>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Worlds Collide: Adamek - Miller [6.10.2018 Chicago]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi

6 października na gali w Chicago dojdzie do walki Jarrella Millera (21-0-1, 18 KO) z byłym mistrzem świata dwóch kategorii wagowych Tomaszem Adamkiem (53-5, 31 KO).
Podczas gali w Chicago dojdzie także m.in. do walk mistrza świata IBF wagi półciężkiej Artura Beterbijewa z Callumem Johnsonem, Daniela Romana z Gavinem McDonnellem oraz Jessiego Vargasa z Thomasem Dulorme.
Adamek wybrał również rękawice na tą walkę - zostaje przy Grantach.


Zapraszam do dyskusji.​
 
Z 123

zakucyk

Użytkownik
Kpiną jest rozkład kursów na pojedynek Adamka.
Oczywiście Milller jest faworytem, ale na pewno nie w takim stopniu, tym bardziej, że fizycznie bardzo nie góruje nad Adamkiem, a i wielkich walk ostatnio nie miał.
Adamek może spokojnie go wypunktować biegając dookoła.
.
Adamek po 10 na fortunie
 
K 281

karmos111

Użytkownik
Dokładnie,ten Miller to zwykły przehajpowany średniak,no bo kogo on właściwie pokonał? Przeciętnego Washintona,który ostatnio męczyl się przez 10 rund z jakimś noł nejmem,porozbijanego i wolnego Duhaupasa,a z Wachem do momentu kontuzji strasznie się męczył i moim zdaniem przegrywał na punkty.Śmiało można stawiać na Adamka,oby tylko nie został zwałkowany.
 
xavi90 172,1K

xavi90

Znawca - Boks
Oczywiście Jarell Miller jest jeszcze niezweryfikowany (ale jest pompowany przez amerykanów) ale jest w sile wieku- 30 lat i jest po prostu gigantem- większość z Was jak widzę po postach sądzi że skoro wniesie pewnie ze 130kg do ringu a Adamek 100kg to Tomek będzie biegał koło niego i punktował. Nic bardziej mylnego, Miller mimo wszystko jest bardzo mobilny i szybki jak na gabaryty jakie posiada i siłe ciosu ma nieprawdopodobną, w końcu 18/21 KO samo się nie wzięło.
Jakie widzę szanse Adamka ? Żadne, po prostu nie widzę takiej opcji (chociaz bardzo chciałbym się mylić). Adamek po prostu nie ma ciosu na wagę ciężką- fakt że ostatnio znokautował Abella (ale potrzebował do tego bodajże 5ciu razów) ale to był jego pierwszy nokaut od 6 lat. A wygrana na punkty ? Niestety tego też nie widze, mógł wypunktować w Polsce Kassiego czy innego Haumoto ale w Stanach musiałby być nieprawdopodobnie dobrze dysponowany a Jarell Miller najgorzej w karierze. Dlaczego tak sądze- ktoś wyżej napisał o Wachu i zgodze się że tamta walka była w wykonaniu Millera bardzo słaba ale do momentu zakończenia u jednego sędziego wygrał wszystkie rundy a pozostałych dwóch dało bodajże ledwo 2 Wachowi. Wiec dlaczego tu miałoby byc inaczej ?
Dla Tomka najważniejsze to nie dostać tutaj cieżkiego nokautu i myślę że może być w stanie przetrwać wszystkie rundy, poczekam do ważenia i jak więcej bukmacherów wystawi kursy ale póki co widze 3,80 na STS na wygraną Millera na punkty i wygląda kusząco.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
majster93 2,8K

majster93

Użytkownik
Miller to taki amerykański odpowiednik Kownackiego. Mało jest takich pięściarzy. Niektórzy mylnie uważają go za grubasa który po 5-6 rundach zmęczy się i zrezygnuje. Tak jak Kownacki, jest to gość który potrafi przez 12 rund wywierać ciągły pressing i wyprowadzać ciosy. Również uważam, że Adamek nie ma tutaj zbyt wielkich szans, ale przyznam się, iż przed walką z Abellem także go skreślałem a wypadł znakomicie. Myślę, że przygotowanie fizyczne znów będzie na przyzwoitym poziomie, a jeśli będzie dobrze się ruszał to jest w stanie dać kilka dobrych rund, szczególnie na początku walki. Też uważam, że po kursie 3.80 można zagrać na punktowe zwycięstwo Millera, jednak trzeba też pamiętać, że Adamek nie będzie unikał walki, tylko wyjdzie po to aby pokonać Millera. To nie jest ten typ zawodnika, dla którego przetrzymanie 12 rund jest już sukcesem. A jak już zacznie się z nim kopać i będzie wymiana to może to nie potrwać pełnego dystansu.
 
xavi90 172,1K

xavi90

Znawca - Boks
trzeba też pamiętać, że Adamek nie będzie unikał walki, tylko wyjdzie po to aby pokonać Millera. To nie jest ten typ zawodnika, dla którego przetrzymanie 12 rund jest już sukcesem. A jak już zacznie się z nim kopać i będzie wymiana to może to nie potrwać pełnego dystansu.
Może nie pamiętam dokładnie końcówek walk Adamka z poprzednich lat, ale kojarzy mi się że w każdej którą wiedział że zdecydowanie przegrywa (Szpilka, Glazkov) nie postawił wszystkiego na jedną kartę. A jest nauczony m.in Moliną gdzie prowadził na punkty że nie może dać się trafić. Szczerze mówiąc spodziewam się że da tak jak napisałeś pare dobrych rund ale na dłuższa metę będzie liczyło się tylko i wyłącznie żeby przetrwał bo nokaut kończy jego kariere (chociaz kto wie). Zawsze w Polskich mediach sie obroni i wróci na Polsat Boxing Night, to ktoś powie że niektóre rundy mogły być inaczej punktowane itp itd . Daleko podobnego przykładu nie trzeba szukać- wielu ekspertów z Polski mówiło że Sulęcki wygrał na punkty z Jacobsem (nie umniejszam ze dał dobrą walke ale przegrał zdecydowanie).
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
Kompletnie się nie zgadzam. Nastawienie na walkę jest całkowicie inne. Wystarczy posłuchać wywiadów itd. z trenerem, Adamek, Chyckim. Polecam vlog Pana Garncarczyka na YT.
xavi90 W gwoli ścisłości w walce z Szpilką wygrywał ostatnie rundy i zaczął walkę z opóźnieniem, ale kompletnie nie ma sensu porównywać tamtych walk do stanu z rzeczywistości. To jest inny wszechświat.
Inny Adamek, starszy, ale lepiej przygotowany, zdecydowanie lepiej. Inny trener, trener od motoryki, inny promotor. Adamek jasno stawia sprawę, mu się marzy pas MŚ w wadzę ciężkiej i jeśli wygra to praktycznie będzie go miał, bo będzie walczył o niego z lekkim bume Fresem Oquendo. Jestem praktycznie pewien na sto procent, że jeśli Adamek będzie przegrywał na punkty to pójdzie na całość i prawdopodobnie padnie znokautowany. Zrozumcie, że mu nie zależy na kasie czy na kolejnych bumobiciach w Polsce. On chcę pasa i jest chory na tym punkcie.
Do tej pory zarówno Chycki i Guss Curren byli szczerzy, mówili prawdę o przygotowaniach i faktycznie widzieliśmy dobrego Adamka w ringu. Góral z walki z Abellem wytarłby ring Szpilką, Wachem i nawet nie ma sensu ich porównywać. Trenerzy twierdzą, że te przygotowania były najcięższe i TA osiągał najlepsze rezultaty. Jeśli to się przełoży na walkę to Miller będzie miał bardzo ciężko.
Zobaczcie sobie walkę Millera z rozbitym francuzem lub jeszcze lepiej - z Wachem. Przecież gdyby nie kontuzja polaka to mógłby tę walkę wygrać! Nie mówię, że na sto procent, ale do czasu kontuzji był według wielu widzów po prostu lepszy. Wiadomo, że Wach ma morde z betonu i lepsze warunki, ale jednak trzeba to zauważyć.
Moim skromnym zdaniem - Kurs pokroju 9-13 na Tomasza górala Adamka to przesada i Value. Scenariusze widzę dwa. Albo Adamek go wypunktuje albo dostanie ciężkie KO i koniec kariery. KO spodziewam się po tym jak Adamek się otworzy i będzie chciał za wszelką cene wygrać.
Gram na Adamka za symboliczne 200 zł, bo po protu dla mnie mimo wszytko to jest Value i każdy expert tak twierdzi, ja nim nie jestem, ale ufam takim ludziom jak gancarczyk, miszkin itd. Tym kursem bukmacherzy pokazali, że traktują Adamka jako starego buma, ktory sprzedaje rekord i przyjeżdza po kasę, a tak nie jest! Adamek nie jest faworytem, jak dla mnie jest nim Miller 75-25, ale kurs jest grubo przesadzony.
Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
majster93 2,8K

majster93

Użytkownik
Kompletnie się nie zgadzam. Nastawienie na walkę jest całkowicie inne. Wystarczy posłuchać wywiadów itd. z trenerem, Adamek, Chyckim. Polecam vlog Pana Garncarczyka na YT.
xavi90 W gwoli ścisłości w walce z Szpilką wygrywał ostatnie rundy i zaczął walkę z opóźnieniem, ale kompletnie nie ma sensu porównywać tamtych walk do stanu z rzeczywistości. To jest inny wszechświat.
Inny Adamek, starszy, ale lepiej przygotowany, zdecydowanie lepiej. Inny trener, trener od motoryki, inny promotor. Adamek jasno stawia sprawę, mu się marzy pas MŚ w wadzę ciężkiej i jeśli wygra to praktycznie będzie go miał, bo będzie walczył o niego z lekkim bume Fresem Oquendo. Jestem praktycznie pewien na sto procent, że jeśli Adamek będzie przegrywał na punkty to pójdzie na całość i prawdopodobnie padnie znokautowany. Zrozumcie, że mu nie zależy na kasie czy na kolejnych bumobiciach w Polsce. On chcę pasa i jest chory na tym punkcie.
Do tej pory zarówno Chycki i Guss Curren byli szczerzy, mówili prawdę o przygotowaniach i faktycznie widzieliśmy dobrego Adamka w ringu. Góral z walki z Abellem wytarłby ring Szpilką, Wachem i nawet nie ma sensu ich porównywać. Trenerzy twierdzą, że te przygotowania były najcięższe i TA osiągał najlepsze rezultaty. Jeśli to się przełoży na walkę to Miller będzie miał bardzo ciężko.
Zobaczcie sobie walkę Millera z rozbitym francuzem lub jeszcze lepiej - z Wachem. Przecież gdyby nie kontuzja polaka to mógłby tę walkę wygrać! Nie mówię, że na sto procent, ale do czasu kontuzji był według wielu widzów po prostu lepszy. Wiadomo, że Wach ma morde z betonu i lepsze warunki, ale jednak trzeba to zauważyć.
Moim skromnym zdaniem - Kurs pokroju 9-13 na Tomasza górala Adamka to przesada i Value. Scenariusze widzę dwa. Albo Adamek go wypunktuje albo dostanie ciężkie KO i koniec kariery. KO spodziewam się po tym jak Adamek się otworzy i będzie chciał za wszelką cene wygrać.
Gram na Adamka za symboliczne 200 zł, bo po protu dla mnie mimo wszytko to jest Value i każdy expert tak twierdzi, ja nim nie jestem, ale ufam takim ludziom jak gancarczyk, miszkin itd. Tym kursem bukmacherzy pokazali, że traktują Adamka jako starego buma, ktory sprzedaje rekord i przyjeżdza po kasę, a tak nie jest! Adamek nie jest faworytem, jak dla mnie jest nim Miller 75-25, ale kurs jest grubo przesadzony.
Pozdrawiam.
Zgadzam się, dlatego napisałem, że Adamek wyjdzie po zwycięstwo a nie tylko po to aby ładnie przegrać na punkty. Uważam, że zaprezentuje się dobrze, ale nie wiemy czy wystarczy sił, gdy Miller zacznie klinczować i ściągać. Powietkin też wyszedł po wygraną i widzieliśmy jak to się skończyło. Nie ma sensu porównywać Adamka z walki ze Szpilką, Moliną czy Głazkovem do obecnego Górala, gdyż to są dwaj zupełnie inni zawodnicy. Też od czasu do czasu oglądam vlog Garczarczyka, ale nie przywiązywałbym zbyt wielkiej uwagi do tego co mówi na temat tej walki. Co ma powiedzieć o gościu z którym się zna od tylu lat, rozmawia i przeprowadza wywiady. Wiadomo, że będą leciały same superlatywy pod adresem Adamka, jego przygotowań i tego co pokaże w ringu. To jest jednak boks, a ta dyscyplina nieustannie zaskakuje, dlatego myślę, że po takim kursie rzeczywiście można spróbować i zagrać na Adamka.
 
xavi90 172,1K

xavi90

Znawca - Boks
Kurs jest grubo przesadzony, to się zgadzam- szanse dla mnie 80-20 dla Millera przy czym te 10% Adamka to szanse na nokaut a 10% to zlekceważenie go przez Millera ( w sumie to jedno i to samo). Ale tutaj rozmawiamy jednak o bukmacherce gdzie oczywiście mała stawka na Adamka jest jak najbardziej wskazana ale mimo wszystko ja uważam że Miller na punkty po kursie blisko 4,00 to jest prawdziwe value tutaj.
Jeszcze raz napisze: do momentu przerwania walki Wach- Miller- według jednego sędziego Wach przegrał wszystkie rundy a według pozostałych dwóch dwie wygrał. Gdzie jak by to było na Polsat Boxing Night to pewnie by było cos w stylu 5:2 dla Wacha, no ale w USA to będzie 2:5. Podobnie z walką Adamka, nie jestem jakoś super znawcą boksu ale nie ma co się łudzić- nie wiem jaka musiałaby być dominacja Adamka żeby wygrał to na punkty. Pewnie co najmniej nokdaun.
Adamek ma obsesje na punkcie pasa ? Adamek ledwo 3 lata temu po porażce ze Szpilką czy z Głazkovem toczył coś w stylu pożegnalnej walki z Saletą. A potem przegrał z Moliną, fakt że ostatnie 3 walki wygrał ale nie były to walki z nikim wybitnym. Oczywiście mega szacunek dla Borka za to jak poprowadził Adamka że faktycznie stoczy walkę z top10 który chyba mu najbardziej odpowiada.
Wciąż jednak uwazam że Adamek nie postawi tutaj wszystkiego na jedną kartę bo on w swojej karierze już osiągnął wiele i po prostu nie wierze że punktacja pójdzie na jego stronę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
xavi90 172,1K

xavi90

Znawca - Boks
Uwaga ciekawostka, na 1xbet wjechała pełna oferta na walkę Adamka i kursy są absolutnie kosmiczne: Adamek wygrana 13,5 a Adamek przez KO kurs 17 a na punkty chyba coś najbardziej niezwykłego co kiedykolwiek widziałem: 29 ! Przy czym KO na Adamku ledwo 1,33 (polskie buki bodajze koło 1,60).
Niestety to potwierdza tylko to co napisałem wyżej- nie wiem co musiałby się stac żeby Adamek to wziął na punkty.
 
S 25,4K

sobolekk

Użytkownik
predzej jestem w stanie sobie wyobrazić wygrywającego adamka na punkty (musialo by byc obijanko niezle) niz Adamka powalającego tego byka XD co nie zmienia faktu ze kursy na win adamka przesadzone bardzo
 
K 281

karmos111

Użytkownik
Widzieliście trening Adamka? Cholera nie pamiętam kiedy Tomek był tak szybki to może być lepszy Adamek niż ten z Arreolą,jedno jest pewne Miller będzie miał ciężką przeprawę.Tomek tanio skóry nie sprzeda.
 
K 281

karmos111

Użytkownik
Miller wniósł na wage 144 kg,dla porówniania z Wachem ważył 127.Oszalał? Coś czuje,że gruby się przeliczy,wygląda na to,że Miller nastawia się tutaj na szybki nokaut i może nie być najlepiej przygotowany kondycyjnie,jeżeli Adamek dotrwa do 6 rundy to może być ciekawie.
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Waga w sam raz, by wieszać się na rywalu i go zmęczyć. Miller może nie ma nikogo z topu na rozkładzie, ale jak na swoje gabaryty i wagę którą wnosi do ringu to kondycyjnie na przestrzeni pełnego dystansu wygląda zupełnie nieźle. Adamek może i jest dobrze przygotowany, pewnie będzie górował szybkością nad rywalem, ale klincze i faule ze strony Amerykanina będą odbierać sporo sił. Jedyną opcją na zwycięstwo Adamka jest ukołysanie Millera do snu, ale wątpię w takie rozstrzygnięcie, bo powalenie takiego słonia będzie trudne. Na punkty Tomek nie wygra. Zgarnie dobre pieniądze, walka odbędzie się na pełnym dystansie i mimo porażki ludzie i tak będą go chwalić. Tak to widzę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Miller wniósł na wage 144 kg,dla porówniania z Wachem ważył 127.Oszalał? Coś czuje,że gruby się przeliczy
Nie wiem czemu Miller uznawany jest za grubasa. Przecież ten facet jest niesamowicie muskularny. Niejeden zawodowy strongman mógłby mu pozazdrościć masy mięśniowej... Na ważeniu wyglądał imponująco. Pięknej rzeźby nie ma, ale do grubasa mu bardzo daleko. Fakt, że dupsko ma ogromne i nogi ma bardzo masywne, ale to normalne jak np. robi przysiady ze sporym obciążeniem. Ten facet to jest góra mięśni i nazywanie kogoś takiego grubym to przesada.
Co do samej walki, to czarno widzę szanse Adamka. Przed czasem nie wygra, a na punkty by musiał wysoko prowadzić, żeby dali mu wygraną.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Ja sie tam nie znam ale to przeciez widac golym okiem, ze Amerykanie wzieli sobie dziadka Adamka, ktory ma jako tako wypromowane nazwisko na swiecie, zeby ich czlowiek zrobil piekna wygrana i poszedl w gore w notowaniach.
Miller win round 1-3 @ 6.00 ✅
Prorok jaki czy co ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
majster93 2,8K

majster93

Użytkownik
Miller mógłby ważyć nawet 200kg lub pół tony... To jest boks, a w tej dyscyplinie kluczowe jest to aby przeciwnika złapać i trafić. Adamek będzie lotny na nogach, a Miller przy tej masie będzie moim zdaniem jak wóz z węglem. To nie oznacza, że Miller padnie kondycyjnie w połowie walki, bo ten gość, tak jak i Kownacki, ma niesamowite pokłady energii aby to wszystko zasilić. Po ogłoszeniu walki, chyba nikt się nie spodziewał, że Adamek będzie stał w środku ringu i wymieniał ciosy z Millerem. Wtedy rzeczywiście mogłoby to potrwać jedną rundę, a Adamka by znieśli z ringu. W walce z Duhaupasem ważył 138kg, a tamta walka była niesamowicie nudna i wydawało się że jest w zwolnionym tempie. Teraz nie będzie lepiej. Miller często łapie przestoje i wtedy Adamek będzie mógł doskoczyć i wyprowadzić serię, a przyjąć też coś będzie mógł, bo sama masa nie przykłada się na siłę ciosu. Trzeba ten cios wyprowadzić z całym skrętem ciała i z odpowiednią techniką, aby przeciwnik poczuł te 140kg. Pchane ciosy Millera nie zrobią na Adamku wrażenia, który po zmianie trenera i metod treningowych, nie jest jeszcze tak rozbity, żeby paść po pierwszym lepszym ciosie.
Mimo wszystko nie postawię tutaj ani na Millera ani na Adamka tylko zagram, że walka potrwa powyżej 7,5 rundy po kursie 1.80. Myślę że do tych rund Adamkowi wystarczy sił aby biegać po ringu i nie dać się złapać.
 
mocce 1,2K

mocce

Użytkownik
Nie wiem czemu Miller uznawany jest za grubasa. Przecież ten facet jest niesamowicie muskularny. Niejeden zawodowy strongman mógłby mu pozazdrościć masy mięśniowej... Na ważeniu wyglądał imponująco. Pięknej rzeźby nie ma, ale do grubasa mu bardzo daleko. Fakt, że dupsko ma ogromne i nogi ma bardzo masywne, ale to normalne jak np. robi przysiady ze sporym obciążeniem. Ten facet to jest góra mięśni i nazywanie kogoś takiego grubym to przesada.
Co do samej walki, to czarno widzę szanse Adamka. Przed czasem nie wygra, a na punkty by musiał wysoko prowadzić, żeby dali mu wygraną.
góra mięśni, muskularny? chłopie ???? co Ty bierzesz hahahhaa, przecież ten facet ma body fat na poziomie 20-25%, to jest bardzo dużo, żeby on był muskularny i wyżyłowany musiałby zrzucić te 30 kg ????
od siebie pytanie, o której w końcu oni wyjdą do ringu? bo każde źródło mówi inaczej, mówili o 3, niektorzy że o 5 ..
 
luk-asz 504

luk-asz

Użytkownik
Miller moim zdaniem Tomka zlekceważył, jest przekonany o szybkim nokaucie. Coś czuję, że może się srogo przeliczyć. Przy tej wadze on nie będzie w stanie 12 rund boksować na wysokim poziomie. Adamek jest przygotowany perfekcyjnie to widać, po za tym wreszcie pracuje z profesjonalistami.
Jasne, siła ciosu Millera może być przy tej masie destrukcyjna. Aczkolwiek trzeba też umiejętnie trafić. Adamek dla tego kloca może być naprawdę nieuchwytny. Podejrzewam, że taka będzie taktyka : doskok, 2-3 ciosy i cofka. Nie ma sensu wdawać się w wymiany bo można srogo wyłapać. Jeżeli Tomek nie zostanie upolowany jakimś gradem ciosów to może być dobrze. Naprawdę, nie zdziwi mnie to jak w rundach 9-12 Adamek wygra przed czasem. Miller może już wtedy słaniać się na nogach.
Jedno jest pewne, dotychczas Miller walczył z trzecią ligą , tym razem jego rywalem będzie zawodnik z naprawdę wysokimi umiejętnościami. Co z tego wyjdzie, zobaczymy. Pakowanie się w Millera po takich kursach to śmiech na sali.
Całym sercem za Tomkiem, a i intuicja mi podpowiada jego zwycięstwo.
Tomasz Adamek 5.25
Tomasz Adamek wygra przed czasem 14.00
Kursy z STS, ale w Etoto jest jak coś 8.00 na zwycięstwo Tomka.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
góra mięśni, muskularny? chłopie ???? co Ty bierzesz hahahhaa, przecież ten facet ma body fat na poziomie 20-25%, to jest bardzo dużo, żeby on był muskularny i wyżyłowany musiałby zrzucić te 30 kg ????
od siebie pytanie, o której w końcu oni wyjdą do ringu? bo każde źródło mówi inaczej, mówili o 3, niektorzy że o 5 ..
To zobacz sobie Adama Kownackiego czy takiego Chrisa Arreolę sprzed paru lat(np. w walce z Adamkiem). Oni mają podobny wzrost do Millera, poziom tkanki tłuszczowej wyższy, a ważą o 25-30 kg mniej... Miller to potężny facet, a siłowo kto wie czy nie jest silniejszy fizycznie niż Joshua.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom