>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pozostałe ligi siatkówki kobiet 2018/2019

Status
Zamknięty.
seba6 533

seba6

Użytkownik
Na busto arsizio jak dla mnie mozna wszelakie handicapy pobierac.
Conegliano ostatni czas w bardzo sredniej formie.
+2.5 seta @1.34. Do jakiegos dubla
+1.5 seta @2.05.
Dla odwazniejszych Busto mecz @ 3.05.
Unibet
⛔ 0:3
Tragedia jednym slowem. Meczu nie ogladalem niestety i nie wiem co tam bylo , ze Conegliano tak latwo wygralo
 
M 150

mattanderson

Użytkownik
Novara K- Casalmaggiore K o155.5 pkt @1.7 UNIBET
moim zdaniem 3 sety możliwe , Casa ostatnio dobra forma , skład tez maja ciekawy h2h tez widać ze zacięte były ???? taki kurs w Uni trza pobierac , będzie na flaszeczke ????
Nie grałbym tego. Casalmaggiore gra tylko u siebie, druzyna ma duże problemy na wyjazdach. Novara to Dream Team, na każdej pozycji gwiazda. Spokojnie je w trzech złoża przy dobrych wiatrach
 
tyksiol 3,4K

tyksiol

Użytkownik
Niestety panie z Besiktasu nie powalczyly u siebie :/ na jutro biore pod lupe 2lige Wloska kobiet . Spotkanie miedzy Zambelli Orvieto K - Eurospin Ford Sara Pinerolo K . W tym meczu widze &quot; zacięte &quot; spotkanie patrząc na ostatnie spotkania obu zespolow i z kim grali ... gramy o172.5 pkt @1.72 bet365 ,wydaje mi się to ciekawa opcja na jutrzejsze spotkanie :] będzie na flaszeczke na Sylwka ????
boom 175pkt ???? Dosiego :p
Na busto arsizio jak dla mnie mozna wszelakie handicapy pobierac.
Conegliano ostatni czas w bardzo sredniej formie.
+2.5 seta @1.34. Do jakiegos dubla
+1.5 seta @2.05.
Dla odwazniejszych Busto mecz @ 3.05.
Unibet
może ov pkt w meczu ? :&gt;
 
tyksiol 3,4K

tyksiol

Użytkownik
witam . na dziś mamy ciekawe imo spotkanie w Pucharze Turcji kobiet pomiędzy Beylikduzu- Nilufer Bld . Kurs na gości @2.5 bwin to value jak dla mnie , początek sezonu miały slaby ale teraz powoli wracają na wlasciwe tory , graly ostatnio te zespoly miedzy sobą i było 1-3 , także jeśli zagrają bez oslabien w składzie widze pewna wygrana gości :] pozdrawiam i zieloności ????
 
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
witam . na dziś mamy ciekawe imo spotkanie w Pucharze Turcji kobiet pomiędzy Beylikduzu- Nilufer Bld . Kurs na gości @2.5 bwin to value jak dla mnie , początek sezonu miały slaby ale teraz powoli wracają na wlasciwe tory , graly ostatnio te zespoly miedzy sobą i było 1-3 , także jeśli zagrają bez oslabien w składzie widze pewna wygrana gości :] pozdrawiam i zieloności ????
Dwumecz więc różnie może być
 
tyksiol 3,4K

tyksiol

Użytkownik
witam . na dziś mamy ciekawe imo spotkanie w Pucharze Turcji kobiet pomiędzy Beylikduzu- Nilufer Bld . Kurs na gości @2.5 bwin to value jak dla mnie , początek sezonu miały slaby ale teraz powoli wracają na wlasciwe tory , graly ostatnio te zespoly miedzy sobą i było 1-3 , także jeśli zagrają bez oslabien w składzie widze pewna wygrana gości :] pozdrawiam i zieloności ????
Petarda :eek: live nawet -1.5 i -2.5 polapane o_O
 
tyksiol 3,4K

tyksiol

Użytkownik
Już jutro Busto podejmie Bergamo i dają @1.85w 1xbet to biorę z pocałowaniem ręki , kadrowo Bergamo nie jest zle ale po takim kursie trzeba grać , grały 28 pazdziernika i było 3-1 dla Busto na ich terenie chyba że jakaś absencja , chyba że ostatnia formą Busto jest spowodowany kurs ale nie grały z byle kim , myślę że czas na wygraną i zieleni ????
 
S 1,1K

slawek1302

Użytkownik
Już jutro Busto podejmie Bergamo i dają @1.85w 1xbet to biorę z pocałowaniem ręki , kadrowo Bergamo nie jest zle ale po takim kursie trzeba grać , grały 28 pazdziernika i było 3-1 dla Busto na ich terenie chyba że jakaś absencja , chyba że ostatnia formą Busto jest spowodowany kurs ale nie grały z byle kim , myślę że czas na wygraną i zieleni ????
Busto gra dziś bez Kaji Grobelnej która występuje w reprezentacji Belgii.....zresztą obstawiając dziś jakiekolwiek mecze siatkarskie warto pogrzebać w składach, kto ewentualnie wyjechał na reprezentacje
Tak na szybko sprawdzając obok Grobelnej nie zagra Herbots i Meijners....powody te same.
 
crisardooo 144

crisardooo

Użytkownik
Hungkuk (1.6)
--

Warto zagrać dziś na gospodynie które w swojej lidze zajmują pierwszą pozycje.
W tym meczu spodzeiewam się wygranej ze stratą maksymalnie jednego seta, tu do tajbreka nie powinno dojść, gospodynie to personalnie lepszy zespół, dodatkowym smaczkiem jest fakt, że w tej drużynie występuje Berenika Tomsia .
Nasza atakująca radzi sobie świetnie, jest zdecydowanie liderką swojej ekipy, dostaje mnóstwo piłek i jej gra może się podobać.


Cóż o tym meczu można powiedzieć. Dwa sety wysoko przegrane przez gospodynie, dwa wygrane po walce.
Nadszedł decydujący set i przyjezdne prowadziły jednak do głosu zaczęły dochodzić gospodynie.
Z 12-14 zrobiło się 15 -14 ( i gdyby zakończyły byłoby to piękne zwieńczenie jednak następnie dostaly 3 piłki z rzędu)

Biorąc pod uwagę cały mecz, stwierdzam że to niesamowity brak szczęścia.
 
crisardooo 144

crisardooo

Użytkownik
Casalmaggiore (1.8)
oraz
Novara (1.3)
Niestety nie mam możliwości napisania dłuższej analizy I zamieszczam krótką.
Bergamo dziś bez Chorwatki Emy która jest obecna na Eliminacjach, do tego Casalmaggiore personalnie lepszy zespół .

Novara u siebie wygląda świetnie, jest to bardzo ważny mecz dla układu tabeli i nie tylko,dla odwazniejszych osób można próbować jakiś handicap.
 
tyksiol 3,4K

tyksiol

Użytkownik
Monza zdecydowanym faworytem jutrzejszego spotkania , po osłabieniach Busto myślę że gospodarze to biorą za 3 pkt
Monza -1.5 seta @2 bet365
 
tyksiol 3,4K

tyksiol

Użytkownik
Btw czytałem gdzieś że Kaja Grobelna oto powracająją z kadry , ale wczoraj grały mecz więc jak to możliwe ? Czy nie będą potrzebowały odpoczynku ? Czy z marszu będą grać w pierwszej 5
IMO Monza jest trochę niedoceniona a Busto wręcz przeciwnie .
 
sokrates 1,8K

sokrates

Użytkownik
Btw czytałem gdzieś że Kaja Grobelna oto powracająją z kadry , ale wczoraj grały mecz więc jak to możliwe ? Czy nie będą potrzebowały odpoczynku ? Czy z marszu będą grać w pierwszej 5
IMO Monza jest trochę niedoceniona a Busto wręcz przeciwnie .
Jak najbardziej możliwe, Kaja opuściła kadrę po pierwszym meczu w niedzielę. Na wczorajszy mecz pojechały rezerwy.
 
tyksiol 3,4K

tyksiol

Użytkownik
Nic ja mam pograne ???? o 20:30 mecz na n sport zobaczymy ????
Wczoraj Novara niby petarda a wyszlo slabo , sam chcialem podac typ na Firenze @1.5 ale sie zawachalem i nie podalem
 
tyksiol 3,4K

tyksiol

Użytkownik
Dobry mecz , Busto to wzięło w TB . Już dziś mamy kolejne spotkanie na n sport , Casalmaggiore z Firenze . Pytanie czy to jest właśnie ten moment gdy Casa zgarnie 3 pkt ? Jak myślicie ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom