>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

PLK 2018/2019

Status
Zamknięty.
movieplk 335K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
10/03/2019 17:00 CET
Anwil Wloclawek - AZS Koszalin over 166.5
1.98 (Fortuna)
5/10
Głównym celem Anwilu po dłuższej przerwie było przyspieszenie gry i widzimy tego efekty w dwóch ostatnich meczach - 75:91 (166) w Stargardzie i 97:110 (207) w Szczecinie. Spójnia to ekipa mocno underowa, gdzie trudno o wysokie wyniki i 166 punktów to dużo. Koszalin powinien grać duże minuty swoimi najlepszymi zawodnikami - Thomasem, Brandonem, Fraserem i Surmaczem w zawężonej rotacji. Nie sądzę, aby Koszalin powtórzył mecz z Polpharmą, gdzie obie ekipy fatalnie pudłowały i dzisiaj Anwil przy takiej obronie rzuci o wiele więcej punktów od Polpharmy.
10/03/2019 19:00 CET
King Szczecin - MKS Dabrowa Gornicza (+11.5)
1.84 (Fortuna)
5/10
Dąbrowa to fenomen wyjazdowy, która ma bilans 8-2. Szczecin z bilansem u siebie 5-6, a więc żadna twierdza. Dziwi mnie taki kurs i patrząc, co wyprawia Dąbrowa na wyjazdach - wchodzę w to.
 
samin1983 99

samin1983

Użytkownik
Toruń - Lublin - nie rozumiem kursów. Ostatnie PLK mnie zaskakuje swoją nieprzewidywalnością, ale 1.50 na Toruń to moim zdaniem szaleństwo. Może jest ktoś z Torunia i ma jakaś tajemną wiedzę na temat absencji ?. Start zagrał dwa dobre spotkania na dobrej skuteczności. GTK nie liczymy bo oni dostają bęcki od każdego, Polfa zagrała kolejny mecz pt. &quot;zapomnieć jak najszybciej&quot;.
Jest ciśnienie na play off w Lublinie i tylko tyle na Lublin. Nie umiem wytłumaczyć tych kursów ???? co za tym idzie...
TYP : Toruń 1.50 i dla odważnych -9,5 3.15
 
R 3K

rocky18

Użytkownik
Toruń - Lublin - nie rozumiem kursów. Ostatnie PLK mnie zaskakuje swoją nieprzewidywalnością, ale 1.50 na Toruń to moim zdaniem szaleństwo. Może jest ktoś z Torunia i ma jakaś tajemną wiedzę na temat absencji ?. Start zagrał dwa dobre spotkania na dobrej skuteczności. GTK nie liczymy bo oni dostają bęcki od każdego, Polfa zagrała kolejny mecz pt. &quot;zapomnieć jak najszybciej&quot;.
Jest ciśnienie na play off w Lublinie i tylko tyle na Lublin. Nie umiem wytłumaczyć tych kursów ???? co za tym idzie...
TYP : Toruń 1.50 i dla odważnych -9,5 3.15
Dla mnie te kursy też kompletnie nie zrozumiałe. Braków żadnych w składzie raczej nie będzie w porównaniu z ostatnim spotkaniem. Przewaga w rotacji ogromną, Kursy szaleństwo, również pobieram Toruń
 
samin1983 99

samin1983

Użytkownik
Gdzieś przeczytałem jak i obiło mi się o uszy że nikt nie chce w półfinale grać ze Stlemetem. To by mogło tłumaczyć porażkę Anwilu i tak wysokie kursy na Toruń. Zastanawiam się od kiedy zacznie się odpuszczanie.
Tak analizujemy tą naszą PLK, więc Panowie i Panie... Kogo widzicie w play-off? Pierwsze 5 miejsc jest wiadome. A co dalej?
Upieram się że Start frajerstwem (porażki z Treflem, Legia) nie ogarnie. Z każdym z tych zespołów które &quot;chcą&quot; ma ujemny bilans i przez to muszą wygrać o jeden więcej. Ja mam na nich określenie &quot;.... z Lubelszczyzny&quot;
Legie ma najlepszy grafik i zdziwi sie jak nie awansują, mimo tak beznadziejnego składu. Natomiast maja trenera w przeciwieństwie do Startu.
Szczecin powinien na spokojnie...
Polfa i Dąbrowa między nimi się rozstrzygnie ostatnie premiowane miejsce.
 
T 13

thomas2304

Użytkownik
Samin 1983 nazywanie drużyny &quot;piz.. z Lubelszczyzny&quot; mógłbyś sobie darować. Start miał fatalny początek sezonu przez zły transfer zawodnika, który miał zastąpić Lewisa. Od kiedy gra Thomasson ich gra wygląda dużo lepiej. Oczywiście porażki z bezpośrednimi rywalami o miejsce w play-off czyli Legią, Polpharmą czy Dąbrową nie ułatwiają sprawy wejścia do play-off. Jednak tą drużynę stać na wejście do play-off bo mają aż jednego zawodnika jak na naszą ligę z topu(oczywiście według mnie).
Jednak w tym meczu nie rozumiem kursów Toruń u siebie mocny, Start na wyjazdach ma spore problemy a tutaj kursy prawie wyrównane, ja spodziewałem się kursów w okolicach 1.15-12 na Toruń. W poprzednim spotkaniu w Lublinie, gospodarze minimalnie wygrali ale trzeba sobie powiedzieć, że to był niezwykły mecz pod względem odrobienia strat w samej końcówce i Wielki mecz właśnie Thomassona. Nie da się ukryć, że praktycznie na każdej pozycji Toruń ma przewagę i aby przegrali ten mecz musieliby lekko odpuścić albo Lublin musiałby zagrać coś ponad ich obecne możliwości. Osobiście dałbym tutaj wygraną gospodarzy po kursie 1.43 w Fortunie i na over punktowy 168.5 pkt po kursie 1.7 też w Fortunie. Lublin dużo ostatnio zdobywa ale także swoje traci, Toruń ze swoimi strzelbami jest w stanie zagrać na poziomie 90+.
 
luczi 3,3K

luczi

Użytkownik
Ta frajerska porażka Cukru w Lbl to właśnie jeden z głównych argumentów jak dla mnie, ze dziś nie zlekceważą i będą cisnac od początku do końca - a wtedy wynik nie może być inny niż bezpieczne zwycięstwo gospodarzy.
 
samin1983 99

samin1983

Użytkownik
To powiedzonko o Lublinie jest zawzięte z trybun, a to o czymś świadczy. Ja widzę to jednak trochę inaczej. Dedek ma zawodników od 2 lat... Jeden zawodnik nie ma prawa zniszczyć bo zespół zna zagrywki itp. Oni za Dedka nic nie grają. Jak widzisz ich mecze i zwycięstwa zależą tylko od skuteczności. Nie mają taktyki. Polfa mimo fstalnego meczu mogła to wygrać gdyby nie straty przy minus -1 i w odpowiedzi trójka Joe i James z 8 metra. To nie jest ułożony zespół.mimo potencjału. Masz rację że Joe to top ligi i po sezonie już go w niej nie będzie... Cytuję : Świetne występy Joe Thomassona nie przechodzą bez echa. W ostatnich dniach izraelski Hapoel Eilat chciał wykupić jego umowę z TBV Startu. Władze lubelskiego zespołu postawiły sprawę jasno: &quot;nie sprzedajemy Thomassona&quot;. Decyzja nie dziwi, bo Amerykanin jest liderem drużyny, która... jest na dobrej drodze do gry w fazie play-off (bilans 11:10). Koszykarz wystąpił w 13 meczach, w których przeciętnie notował 19,2 punktu i 5,2 asyst.
Kursy już pospadaly. Poprzedni mecz to +20 i pełna dominacja pomalowanego mimo rotacji w 7 Torunia. Odpuścili końcówkę i siqdla Startowi skuteczności i dogonili. JEŻELI NIE BĘDZIE UKŁADANIA SIĘ POD PLAY OFF TO BĘDZIE WYSOKO.
 
T 13

thomas2304

Użytkownik
Mecz fajny zacięta końcówka i znowu mógł Thomasson pogrzebać Toruń ale jak się nie zbiera w obronie 3 piłek po niecelnych rzutach to w końcu ta trójka musiała Piernikom wpaść i wygrali. Znowu w ostatniej akcji zawiódł Washington, który nie trafił tak jak to było z Anwilem i Treflem w tym sezonie. Lublin zamiast mocno przybliżyć się do play-off to znowu się oddala.
Jednak dwa typy na plus zarówno zwycięstwo jak i over punktowy
 
samin1983 99

samin1983

Użytkownik
I otóż to.... Start to [CUT] sezonu. Potwierdzili to w kolejnym meczu. Końcówkę dobrze opisał przedmówca. Akcja specjalna na 14s? Ludzie to normalna akcje można było grać... Oni nie mają chłodnej głowy ???? .
LoveParade... No dziś jednak Toruń siadł ♥
 
S 0

swieka80

Użytkownik
Witam
Czy jest m i ktoś powiedzieć jedno mądre zdanie co się dzieje w tej lidze? Bo ja kibic i typer tej ligi z ponad 20 letnim doświadczeniem zaczynam co raz mniej rozumieć i co raz częściej czuje się zaskakiwany. Nie chodzi mi tu w cale o wyniki spotkań a o nielogiczne według mnie ruchy kursów które dzieją się co raz częściej. Przykład z dzisiaj rano w pinnie na Toruń złapać szło-5 gdzie na starcie było -15.5. Logiczne, są jakieś przesłanki? według mnie nie.Przecież to gra u siebie przez wielu uznawany jako główny kandydat do złota zespół a gośćmi nie są Arką czy Zastal tylko jeszcze do nie dawna główny kandydat do spadku. Dodać do tego trzeba że Toruń ma do dyspozycji najsilniejszy skład w porównaniu z tym co mieli do przez cały sezon. To na wyjeździe jak z nimi grali linia była -12 a skończyło się na -25. A tu dzisiaj spadki jakby mieli grać bez co najmniej połowy składu. Już w ostatniej kolejce mecz Torunia mi śmierdział -3.5 z Lubliniem? bez przesady. Tydzień wcześniej Koszalin - Polfa pograny koszalin +5 co mi się wydawało zajebistą linią i w zasadzie tak szło spadło do +3 a tu kukam przed meczem na kursy a tu na Koszalin +13 zdębiałem. Myślałem że jaka sraka ich dopadła ale patrze grają w pełnym składzie. Koszalin to wygrał po dog ale mecz mi śmierdział na kilometr. Nic już nie kapuje z tej ligi wszystko mnie zaskakuje gdzie sezony wcześniej 99% w trafności w którą linię pójdzie czy to hdc czy total. Dodam do tego że buki muszą być zadowolone z PLK bo ostatnio mocno zwiększyły limity w pinnie przed meczem na jeden strzał można już walić prawie 1500e. Rzadko która liga koszykarska ma takie limity a topową ligą to my nie jesteśmy. Mało to kogo nawet w Polsce interesuje bo wile meczy ma oglądalność na kilkutysięcznym poziomie.
MoviePLK racz czytać i odpisywać na prywatne wiadomości
 
B 212

bulek78

Użytkownik
No ja się pobawię w to:
Dąbrowa Górnicza - Trefl (-7,5 pkt) 1 2,14
Fortuna
Trefl jest drużyną rozbitą i nic już ich nie uratuje przed spadkiem. Koszykarze już nie wierzą w misję tego przedsięwzięcia, prezes się gubi i każda jego decyzja przypomina jedynie akt desperacji. Zmiana trenera i przesunięcie do tej roli Marcina Stefańskiego, który do tej pory nie był nawet asystentem, to tylko potwierdza. Leończyk odrabiający pańszczyznę na parkiecie, nie walczący nawet o zbiórki i wiecznie kontuzjowany Zagorac. Trefl gra 7-8 zawodników, a ponadto nie przypomina w ogóle drużyny. W ekipie Dąbrowy pierwsze skrzypce pełnią Richardson, Melvin czy rozgrywający świetny sezon, odkryty dla polskiej koszykówki, Mattheu Wojciechowski. Wynik tego starcia może być tylko jeden, a ponadto nie spodziewam się zaciętego spotkania. Dąbrowa powinna odskoczyć już na początku, a wszelkie próby odrabiania strat przez Trefla będą kasowane przez trójki Bena, DeLeona czy Melvina.
Przyznam szczerze, że też do końca nie rozumiem tak niskiej linii. Ile jeszcze razy bukmacherzyu dadzą się nabrac w nazwiska po stronie sopockiej, pomijając to, że jest to drużyna fatalnie ułożona, rozbita i tłamszona licznymi kontuzjami (Flowers, M. Kolenda, Zagorac). Z racji bycia niefortunnym kibicem Trefla sytuację w tej ekipie znam od podszewki...
 
movieplk 335K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
15/03/2019 18:00 CET
MKS Dabrowa Gornicza - Trefl Sopot (+5.5)
1.85 (Totolotek)
5/10
Na Twitterze możemy przeczytać, że to ma być ostatni mecz dla Szymona Łukasiaka w barwach MKS-u. Pokazuje to też, że Dąbrowa praktycznie odpuszcza sezon i awans do PO nie ma sensu, bo nie ma na to kasy i składu. Ostatnie dwa spotkania pokazują, że MKS jest rozbity i przegrał w fatalnym stylu oba mecze. Dla Trefla otwiera się autostrada do odniesienia bardzo cennego zwycięstwa i nie dziwią mnie spadki na Trefl, który dzisiaj będzie o wiele bardziej zmotywowany, a Dąbrowa gra typowe &quot;for fun and stats&quot;.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
samin1983 99

samin1983

Użytkownik
Szymon Łukasiak idzie do Stali. Dąbrowa odpuszcza play offy. Nie wiadomo czy tam nie bedzie jeszcze więcej zmian. Mówi się że Gabiński ma odejść. Może być bardzo ciekawie na zakończenie. ???? przykre jak kolejny klub zniknie z mapy polski.
Winnicki po sezonie do Trefla ? ????
 
samin1983 99

samin1983

Użytkownik
Legia -14,5 (2.95)
Legia na każdej pozycji ma przewagę nad Starogardem, a przede wszystkim pod kosz będą pchać piłkę. Nie widzę też zawodnika który zatrzyma Omara. Do tego Karolak i Matczak. Spasev gra obroną co będzie twardym orzechem do zgryzienia dla przyjezdnych. Legia potrafi bronić &quot;trójki&quot; co jest największą bronią na ten moment Spójni. Camphora też ma kto przykryć w postaci Kowalczyka lub Soulade. Na każdej pozycji przewaga. Jeżeli pod koniec meczu nie odpuszczą to spokojnie powinno się skończyć powyżej 15pts.
Edit : jak się gra tylko 5min w 4Q w ciągu 40m i to daje wygraną to znaczy że to nie ma większego sensu jakiekolwiek analizy ????
 
J 573

jarekone

Użytkownik
Legia -14,5 (2.95)
Legia na każdej pozycji ma przewagę nad Starogardem, a przede wszystkim pod kosz będą pchać piłkę. Nie widzę też zawodnika który zatrzyma Omara. Do tego Karolak i Matczak. Spasev gra obroną co będzie twardym orzechem do zgryzienia dla przyjezdnych. Legia potrafi bronić &quot;trójki&quot; co jest największą bronią na ten moment Spójni. Camphora też ma kto przykryć w postaci Kowalczyka lub Soulade. Na każdej pozycji przewaga. Jeżeli pod koniec meczu nie odpuszczą to spokojnie powinno się skończyć powyżej 15pts.
Typ mocno ryzykowny, biorąc pod uwagę, że Spójnia się wzmocniła pod koszem:
http://polskikosz.pl/jimmie-taylor-w-spojni-nowa-sila-pod-koszem/
Nie wiem czy nowy nabytek zagra, jeżeli tak to nie widzę szans na powodzenie. Legia aż takich kozaków w składzie nie ma. Jeżeli nie zagra, jakaś szansa jest, ale w mojej opinii niewielka. Ja z tą linią grałbym na Spójnię do jakiegoś dubla/trebla.
 
samin1983 99

samin1983

Użytkownik
Dla mnie to nie wzmocnienie. Zawodnik nie grał ponad miesiąc. Do tego w Spójni miał być kto inny, więc wzięty z lapanki. Piszą że tuzem ataku nie jest więc to do rotacji zawodnik. Legia masz rację nie jest mocna ale jest przewidywalna przy Spasevie. Gdyby nie on na ławce to bym się nie odwazyl. Nie wiem czy ktokolwiek widział mecz z Radomiaem gdy Giga złapał szybko faule. Dziura była taka duża i tylko to że Radom nie ma centra nie zostało wykorzystane. Tutaj tur Patajev.
Powodzenia
 
D 0

deiw

Użytkownik
16.03.19 godz. 12:35 (live Polsat Sport)
Polpharma Starogard Gdański - Stal Ostrów Wielkopolski - 1 kurs 2.83 (Fortuna)
Typuje zwycięstwo miejscowych i rewanż za półfinał Pucharu Polski. Polpharma gra szybką koszykówkę i w tym aspekcie upatruje szanse miejscowych. Maja dziury w obronie ale Stalówka gra wolna koszykówkę i myślę, że Polpharma to wykorzysta. Wśród gości nie najlepiej jest ze zdrowiem lidera drużyny Michała Chylińskiego, który i tak rozgrywa dobre mecze ale dziś na szybka grę Polpharmy może sił nie starczyć. Nie wiem co z występem Jaramaza, który również się zmaga z problemami zdrowotnymi i jeśli to co słyszałem jest prawda to dziś go znów nie zobaczymy na boisku. Goście cały czas poszukują wzmocnień zwłaszcza na pozycje numer 1. Jest dwóch zawodników branych pod uwagę i wkrótce powinno wyjaśnić się kto zasili Stalówkę. Nie oznacza to, że obecny rozgrywający Mike Scott opuści Stal, a ostanie prawdopodobnie przesunięty na pozycje numer 2. Jak już ktoś wcześniej wspomniał Łukasiak wkrótce dołączyć do Stali, a z moich informacji wynika, że wkrótce dołączy również Amerykanin z polskim obywatelstwem Thomas Kelati. Ale wracając do meczu myślę ze Polpharma odegra się na Stali za puchar i wygra dzisiejsze spotkanie.
 
samin1983 99

samin1983

Użytkownik
w tym meczu wszystko jest możliwe. Nie odważyłbym się typować przed meczem. Polfa wcale taka mocna nie jest co widziałem na żywo. Są strasznie chimeryczni. Stal jest bardziej poukładana i szersza w rotacji. Dużo zależy od tego jak z Chylińskim.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom