>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

EuroCup 2018/2019

Status
Zamknięty.
movieplk 335K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
02/10/2018 20:00 CET
Asseco Gdynia/Arka Gdynia - Lokomotiv Kuban powyżej 149.5
1.85 (Totolotek)/1.84 (Fortuna)
5/10
Asseco wszystkie mecze preseason grał bez startującego PG - Jamesa Florence&#39;a. Teraz powrócił z kontuzji, a dziś debiutuje w pierwszej oficjalnej grze dla Asseco. W ostatnich dniach Florence udzielił wywiadu dla polskiej strony internetowej (SportoweFakty). Mówi, że trener chce grać z nim w szybszym tempie. Florence podobnie jak trener Asseco uwielbia taki styl i szalone akcje. W przedsezonowych rozgrywkach Asseco grało tylko z jednym normalnym PG - 34-letnim Szubargą. Krzysiek jest za stary na trzymanie wysokiego tempa w pełnym wymiarze czasu. Z Florencem jest szansa na szybsze tempo w pełnym wymiarze czasu. Asseco w składzie ma dobrych strzelców zespół mocno atletyczny - Bostic, Dulkys, Upshaw, Florence, Garbacz, Szubarga.
Lokomotiv ze składem gwiazd na europejskich parkietach. Jest świetna jakość. Dorell Wright, Isaiah Whitehead, Mateusz Ponitka i inni. Jest duża jakość dla wielu punktów.
Kuban może nie jest zespołem do szalonej gry i wielu punktów. Ale wciąż jest to tylko 150 punktów. Asseco prawdopodobnie bierze szybkie tempo z Florencem na PG i mamy wiele rzutów w tej grze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
pukon 896,3K

pukon

Użytkownik
Valencia - Lyon godz. 20.45
Valencia poniżej 83,5pkt / 1.70
Ekipa gospodarzy dzisiaj bez Diota, Martineza i Tobeya - dwóch pierwszych nie zagrało na inaugurację ligi hiszpańskiej (73-86 z Malagą), Tobey - około 14min i 8pkt. To znaczące osłabienia tej ekipy. Lyon cały czas bez Kaby i Livio Charlesa, nowy nabytek klubu Buckner nie może jeszcze zadebiutować w EuroCup. Wydaje się, że jeżeli Lyon, który od początku sezonu prezentuje się świetnie w lidze krajowej, ma mieć jakieś większe szansę z tak mocnym rywalem, to jest właśnie początek sezonu, gdzie jeszcze Valencia jest do &quot;złapania&quot;, poprzez braki w składzie i nie do końca jeszcze wypracowany swój styl grania w tym sezonie. Pierwszy mecz Valencii w lidze krajowej pokazał, że to nie jest jeszcze ta ekipa, która może spokojnie dominować rywali. Oczywiście to cały czas silniejsza personalnie drużyna, ale też Lyon z roku na rok jest silniejszy kadrowo, ale też organizacyjnie - tam wszystko ustawione jest pod jakiś znaczący sukces sportowy. W ekipie gospodarzy już od początku wiele zależy od dobrej gry tego silnego fizycznie Czarnogórca Dubljevica, ale Lyon może mieć odpowiedź w postaci Bilana, doświadczony zawodnik o lepszych warunkach fizycznych, który przy swojej dobrej grze, na pewno może trochę zatrzymać ten motor napędowy Valencii. Gospodarze cały czas mocniejszy kandydat do zwycięstwa, do tego własny parkiet, gdzie zawsze trudno o korzystny wynik rywalom, ale czy ten mecz musi rozegrać się przy wysokim wyniku - początek sezonu, niepełny jeszcze skład i Lyon w dobrej formie, który ma argumenty żeby mocniej postawić się ekipie gospodarzy, może to pomoże w powodzeniu tej propozycji. (1xbet)
84-62⛔
 
pukon 896,3K

pukon

Użytkownik
Brescia - Monako godz. 20.30
2(+4) / 1.77
Starcie dwóch ekip debiutujących w tych rozgrywkach i tak naprawdę spora niewiadoma, jak to będzie wyglądało w ich wykonaniu. O drużynie Monako więcej pisałem już w temacie ligi francuskiej - dzisiaj w końcu do składu wraca Ouattara, mocny strzelec, oni z meczu na mecz powinni prezentować się coraz lepiej. Gospodarze ze sporymi zmianami w kadrze, odeszli istotni gracze z poprzedniego sezonu jak np. Landry, Michele Vitali, Hunt czy Moore, ale wzmocnienia wyglądają obiecująco - m.in Hamilton, Allen czy Abass. Wygląda to na papierze bardzo solidnie, chociaż ten pierwszy mecz w Superpucharze Włoch z Milano, przegrany w słabym stylu (59-81). Duże oczekiwania wobec tej ekipy, ale uważam że trochę na wyrost. Personalnie Monako w żadnym stopniu nie odstaje i jeżeli nie pozwolą sobie narzucić tutaj jakieś szybkiej gry, mogą ugrać korzystny wynik. (1xbet)
68-80✅
 
pukon 896,3K

pukon

Użytkownik
Lyon - Turk Telekom godz. 20.30
2(+10) / 1.74
2(+7) / 2.21
Ekipa gospodarzy bilans 1-1, goście z Turcji jeszcze bez wygranej 0-2. Trochę chyba bukmacherzy nie doceniają drużyny tureckiej, dla mnie to błąd, bo to zespół ze świetnie zbudowaną na ten sezon kadrą i na pewno mają dużo sportowych argumentów, żeby powalczyć tutaj o korzystny wynik. Beniaminek ligi tureckiej, sprowadził zawodników, którzy spokojnie mogliby znaleźć miejsce w bardziej znanych czy mocniejszych zespołach, takie nazwiska jak Landesberg (najlepszy gracz poprzedniego sezonu w hiszpańskim Estudiantes), Stimac (Efes), Gabriel (Panathinaikos), Redding (Bayern) czy Turen (Pinar), robią wrażenie, to przecież bardzo ograni i mocni jeszcze zawodnicy. Do tego zostawili kluczowych zawodników z poprzedniego sezonu (Arslan, Campbell, Peker czy Yildirim), naprawdę mają tam kim grać, jest spory potencjał na dobre wyniki. Porażki w EuroCup z Zenitem i Valencią, ale też nie mają się czego wstydzić, bo postawili naprawdę trudne warunki faworyzowanym rywalom, ostatnio w lidze tureckiej bardzo dobra gra z silnym Fenerbahce, więc może z Lyonem też będą potrafili pokazać się z jak najlepszej strony. Lyon w tym sezonie też wygląda dużo lepiej (pisałem o tej ekipie trochę więcej w temacie ligi francuskiej czy tutaj przy okazji meczu z Valencią), na pewno nie będzie łatwo o wygraną, ale mam wrażenie, że turecka drużyna może zaskoczyć. Może się mylę i za bardzo uwierzyłem w potencjał drużyny gości, ale spróbuję tutaj pójść w ich stronę, bo naprawdę z której strony nie spojrzeć, mają sporo jakości w kadrze, nie mniejszej niż ekipa Lyonu. (1xbet)
84-63⛔
 
B 0

basketboi

Użytkownik
Asseco Prokom Gdynia - Cedevita - Środa 17.10.2018 - 20:00
61-78
Cedevita -8.5 @2.2
Cedevita [email protected]
(STS)
Kolejne próby polskiej drużyny na arenie międzynarodowej, tym razem z chorwacką Cedevita Zagreb. Gdynia w Eurocup ma za sobą mecze z tureckim Tofasem Bursa, przegranym 17 punktami, oraz Lokomotivem Kubań również przegranym,7 punktami. Cedevita natomiast na ostatnie 5 meczów zanotowała 4 zwycięstwa, w swojej grupie Eurocup ma bilans 1-1. Nie spodziewam się wyrównanej walki obu drużyn, ekipa z Chorwacji z będzie ustalać warunki na parkiecie, dlatego zdecydowałem się grać przewagę 9 punktową oraz wynik końcowy drużyny większy niż 87 punktów. Dla bardziej odważnych typerów handi -10.5@ 2.92 jest bardzo korzystnym kursem
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Valencia-Trento -13,5@1,55
Valencia over 84,5@1,85 Totolotek
Zapowiada się tutaj łomot jeśli gospodarze nie oleją sprawy. Mamy tutaj różnice dwóch klas i tylko jakies jaja mogą sprawić, że nie skończy się wysoką wygrana Valencii. Póki co może rewelki nie grają ale u siebie są zawsze mega mocni a w tej fazie z jednym z największych potencjałów w.całym eurocupie wystarczy lać rywali.u siebie. Trento po ubiegłym świetnym sezonie ligowym teraz jest na drugim biegunie. W lidze same.porazki.i to.zdecydowane a w eurocup wygrana u siebie ze słabym Partizanem. Ze świetnej defensywy z ubiegłego sezonu pozostało wspomnienie. Notorycznie wrzuca im prawie każdy po 90. Jak się Valencii zechce to się może koło.setkie zakręcić. Widać różnicę bo w Trento nie ma już trzech bardzo ważnych ogniw- Shields, Sutton czy Silins. Ekipie włoskiej to.ten eurocup jest obecnie przy słabszej i węższej kadrze potrzebny jak majtki dla panienki lekkich obyczajów. Liczę tutaj na pewną wygrana Valencii i wrzucenie dużej ilości.punktow.
 
N 297,9K

niewierny-janek

Użytkownik
Asvel Lyon-Villeurbanne - BC Zenit Saint Petersburg wt. 30/10/2018 godz. 20:30
Over 166 - kurs 1,89 - Unibet
Dziś biorę pod lupę spotkanie grupy C Eurocup. Obie ekipy przystępują do meczu z bilansem 3-1, jednak nie to jest tu najistotniejsze a ilość pkt zdobywanych w tych meczach. Drużyna gospodarzy zdobywa średnio 77,5 pkt, jedynie w wyjazdowym meczu z faworyzowaną ekipą z Valencii zdobyli 62 pkt, w pozostałych meczach ich wynik kręcił się w okolicach 75-89 pkt. Drużyna gości jest bardziej overową drużyną i to na nich głównie liczę. Rosjanie zdobywają średnio 92,5 pkt a w ich meczach pada średnio 173 pkt. Drużyna z Petersburga jest mocno ofensywną drużyną nie od dziś, grają szybko i skutecznie co przekłada się na ilość posiadań piłki przez obie drużyny. Na koniec, porównując oba mecze obu drużyn w zeszłym sezonie Eurocup zobaczymy, że proponowana linia została została pokryta w obu tych spotkaniach - 89:92 i 88:85 - jeżeli i tym razem ynik będzie na styku, szansa na powodzenie betu jest większa z uwagi na dużą ilość rzutów wolnych w końcówce meczu.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Kurcze przesadziłem chyba ze słownictwem i mój post został usunięty jednak analiza była a nie chce mi się drugi raz pisać, mam nadzieję, że kochany moderator się ulituje ????
Valencia over 84,5@1,85✅
Valencia -13,5@1,6 Fortuna✅
W skrocie- Trento beznadziejna na razie w tym sezonie, skład o wiele słabszy, defensywa denna i Valencia tutaj jak nie oleje sprawy to.powinna ten mecz rozwalić w.pozytywnym sensie ???? Trento nie ma co szukać w tych rozgrywkach i powinni się skupić na lidze mając obecnie słabsza i węższa kadrę jak w ostatnim sezonie. Jest tutaj różnica minimum.klasy albo i dwóch.
Kolega wyżej też dobrze celuje w teorii bo Lyon gra mocno do przodu jak i Zenit.Jednak ja zagram trochę obniżona linie
Lyon-Zenit over 161,5@1,6 totolotek⛔
Ogólnie dziwię się lekko bo w Fortunie faworytem jest Lyon a w totolotku Zenit. Akurat dla mnie tutaj myli się totek.
 
pukon 896,3K

pukon

Użytkownik
Lyon - Zenit godz. 20.30
2 / 1.92
Ja trochę inaczej spróbuję w tym spotkaniu niż poprzednicy (powodzenia). Oba zespoły z bilansem 3-1, o Lyonie pisałem już wielokrotnie, imponują formą już od początku, za co na pewno należą im się duże brawa. Dostają dzisiaj bardzo silną drużynę i tak sobie myślę, że to chyba będzie jednak za duża przeszkoda jeszcze. Dwa dni po ciężkim meczu w lidze z Pau Orthez (79-82), gdzie trener Mitrovic nie oszczędzał swoich kluczowych zawodników. Ostatnio wypadł kontuzjowany Noua (drugi strzelec ekipy w EuroCup 12,5pkt) i był widoczny już jego brak w tym pierwszym przegranym ligowym starciu. Zenit bez Mekela (10pkt), ale wrócił za to Karasev (21,5pkt), który ostatnio krótko pauzował przez uraz, w dodatku w ostatniej grze VTB trener nie &quot;przemęczał&quot; za bardzo swoich zawodników, więc te siły teoretycznie większe powinny być po stronie rosyjskiej drużyny. Ekipa Lyonu może tutaj wygrać, wcale mnie to nie zdziwi mocno, ale jednak zagram w stronę drużyny z większym jednak ograniem na europejskich parkietach i też obecnie mocniejszą i szerszą kadrą - u gospodarzy poza wspomnianym Noua, trzeba pamiętać że dalej poza składem jeszcze Kaba i Charles. To co wystarcza na ligę francuską, nie zawsze musi wystarczyć na zdecydowanie trudniejszą EuroCup. (LVBet)
89-68⛔
 
miistrz-typow-back 62

miistrz-typow-back

Użytkownik
Monaco -7,5 2,31✅ Wynik: 81:73
Szykuje się strzelanie do kaczek, Andorra zostanie wyje**** w powietrze, Monaco kiedy objął ich trener Filipovski mogą grać szybką koszykówkę transmisyjną lub błotną i kryć każdy swego i zmieniać obronę na strefę, Jones Kikanovic Lacombe + doświadczeni Francuzi kontra byli zawodnicy polskiej ligi Stevic Jelinek etc, Monaco na własnej sali groźna drużyna która może pokonać każdego szykuje się tu też over punktowy, Andorra zbyt duże przestoje w ataku i i kiepski trener który źle kieruje rotacją graczy i do tego to jest drużyna własnego parkietu, na wyjazdach cieniutko,Monaco to lepsza składkowo drużyna i na własnym parkiecie powinna pokryć tą linię.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Lyon-Valencia over 150,5@1,68 Fortuna⛔
Takie linie mamy wystawione przez to co się stało w pierwszym meczu gdzie Lyon dopadło coś dziwnego oraz przez to.co Valencia zrobiła w niedzielę odstawiając jakiś kryminał po.pierwszej kwarcie. Lnia wydaje mi się za niska bo jednak Lyon. U siebie ciśnie ile się da. Valencia nie ma prawa drugi raz zagrać takiej dywersji jak w niedzielę... Niestety ale tutaj można tylko pograć na czują i przełamanie bo nawet rozprawka nie pomoże.
 
pukon 896,3K

pukon

Użytkownik
Lyon - Valencia godz. 20.30
2 / 2.25
2(+4) / 1.78▶
Valencia powyżej 74pkt / 1.85
Oba zespoły na czele grupy C z bilansem 4-1. Zdaje sobie sprawę jak wyglądała ostatnia gra Valencii w lidze hiszpańskiej z Baskonią, ale też właśnie trochę z tego powodu spróbuję pójść w stronę drużyny Valencii - mam nadzieję, że będą tutaj mocno chcieli zmazać obraz swojej gry z tego spotkania. Ogólnie Valencia może nie zachwyca ostatnio, no ale to jest cały czas bardzo silna drużyna, mająca w kadrze świetnych zawodników z dużym już doświadczenie, wcześniej czy później spokojnie ustabilizują formę. Nie wymyślę nic odkrywczego, ale Valencia jest silniejsza personalnie od ekipy gospodarzy i jeżeli tylko będą potrafili narzucić swoje warunki gry, Lyon może tego nie przeskoczyć - przypuszczam że Lyon będzie tutaj szukał sporo szans z dystansu, bo jednak silniejsza fizycznie drużyna Valencii im bliżej kosza jest zdecydowanie trudniejsza do pokonania. Doceniam świetną dyspozycję ekipy z Francji i na pewno podtrzymując tę formę, mogą tutaj powalczyć o pełną pule, ale zakładam jednak że Valencia zagra tutaj zdecydowanie lepiej niż ostatnio i wtedy może mieć duże szanse na zwycięstwo. W pierwszej grze Valencia rozbiła Lyon 84-62. Lyon dzisiaj kolejny raz bez Noua (12,5pkt), poza kadrą od początku sezonu też Kaba i Charlesa, Valencia tak jak do tej pory bez Diota i Martineza. Valencia w EuroCup średnio rzuca około 83pkt, Lyon traci około 71pkt. Może przeliczę się tutaj z tak dużą wiarą w drużynę Valencii, ale wydaje się, że tak atrakcyjne kursy na Hiszpanów są warte ryzyka.
73-69⛔

Torino - Frankfurt godz. 20.30
1 / 1.45
1(-4) / 1.71
Tutaj mocno liczę na przełamanie włoskiej drużyny, dla mnie to nie jest najsłabszy zespół tej grupy i ten słabiutki bilans 0-5, nie jest chyba rzeczywistym odzwierciedleniem siły Torino. Na ławkę trenerską wrócił już Larry Brown, wielka postać, już samo to musi mocniej zmobilizować zawodników do zdecydowanie lepszego zaprezentowania się tutaj. Niemiecka ekipa ostatnio gra przy bardzo bliskich wynikach, gdzie sporo sił zostawiają na parkiecie, Torino grający bardzo szybką koszykówkę może nie być najwygodniejszym rywalem po takich grach. W pierwszym meczu pomiędzy tymi zespołami Frankfurt zwyciężył dopiero po dogrywce 88-85. (LVBet)
75-85⛔
Po raz kolejny, fatalnie wybieram w EuroCup:facepalm:
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Witam.
Tak na szybko no i krótko,bo piszę powoli a czasu szkoda.

Uniks Kazan-Mornar Bar.
Typ-H-23,5 dla gosci.
Kurs-1.7
Faworyt jest jeden i to bankowy,ale czy będzie im zależeć na zlaniu Mornaru?
osobiscie wątpię,więc idę w stronę......Baru.

Lokomotiv-Asseco
Typ H-20,5 na 2
Kurs-1.9
Podobna sytuacja co wyżej,liczę że maks 15 pkt Asseco dostanie,a jak będzie to się okaże po meczu.
Cedevita-Limoges
Typ-H-6,5 na 1
Kurs-1.8
Tutaj idę tokiem logicznego myślenia i statystyk,Limoges od 6 meczy na wyjeżdzie same baty i dzisiaj z 10 w plecy to minimum co zbiorą.
Reasumując,kazdy gra na swoją odpowiedzialność,typów nie polecam bo jak nie wejdzie coś to będzie na mnie.Ale próbować można a w razie co to reputki mile widziane.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Eurocup to trzeba chyba olać póki co. Wczoraj liczyłem na over w Lyonie i do 4kw było ok i 114pkt więc wystarczyło 38pkt. Niestety byłem w szoku jak na 3min przed końcem zobaczylem wynik 67-63. Do tego wynik był idealny na over bo nie pogrom ani nie gra na remisie tylko 4-6 pkt przewagi Lyonu i sytuacja idealna do nabijania pkt przy faulach drużyny tracącej te kilka pkt. Nie wiem co się dzieje z atakiem Valencii...
 
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Witam.
Tak na szybko no i krótko,bo piszę powoli a czasu szkoda.

Uniks Kazan-Mornar Bar.
Typ-H-23,5 dla gosci.
Kurs-1.7 +
Faworyt jest jeden i to bankowy,ale czy będzie im zależeć na zlaniu Mornaru?
osobiscie wątpię,więc idę w stronę......Baru.

Lokomotiv-Asseco
Typ H-20,5 na 2
Kurs-1.9 -
Podobna sytuacja co wyżej,liczę że maks 15 pkt Asseco dostanie,a jak będzie to się okaże po meczu.
Cedevita-Limoges
Typ-H-6,5 na 1
Kurs-1.8 +
Tutaj idę tokiem logicznego myślenia i statystyk,Limoges od 6 meczy na wyjeżdzie same baty i dzisiaj z 10 w plecy to minimum co zbiorą.
Reasumując,kazdy gra na swoją odpowiedzialność,typów nie polecam bo jak nie wejdzie coś to będzie na mnie.Ale próbować można a w razie co to reputki mile widziane.
Gdyby nie Asseco to byłby udany dzionek,trzmali sie do ostatniej kwarty a potem....lanie.
 
pukon 896,3K

pukon

Użytkownik
Andorra - Crvena Zvezda godz. 20.00
2 / 2.16
Grupa A - gospodarze trzecia pozycja, Crvena drugie miejsce w tabeli, identyczny bilans 4-3. Serbska drużyna już dwie porażki z rzędu w EuroCup (Ulm, Monako), trzeci raz nie powinni sobie pozwolić na stratę punktów. Andorra z kolei dwie wygrane z rzędu w tych rozgrywkach, pomiędzy tymi wygranymi bardzo dobre wynik w lidze krajowej (pokonanie Realu czy Baskonii), ale też zatrzymała ich w ostatniej kolejce Malaga, więc jak najbardziej można tutaj powalczyć o pełną pulę. Dla mnie, ta kadra Crveny, jest zdecydowanie mocniejszym zestawieniem niż w ekipie gospodarzy. Trener Crveny Milan Tomic, ma przede wszystkim ten komfort bardzo mocnej, szerokiej kadry - zawodnik wchodzący z ławki może często wnieść podobną jakość co pierwszy wybór. Ekipa Andorry na pewno nie ma tej możliwości - przykład ostatnia gra z Malagą, trochę słabsza skuteczność ich lidera Ennisa i zespół tarci dużo ze swojej jakości. Może to trochę uproszczenie, bo są jeszcze bardzo solidni gracze tutaj, ale chyba można zauważyć mocną zależność tej ekipy od formy Ennisa, nie tylko strzeleckiej, ale ogólnie ten gracz mocno kreuje styl gry zespołu. Crvena na pewno ma mocne argumenty sportowe, żeby spróbować ograniczyć jego poczynania na parkiecie. Serbowie w ostatnim meczu ligi ABA pokazali naprawdę świetną dyspozycję pewnie pokonując zawsze groźny Mornar Bar, podtrzymując tę dyspozycję tutaj też powinni mocno powalczyć o pełną pulę. Pierwszy mecz pomiędzy tymi zespołami zakończony wygraną Crveny 85-79. (LVBet)
91-80⛔ naprawdę świetna gra Andorry, nie doceniłem ich i jak najbardziej słusznie nietrafiona propozycja
 
ziomus7355 152

ziomus7355

Użytkownik
To co dziś zobaczyłem w wykonaniu Zenitu Panowie przeszlo moje najśmielsze oczekiwania. Dla mnie to skandal w wersji hard, wystarczy prześledzić spotkanie. Brak słów na takie k******o
 
pukon 896,3K

pukon

Użytkownik
To co dziś zobaczyłem w wykonaniu Zenitu Panowie przeszlo moje najśmielsze oczekiwania. Dla mnie to skandal w wersji hard, wystarczy prześledzić spotkanie. Brak słów na takie k******o
Szkoda Twojej wygranej, ale Zenit tak właśnie gra w ostatnich spotkaniach EuroCup - przekonani o swojej wielkości, lekceważąc rywali. Tego meczu nie mogli przegrać, zastanawiające jak wypuścili z rąk tą wygraną?!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom