>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

PDC: World Grand Prix 2018

brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Bez większego rozpisywania się, turniej rozpoczynany podwójnym i kończony również podwójnym. System setowy do 3 wygranych legów. Panowie czekam na wasze propozycje!
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Chizzy powyżej 4.5 180’s – 1.8/unibet ✅
Stawka: 150zł

Mimo, że format spotkania rozpoczynający podwójnym to linia na maxy Chisnalla wydaję się dość niska. W swoim pierwszym spotkaniu wygranym z Hoppem zaliczył aż 4 maksymalne podejścia do tarczy mimo rozegrania zaledwie 6 legów. Dzisiaj wydłużamy pojedynek do wygranych 3 setów, a ja spodziewam się minimum 4. Do tego dochodzi średnio po 4 legi na seta co daję nam minimum 16 legów. Przy tylu legach taka maszynka jak Anglik zrobi bez większego problemu te 5x180’s. Spore value, więc polecam!
Wright x Anderson x Powyżej 3.5 seta (Chizzy-Barney) x Powyżej 3.5 seta (Mensur-White)
AKO: 2.89/unibet ⛔
Stawka: 250zł

Najniższa linia oporu moim zdaniem na 2 rundę. Wright w 1 rundzie pokazał, że jest największym zagrożeniem dla MVG i pewnie wygrał swoje spotkanie nie oddając lega i grając na średniej 98! Mimo, że Wattimena otwierał spotkania najlepiej ze wszystkich darterów występujących to zagrał zaledwie na AVG82. Przy wydłużonym formacie i takiej formie Pity to wygrana Szkota wydaję się formalnością. Dalej idę w Andersona, który trzyma solidną formę od CL. Zaledwie jeden oddany leg Claytonowi i pojedynek z de Zwaanem. Ten zagrał super spotkanie ze słabym Kimem jednak w formacie bo5 będzie miał problem. Kurs 1.38 jest za wysoki przynajmniej o tej 0.15, więc głupio nie pobrać. Na koniec idzie minimum 1 wygrany set dla przegranego w moim zdaniem najbardziej wyrównanych parach. Mensur solidny w 1 rundzie z mocnym d14 jednak te 1.4 przy starciu z Whitem to za mało. Obaj Panowie, gdy grają przeciwko sobie to ich spotkania są wyrównane. Grali chociażby na GP w poprzednim roku i tam wygrał Mensur 2-1. Na WorldMatchplay 11-8, w 1 rundzie 83 White i 84 Mensura. Nie zdziwi mnie 5 setów. Chizzy 92 vs Barney 91, 46% vs 46%. Dla mnie tutaj overek to obowiązek.
 
matelke222 28,8K

matelke222

Użytkownik
Ostatnio typowałem przeciwko MVG, ale dzisiaj zagram na Holendra. Jakoś przekonuje mnie w tym tygodniu. Zarówno Gary jak i MVG pewnie wygrały swoje dotychczasowe mecze, ale nie oszukujmy się rywali nie mieli jakiś wybitnych. Przekonuje mnie dyspozycja MVG w tym turnieju. Jakoś te jego zwycięstwa są pewniejsze. Liczę na przełamanie MVG i wygraną w turnieju niedawnego dominatora. Kurs oczywiście poszedł do góry w porównaniu z ich ostatnim pojedynkiem, to oczywiste. Dawno nie było sytuacji, gdzie na mecz MVG był kurs 1,60 a taki oferuje fortuna i forbet. na sts można znaleźć nawet handicap na MVG. Kto ja woli.Ja skorzystam z oferty. Może wpdanie coś na wieczór. Gramy w tej fazie do 11 wygranych. Liczę na plus. Polecam i pozdrawiam.
van Gerwen M. - Anderson G.
Typ: van Gerwen M. @1,60 forbet/fortuna
van Gerwen M. + 1,5 @1,35 STS

 
Do góry Bottom