>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

17. Grand Prix Japonii [05 października - 07 października 2018]

Status
Zamknięty.
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Grand Prix Japonii 2018
Piątek, 05 października ▶
#1 Trening ▶ 03:00
#2 Trening ▶ 07:00
Sobota, 06 października ▶
#3 Trening ▶ 05:00
#Kwalifikacje ▶ 08:00

Niedziela, 07 października ▶
#Wyścig ▶ 07:10


Informacje o torze:

Nazwa toru: Suzuka International Racing Course

Lokalizacja: Suzuka, Japonia
Pierwsze Grand Prix: 1987
Długość toru: 5.807 km
Liczba okrążeń: 53
Kierunek jazdy: Oba
Całkowity dystans wyścigu: 307.471 km
Rekord okrążenia: Kimi Räikkönen (2005) - 1:31.540

Zapraszam do dyskusji!
 
S 6,1K

smowky

Użytkownik
GP Japonii, FP1 - Samochód który odnotuje najszybsze okrążenie
Ferrari - kurs 3. ⛔
Buk: Unibet
Uważam,że warto zaryzykować po takim kursie na to,że ktoś z dwójki kierowców Ferrari wygra pierwszy trening na szybkim torze Suzuka. Czym się kierowałem przy wyborze takiego zakładu? Przede wszystkim doborem opon na zbliżający się weekend GP.Kierowcy włoskiego zespołu wybrali komplet aż 10 super miękkich opon które jak wiemy będą najszybszą mieszanką na tym torze. W porównaniu do kierowców Red Bulla i Mercedesa jest to różnica 3 kompletów (Ricciardo się wyłamał i zabrał 8). Podejrzewam,że zarówno kierowcy Red Bulla i Mercedesa mogą nie założyć super miękkiej mieszanki w trakcie FP1 a jeżeli już to zrobią to przy większej ilości paliwa na pokładzie. Czołowe zespoły niezwykle rzadko biją się o wyśrubowanie czasu w trakcie pierwszego treningu ponieważ i tak jest niemiarodajny, ze względu na niskie nagumowanie toru i wczesną porę jego rozgrywania. Sytuacja ta działa na korzyść Ferrari,którzy siła rzeczy będą musieli skorzystać z większej ilości kompletów SS. Dla porównania podam,że Mercedes w zeszły weekend nie wyjechał na Hypersoftach w trakcie FP1 i przez to pierwsze miejsce zajął Sebastian Vettel. (Do Rosji zabrali również 7 kompletów najmiększego ogumienia)
Edit: Jako ewentualne zagrożenie dla powodzenia tego typu widzę pogodę, są niewielkie szanse na opady deszczy w trakcie treningu. Chciałem zaznaczyć,że jeszcze do niedawna u ruskiego był kurs na Vettela w 1-3 w FP1 aż 1.85, teraz niestety spadł do 1.4
Edit2: Co za patologia,blisko sekunda straty pomimo założonych SS to czysty kryminał. Już teraz można domniemywać,że 1-2 w kwalifikacjach będzie dla Mercedsa
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
GP Japonii - kwalifikacje, sobota 08:00
Raikkonen - Verstappen @ 2.52 ✅
Hamilton - Vettel @ 1.27 ✅
AKO: 3.20 (real 2.81) ✅
Bukmacher: STS

Ferrari zlapalo w Singapurze lekka zadyszke i do tej pory nie moga sie z niej wygrzebac. O ile w Rosji z uwagi na swój mocny silnik i kary Red Bulli nie musieli sie martwic Verstappenem i Ricciardo o tyle tutaj na Suzuce juz powinni. Tor w Japonii jest mocno aerodynamiczny i moc jednostki napedowej jes tutaj mniej wazna dlatego upatruje w kwalifikacjach zacietej walki miedzy Ferrari a Red Bullem. Raikkonen mizeria w treningach i mysle, ze jak Red Bulle podkreca nieco tempo podczas czasowki to Fin moze zostac zdmuchniety przez mlodego Holendra. W zagraniczniakach kurs na Maxa wynosi 1.75 wiec kurs u prezesa Juroszka traktuje jako mily prezent.
Hamilton i Mercedes zdaje sie ze bedzie tutaj poza zasiegiem rywali. Tempo maja wyraznie mocniejsze od konkurencji wiec bardzo prawdopodobne, ze w niedziele caly pierwszy rzad bedzie dla nich.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
GP Japonii - kwalifikacje
Hamilton win kurs 1,35✅
Bottas miejsca 1-3 kurs 1,4✅
ako 1,89 STS✅✅
Bez dwóch zdań kwale bierze Merc, i tym razem nie Bottas tylko Lewis, czuje sie tu jak ryba w wodzie to jego ulubiony tor, jedzie na luzie i jest piekielnie szybki. Mówi sie ze Merc od trzech GP cos znalazł i przez to Czerwoni odstaja, ale tak to wygląda niby tłumaczą sie , że czujnik przy systemie odzyskiwania energii powoduje spadek mocy o 40KM ale to raczej nie to, po prostu Merc ma teraz przewage. Valteri narzeka troche na balans auta, ale do kwali to poprawia i bedzie git. Merc ma pierwszy rząd w Japonii, trzeba sie jeszcze jutro przyjrzec długim przejazdom. namieszac moze Max bo jest szansa jak wspomniał ranczo0123 ze rozdzieli Ferrari
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
P 254

pablo95

Użytkownik
Jeżeli nie ma kar to znalazłem ciekawy zakład na Mercedes/Ferrari/Red Bull Top 6 TAK 1.84 u ruskiego złodzieja. Po wynikach z P1 i P2 to Ocon z 7 miejsca tracił grubo ponad 0.5s a za Oconem już znowu przepaść ???? ja to sobie pogram na kwali
E: PO NAMYŚLE DOKŁADAM win Hamilton po 1.4 i ako mam 2.57 ???? ruski zlodziej.
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Jeżeli nie ma kar to znalazłem ciekawy zakład na Mercedes/Ferrari/Red Bull Top 6 TAK 1.84 u ruskiego złodzieja. Po wynikach z P1 i P2 to Ocon z 7 miejsca tracił grubo ponad 0.5s a za Oconem już znowu przepaść ???? ja to sobie pogram na kwali
E: PO NAMYŚLE DOKŁADAM win Hamilton po 1.4 i ako mam 2.57 ???? ruski zlodziej.
Trzeba brac poprawke na mozliwe opady deszczu ale tez ten zaklad mam na uwadze i czekam jak rozwinie sie sytuacja z pogoda. Jesli bedzie slonecznie to powinno byc easy.
 
P 254

pablo95

Użytkownik
Trzeba brac poprawke na mozliwe opady deszczu ale tez ten zaklad mam na uwadze i czekam jak rozwinie sie sytuacja z pogoda. Jesli bedzie slonecznie to powinno byc easy.
Właśnie sprawdziłem dla miejscowości gdzie leży tor prognozę pogody i na 8.00 są nadawane dość spore opady deszczu.
Kolejne źródła mówią o opadach na 90%. Odpuszczam typ.
 
kosiorx 1,7K

kosiorx

Użytkownik
Właśnie sprawdziłem dla miejscowości gdzie leży tor prognozę pogody i na 8.00 są nadawane dość spore opady deszczu.
Kolejne źródła mówią o opadach na 90%. Odpuszczam typ.
Zgaduję, że patrzyłeś na 8 naszego czasu, zamiast bodajże 15 w Japonii. Po południu szansa opadów na torze to ok. 40 procent ze wskazaniem na brak opadów
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Esteban Ocon został ukarany cofnięciem o trzy pozycje na starcie wyścigu o Grand Prix Japonii za zignorowanie ograniczenia prędkości w okresie obowiązywania czerwonych flag w FP3.
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
GP Japonii - wyścig niedziela 07:10
Wszystkie auta ukończą pierwsze okrążenie - Nie
Kurs: 1.85 ⛔
Bukmacher: Fortuna

Tor w Japonii charakteryzuje sie duza liczba ciasnych zakretow, ktore sa glownie w pierwszym sektorze w bliskim sasiedztwie pulapek zwirowych i band. Bolesnie podczas tego weekendu mogli sie juz o tym przekonac chocby Nico Hulkenberg, ktory rozbil swoj bolid w zakrecie numer 5 podczas FP3 oraz Marcus Ericsson, ktory rozbil sie w zakrecie numer 7 podczas kwalifikacji. Jutro tuz po starcie wszyscy beda jechac bardzo blisko siebie i na pewno nie dla wszystkich starczy tutaj miejsca na torze. Jeden blad, jedno zbyt szerokie wyjechanie poza asfalt i taka wycieczka moze sie skonczyc bardzo zle. Do tego bedziemy mieli troche zamieszania z uwagi na start kierowcow z duzo lepszymi bolidami z dalszych miejsc jak chocby Vettela z 8 miejsca i Ricciardo z 15. Namieszac tez moga bolidy Torro Rosso, ktore z pewnoscia nie spodziewaly sie w kwalifikacjach tak wysokich miejsc odpowiednio Hartley P6 i Gasly P7. Nie liczac Japonii do konca tego sezonu pozostaly 4 wyscigi, ktore raczej nie beda sprzyjac tego typu betom dlatego licze na zarobek przy tego typu zakladzie ostatni raz w tym roku.
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
GP Japonii - Wyscig
Hamilton win kurs 1,35✅
Bottas - Raikkonen kurs 1,32✅
Verstappen - Ricciardo kurs 1,2✅
ako 2,14 STS✅
Nie ma chyba co szukać niespodzianki, Ham to wygrywa( chyba ze bolid nawali, lub ktos go skasuje) , ten weekend nalezy bezsprzecznie do niego. Z finskiej pary zdecydowanie lepiej sprawuje sie fin z Merca i mysle ze nie powinno byc problemu a z pary Redbulla to Max tutaj rządzi, poza tym Daniel z problemami.
Z mniejsza stawke
Vettel miejsca 1-3 kurs 2,2 STS⛔
Czerwoni znów zabłysneli strategie, tym razem w kwalach . Zeby taki numer odwinać to nie wiem jak tzeba mysleć( lub nie mysleć) ale co do wyscigu, jezeli bedzie sucho to mysle ze stac Vettela by przebic sie na podium, fakt jest Max ale jezeli Seb nie zakupie sie na starcie to moze wjechac na pudło. Czerwoni odstaja od Merca ale od puszek juz sa mimimalnie lepsi, no tylko ta strategia, czy nie zawalą czegoś. Czekam na wyscig bo tor na Suzuce pozwala na walkę
EDIT: Vettel zachowuje sie czesto jak debiutant. Tym atakiem na Maxa przesadził
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja jeszcze taki zaklad daje
Oba bolidy sklasyfikowane: Redbull NIE
Kurs 2.67⛔
Konkretnie chodzi o Daniela. W samochodzie kilka rzeczy nie gra i sam mowi ze to cos powazniejszego. Mysle ze Max to priotytet.
Dokładam tez Mclarena
Kurs 2.67⛔
Oni testuja na rok 2019 i myske ze oba auta nie dojada
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Gość w czerwonym samochodzie chcial byc mistrzem świata. Z czym do ludu....
W trakcie wyscigu zamiana miejsc Ham z Bottasem. Kurs 7 na win Bottasa.
Zaryzykowałem⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom