>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PLK 2018/2019

Status
Zamknięty.
luczi 3,3K

luczi

Użytkownik
Na antybiotykach był za czasów meczów pucharu i potem ze Stelmetem...na antybiotyku nie jest się dwa miesiące. W ostatnim meczu już pokazał ze wszystko Ok.
 
D 0

deiw

Użytkownik
Na antybiotykach był za czasów meczów pucharu i potem ze Stelmetem...na antybiotyku nie jest się dwa miesiące. W ostatnim meczu już pokazał ze wszystko Ok.
Skoro tak mówisz widocznie jesteś lepiej poinformowany. A puchar był miesiąc temu ;) Pozdrawiam.
 
samin1983 99

samin1983

Użytkownik
Anwil - Legia - -12,5pts (3.10) 89-75
Anwil dwie klasy lepszy od Legii. Kurs na zwycięstwo 1.42 w Sts to wzięcia w ciemno ale to mnie już nie interesuje. Gram handi bo myślę że też spokojnie pokryją. Czyż kontuzjowany co za tym idzie rotacja Polakami się zacieśnia i będą grać krótszą ławką. Myślę że minuty podobnie rozłożą się jak z Radomiem. Czy coś więcej dodawać ? nie ma sensu pokazywać zestawienia bo każde je zna.
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
samin1983 99

samin1983

Użytkownik
Jutro 5 meczy PLK. Będę grał trochę pod górę.
Szczecin - Gliwice - korci mnie grać pod GTK że wygrają pierwszą kwartę po kursie 2.70. Jedyne co można zaryzykować i zagrać. W tym meczu nic nie ruszam innego, bo nie widzę sensu. Gliwice nie bronią ale mają mocnego centra, mają rozegranie i strzelby na obwodzie. Szczecin siłowa gra penetrację i pod kosz. Jeżeli zlekceważą ich na początku to typ ma szansę.
Sopot - Zielona Góra - ma być rekord widowni i tyle na temat tego meczu. HC zbyt wygórowane bo drużyny z czuba zaczynają grać minimalistycznie. overy itp to nie dla mnie.
Radom - Koszalin - zadałem pytanie czy zagra Marko Tejić i czekam na informację. Jeżeli go zabraknie to gram z pełnym przekonaniem radom. &quot;Dwa spotkania w cztery dni, tak wygląda aktualna sytuacja AZS. Czy koszalinianie podołają temu karkołomnemu zadaniu i pokonają HydroTruck Radom?&quot; i to było by na tyle jeżeli chodzi o analizowanie. 6 zawodników to za mało i brak pełnej regeneracji.
Toruń - Dąbrowa Górnicza - tutaj ten sam typ co w Szczecinie. MKS wygra pierwszą kwartę (for fun)
Arka - Starogard - kursy i linie nie do przyjęcia więc to samo. Polfa wygra pierwszą kwartę. (for fun).
Reasumując for FUN :

GTK wygra pierwszą kwartę 2.70
MKS wygra pierwszą kwartę 3.10
Polfa wygra pierwszą kwartę 2.90

Typ dnia :

Radom wygra 1.80 i -6,5pts 2.60
Edit : mój for fun nie wszedł, ale kolegi poniżej ma wielkie szansę powodzenia. Główny typ jak siadzie to będę mega zadowolony. śmierdzialy mi te derby Trójmiasta ale zamiast 1Q trzeba było grać cały mecz. Przeliczyłem się, cóż uczę się na błędach. Taki dublet miałem zagrany w swoim temacie.
 
suchyy 562

suchyy

Użytkownik
A ja for fun zagram sobie takie AKO u ziemniaka w toto-mixie:
Trefl Sopot + 16,5 pkt 1.85 ✅✅✅
Szczecin - Gliwice over 171,5 pkt 1.60✅✅✅
Radom - Koszalin under 167,5 pkt 1.70⛔⛔⛔ 169 pkt... szkoda zabrakly 2 pkt , musieli az 51 rzucic w q4....
Arka - Polpharma under 178,5 pkt 1.60✅✅✅
Dąbrowa Gornicza + 15,5 pkt 1.65✅✅✅
Trefl walczy przed spadkiem , będzie walczył napewno pokazali już ostatnio w Dąbrowie ,że im zależy. Szczecin Gliwice over wydaje mi się najbardziej realny do pokrycia , oba zespoly dobrze sypią zza łuku. Koszalin z racji dużej ilości spotkań i małej rotacji myśle ,że nie bedzie grał szybko i troche też pobroni ,bo napewno będą chcieli wygrać ten mecz bedąc na fali. Sprawdzilem ostatnie 5 spotkan Arki i nie było tam żadnej jakiejs wielkiej strzelaniny. Jest to mecz derbowy pomorza myśle ,że zespoł będą bronic o Arke jestem spokojny , polpharma w dołku ostatnio miewają spore przestaje w ataku bez pkt. Dąbrowa walczy o wejście do play off każdy mecz jest teraz ważny , Toruń też sporo spotkan w krótkim czasie licze ,że nie beda dzis spinac dupy na Dąbrowe a i handi dość spore.
AKO 13.28

Z damskiego kosza dokładam jeszcze Polkowice over 73,5 pkt 1.55✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
samin1983 99

samin1983

Użytkownik
na dziś tylko dwa mecze :
Spójnia - Miasto Szkła - dziś dwaj nowi zawodnicy zadebiutują w barwach gospodarzy : rozgrywający i podkoszowy. Natomiast Giga out. Spójnia gra miłą dla oka koszykówkę. Moim zdaniem wyglądają lepiej i mają lepszy skład niż Krosno. Trzeba zatrzymać Hindsa lub też dać mu grać a powstrzymać innych. Mecz za 4 punkty dla obu ekip. Mecz będzie wyrównany ale ja postawię -6,5 na Spójnię. (27pts Taylora wystarczy za komentarz co do nowych nabytków).
Stal - Start - po ostatnim meczu Starty wylała się na nich fala hejtu. To co zrobili jest niewytłumaczalne. Stal już o nic nie gra. Do jutra okienko transferowe i jestem ciekaw czy coś tam się u nich jeszcze wydarzy. Nie sądzę że zmienią swoją pozycję w tabeli. 15-7 to ich bilans. Dziś wszyscy ze startu mówią że motywacja na poziomie 200%. Nie wiem czy mają szansę ale zaryzykuję i zagram ich bo wiem że to jeden z najważniejszych meczy jeżeli chodzi o play off. Jak pisałem wyścig żółwi o play off trwa więc ryzykuję że wyjdą zmotywowani na ten mecz.
START to patologia...
Niemniej to oba zakłady są zakładamy wyższego ryzyka więc nie biorę za nie odpowiedzialności i dla &quot;płaczków&quot; polecam nie grać ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
luczi 3,3K

luczi

Użytkownik
Jeśli chodzi o to, ze Stal gra o nic - przy jednym potknięciu Anwilu w ostatniej kolejce między tymi druzynamimecz o 4 miejsce, mało? Sam nie gram tego meczu bo za win Stali za mały kurs do ryzyka, chciałem tylko żeby ludzie się nie sugerowali tym wpisem wyzej na zasadzie „Stal odpuści bo pewne 5miejsce i tak ma”
 
samin1983 99

samin1983

Użytkownik
Stal ma jeszcze 2 mecze z czubem tabeli, Anwil 1. Ogólnie kalendarz podpowiada że mecz będzie między nimi o przewagę psychiczną przed play off.
Stal : (d) Lublin, (w) Koszalin, (d) Arka, (d) Szczecin, (w) Trefl, (d) Cukier, (w) Spójnia, (w) Anwil
Anwil : (d) Krosno, (d) Dąbrowa, (w) Zielona, (d) Gliwice, (w) Polfa, (w) Lublin, (d) Stal.
Oprócz meczów na minus (Arka, Cukier), widzę jeszcze porażkę Stali w Treflem który będzie rozdawał karty jak będą bronić się przed spadkiem. Anwil może przegrać tylko ze Stelmetem.
Niemniej masz rację że zwycięstwo Stali nie jest opłacalne co do ryzyka dlatego zagrałem wyższy kurs.
Z drugiej strony mają pewne piąte miejsce bo niżej nie spadną już ;)
 
samin1983 99

samin1983

Użytkownik
Koniec okienka transferowego.
Anwil - Ignerski
Stelmet - Kaleti
Legia - Bilbao
MKS - Deng Deng
STAL - Ware !!
I tym miłym akcentem Ostrów właczyl się o granie o medale. Casper ta ligę powinien wciągnąć nosem. To taka lepsza wersja Florenca z Arki. Kozacki transfer.
Dziś nocą lub jutro rankiem postaram się napisać parę zdań na temat kolejnej kolejki. Będzie się działo.
 
samin1983 99

samin1983

Użytkownik
Wkraczamy w decydującą fazę rozgrywek. Co cieszy to nie ma meczy o nic. Po ostatnich transferach siła zespołów się wyrównała i będziemy mieli bardzo ciekawe ostatnie kolejki, co za tym idzie coraz ciężej będzie wytypować poprawny wynik. Transfery niektóre zrobiły na mnie wrażenie np. Ignerskiego ???? chłopak z Lublina. Wiekowy bo 38 lat ale może im się przydać. Kaleti to niewiadoma i zobaczymy co z tego wyjdzie. Bilbao w Legii będzie wzmocnieniem rotacji podkoszowej. Były tam braki co było widać w meczu z Anwilem. Deng Deng to ja nie wiem kto to, natomiast Stal Ostrów mnie rozłożyła na łopatki. Ware to jest mega transfer !! Nie wiem kiedy będzie mógł zagrać ale zrobi niesamowitą różnicę. Stal może namieszać jeżeli wyeliminuje przestoje. Mają bardzo fizycznych zawodników.
Takim wstępem zaczynamy kolejną kolejkę :
na pierwszy rzut mamy Polfę z Kingiem. Mecz o play off. Bardzo ciężko cokolwiek powiedzieć. Dalej może być brak Bibbinsa co może być jednak widoczne, niemniej wrócił Davis i z meczu na mecz serce Polfy będzie biło coraz lepiej. King to fizyczność pchanie wiele pod kosz ale Polfa ma Kempa i Prahla więc tutaj może być wyrównanie. Zadecydują detale. Nie odważę się typować, za to na pewno obejrzę ten mecz. Anwil z Krosnem to mecz bez historii. Hinds nie będzie miał tak łatwo w penetracji pod kosz. Do tego Krosno nie ma długiej ławki i nie ma czym się przeciwstawić Anwilowi. Kolejny mecz z blow out-em. -19,5pts (2.55) moim zdaniem w spokojnym zasięgu. Na koniec soboty mamy Legię z Radomiem. Konia z rzędu temu kto wytypuje tutaj wynik. Nie postawię złotówki na Legię bo jest zbyt chimeryczna, ale Radom jest bardzo słaby w rotacji Polaków. Legia w tym meczu będzie chciała wykorzystać przewagę fizyczności.
Doszliśmy do niedzieli. Zaczynam meczem Lublin - Gdynia. Kurs na zwycięstwo gości 1.40 pobierać. Frasunkiewicz po ostatnim meczu wypowiadał się że zlekceważyli Polfę, podeszli na luzie i prawie się zemściło. Z Lublinem tego nie będzie, wyjdą podrażnieni i spokojnie odjadą a potem będą kontrolować. Lublin nie ma odpowiedzi na Lapetę i Upshowa. Szymański i Upson szybko łapią faule. Washington bez formy i do tego presja na widowni może dać się we znaki Startowi. Jeżeli Arka odjedzie na początku to nie będzie atmosfery. Sam Joe to za mało na Arkę. -9,5pts też wydaje się rozsądnym rozwiązaniem. Ostatni niedzielny mecz to GTK - Trefl. Trefl bardzo dobre zawody z Stelmetem. Green mimo pierwszego meczu pokazał sporo dobrego. Rotacja coraz większa w Treflu i widać że zawodnicy chyba nie chcą spadać ;) Gliwice jak to Gliwice. Raz lepiej raz gorzej. Kursy powinny być moim zdaniem równiejsze bo potencjał jednak po stronie Trefla. Kurs powyżej 3.00 na Trefl biorę i będę im kibicował. Pomalowane na plus dla gości. Obwód na ten moment porównywalny. Zdecyduje dyspozycja dnia co za tym idzie kursy powinny być bardziej wyrównane.
POWODZENIA !
Edit : - 9.5pts Arki nie siadlo przez rzut równo z syrena z 9metra za 3 . Myślałem że zejdę na trybunach
Edit 2: Kolenda przegrał Treflowi mecz. Ogólnie nie dobrze się dzieje w Sopocie. Prowadzili, mieli mecz w kieszeni i przegrali przez głupotę. Jeżeli ktoś mówi, że Kolendę oglądają skauci z NBA to właśnie skończyli. Mając 11 sekund i Greena na placu tylko trzeba było mu podać na wjazd pod kosz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
luczi 3,3K

luczi

Użytkownik
W kolejnych meczach szukałbym niespodzianek (według bucziego niespodzianek) - Trefl i Spojnia... Trefl wszystko na jedna kartę i potencjał na 8, nie wyszło ale pojedynczy mecz na pewno są w stanie wygrać z Gliwicami...które albo siedzi i jest fajnie albo -20. Spojnia z tym nowym koniem pod koszem duuuzo zyskała, MKS gra mega fajnie jak na swoje problemu ale za drobne dla mnie lepiej poszukać tu niespodzianki.
 
samin1983 99

samin1983

Użytkownik
Szybciej Trefl niż Spójnia. Oglądałem spójnie i to mega słabo wyglądało. Runy Krosna po 10-0, z Dąbrowa taka gra nie przejdzie. TAYLORA pokryje Melvin wiec zobaczymy jak to będzie wyglądało.
 
luczi 3,3K

luczi

Użytkownik
Trefl niestety minus, 2 pkt tylko ale nie zmienia to faktu, że zakład przegrany - chociaż jak widać po wyniku kursy były przesadzone.
Spójnie jako niespodzianke podtrzymuje.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom