cecco
Środkowy: M. Podrascanin, F. Ricci
Przyjmujący: W. Leon, F. Lanza
Atakujący: A. Atanasijević
Libero: M. Colaci
Proponowane miejsce: 3


Revivre Axopower Milano

Poprzedni sezon zakończyli na 6 miejscu.
Z ważnych postaci odeszli - K. Klinkenberg, K. Cebulj
Natomiast do klubu dołączyli - J. Kozamernik, S. Maar, T. Clevenot
Z ważnych postaci, którzy pozostali w klubie to przede wszystkim - N. Abdel-Aziz, M. Piano
Na pierwszy rzut oka wydaje się, że Milano może utrzymać miejsce z poprzedniego sezonu, na więcej ich raczej nie stać.
Pierwsza szóstka według mnie powinna wyglądać tak:
Rozgrywający: R. Sbertoli
Środkowy: J. Kozamernik, M. Piano
Przyjmujący: S. Maar, T. Clevenot
Atakujący: N. Abdel-Aziz
Libero: N. Hoffer
Proponowane miejsce: 6


Calzedonia Verona

Poprzedni sezon zakończyli na 5 miejscu.
Z waznych postaci odeszli - A. Pajenk, T. Stern, S. Maar
Natomiast do klubu dołączyli - S. Boyer, C. Savani, S. Sole
Z ważnych postaci, którzy pozostali w klubie to przede wszystkim - E. Birarelli, T. Jaeschke
Poprzedni sezon zakończyli na najlepszym możliwym miejscu czyli 5 bo oczywiście pierwsza 4ka jest zajęta, teraz także mają papiery na to 5 miejsce.
Pierwsza szóstka według mnie powinna wyglądać tak:
Rozgrywający: L. Spirito
Środkowy: S. Sole, E. Birarelli
Przyjmujący: T. Jaeschke, C. Savani
Atakujący: S. Boyer
Libero: D. De Pandis
Proponowane miejsce: 5

Bcc Castellana Grotte
Także mają dość ciekawą pierwszą szóstkę...

Rozgrywający: M. Falaschi
Środkowy: A. Zingel, S. Scopelliti
Przyjmujący: M. Mirzajanpour, W. Włodarczyk
Atakujący: Y. Kruzkhov
Libero: D. Cavaccini

Wydaje mi się, że najbliżsi spadku są drużyny:
Globo Banca Popolare del Frusinate Sora
Tonno Callipo Calabria Vibo Valentia
Consar Ravenna
 
Otrzymane punkty reputacji: +49
S 25,4K

sobolekk

Użytkownik
z zibim na temat siatkówki sie chyba nigdy nie dogadamy. Perugia na 3 miejscu? Przecież w porownaniu do pierwszej szostki trento to chyba tylko trento ma lepszego libero... no i powiedzmy podobny potencjał na srodku siatki.... cala reszta po stronie Perugii , a pozycja atakującego i jednego z przyjmujących to roznica klasy.... Perugia o pierwsze miejsce powalczy z Lube. Potencjal personalny podobny (no moze delikatnym faworytem Lube). Trentino bedzie walczyc z Modena o 3 miejsce. Tak samo zibi kompletnie nie rozumiem stawiania Szczecina w pluslidze na 4 miejscu. Na milosc boska przecież personalnie to jest teraz najlepsza druzyna plusligi...
 
kosiorx 1,7K

kosiorx

Użytkownik
z zibim na temat siatkówki sie chyba nigdy nie dogadamy. Perugia na 3 miejscu? Przecież w porownaniu do pierwszej szostki trento to chyba tylko trento ma lepszego libero... no i powiedzmy podobny potencjał na srodku siatki.... cala reszta po stronie Perugii , a pozycja atakującego i jednego z przyjmujących to roznica klasy.... Perugia o pierwsze miejsce powalczy z Lube. Potencjal personalny podobny (no moze delikatnym faworytem Lube). Trentino bedzie walczyc z Modena o 3 miejsce. Tak samo zibi kompletnie nie rozumiem stawiania Szczecina w pluslidze na 4 miejscu. Na milosc boska przecież personalnie to jest teraz najlepsza druzyna plusligi...
Personalnie to PSG w ręcznej ma najlepszy skład a jakoś LM nie może wygrać, ba nawet w swojej lidze nie wygrali. Może i Szczecin zebrał pakę na miarę 1-ego miejsca w pluslidze, ale w siatkówce jest potrzebne coś takiego jak zgranie. Z resztą nie tylko w siatkówce.. Czemu taka Islandia wygrała z Anglią na ostatnim mistrzostwach, mimo tego, że tam tylko Siggurdson to nazwisko przewijające się w światowej piłce. I właśnie na tym polega piękno sportu - kolektyw a nie indywidualności.
Żeby też wnieść coś do tej rozmowy to ten sezon może być zaskakujący. Spore roszady w bezpośrednio walczących zespołach, sporo nowych twarzy. Zobaczymy kto najlepiej się odnajdzie w tym wszystkim. Na papierze Lube faworyt, dalsze miejsca to wróżenie z fusów ; zapowiada się ciekawy sezon.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
z zibim na temat siatkówki sie chyba nigdy nie dogadamy. Perugia na 3 miejscu? Przecież w porownaniu do pierwszej szostki trento to chyba tylko trento ma lepszego libero... no i powiedzmy podobny potencjał na srodku siatki.... cala reszta po stronie Perugii , a pozycja atakującego i jednego z przyjmujących to roznica klasy.... Perugia o pierwsze miejsce powalczy z Lube. Potencjal personalny podobny (no moze delikatnym faworytem Lube). Trentino bedzie walczyc z Modena o 3 miejsce. Tak samo zibi kompletnie nie rozumiem stawiania Szczecina w pluslidze na 4 miejscu. Na milosc boska przecież personalnie to jest teraz najlepsza druzyna plusligi...
A czy ja napisałem, że JESTEM PEWNY W 100%, że Perugia będzie na 3 miejscu? Tam każdy może być na 1 jak i na 4 miejscu.. Takie jest moje zdanie i tyle, proste.
Co do Szczecina zebrali paczkę ok, ale w czym SKRA, ZAKSA czy chociażby Jastrzębie im odstaje? Niczym... Jestes pewny, że Kaziyski będzie strzałem w 10? Bo ja nie, on lata świetności ma już za sobą a teraz może być różnie i tak może wystrzelić i być najlepszym ale może też tak być ale nie musi... I to nadal jest moje zdanie.
Ty już mówiłeś o MŚ, że Rosja, Włochy itd odpuszczają jarmarki i pokazali Ci jacy są MOCNI a Ty dalej się upierał będziesz przy swoim gdy nadejdą IO czy kolejne MŚ... Twoje zdanie, Twoje sprawa.
Każdy ma prawo do swojego zdania, ja nie muszę grać Twoich typów Ty nie musisz grać moich i tyle w temacie.
Pozdrawiam.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Consar Ravenna - Revivre Axopower Milano 3:0
Milano
1,63
Jestem w pracy więc ciężko o analizę ale jak wyżej opisywałem drużyny, Milano oceniam, że powalczą nawet o miejsce 6 - skład mają naprawdę dobry, bardzo wyrównany. Jest atakujący Holandii, który rozegrał bardzo dobre MŚ N. Abdel-Aziz są dwaj dobrzy środkowi M. Piano i J. Kozamernik, na przyjęciu jest S. Maar - Kanadyjczyk.
Ravenna uważam, że będzie walczyć o utrzymanie się... Oczywiście jest to 1 kolejka więc należy ostrożnie podchodzić ale myślę, że warto.​
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Monza-Verona 2 @1,7 Fortuna✅
Na papierze Verona jest zdecydowanie silniejsza ekipą, zdecydowanie na miejsce nr5 w.lidze. Z ważnych postaci odeszło trzech ale i trzech przybylo w tym Boyer, który przecież już obecnie jest w stanie wygrywać mecze na wysokim poziomie. Tutaj jest siła.ognia a reszta graczy też nie w kij dmuchał. Może nie jakaś.fizyczna ekipa.ale z dużą domieszką doświadczenia i przede wszystkim ekipa z graczami technicznymi co nie mają żadnych ujm jeśli chodzi o repertuar na swoich pozycjach. Monza to.taka.ekipa.co raczej ani nie grozi jej spadek ani walka o nic więcej.Nie bylo tam jakiś wielkich zmian. Odszedł atakujący Hirsch czy rozgrywający Shoji a.przybyli Ghafour, Orduna czy Josifof. Zmiany jak widać raczej bez szału i powinno.tutaj wszystko pozostać na tym samym.poziomie. Dzisiaj już mielismy mała.niespodzianke ale może już wystarczy chociaz to.pierwsza kolejka i nie ma co.szalec jednak kurs wyższy niż dzisiaj Milano a dysproporcja między ekipami podobna. Myślałem, że kursy podyktowane przez jakąś absencje w Veronie ale przynajmniej jak nigdzie nic o czymś takim nie wyczytałem. Za pewne przed meczem kursy poleca do.ok 1,6 więc warto zagrać wcześniej.
Siena over 78,5 @ 1,77 Fortuna⛔
No cóz zagrają Dawid z Goliatem, Trentino ostatnio pokazało siłe, wygrywajac niespodziewanie z Perugia ale potem jak zwykle wiekszosc z Nas uwazała ich za faworyta w finale i przegrali. Na razie do końca nie ufam jeszcze tej ekipie. Zobaczymy jak wejdą dalej w ten sezon. Urosowi zawsze cos moze odwalic na chwile, kto wie. Siena to beniaminek ale mają solidną kadre. Cały skład nowy i nazwiska dobrze znane- Ishikawa, Maroutti, Gładyr, Marouf, na ataku nieobliczalny Ramos. Druzyna co pewnie nie jednemu napsuje sporo krwi bo umiejetnosci tam nie brakuje.Moze byc sporym problemem to, ze jest to chyba ekipa z najnizszym wzrostem w całej lidze ale przeciez nie zawsze centymetry grają. Licze, ze urwią dzisiaj secika a jak to zrobią to w pozostałych minimum trzech, 54pkt powinno byc formalnością.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Castellana Grotte - Azimut Leo Shoes Modena 2:3
Grotte +19,5 1,77
Uważam, że przesadzone handi na gospodarzy, ok Modena faworyt tego meczu i to nie podlega dyskusji ale czy rozbiją aż tak rywala? Nie sądzę...
Grotte swój pierwszy mecz przegrali na wyjeździe 1:3 z Vibo Valentia natomiast Modena wygrała u siebie 3:0 z Sora wygrywając 21 punktamia uważam, że Grotte jest mocniejszą ekipą niż Sora.
W swoim składzie mają znanych siatkarzy takich jak: W. Włodarczyk, A. Zingel, M. Mirzajanpour, M. Falaschi oczywiście Modena ma dużo lepszy skład ale uważam, że Grotte podejdzie o tego meczu jeszcze bardziej zmobilizowana w końcu grają ze zwycięzcami Superpucharu...
Revivre Axopower Milano
- Kioene Padova 3:1
Milano -1,5 seta 1,72
Milano uważam za 6 drużynę w lidze a tu taki łomot w 1 kolejce z Ravenna 0:3 i bez podejścia w każdym secie. Padova swój mecz przegrała 0:3 z Lube.
Nadal uważam, że Milano ma papiery na świetne granie i będą chcieli zapomnieć o tym pierwszym meczu i wygrać ten mecz jak najwyżej dla siebie i dla kibiców.
Milano uważam, że ma dużo lepszy skład niż Padova i dziś pokażą w końcu świetną grę.
Uważam, że na te 2 mecze jest spore value a jak będzie przekonamy się wieczorem.
Powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Padwa - Castellana Grotte 3:1 niestety w poszczególnych setach niewiele punktów uzbierali a szkoda bo set wygrali...
Grotte +82,5
1,75
Uważam, że mocno przesadzone są kursy na gości w tym mecz, kurs prawie 4 aż żal nie spróbować...
W ostatniej kolejce Grotte powalczyły z Modena przegrywając 2:3.
Obie drużyny mają póki co po 2 porażki ale moim zdaniem lepsze wrażenie zostawili po sobie właśnie goście.
Daję oto taki zakład, że goście zdobędę minimum 83 punkty, spokojnie w 4 setach mogą zdobyć tyle punktów.
Spróbuję także zagrać gości ale ten typ podaję.

Perugia - Trentino 3:1 184
powyżej 180,5 1,84
Aż taki kurs na Trento...? Także moim zdaniem przesadzony, ok Perugia u siebie jest faworytem ale nie aż takim.
Trentino mega wzmocniło się przed sezonem i teraz o zwycięstwo grają w każdym meczu z faworytami...
Stawiam w tym meczu na minimum 4 sety i na over meczowy.
Póki co obie drużyny komplet zwycięstw. Szykuje nam się mega mecz.
Porównywać obu składów nie ma co ponieważ można iść do samego góry - tam są opisane drużyny.​
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom