>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Kobiece rozgrywki 2018/2019

Status
Zamknięty.
W 5,5K

wojtek_89

Użytkownik
Izrael 03.12.2018 18:00
Maccabi Ashdod - Bnei Yehuda
Maccabi Ashdod(-6.5) ✅✅ 94-48
@1.85
Maccabi Ashdod - Bnei Yehuda
Maccabi Ashdod powyżej 80.5 ✅✅ 94
@1.85

Maccabi poki co z 2-3 co wygląda jednak kiepsko jak na zespol z taka historią i niemalym jednak potencjalem.
Dzis jednak widze okazje do zlania.. W skladzie mamy w koncu Adams, Vivians, Hopkins, czy Presley i takie zawodniczki odpowiednio powinny zatroszczyc sie o korzystny wyniki z Bnei.
Yehuda to na ten czas czerwona latarnia ligi z bilansem 0-5.
Dziewczyny nie dosc, ze przegrywają niemal wszystko wysoko to jeszcze ogromnie duzo tracą, srednio 95.6PPG.
Co do skladu.. Last match zadebiutowala Riley, ale nie bylo juz Harper. Riley w debiucie cyferki wykrecila swietne, ale czy ona to dzis powtorzy? Zreszta nawet z jej show last match, Bnei poleglo by 12 z Tikva, tracac 96 oczek.
Maccabi ma bez dwoch zdan papiery na to, zeby tu zbic, sklad na korzysc Ashdod, forma mimo 2-3 rowniez, także zobaczyny,
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
W 5,5K

wojtek_89

Użytkownik
Euroliga 05.12.2018 20:00
Bourges - UMMC
UMMC(-16.5) ⛔⛔ 70-74
@1.91

Mecz dopiero w środę, ale wydaje mi sie, ze warto wziąc juz teraz, bo do samego meczu handi może pojsc do gory.
Bourges niby poki co niezle, zarowno w lidze jak i EL, gdzie dziewczyny notują 3-1. Na dzien dobry Francuzki rozbily CCC, co przyznam szczerze, dla mnie bylo sporą niespodzianką, pozniej ograly wysoko Nadzieje, przegraly z Praga, zeby last match odniesc kolejne wyjazdowe zwycięstwo, tym razem ze Schio.
Wyniki nie sa najgorsze, ale z calym szacunkiem do dziewczyn, z calym szacunkiem do tych wynikow, w srode nie widze mozliwości, aby Bourges mialo sie postawic.
Przyjezdza w koncu najsilniejsza ekipa w tych rozgrywkach, ekipa naszpikowana gwiazdami, ekipa znajdująca sie w swietnej formie.
Rosjanki poki co robią co chcą.. Co ciekawe one w zasadzie tylko z CCC nie skonczyly meczu z co najmniej +20, konczac wowczas na wygranej by 15.
Poza tym jednak Villeneuve, Nadzieja i Praga last match byly bez najmniejszych szans.
Juz ostatnio pisalem, ze kiedys UMMC nie zawsze sie chcialo, ale teraz widac, ze w kazdym kolejnym meczu dziewczyny mocno zaznaczaja tą swoją przewage nad reszta stawki.
Nie inaczej wedlug mnie powinno byc w srode i takie handi jednak warto wziąc, bo tutaj +20, co najmniej +20 jest spokojnie w zasięgu.
 
W 5,5K

wojtek_89

Użytkownik
CEWL 04.12.2018 18:00
Graz - Zabiny Brno
Zabiny Brno(-18.5) ✅✅ 51-84
@1.86

Wygląda swietnie jak dla mnie.
Graz w tych rozgrywkach 0-1 po porazce z mlodymi Aniolkami, Brno 1-0 po wysokiej wygranej ze Slowaczkami.
Tutaj faworyt jest jeden i bede mocno zdziwiony jesli Czeszki pewnie tego nie wezmą.
Graz w lidze bilans ma swietny, ale umowmy sie, liga Austriacka to zadna potęga. Sklad poza Valerio i Coffin oparty w calosci na Austriaczkach, sklad krotko mowiąc slaby, ktory w zaden sposob nie powinien sie przeciwstawic mocniejszej pace z Czech.
Dodatkowo warto wspomniec o tym, ze Graz z problemami kadrowymi w postaci Knoflach, Krisper oraz Valerio.
Oczywiscie w ostatnim meczu ligowym nawet grajac w 9 udalo sie zbic, ale rywal do pięt nie dorastal dzisiejszemu i tutaj Brno nie bedzie mialo problemow z wykorzystaniem absencji po drugiej stronie.
Fakt faktem, Czeszki dzis bez kontuzjowanej Dudasovej, ale ten sklad jest na tyle mocniejszy, ze nawet jej absencja nie powinna tutaj przeszkodzic dziewczynom w zbiciu.
No jak dla mnie i +30 tutaj zaskoczeniem nie bedzie, wiec takie handi pobieram z pocalowaniem reki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
W 5,5K

wojtek_89

Użytkownik
Euroliga 05.12.2018 17:00
Olympiacos - TTT Riga
TTT Riga ✅✅ 51-70
@1.88

Sprobuje.
OLY wyeliminowalo w kwalifikacjach Wisle, ale Krakowianki same są sobie winne, taka prawda.
Awansowac jednak Greczynkom sie udalo, ale w samej EL poki co meczu wygrac sie jeszcze nie udalo. Czy jutro przyjdzie przelamanie? No uwazam, że nie.Owszem, nie przyjezdza może jutro Fener, czy Kursk, ale TTT nie wolno lekcewazyc.
Sam troche tej druzyny nie docenilem i po prawdzie myslalem, ze dziewczyny juz w eliminacjach odpadna z Venezia, a tymczasem w dwumeczu skonczylo sie pogromem.
Rozgrywki główne to poki co 2-2, ale rownie dobrze moglo byc 3-1, bo z Kurskiem nie udalo sie o wlos. Poza tym dziewczyny wygraly na wyjezdzie z Hatay, rozbily Charleville, przegrywając dodatkowo z Avenida.
No jak dla mnie te wyniki naprawde wyglądaja fajnie i tutaj jak najbardziej stac dziewczyny na wygrana.
Dodatkowo sklad ciekawszy, przynajmniej moim zdaniem, a ponad to OLY last match w lidze gralo bez Spyridopoulou.
Sprawdzimy.
 
pukon 897,2K

pukon

Użytkownik
Euroliga
Polkowice - Schio godz. 19.00
2(+5) / 1.85
Grupa A - Polkowiczanki czwarta pozycja w tabeli i bilans 2-2, drużyna Schio ostatnie, ósme miejsce z bilansem 0-4. Włoska ekipa fatalnie weszła w nowy sezon Euroligi, ale to chyba nie może być rzeczywisty obraz tego zespołu, dla mnie to personalnie nie jest słaba drużyna, na pewno nie na ostatnie miejsce w tej grupie. W dodatku dzisiaj do składu wraca Dotto i co chyba najważniejsze, może zadebiutować w tych rozgrywkach Quigley (m.in Fener czy Wisła w Europie, w WNBA świetne występy w barwach Chicago Sky - w debiucie ligi włoskiej rzuciła 27pkt), to powinno być bardzo duże wzmocnienie. O polkowiczankach pisałem już kilkukrotnie w tym temacie, trzymam kciuki za ich dobry występ w Eurolidze, bo w &quot;naszej&quot; lidze pewnie na spokojnie ugrają mistrza, ale nie można nie doceniać tak ogranej w Europie drużyny Schio, wydaje się, że to przełamanie jest kwestią czasu tylko. Myślę, że mogą, a na pewno stać je, postawić trudniejsze warunki ekipie z Polkowic, która chyba jeszcze tej formy mocno ustabilizowanej w Europie nie ma - przykład dobre mecze z silnym Jekaterynburgiem czy Braine, a ostatni mecz z Lille, trochę słabszy występ, gdzie mogły nawet stracić praktycznie wygrany już mecz. (LVBet)
67-61⛔ ten punkt, mogły mi podarować;) szkoda...
 
B 0

baresko

Użytkownik
Schio od początku sezonu ma GIGANTYCZNY problem ze zdobywaniem punktów, robią dziecinne błędy w rozegraniu, rywalki łapią ich masowo pułapkami, brakuje ruchu jak cholera.
to serio wyglądało źle na tle Bourges i Braine, a to - powiedzmy, ekipy na porównywalnym poziomie co Polkowiczanki.
nie wiem czy obecność Quigley ot tak rozwiąże wszystkie problemy.
 
W 5,5K

wojtek_89

Użytkownik
Czechy 05.12.2018 17:30
Ostrava - Trutnov
Trutnov(-19.5) ✅✅ 60-84
@1.85

Ostrava do tego meczu podejdzie po bardzo nieudanym wystepie w kolejnym turnieju EWBL, gdzie dziewczyny dostaly w leb od Grodna i A3. Te występy wyglądaly fatalnie, ale co sie dziwic patrzac na ten zespol.. W lidze nie jest lepiej, bo na ten czas dziewczyny mogą &quot;poszczycic&quot; się 1-7 i wygrana tylko by 3 ze Strakonicami.
Co do skladu, wygląda on slabiutko.. Ostatnio wrocila do gry co prawda Kopecka, ale juz w ostatnim turnieju ona nie grala. Nie grala także w Minsku, Smutna, nie grala Mutangova, Kubickova, nie grala Savickaite.
Dzis w skladzie sa Smutna i Kopecka, ale brakuje Kubickovej 8.4PPG, 4.6RPG, 1.1APG, Savickaite 8.3PPG, 4.4RPG, 1.3APG oraz dalej Mutangovej 3.8PPG, 1.2RPG, 1.0APG.
Przyjezdne na ten czas calkiem fajnie sobie radzą. Nie jest to zespol moze pokroju Brna, Nymburka, czy oczywiscie Pragi, ale trzeba pochwalic dziewczyny i tak za dotychczasowe wyniki.
Z tymi slabszymi przyjezdne spokojnie robily swoje, a last match rozbily KP, co tym bardziej zasluguje na uznanie..
Sklad wygląda o niebo lepiej niz ten rywalek, także dla mnie +25, co najmniej +25 spokojnie jest do zrobienia.
 
W 5,5K

wojtek_89

Użytkownik
Eurocup 05.12.2018 18:30
Wisła Kraków - Tsmoki Mińsk
Tsmoki Mińsk(+16.5) ✅✅ 77-69
@1.62

Na spokojnie.
Wisla jest faworytem, Wisla wygrala z Tsmokami na wyjezdzie, Wisla gra w domu, ale to wcale nie musi byc taki spacerek jak pokazują kursy.
Przede wszystkim Krakowianki maja problem ze skladem.. Nie ma juz Oroszovej, nie zadebiutuje dzis jeszcze nowy nabytek w postaci Aleksandravicius, a ze zdrowiem problemy ma Canada, ktora popsuła się przed tygodniem w Rosji, a ktorej brakowalo w weekend z Wroclawiem.
Minsk to nie jest moze potęga, w EC dziewczyny maja 1-3, ale praktycznie one dostaly tylko lanie od Inventy. Nie wygląda to moze i za fajnie, ale z Wisla skonczylo sie na -5, z Besiktasem w domu na -8, a rowniez z Besiktasem tyle, ze away, udalo sie nawet wygrac.
W skladzie jest kilka zawodniczek, ktore troszke tutaj Wisle mogą napsuc krwi i zwlaszcza w tym niepelnym skladzie tak jak mowie, Wisla wcale nie musi miec takiego spacerku jak pokazuja to kursy.
Tak jak wspomnialem, Na Bialorusi, Wisla wygrala by 5, a warto zaznaczyc, ze duet Oroszova &amp; Canada dolozyly wowczas dla Krakowianek 19p, 11zb, 3a.
Sprobuje.
 
pukon 897,2K

pukon

Użytkownik
EuroCup
Atomeromu Szekszard - Ruzomberok godz. 18.00
1(-9,5) / 1.85
Grupa H rozgrywek EuroCup - ekipa ze Słowacji pozycja lidera, Węgierki drugie miejsce, bilans identyczny 3-1. Pierwszy mecz pomiędzy tymi zespołami wygrał Ruzomberok 65-58. Może się mylę tutaj, bo jednak cały czas uczę się tej żeńskiej koszykówki i jeszcze wiele nauki przede mną, ale dla mnie w tym zestawieniu, za znacznie mocniejszą drużynę należy uważać Atomeromu Szekszard. Pomijając już to, że chyba obecnie węgierska koszykówka w wykonaniu Kobiet jest na wyższym poziomie niż Słowaczek - przykład jak Słowaczki ostatnio koncertowo zmarnowały dużą szansę awansu na ME. Węgierki mają w kadrze naprawdę wiele znaczących nazwisk w Europie - reprezentantki kraju jak Studer, Theodorean czy Gereben, Szwecji Frida Eldebrink, Australii Bishop czy Serbii Jovanovic, do tego Amerykanka McCall i też solidne pewnie węgierskie zawodniczki jak Kiss, Balint czy Mansare. W ekipie Ruzomberoku, poza Słowaczką Mistinovą, za wynik odpowiadają zagraniczne zawodniczki - Amerykanki Jeffery i Ellenberg, Litwinka Sisksniute (którą kojarzę z gry w naszej lidze w barwach drużyny z Sosnowca), Ukrainka Yatskovets czy Serbka Markovic. Tak jak wspominałem wcześniej dla mnie ta kadra Węgierek jest personalnie silniejsza i biorąc jeszcze pod uwagę ten pierwszy mecz, gdzie teraz walcząc o pierwsze miejsce, potrzebują wygranej różnicą co najmniej 7pkt. (LVBet)
87-72✅
 
pukon 897,2K

pukon

Użytkownik
Schio od początku sezonu ma GIGANTYCZNY problem ze zdobywaniem punktów, robią dziecinne błędy w rozegraniu, rywalki łapią ich masowo pułapkami, brakuje ruchu jak cholera.
to serio wyglądało źle na tle Bourges i Braine, a to - powiedzmy, ekipy na porównywalnym poziomie co Polkowiczanki.
nie wiem czy obecność Quigley ot tak rozwiąże wszystkie problemy.
Jak najbardziej mam świadomość, że jeżeli tutaj nic nie poprawią, to pewnie po raz kolejny przegrają. No ale widzę jakąś nadzieje na lepszą grę, m.in. wraz z przybyciem Quigley - może to będzie taki impuls, który pomoże drużynie. Zobaczymy jak to parkiet zweryfikuje.
 
W 5,5K

wojtek_89

Użytkownik
Eurocup 05.12.2018 20:00
Landes - Tarbes
Landes(-5.5) ⛔⛔ 73-84
@1.625

Tarbes przewodzi grupie z kompletem zwycięstw, Landes na miejscu drugim z bilansem 2-2. Tarbes niby liderem, ale dla mnie to Landes jest ekipa lepszą. Tak naprawde to Landes moglo byc tutaj z kompletem zwycięstw, ale na parkiecie dzisiejszego rywala skonczylo sie porazka by 2, a z Sint Katelijne porazka po dogrywce.
Jest jednak jak jest, Landes ma 2-2, ale dzis uwazam, ze dziewczyny doloza kolejne zwycięstwo, odrabiając dodatkowo strate z pierwszego meczu.
Taką mala zapowiedz tego co tutaj mam nadzieje zobaczyc, mozna bylo zaobserwowac w ten weekend, kiedy oba zespoly się ze sobą spotkaly, kiedy Landes wygralo wysoko by 20.
Dzis moze to zwycięstwo nie bedzie az tak okazale, ale powinno byc pewne.
Przede wszystkim Tarbes radzic sobie musi bez Konteh 10.7PPG, 5.3RPG, 5.7APG oraz Fontaine 9.3PPG, 1.3RPG, 1.3APG i choc wlasnie z Landes w weekend wrocila Gaye to ten sklad i tak daleki jest od optymalnego.
Kolejna sprawa to wspomniany juz mecz z Landes, podczas ktorego Tarbes radzic sobie musialo w zaledwie 7 zawodniczek.
Tutaj liderki byly jednak duzo bardziej eksploatowane niz po stronie Landes co tez moze nie byc bez znaczenia przy węższej rotacji.
Landes ogolnie ma calkiem ciekawy sklad, w lidze wygląda to nie najgorzej, a warto tez powiedziec, ze w domu dziewczyny sa 6-0 licząc lige i EC.
Zeby moze nie bylo az tak koloworo, są jakies problemy z Hejdova, ale akurat mnie to w wiekszy sposob nie odstrasza.
Tarbes slabsze, Tarbes away, Tarbes mocno oslabione, ja w to wchodze.
 
W 5,5K

wojtek_89

Użytkownik
Eurocup 06.12.2018 16:00
Spartak Moskwa - Gorzów
Gorzów ✅✅ 68-83
@1.85

Kurs poszedl na dol, ale i tak sprobuje.
Mecz o pierwsze miejsce w grupie, Spartak w domu, ale uwazam, ze Gorzow ma wszystkie mozliwe papiery na to, aby tu wygrac.
Co do EC, oba zespoly z bilansem 3-1, Spartak polegl tylko z Gorzowem wlasnie, Akademiczki z kolei wyzszosc musialy uznac Bydzi.
Rosjanki nie są juz taka potęga jak kiedys, ale uczciwie trzeba przyznac, ze takie zawodniczki jak Stallworth, czy O&#39;Neill, do spolki z kilkoma niezlymi Rosjankami stawiaja ten zespol nie w takim najgorszym swietle.
Co do zagranicznych zaciągow warto jednak zaznaczyc, ze i Jennifer i Denesha nie graly w weekend z Kurskiem.
Co by jednak nie mowic sklad Gorzowa wygląda lepiej, przynajmniej ja mam takie zdanie, a im dalej w las tym z coraz wiekszym zgraniem zespol ten staje sie coraz grozniejszy.
Tak jak mowie Gorzow ma tutaj wszelkie papiery, zeby wygrac i choc kurs juz jest nizszy niz 2.0, uwazam, ze i tak warto pobrać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
W 5,5K

wojtek_89

Użytkownik
Eurocup 06.12.2018 18:00
Artego Bydgoszcz - Telge
Artego Bydgoszcz(-24.5) ✅✅ 79-43
@1.85

Bardzo obiecująco to dla mnie wygląda.
Bydzia wciąz walczy o drugie miejsce w grupie i licząc, ze dzis Gorzow wygra ze Spartakiem, a Artego z Telge, za tydzien bezposredni mecz Polek z Rosjankami zadecyduje o tym, kto zajmie miejsce drugie.
Tutaj Bydzia powinna pozamiatac, krotko.
Telge to bezsprzecznie najslabsza druzyna w tej grupie, druzyna ktora praktycznie w kazdym meczu dostala lanie.
Tylko z Bydzia grając u siebie, Telge dostalo by 22.
Wyniki sa slabiutkie, a co gorsze Telge ma na glowie problemy ze skladem.
Niestety podczas zgrupowania na kadry popsula sie i wypadla z gry Turudic 10.7PPG, 6.3RPG, 1.0APG, do tego ze Spartakiem juz nie bylo Ahlin 9.0PPG, 2.5RPG, 0.5APG.
Owszem, wlasnie ze Spartakiem zadebiutowala Weaver, ktora byla nawet blisko dd, ale juz w lidze ona nie grala i tych okazji do zgrania z zespolem po prostu za wiele nie miala.
Bydzia jest zespolem co najmniej o klase lepszym i skoro away wygrala wysoko, tym bardziej w domu zawiezc nie powinna zwlaszcza jesli rywalki maja problemy ze skladem.
Moim zdaniem bardzo warto.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
W 5,5K

wojtek_89

Użytkownik
Eurocup 06.12.2018 18:30
Cegledi - Lyon
Lyon(-9.5) ✅✅ 73-95
@1.85

Zechcą zbiją bo przewage maja sporą.
Celgedi wygląda kiepsko zarowno w EC jak i w lidze, gdzie w sumie dziewczyny na koncie maja zaledwie jedną wygrana.
Tutaj nie zanosi sie na przelamanie.. Mecz moze w domu, ale rywal jednak duzo powazniejszy, a juz nie mowie nawet o tym, ze brakuje Sverrisdottir 10.3PPG, 3.7RPG, 5.0APG.
Fakt faktem Lyon tez mial swoje problemy kadrowe, bowiem z urazami byly Clark, Allemand, Tanqueray, ale juz w ostatnim meczu ligowym wszystko wrocilo do normy.
Fakt, dzis nie ma w skladzie Tanqueray, ale mamy Allemand, po raz pierwszy w tym sezonie i ona moze wniesc wiecej niz nieobecna Tanqueray.
Ogolnie Lyon sezon ma solidny, w lidze dziewczyny swietnie, w EC 2-2, dwie porazki z Lattes, ale na ogromne uznanie zasluguje walka dziewczyn last match z Montpellier grajac w tym mocno okrojonym skladzie. To pokazuje, ze potencjal drzemie tutaj jednak niemaly.
Przewaga Francuzek spora i licze, ze Lyon bedzie kontrolowal mecz juz od jego rozpoczecia, bo jednak dla dziewczyn to dosyc istotne starcie w kontekscie walki o pozycje druga w tabeli.
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
W 5,5K

wojtek_89

Użytkownik
Hiszpania 07.12.2018 21:00
AE Sedis - Valencia
AE Sedis ✅✅ 72-63
@1.94

Po lekku sprobowac trzeba.
Mecz dwoch sąsiadujących ze soba ekip z takim samym bilansem. Faworytem bookiego Valencia, ktora ma serie W5, ale wedlug mnie gospodynie stac tutaj na przerwanie serii rywalek i wygrana.
Sklad Sedis ma niezly, a w domu dziewczyny radzą sobie fajnie. Owszem nie udalo sie z Avenida, a tez pewnie nie wszystkich przekonaja wygrane z Ensino, czy Mann Filter, ale juz ogranie Girony powinno robic wrazenie.
Po takim kursie czemu nie.
 
W 5,5K

wojtek_89

Użytkownik
WNBL 08.12.2018 05:00
Melbourne Boomers - Sydney Uni Flames
Melbourne Boomers(-13.5) ⛔⛔ 62-65
@1.66

Mam nadzieje, ze sie na tym nie przejade, chociaz tez ze stawką az tak bym tu nie szalal.
Ogolnie jednak MEL ma sporawa przewage i tutaj i +20 nikogo zdziwic nie powinno.
Slabo dla Sydney ten sezon poki co wygląda. 12 rozegranych spotkan i zaledwie jedna wygrana to naprawde kiepski wynik. Udalo sie wygrac tylko z Bendigo i jesli ktos myslal, ze po tym przelamaniu (wczesniej seria L10) moze cos sie ruszy w tej ekipie, szybko zostal sprowadzony na ziemie juz w kolejnym meczu z ADE, przegranym by 10.
Wyniki sa jakie są, ale i ze skladem nie jest zbyt kolorowo.
Od czterech spotkan nie ma Bunton 16.1PPG, 9.6RPG, 1.3APG, od dwoch spotkan z kolei nie gra Wilson 12.6PPG, 3.3RPG, 3.9APG.
No i ja wiem, ze bez tych zawodniczek udalo sie ograc BEN i moze nawet to &quot;tylko&quot; -10 z ADE zle nie wygląda, ale MEL wedlug mnie nie bedzie mialo litosci i kazdy brak po drugiej stronie mocno wykorzysta.
Zresztą Boomers w tym sezonie juz dwukrotnie pokazaly miejsce w szeregu Sydney, away wygrywając by 12, w domu by 17.
Co do obu spotkan. W pierwszym z nich Sydney gralo bez Snell oraz Graham, ale Wilson &amp; Bunton dolozyly wowczas dla Uni Flames 28p, 12zb, 3a.
W drugim meczu, w ekipie Sydney nie grala Tupaea, a znowu duet Bunton &amp; Wilson dolozyl 34p, 9zb, 5a. Boomers z kolei w tym meczu graly bez Magbebor.
Nie ma niestety Sydney szczescia ze skladem do tych starc z MEL i jutro po prawdzie znowu Boomers powinny to wykorzystac. Melbourne tez mialo w tym sezonie momenty, kiedy ten sklad nie byl optymalny, ale teraz wszystko jest jak nalezy, a ze sklad jest tutaj naprawde solidny uwazam, ze naprawde dziewczyny powinny zrobic swoje.
Zobaczymy.
 
W 5,5K

wojtek_89

Użytkownik
Belgia 08.12.2018 19:30
Rebond - Castors Braine
Castors Braine(-52.5) ✅✅ 52-116
@1.83

Wygląda na to, ze skonczy sie tutaj pogromem.
Castors juz nie ma tak nieskazitelnego sezonu jak chocby przed rokiem, bowiem dziewczyny na koncie w lidze maja juz jedną porazke. Niby to nic takiego, ale Castors w Belgii to ekipa, ktora naprawde ciezko ograc. W tym roku jednak sie to zmienilo, Sint Katelijne znalazlo sposob na mistrzynie kraju.
Poza tym jednak Castors z kompletem zwycięstw, w tym wygrana by dd z Namur oraz blowoutem z Kango, top 4 w kraju.
Jesli o mecze z tymi slabszymi chodzi.. Castors robilo co chcialo, tak to chyba najlepiej skomentowac.
Ok, niby z Jeugd, tą obecnie najslabszą ekipa w kraju skonczylo się na &quot;tylko&quot; +30, ale taka seria trzech spotkan z Lummen, Laarne, Deerlijk gdzie konczylo sie na odpowiednio +54, +75, +56, pokazuje idealnie jaka przepasc dzieli Castors od tych juz najslabszych.
Tutaj tez powinno skonczyc sie bardzo wysoko, bo jednak Bebond to jedna z tych ekip z dolu tabeli.
Fakt faktem, ostatnio gospodynie tego meczu moga grac w koncu tym optymalnym skladem, ale poki co wystarczylo to na Jeugd.. Last match to juz wysoka porazka ze Spirou.
Castors ma gigantyczna przewage w kazdym elemencie i tutaj +60 jest spokojnie w zasiegu.
Jasne, ze przyjezdne sa po meczu z Praga, przed meczem z Bourges w EL, ale prawda jest taka, ze to jakos specjalnie nie powinno przeszkodzic w zbiciu.
 
W 5,5K

wojtek_89

Użytkownik
EWBL 09.12.2018 11:00
Horizont - Lulea
Horizont(+13.5) ✅✅ 81-86
@1.83

Gramy na Lotwie, czyli teren neutralny dla obu ekip.
Lulea dosyc wyraznym faworytem bookiego, ale jakos specjalnie nie widzi mi sie aby Szwedki mialy tak zlac.
Lulea w tym turnieju ma 1-1, dziewczyny rozbily Kibirkstis oraz wysoko przegraly z TTT. Bialorusinki z kolei dostaly wysoko od TTT.
Wiadomo, ze Ryga jest tutaj poza zasiegiem, wiec porazki, nawet te wysokie obu zespolow nie są tutaj zadną sensacją.
Jak bedzie dzis?
Poza turniejem na Lotwie, Szwedki wczesniej pewnie odprawialy Amsterdam oraz Dynamo, pokazujac szczegolnie niezlą moc w O.
Niestety w porownaniu do tamtego turnieju nie ma juz solidnej Nystrom, ktora doznala kontuzji.
I ja wiem, ze z Kibirkstis i tak skonczylo sie wysoko, ale warto miec to na uwadze.
Bialorusinki z kolei w calych rozgrywkach poza porazką z TTT, wygraly rowniez z Kibirkstis, choc minimalnie, rozbily Cajky i wcale nie wypadly zle z Brnem.
Wyniki zatem nie sa znowu tak zle i szczegolnie ten mecz z gospodyniami w Czechach daje tutaj nadzieje na to, ze Horizont sie postawi.
Nie ma co tutaj absolutnie szalec ze stawką, ale mysle, ze sprobowac nie zaszkodzi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
W 5,5K

wojtek_89

Użytkownik
Turcja 09.12.2018 14:00
Botas - Fenerbehce
Botas(+10.5) ⛔⛔ 46-62
@1.68

Takie handi wezme.
Botas po wysokiej porazce z CUK w EC, dzis tez nie bedzie mialo latwego zadania.
Fener jest faworytem, tu sie zgodze, ale wcale nie uwazam, ze to musi byc taki spacerek. Botas ogolnie 6-1, w domu 4-0, a takie zawodniczki jak Williams oraz Loyd nie sa przeciez anonimowe.
Owszem, Fener ma w swoich szeregach solidne zawodniczki, ale nie mam jakos przekonania, zeby to wystarczylo do swobodnego przejechania sie po rywalkach.
Wraca dzis Plum, ktorej last match w lidze nie bylo, jest grajaca od niedawna Stokes, jest Zandalasini. Nie ma oczywiscie Vaughn oraz Hartley.
Warto tez dodac, ze Fener w tym sezonie away potrafilo przegrac juz z Adana, wiec...
Przyjezdne wygrac tu pewnie wygraja, ale sadze, ze Botas postawi sie duzo bardziej niz pokazuja to kursy.
 
W 5,5K

wojtek_89

Użytkownik
Szwecja 09.12.2018 16:00
Telge - Hogsbo
Hogsbo ✅✅ 75-82
@1.955

Hogsbo po serii trzech przegranych na początku sezonu z trzema najlepszymi zespolami w Szwecji odnioslo cztery kolejne zwycięstwa. Warto powiedziec, ze dziewczyny w tych meczach byly poza zasięgiem rywalek.
Tutaj uwazam, ze szansa na podtrzymanie serii jak najbardziej realna.
Telge w lidze ma 4-2, ale jak wspominalem ostatnio przy okazji meczu z Bydzia w ramach EC, jest tutaj kilka problemow ze skladem..
Wiadomo, ze nie ma juz Turudic oraz Ahlin, w lidze nie gra ostatnio rowniez Trajchevska, a niepewna występu w meczu dzisiejszym jest rowniez obecna od niedawna w druzynie Weaver, choc jest w skladzie.
To sprawia, ze Hogsbo jest w stanie tutaj sie mocno postawic.. Sklad przyjezdne maja calkiem niezly i choc nie zagra dzis Ivaskeviciute stac go na pewno na odprawienie z kwitkiem rywalek.

Szwecja 09.12.2018 16:00
Mark - Uppsala
Mark ⛔⛔ 77-79
@2.03

Oba zespoly jeszcze bez wygranej w tym sezonie, kto sie dzis przelamie?
Wyniki przemawiają za Uppsala, do tego przyjezdne od trzech spotkan z Sutherland, a Mark juz bez swojej liderki w postaci Roberts.
Skąd zatem typ w strone Mark?
Mark juz bez Roberts, ale w zespole mamy juz dwie nowe Amerykanki, Anderson oraz Coley, last match z kolei debiut zaliczyla takze Johnson.
Troche ten sklad udalo sie poskladac i mysle, ze w obecnym zestawieniu, w meczu u siebie nadarza sie idealna okazja do przelamania.
Żal byloby nie sprobowac po takim kursie.

E: No strasznie szkoda Mark. Dziewczyny mialy +17 jeszcze w polowie 3q i tak przerżnęły...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom