>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Mistrzostwa Świata Kobiet, Japonia 2018 [29.09-20.10.2018]

Status
Zamknięty.
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Jak dla mnie śmiało można grać coś w stronę Tajlandii, które wyglądają tu bardzo dobrze, ograły Koreę i Azerbejdżan i urwały punkty Rosji i Stanom. Chinki wyglądają tutaj średnio, męczyły się z Turczynkami czy Bułgarkami (pierwsze 2 sety). Taki handicap +20.5 pkt po 1.67 ✅wygląda świetnie i jak dla mnie to value. Tajki z Ruskimi mimo fatalnych 2 pierwszych setów przegrały 15-toma punktami a z USA przegrały 10-cioma. Chinki nie potrafiły pokryć takiego handi z Bułgarią czy Kanadą a tu mamy zespół 2 klasy lepszy. W ostatnich latach nawet jak Chinki wygrywały 3:0 to handicap w 90% spotkań był pokryty.
A tak BTW to regulamin tego turnieju jest chyba jeszcze gorszy od męskiego, przecież taki Meksyk, Portoryko czy Bułgaria to nawet matematycznych szans nie mają na awans i grają 4 mecze towarzyskie. A w 3 rundzie mogą się spotkać 3 zespoły z jednej grupy to już w ogóle śmiech na sali.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Jak dla mnie śmiało można grać coś w stronę Tajlandii, które wyglądają tu bardzo dobrze, ograły Koreę i Azerbejdżan i urwały punkty Rosji i Stanom. Chinki wyglądają tutaj średnio, męczyły się z Turczynkami czy Bułgarkami (pierwsze 2 sety). Taki handicap +20.5 pkt po 1.67 wygląda świetnie i jak dla mnie to value. Tajki z Ruskimi mimo fatalnych 2 pierwszych setów przegrały 15-toma punktami a z USA przegrały 10-cioma. Chinki nie potrafiły pokryć takiego handi z Bułgarią czy Kanadą a tu mamy zespół 2 klasy lepszy. W ostatnich latach nawet jak Chinki wygrywały 3:0 to handicap w 90% spotkań był pokryty.
A tak BTW to regulamin tego turnieju jest chyba jeszcze gorszy od męskiego, przecież taki Meksyk, Portoryko czy Bułgaria to nawet matematycznych szans nie mają na awans i grają 4 mecze towarzyskie. A w 3 rundzie mogą się spotkać 3 zespoły z jednej grupy to już w ogóle śmiech na sali.
Nie mogą sie spotkac w kolejnej fazie 3 zespoły z jednej grupy. Poczytaj dobrze zasady
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
skoro sa na to kursy to chyba moga ????
Nie mogą. W regulaminie jasno jest to napisane. Proponuje zajrzeć na oficjana strone
Bedzie losowanie i jeśli trafia na siebie 2zespoly z tej samej grupy automatycznie z przeciwnej grupy bedzie dopisany pozostały rywal.
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Nie mogą. W regulaminie jasno jest to napisane. Proponuje zajrzeć na oficjana strone
Wchodziłem tylko na Wikipedię i tam jest, że 1 miejsca wchodzą automatycznie jedno do jednej grupy a drugie do drugiej a 2 i 3 są dolosowywane, jeśli faktycznie nie mogą to zwracam honor. Tak czy tak zasady są kompletnie bez sensu bo dwie drużyny na pewno znów zagrają ze sobą.
 
pinio1111 81,5K

pinio1111

Użytkownik
Zgadzam się z typem na Tajlandię. Nie będę się rozpisywał bo kolega KORONIARZ już naświetlił temat. Pójdę jednak trochę inną drogą, gdyż Tajki grają bardzo nierówno i często, kiedy przegrywają to całkowicie odpuszczają sety. Większość z ich przegranych setów kończyła się wynikami do 16, 17, 15 lub 13stu. Nawet w wygranym meczu z Azerkami przegrały seta do 15tu. Dlatego w handicap punktowy nie pójdę bo to zbyt wielkie ryzyko dla mnie, natomiast skłaniam się ku wygranej w secie. Skoro urwały po dwa sety Amerykankom i Rosjankom to czemu nie miałyby zrobić tego z Chinkami, bo ich gra wygląda momentami naprawdę bardzo fajnie. Stąd moje typy:
Tajlandia(+2,5) - 2,75⛔
Tajlandia(+1,5) - 7,4⛔

Gram również na seta ugranego przez Niemki w spotkaniu z Brazylią, gdyż Brazylijki wyglądają tutaj delikatnie mówiąc średnio. Jedynym mocnym przeciwnikiem dla nich była do tej pory Serbia i mecz zakończył się srogim laniem. Stąd idę w stronę Niemek bo myślę że jeden set jest w ich zasięgu.
Niemcy(+2,5) - 2,31✅
 
V 0

valente

Użytkownik
Tajlandia +2,5 seta ⛔
Włochy-Azerbejdżan DW: 3:0✅
Holandia-Portoryko 1✅
Bułgaria-USA 2✅
Meksyk-Serbia poniżej 125,5 pkt ????⛔:cholerniezly:serio, meksyk zdobywa 126 pkt
Japonia-Dominikana 1 ✅
Niemcy-Brazylia 1 drużyna powyżej 56.5✅
AKO 17.58
Tajki urywają sety innym dobrym drużyną więc kolej na Chiny. Włoszki po fajnym kursie na dokładny wynik, stać je bez problemu. Mecze Holandii, Stanów, Japonek każdy wie co tu się szykuje. Rzeź w meczu Serbii, według mnie pewnych medalistek mś z drużyną meksykańską. Niemki grają na przyzwoitym poziomie, liczę że są w stanie może nawet wygrać(?) ale celuje w kurs punktowy minimum 19 na set.

Zobaczymy, ostatnia taśma prawie weszła więc jestem optymistą.
 
tyksiol 3,4K

tyksiol

Użytkownik
A mi się wydaje że Dominikana jest w stanie powalczyć z Gospodyniami turnieju , ostatnio spotkały się na Lidze Narodów i wynik był 3-2 w setach dla Japonek ale sety przegrane jak i TB był zacięty , jedyne co to nie mogę się wypowiedzieć odnośnie składu , bo np patrząc w stronę Dominikany gra Betanii de Ła Cruz robi różnicę , imo jakieś tam value jest w kursie @4 , zawsze można jakiś hc dodatni na sety pograć . Jestem ciekaw waszego zdania odnośnie tego spotkania . Pozdraiwam
 
K 6,3K

kurek99

Użytkownik
A mi się wydaje że Dominikana jest w stanie powalczyć z Gospodyniami turnieju , ostatnio spotkały się na Lidze Narodów i wynik był 3-2 w setach dla Japonek ale sety przegrane jak i TB był zacięty , jedyne co to nie mogę się wypowiedzieć odnośnie składu , bo np patrząc w stronę Dominikany gra Betanii de Ła Cruz robi różnicę , imo jakieś tam value jest w kursie @4 , zawsze można jakiś hc dodatni na sety pograć . Jestem ciekaw waszego zdania odnośnie tego spotkania . Pozdraiwam
Troszkę masz racji, tutaj Dominikana może coś namieszać ale Japonia gra u siebie i jeszcze do tego Brazylia przegrała swój mecz więc gospodynie muszą wykorzystać swoją szanse, żeby awansowac do top6. Jeśli Japonki przegrają to jedynie przez nerwy. Myślę, że 3-1 dla Japonii.
 
pinio1111 81,5K

pinio1111

Użytkownik
Ostatnio Tajlandii zabrakło w meczu z Chinkami, choć w pierwszym secie było bardzo blisko i kończył się na przewagi. Ogólnie Tajki powalczyły we wszystkich setach, ale niestety ugrać nic się nie udało i typ na minus. Niemki już się spisały wg oczekiwań i baaaa, nawet pokonały Brazylię.
Na środę natomiast trzeba chwytać Holenderki bo kurs już idzie w dół, a do środy pewnie spadnie do około 1,9-1,8. Na starcie było 2,45 teraz 2,24 i nadal jest do gry. Brazylijki strasznie nie leżą Holenderkom i ostatnie naście spotkań to same wygrane Brazylii. Jednak jak patrzę na grę dziewczyn z Ameryki Południowej, to widzę dużą szansę na to żeby Pomarańczowym w końcu udało się je pokonać. Już wcześniej pisałem że gra Brazylijek mnie nie porywa, a ostatnie mecze jeszcze mnie w tym uświadczyły. Z Niemkami wygrywając łatwo dwa pierwsze sety i prowadząc w trzecim 21:17, przestały grać i pozwoliły na to żeby przeciwniczki powstały z kolan i wygrały cały mecz. Dzisiaj oddały seta Meksykankom co również jest dość żenujące. Nie widzę chemii w tym zespole, nie ma radości z gry i przekonania o własnej sile. Sporo dziewczyn z lekką nadwagą co również nie wpływa zbyt pozytywnie na grę zespołu.
Holenderki również nie porywają, jednak mają jak do tej pory same zwycięstwa. Z trudniejszych rywalek wygrały z Japonią 3:2 i Niemkami 3:1, reszta spotkań, dość gładko 3:0. W wypadku wygranej zagwarantują sobie udział w następnej fazie rozgrywek a Brazylię postawią pod ścianą bo mają one 2pkt straty do Japonek, z którymi zagrają ostatni mecz. Skłaniam się ku Holenderkom, ale nie z uwagi na ich dobrą grę, lecz z uwagi na słabą postawę Brazylii!!!
Holandia - Brazylia 1(2,24)⛔(trochę jednak zabrakło, szczególnie skuteczności na kontrach)
 
pinio1111 81,5K

pinio1111

Użytkownik
Panowie, czy któryś z Was śledzi dość dokładnie te mistrzostwa? Bo wg mnie po tym co widzę, to są tylko dwie reprezentacje które mogą sięgnąć po puchar. Są to Włochy i Serbki, z tym że ja skłaniał bym się ku Włoszkom. Z całym szacunkiem dla Amerykanek, ale widzę je na najniższym stopniu podium. Chiny, Rosja, Japonia, Holandia czy Brazylia mogą tylko pomarzyć o tytule. Dlatego dobrą inwestycją jest postawienie na obie reprezentacje, gdyż kurs w forbet na Włochy-5,00, na Serbki-4,05, przy czym w fortunie na Serbki jest już tylko 3,10. Tak jak pisałem ja stawiam większą kasę na Włoszki, gdyż uważam że na obecną chwilę to najmocniejsza ekipa tych mistrzostw, ale asekuruję się również Serbkami. Można też pograć na Włoszki w finale po kursie 2,5. Co myślicie na ten temat?
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Panowie, czy któryś z Was śledzi dość dokładnie te mistrzostwa? Bo wg mnie po tym co widzę, to są tylko dwie reprezentacje które mogą sięgnąć po puchar. Są to Włochy i Serbki, z tym że ja skłaniał bym się ku Włoszkom. Z całym szacunkiem dla Amerykanek, ale widzę je na najniższym stopniu podium. Chiny, Rosja, Japonia, Holandia czy Brazylia mogą tylko pomarzyć o tytule. Dlatego dobrą inwestycją jest postawienie na obie reprezentacje, gdyż kurs w forbet na Włochy-5,00, na Serbki-4,05, przy czym w fortunie na Serbki jest już tylko 3,10. Tak jak pisałem ja stawiam większą kasę na Włoszki, gdyż uważam że na obecną chwilę to najmocniejsza ekipa tych mistrzostw, ale asekuruję się również Serbkami. Można też pograć na Włoszki w finale po kursie 2,5. Co myślicie na ten temat?
Wedlug mnie po tym co ogladalem Włoszki Serbki i Amerykanki również beda sie liczyly. Reszta poniżej oczekiwań.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Hmm a z tego co ja widzę to wystarczy, że Brazylijki wygrają 3:0 z Japonkami, nie muszą patrzeć na wynik Holenderek.... Chyba, że się mylę..
Bo wtedy mają tyle samo zwycięstw co Japonki, tyle samo punktów, takie same sety a małymi punktami Brazylijki prowadzą więc przeskakują je w tabeli po zwycięstwie 3:0.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Hmm a z tego co ja widzę to wystarczy, że Brazylijki wygrają 3:0 z Japonkami, nie muszą patrzeć na wynik Holenderek.... Chyba, że się mylę..
Bo wtedy mają tyle samo zwycięstw co Japonki, tyle samo punktów, takie same sety a małymi punktami Brazylijki prowadzą więc przeskakują je w tabeli po zwycięstwie 3:0.
Zgadza sie. Wygrana 3-0 i awans w kieszeni. Nie musza Sie na nikogo ogladac
Dla mnie bet na jutro to usa - wloszki 1 1.72
 
kosiorx 1,7K

kosiorx

Użytkownik
Nie wiem, czy Serbki są &quot;zakumplowane&quot; z Holenderkami, ale jutro mogą zrobić sobie nawzajem pomóc. Mecz Holandia vs Serbia rozpoczyna się o 9:10 , natomiast Japonia Brazylia o godzinie 12:10. Wygrana Brazylijek da im awans do czołowej 6-tki. Natomiast jeśli mecz Serbia vs Holandia zakończy się 3:0 w którąś ze stron, wtedy Japonki mimo przegranej 3:0 z Brazylijkami wciąż mają szansę awansu do dalszej fazy. Tak wyglądają zasady w II fazie:
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów; 2. większa liczba wygranych meczów; 3. wyższy stosunek setów; 4. wyższy stosunek małych punktów.
/Jeśli w spotkaniu Holandia vs Serbia dojdzie do tie-breaku wtedy nawet przegrana drużyna dostaje 1 punkcik i jest pewna gry w III fazie nie oglądając się na spotkanie Brazylia vs Japonia. Pytanie tylko czy jest to uzasadnione i te 2 reprezentacje będą chciały sobie wzajemnie pomóc ?
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Nie wiem, czy Serbki są &quot;zakumplowane&quot; z Holenderkami, ale jutro mogą zrobić sobie nawzajem pomóc. Mecz Holandia vs Serbia rozpoczyna się o 9:10 , natomiast Japonia Brazylia o godzinie 12:10. Wygrana Brazylijek da im awans do czołowej 6-tki. Natomiast jeśli mecz Serbia vs Holandia zakończy się 3:0 w którąś ze stron, wtedy Japonki mimo przegranej 3:0 z Brazylijkami dostają się do dalszej fazy. Tak wyglądają zasady w II fazie:
Zasady ustalania kolejności: 1. liczba zdobytych punktów; 2. większa liczba wygranych meczów; 3. wyższy stosunek setów; 4. wyższy stosunek małych punktów.
/Jeśli w spotkaniu Holandia vs Serbia dojdzie do tie-breaku wtedy nawet przegrana drużyna dostaje 1 punkcik i jest pewna gry w III fazie nie oglądając się na spotkanie Brazylia vs Japonia. Pytanie tylko czy jest to uzasadnione i te 2 reprezentacje będą chciały sobie wzajemnie pomóc ?
Sorry ale glupoty wypisujesz. Mecz Holandia - Serbia nie ma wplywu Na spotkanie Japonek. Japonia do awansu potrzebuje seta a brazylia zeby awansowac musi wygrac 3-0
Jedyne czego holenderki potrzebują do szczescia to jednego seta przy ewentualnej wygranej brazyli 3-0
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom